בא לחדש לכם

mcabady

New member
בא לכם לחדש - מעוניינת להשתתף בתוכנית

הי לכם, אנחנו גרים בבית פרטי בשרון כ 8 שנים. קנינו את בית כשהיינו רווקים ללא ילדים ובזמנו הבית התאים לצרכים שלנו. מאז נולדו שתי בנות, הבית קטן והסלון קטן מאוד וצר והמטבח ישן ולא מנוצל כראוי עקב תכנון לא נכון שנעשה לפני שקנינו את הבית. התחלנו שיפוץ לפניי שנתיים של המטבח שנעצר באמצע בעקבות אילוצים כספיים.
כל החלק המרכזי של הבית, הסלון, המטבח, די קטנים ומוזנחים ואני ממש לא מצליחה להרגיש תחושה חמה של בית בנתונים הקיימים,ואין לנו את היכולת לבצע כל שינוי לשיפור האווירה.
אני מבקשת להשתתף בתכניתכם בתקווה שתוכלו לעזור לי להרגיש תחושה בטוחה ונעימה בבית, ע"י שינוי העיצוב המרכזי בקומה התחתונה.
מקווה לראותכם אצלנו, תודה, מורן. [email protected] 0545552973

שיפוץ הבית במסגרת בא לחדש לכם

אני מעוניין שמשפצי התוכנית בא לחדש לכם ישפצו לי את הבית..בא לי להפתיע את אבא שלי שכל כך רוצה לשפץ את הבית והמצב הפיננסי לא מאפשר..תודה

Tawhaya

New member
חידוש הבית

שלום רב,
שמי סעיד ואני מאום אל פחם , אוהב מאוד את התוכנית והעבודה שאתם עושים בתוכנית.
וברצוני לבקש את עזרתכם בשלוש בעיות עיקריות בבית :
הבעיה העיקרית היא הגג , יש לי גג לא קטן שיש לי בעיית הצטברות מים לאחר הגשם ומן הסתם זה פוגע בבית מבפנים הן בלחות והן בפגיעה קשה בצבע בבית וחדר המדרגות .
הדבר השני הוא העיצוב ובמיוחד לאחר הצבע ולדעתי לא כל כך מעוצב ודהוי ( זה מה שיצא) .
הדבר השלישי הוא בעיית החלונות שבחלק מהם במידה ויש רוח קטנה ( ויש רוח איפה שאני גר ומאוד קר) הרוח עושה את מה שעושה מחוץ לבית גם בבית ..ופינת מערכת הסלון וחידושה .
תודה רבה
מקוה ואשמח לארח אותכם בביתי ועזרתי בטיפול בבעיות שמאוד מטרידות אותנו .
שבוע טוב
מחאגנה סעיד
אום אל פחם

merim

New member
בא לכם לחדש

שלום.
אם ברצוני להשתתף בתוכנית "בא לכם לחדש"? מה נדרש לבצע מבחינת התהליך של הרישום?
תודה.
מאיר מלכה

יפפפפה

New member
להנהלת האתר בבקשה

שלום רב, האם מישהו יגיב בנושא "בא לחדש לכם" או שזה לא רלוונטי בכלל ?
חוץ מזה באתר אמורות להתפרסם הבקשות שלנו, מדוע הן לא מוצגות ? (שלחתי לפני יותר משבוע)

"בא לחדש לכם" - תצילו אותי!!!

אני בת 32, נשואה עם 2 ילדים מתבגרים. גרים בדירה של 80 מטר, כשעברנו לדירה עשיתי חלוקה לא נכונה ושני הילדים שלי (בן ובת) באותו חדר. אין לי לא זמן ולא כסף לעשות שינויים בדירה ולעצב אותה כמו שצריך. אם בורא עולם ישלח אותכם אליי אני אהיה הכי מאושרת בעולם
צירפתי 2 תמונות ע"מ שתוכלו להתרשם מהדירה

המייל שלי: [email protected]

תודה מראש

עבור בא לי לחדש לכם - בבקשה עזרה

שלום לכם,
אנחנו משפחה צנוע בת 5 נפשות אשר גרה בבית בקומות דירה בת 4 חדרים לא גדולה במיוחד.
לצערי הקבלן שבנה את הבניין חסך בכל דבר שאפשר היה לחסוך בו.
לפני 3 שנים התקרה בסלון פשוט "צנחה" מטה והיתי צריך לתקן עם מילוי (אני לא בעל מיקצוע לכן זה לא יצא טוב), כיום לצערי התברר שהקבלן חסך גם בבטון של הממ"ד ויש עובש על הקיר של הממ"ד ( זה אמור להיות יציקת בטון אני לא מבין כיצד ניכנסים מים).
ישנם נקודות רבות של רטיבות במרפסת שרות - אפילו שם התיקרה צנחה מטה.
לצערי אני מפרנס יחיד וכולנו גרים באותו בית - אישתי חולת סרטן ולכן אין לה אפשרות לעבוד.
אין לי את האמצעים להביא קבלן לשיפוץ הבית אשר קניתי אותו שיהיה לי במצב טוב.
אשמח אם תיצרו עימי קשר .

Karin559

New member
בא לחדש לכם

אנו משפחה בת 7 נפשות מאיזור המרכז. אני רוצה להשתתף בתוכנית ״בא לחדש לכם״ ולשפץ את הדבר המרכזי בבית הלוא הוא הסלון. הדבר יגרום ללכידות במשפחה. מעבר לזה עומד כאן סיפור מרגש ומאתגר במיוחד.
אשמח שתיצרו עימי קשר - 0545427698

תודה ושבת שלום!
:)

משפחה עם 11 ילדים תשמח אם תבואו לחדש אותנו ..

אנו משפחה עם 11 ילדים, גרים בגוש עציון בשני קרוואנים מחוברים.
נשמח אם תבחרו בנו כפרוייקט חידוש.
מתחילה ועד סוף, הכל כולל הכל אצלנו בבית זועק "חדשו אותי !!!"

תודה רבה, אילן.

[email protected]

למעלה