פינת מטרות קטנות

אלזה7

New member
נכון

ואני אטפל פשוט יש לי עוד סידורים וקשה לי הכל בבת אחת ,אני מאמינה שאחרי שאטפל זה יסתדר , הוא עשה לי צילום על האזור של השן ואמר שהוא לא רואה בה כלום ויכול להיות שמדובר בשיניים רגישות או חניכיים רגישות ,אני חושבת שאני צריכה לעשות צילום על כל השיניים לראות אם הכל בסדר ,גם התחלתי תהליך יישור שעזבתי באמצע ואני צריכה לחזור אליו .

Gali04

New member

לפעמים כאב שיניים מגיע וחולף לאחר מס' ימים. אולי לא צריך לעשות כלום. כנאה הרופא לא ראה צורך לעשות צילום כולל של כל הפה והסתפק רק באיזור שכאב לך.
&nbsp
תלכי מדבר לדבר, אל תלחצי לטפל בכל הבעיות במקביל...

אלזה7

New member
את צודקת

אני באמת צריכה להתרכז כל פעם בדבר אחד ,כי הכל ביחד זה בלתי אפשרי בשבילי,
לגבי השיניים הוא רשם לי מוקסיפן ואיזו תמיסה רפואית מיוחדת , אבל בכל מקרה אני חושבת שאני צריכה צילום של כל הפה אני מעוניינת לחזור לטיפול של היישור ולפני כן אני צריכה לדעת שהכל בסדר ורק אז אפשר להתרכז ביישו ר.

אני מתחייב לא לשתות אלכוהול השבוע

2.אני מתחייב לעשות בדיקות דם השבוע,
זה לא קל כי צריך להיות 12 שעות בצום מ 7 בערב לא לאכול כלום,
רציתי ללכת היום אבל נדמה לי ששתיתי קפה בערב,אני כבר לא זוכר,ועכשיו שתיתי קפה שוב
אז אולי מחר אני אעשה, זה אומר לא לאכול כלום מהיום ב 7 בערב וזה קשה כי אני ער בלילות...

new face

New member
גם לי זה קשה

מאותה סיבה. וגם הבדיקות דם זה שעה וחצי-שעתיים נסיעה מהבית 2 אוטובוסים

Hiroshima36

New member
נראה לי שהמטרה שלי היא הגדולה מכולן

למצוא מטרה לחיים.
רוב הסיכויים שאני לא אעמוד בה.

Gali04

New member
רוש, אמרו מטרות קטנות

ואת בלי להתבלבל, הלכת על כל הקופה.
&nbsp
תחשבי על מטרה פיצית לשבוע הקרוב, שתוכלי לבצע אותה...

Hiroshima36

New member
צודקת גלוש

יש לי מטרה קטנה- ללכת לדואר להוציא את כל החבילות שיש לי שם.יש לי תחביב לקנות כל מיני שטויות מחול ולפעמים הן חוזרות כי אני לא הולכת לקחת אותן.אז הצטברו איזה 5 חבילות.אני אכריח את עצמי ללכת...

Gali04

New member
הווו זו מטרה ריאלית

שולחת כוחות ללכת לדואר ולאסוף את החבילות (אני מחוסר ברירה בגלל שלא יוצאת, מסנג׳רת את אמא ללכת לדואר, לקופח ולכל מקום בעצם, היא קוראת לעצמה לעיתים ״נער שליח״
).
&nbsp
אם תצליחי ותלכי, תעדכני שהצלחת...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

new face

New member
גם לי יש את התחביב הזה

ובסוף אני לא משתמשת כמעט בכלום. אבל אני תמיד אוספת בזמן.

Hiroshima36

New member
קיימתי את המטרה שלי...

שלחתי את אמא שלי לדואר!! מה תגידו על זה?

new face

New member
...

- להיכנס לראות פרטי אשראי וחשבון בנק. כבר חודשיים לא מצליחה להיכנס מפחד וחוסר תפקוד. ואם צריך אז להתקשר לחברת אינטרנט ופלאפון לנסות להוריד מחירים\לשנות מסלול
בטח אני לא אעשה את זה
- לנסות להיות פחות תלויה מהמזגן (דיי מצליחה בזה לאחרונה)
- להוריד את כמות הסיגריות ביום. כבר ירדתי ל3-4 ביום ועוד מגולגל שזה יותר קטן מסיגריה קנויה. פוחדת להפסיק בבת אחת כי אני עלולה להיכנס למשבר ואני גם ככה במצב גרוע מאוד. כבר מגעיל אותי לעשן אני פשוט פוחדת שהגמילה תקשה עליי.

מהממת זה לא פשוט להגמל

וזה ממש מדהים שירדת בכמות גם אני לאחרונה מתחילה להגעל מהרגל שלי הייתי אוכלת מלא מילקי (תוך 2 דקות חיסלתי שניים ביום), ואתמול אכלתי מילקי ונגעלתי.

למעלה