פינת מטרות קטנות

Gali04

New member
אצלי

בהתחלה יש לי הנאה מהאוכל ואז מגיע השלב, שאני מתחילה לשבוע כבר, אבל ממשיכה לאכול, שם כבר אין הנאה וממש מרגישים שהבטן עומדת להתפוצץ ובא להקיא את הכל (אנלא מקיאה). אחרי הבולמוסים, כמובן, מגיע השלב הכי נורא, שמרגישים רע מאד פיזית, אבל יותר נפשית.

Gali04

New member
ניואית

כל הכבוד שהורדת את מיכסת הסיגריות, אבל אני חושבת שבשעה שאת מתמודדת עם מצב נפשי לא טוב לא רצוי, שתעשי שינויים מרחיקי לכת. אל תיגמלי עכשיו, זה יכול להחמיר את המצב רוח הירוד ממילא.
&nbsp
להתקשר לחברת תקשורת -
גמני צריכה לעשות זאת כבר חודשים. ראיתי חיוב גבוה בחשבון וצריך להתקשר לברר את הסיבה. אפילו לבצע שיחה טל' כזו היא מאמץ עבורי. אין לי כח.
&nbsp
לא מתנתקת מהמזגן אפילו לא לרגע. גם ככה סובלת מהדיכאון, לא צריך לסבול גם מהחום הלוהט ולהזיע. מוכנה לספוג את החשבון המנופח שיגיע בסוף, זה לגמרי שווה את את התמורה.

new face

New member
לא אכפת לי מהחשבון

פשוט המזגן מחרפן אותי כבר. הוא מייבש ועושה רעש שאני לא מצליחה לישון. אני מתעוררת כול שניה. אני לא מזיעה כשאני בבית.

כאב 8

Member
אני

יכה גם בבית בגלל התרופה ויפאקס קודם בכלל לא הייתי מזיכה .
אני כל הזמן במזגן ובחוץ אני סובלת וגם בבית שהמזגן סגור מה אני אגיד אני מאודד מפחדת מכדור הזה והכי מפחיד שהצטרף להיגמל מזה כי זה לא עוזר .

new face

New member
חכי עם להיגמל. את עוד לא שם

עם כזה דיכאון חזק את תמיד תהיי תלויה בכדורים כנראה. מה לקחת לפני וייפאקס?

כאב 8

Member
כן אהה כנראה שתמיד אני תלויה בכדורים

למרות שאני מקווה שלא הצטרך את הרעל הזה .
לקחתי זיפרקסה (שלא יודעת למה הביאו לי כי זה כדור שלא קשור לדיכאון וחרדות ) וציפלקס
בעבר לקחתי תקופה הארוכה פריזמה במינון נמוך
ואז סביב כדורים שלא עבדו מירו , סרנדה , ועוד שאני לא זוכרת את השמות שלהם

Gali04

New member
לעיתים כדור ששייך לטיפול במחלה אחת

עוזר לטיפול במחלה אחרת כמו הדיכאון. הרבה כדורים שידוע ששייכים לטיפול בסכיזופרניה או אפילו באפליפסיה ופרכוסים, התגלה שהם טובים גם בטיפול בדיכאון וחרדה. אחד מזה הוא הזיפרקסה.
&nbsp
אגב, אני לקחתי ויפאקס ביחד עם פריזמה כשילוב, לא עזר.

כאב 8

Member
נתנו לי אותם בגלל שהיה לי פחד בליעה גם

והם מעודדים תיאבון חשבו שזה יעודד אותי לאכול לבלוע
וזפריקה נתנו לי אותם בעיקר בגלל שלא בלעתי כדורים וזה היה למציצה וגם לתיאבון

new face

New member
זיפרקסה ומירו מגבירים מאוד תיאבון

זיפרקסה הוא אנטי פסיכוטי שבמינון נמוך, כמו כול האנטי פסיכוטים, טוב לדיכאון. ומירו הוא כדור חזק יחסית נגד דיכאון וגם מאוד מרדים.

Gali04

New member
זיפרקסה לא מכירה, אבל מירו

זה הכדור הראשון שלקחתי לדיכאון (או בעצם זה היה בכלל ראמרון?! יא כבר לא זוכרת זה היה לפני 10 שנים), אבל מירו/ראמרון גרמו לי לתופעות לוואי מפחידות, כאילו הייתי זומבי, ואחרי שבוע בערך ביקשתי להחליפו.

new face

New member
מירו זה כדור חזק שבדר"כ לא נותנים אותו

ככדור בפעם הראשונה לטיפול בדיכאון.

כאב 8

Member
לא מסכימה איתך

ממה שקראתי הוא יחסית כדור קל
אבל שגורם להשמנה אצלי לא קרה (והייתי 45 מלגרם)
ולתיאבון ושינה בגלל זה לוקחים אותו לפני השינה בערב .
לדעתי כדור שינה מעולה אולי אבקש אותו שוב בא לי לישון כבר כמו בנאדם נורמלי . ממקום לקחת כדור שינה שישש לי פחד מכדורי שינה

new face

New member
גם אני רוצה

לישון ולא להתעורר לעולם.
אני לקחתי מירו 30 אבל הוא ישר העלה את התיאבון אז נבהלתי והפסקתי. וגם ויפאקס לקחתי אבל עשה תופעות לוואי איומות. אולי בגלל שהוא לא היה XR אבל אז לא היה לי מושג על XR.

כאב 8

Member
בגלל זה נתנו לי אותם

בגלל התיאבון .
אמת בא לי לקחת את מירו בלילה כי זה היה מרדים
איזה כייף עם אני יקח מירו וירדם סוף סוף ממקום כדור שינה שאני צריכה לבקש
זה היה כייף .
לדעתי מירו בכלל לא כדור חזק אין לו בכלל תופעות לוואי (בשבילי כל אחת לפי הגוף שלו ).וגם לדיכאון הוא לא בין החזקים .אולי היה לי סחרחורת אבל זה היה שלא אכלתי כלום רק פחית אשנור ביום .
לדעתי עם מנסים ממשפחה כמו פריזמה ,צפילקס כמה כדורים ולפעמים בלי משפחה כמו המירו
ואז הם מתחילים עם ויפאקס וכל הקבוצה שלהם . שלדעתי יותר חזקים .
אבל אני לא רופאה ואין לי מושג בכדורים .
חלק מתוופעות הלוואי של הכדורים זה חרדה הזוי ביוחד במשפחה הראשונה .

new face

New member
טוב נכנסתי לראות

מסתבר שעבר חודש וחצי. כמובן ששדדו אותי אבל ממש קצת. יהודים הרי איך אפשר לא לשדוד? דווקא ציפיתי שהאינטרנט והפלאפון ישדדו אבל לא. אני עדיין משלמת אינטרנט 89 וטלפון אני ואמא כול אחת על מסלול 10 שקל. הקאנטרי קלאב ממשיכים להוריד למרות שביטלתי את המנוי ולא החזירו אלף שקל שהיו אמורים להחזיר. התקשרתי, הבטיחו לטפל. ועוד סיפור שאיבדתי בו 50 שקל עם בגד ים שכמובן לבשתי כמה פעמים בגלל הקאנטרי
סתם איבדתי מלא כסף.

Gali04

New member
ניואית

89 ש״ח לאינטרנט זה ממש אבל ממש לא יקר, ואפילו זול.
&nbsp
חצופים הקאנטרי, אל תוותרי להם ותנאג׳סי, אחרת תחלמי על הכסף. אלף ש״ח זה סכום לא זניח.

new face

New member
נכון, אבל אני משלמת הכול ל 012

וככה אני כאילו לא לקוחה של בזק ואין לי בזק פרי, למרות שהתשתית של בזק.
וכן, אני יודעת בקשר לקאנטרי קשה לי לנאג'ס במצבי. חשבתי אולי לפנות לחברת האשראי שיבטלו את העסקה. מה את חושבת?

למעלה