ביבי-בלוף במירעו....אם זה לא היה מעציב, הייתי מת מצחוק

אבנר ג2

New member
ביבי-בלוף במירעו....אם זה לא היה מעציב, הייתי מת מצחוק

הבטיח לעצמאים המובטלים מענקים של "עד" 7500 שקל השבוע הם קיבלו הודעות זיכוי שבמרביתן - פחות מ-2000 שקל הנה כמה דוגמאות: אחד קיבל 1329 שח אחד קיבל 1492 שח אחד קיבל 1984 שח והכי מאושר קיבל 2154 שח (כנראה פרוטקציונר ממרכז הליכוד) אני לא יודע אם הוא התכוון מראש להעליב אותם או שרק ניסה לרמות אותם כדי שלא ישתתפו בהפגנת ההמונים שהתקיימה במוצאי שבת האחרון אבל אין לו מה לדאוג.....כמו שאחד מתומכיו אמר הוא יצביע עבורו גם אם הוא יאנוס את הבת שלו

אבנר ג2

New member
ואל תשכח שהוא גם מסר את הר הבית שבירושלים לווקף המוסלמי

(דווקא בענין הזה אני שמחתי על מעשהו כי כל ההר הזה "וקדושתו" אינם יותר מעבודת אלילים מטופשת וטוב שנפטרנו ממנו)

סוהי 7

New member
איך אפשר לשכוח?

כשמכונת חפירה כמוך פועלת עם בטריה טעונה full? אגב,את הר הבית מסר לירדנים מוישה דיין הזיין.....בנוסף לעוד כמה נזקים לאומיים שהוא קיבע.

אבנר ג2

New member
אהה....אז זה משה דיין אשם.....לא נתניהו....

איזה מזל שמשה דיין מת לפני ארבעים שנה ואתם יכולים להיתלות בו עד היום אבל דיין הרי כשמאלן "אדוק" זילזל ב"קדושתו" של ההר והחזיק רק מערכו כאתר בעל חשיבות היסטורית ליהודים, בעוד הוא משמש את המוסלמים כאתר דתי מקודש.... הוא אף כינה בזילזול את כל העיר העתיקה, כולל הר הבית - וותיקן אבל אז הגעתם אתם "הפטריוטים הלאומיים והדתיים" (חרטא) לשלטון וכל האזור כולל העיר העתיקה וכולל ההר עמדו ברשותכם... איך אתם וויתרתם בכזו קלות על ההר "המקודש" בעיניכם (עוד חרטא)?... איך נתניהו לא אמר "תמות נפשי אבל את ההר הקדוש לא אמסור לערלים"?... והלוא כל "לאומי" מסוגכם צריך היה שתצילנה שתי אוזניו לא רק למשמע דבריו של דיין הסססססמולן אלא, וביתר שאת, את "החלטתו" של נתניהו למסור את ההר למוסלמים אלא שאתם, כמו פרות הבשן, המשכתם ללחוך את הדשא למרגלותיו ולא התרגשתם גם כאשר מסר את חברון עיר האבות בירתו הראשונה של מלכנו דוד צבועים מעמידי פנים שכמותכם

Ron W

New member
אלו מצביעי ליכוד שלא מבחינים בין משפט דרייפוס לפיתגורס

אבנר ג2

New member
תאמין לי אני מבין אותך

קשה לכם מאד לגלות שאתם עד כדי כך.... מטומטמים

jj25

New member
אחיינית שלי קיבלה מענקים ב3 פעימות.תקשורת עויינת

תקשורת עויינת.רק שלילי מעניין אותם. אחיינית שלי,קיבלה עד היום מענקים ב3 פעימות. מי שעובד מסודר.מוציא קבלות וחשבוניות.יקבל מענק מרשות המיסים..גבוה. מי שעובד ב"שחור"...ומצהיר על 3/4 הכנסות... יקבל בהתאמה...3/4 מענק...

ayb1

Well-known member
אחיינית שלי אוכלת לפחות 3 פעמים ביוםלמה מספרים שיש רעב

שיש אנשים רעבים שאין להם מה לאכול.

אבנר ג2

New member
התפלגות מקבלי המענק היא כזאת

116 אלף יקבלו 3000 שח ופחות 136 אלף יקבלו 3000-7000 שח 128 אלף יקבלו 7500 ואל תגיד לי שרבע מציבור הזכאים הם בעצם רמאים ש"אינם עובדים מסודר ואינם מוציאים קבלות וחשבוניות" ובאשר לאחיינית שלך אני מניח שבין היתר היא גם חברה במפלגת הליכוד כי הרי התפוח בד"כ אינו נופל רחוק מהעץ

בוזי15

New member
גם אנו חושבים שהבעיה היא התקשורת . הפעימות משולמות בשלמות

משרד האוצר ורשות המיסים והביטוח הלאומי פועלים היטב וכל מיליון המובטלים והעצמאים קיבלו כבר לפני חודשיים את שהובטח עי מר ביבי בבקשה אל תקשיבו לתקשורת !! רצוי להקשיב רק לראש הממשלה ושר האוצר

כל זמן שאין חוק להבטחת דמי אבטלה לעצמאים
וגם הגדרת תקופת הזכאות למובטלים שכירים לשנה וקיצור תקופת האכשרה ועוד לא דיברנו על הגדלת אחוז הסכום מתוך שכר הבסיס המקורי לאזור 75%, זו בסה"כ כלכלת בחירות....

ayb1

Well-known member
כדאי שתיזכר הכסף שבקרן האבטלה לשכירים מגיע מהשכירים. כל

כל חודש כל שכיר מכניס כ-1% נוסף לביטוח לאומי (העצמאים לא משלמים זאת) הכסף הזה צבוע ומיועד אך ורק לקרן האבטלה של השכירים. היה ניסיון לפתוח קרן מאבטלה/להוסיף את העצמאים לקרן השכירים. הנסיונות יורטו ע"י ממשל הליכוד. העצמאים יוכולים להקים לבד קרן אבטלה - הרי גם השכירים הקימו לבד את קרן האבטלה שלהם בעזרת ההיסתדרות הכללית והיא ניהלה אותה לימים הניהול עבר לביטוח הלאומי. אבל כעת להתלבש על הקרן של השכירים אחרי שהעצמאיים לא צברו בה כלום? היא פחות או יותר גניבה מהשכירים. אין לי התנגדות שהממשלה מתקציבה תתן להם דמי אבטלה אבל לא על חשבון הקרן של השכירים כי היא תתמוטט..

למעלה