הישרדות40 - מנצחים במלחמה - הכירו את הקאסט!

אם יש אולדסקול שיכול זה הוא

מעבר לעובדה ששימרו אותו בצנצנת פורמלין מאז עונה 13 והוציאו לפני רגע

לא אולדסקול קלאסי של לפני האליל

אבל חד משמעית אולדסקול בקצב המשחק. אין מה להשוות את הקצב של 13 ל26 ובטח שלא ל39. המשחק השתנה בעוד מובנים חוץ מהצעצועים של ג'ף, שגם הם השתנו משמעותית מ13 ל39.

אורישקי

New member
הוא שחקן טוב וסופר אינטליגנטטי אבל

הוא סחי בלטה ונורא משעמם בעיני
ובכללי לא רואה אותו ממש מסתדר בעונה הזו, גם קצת מרוחק ולא קשור לכל שאר השורדים.
וגם אסור לשכוח שעם כל הכבוד לזה שהוא חכם והיה השחקן הכי טבו בעונה ההיא, הרבה מהשליטה שלו באה אבסולוטית בזכות הטוויסט. בעיני הוא די אוברייטד

B R A Y E R

New member
מנהל
פארווטי שאלוו

מקום מגורים: קליפורניה
מקצוע: מורה ליוגה וקואצ'רית
עונות קודמות: איי קוק(עונה 13- מקום 6), מיקרונזיה(עונה 16- מנצחת), גיבורים נגד נבלים(עונה 20- מקום 2)
3 מילים שמתארות אותך- שורדת, אלופה, אלילה
מתי צפית לראשונה בהישרדות? ממתי שסטפני להגרוסה ריסקה את פלאו
עדיין צופה בהישרדות? כן
איך תשחקי אחרת לעומת העונה הקודמת? אני בטוחה שיסמנו אותי על ההתחלה כמו שקרה בגיבורים נגד נבלים. לכן, הפעם אצטרך לקחת בחשבון שאולי אצטרך להסתכל על המשחק מבחוץ בהתחלה. יכול להיות שישחקו איתי אנשים שיש לי היסטוריה איתם - סביר להניח לא היסטוריה טובה - ואני אצטרך לנקות את הראש שלי ולהסתכל עליהם כחדשים לגמרי, כאילו הכרנו הרגע בפעם הראשונה. אני מתכננת להיות אגרסיבית וערמומית בציד אלילים, להפיץ מידע מוטעה, לתת לאנשים אחרים להוביל ולקחת קרדיט, ולשחק את המשחק כאילו אני אמא חדשה. אני בהחלט לא במצב טוב מבחינת כושר פיזי כמו שהייתי בפעמים האחרונות בהן שיחקתי, אבל יש לי סיבולת וקיבולת חדשה שנובעת מהידיעה שאני יכולה לשרוד חצי שנה של חוסר שינה עם תינוק חדש. וכן, אני יודעת שאני יכולה להתחבר לאנשים בצורה אחרת לגמרי כאמא.

ראיון עם פארווטי מלפני המשחק:
https://www.youtube.com/watch?v=i_gSair_F08

sapir aloud555

New member
חסינות עד המיזוג חסינות עד המיזוג

כמו שהיא אמרה בראיון, המטרה עליה גדולה מדי אז גם אני מקווה שהשבט שלה ינצח כמה אתגרים כדי שהיא תוכל להתברג, למצוא איזה אליל ולעבור את השלב הראשוני של המשחק בהצלחה
&nbsp
הגיע הזמן שהיא תנצח את סנדרה, היקום דורש תיקון

Uri04

New member
אז עכשיו תחפור לנו עליה באובססיביות חצי שנה?

noamlah

New member
היא לא יכולה להיות אלילת הילדות שלך אתה בן 37

מקסימום אלילת הצבא
או אלילת הטיול הגדול
או אלילת ההתמחות בתחום כלשהוא

סטילהוק

New member
ככה קוראים לזה, האמת שלפני פארווטי היו סטפני ואחרות

אך מהרגע שהגיעה פארווטי היא לגמרי עברה למקום הראשון אצלי. ואז הגיעה קלי, שמבחינתי לפחות היא פארווטי 2.0, והיחידה מבין כל השורדות עד היום שעוברת את פארווטי מבחינתי. החלום הכי גדול שלי הוא לראות את שתיהן משחקות יחד בברית בנות משותפת, ואם אפשר לצרף אליהן גם את קים אז בכלל.

Seosi

New member
בבקשה, בבקשה, בבקשה שתגיע לאיחוד

אני חושב שמכל המתמודדים, יש לה את המטרה הכי גדולה על הגב. יותר גדולה מגיבורים נגד נבלים או מיקרונזיה. ונכון שבשני העונות האחרונות היא הגיעה לגמר, ובאחת מהן ניצחה, אבל אני חושב שפה זה יהיה סיפור אחר לגמרי, אז זה יהיה ממש מעניין לראות אותה משחקת שוב.

sapir aloud555

New member
יש לה את המטרה הכי גדולה על הגב, מאה אחוז

כששאלו את הזוכים מי שיחק את המשחק הכי טוב התשובות הכי שכיחות היו סנדרה, פארווטי, טוני וקים. היא השפיעה על עונות שבכלל לא הייתה בהן, ובעונות שכן הייתה אנשים איבדו את הראש רק כדי לנסות להדיח אותה. קשה לי לא לראות אותה בין המודחים הראשונים אבל מי יודע, אולי היא תצליח להפעיל את הכישופים שלה גם פה

סטילהוק

New member
נקווה שתמצא פסלון חסינות כבר על ההתחלה

או שלפחות יתעסקו באיומים גדולים יותר, כמו למשל בן, מוצא פסלוני החסינות הסדרתי, שרק מטומטם ישאיר אותו במשחק או לא לפחות ילווה אותו ליווי צמוד גם לשירותים.

B R A Y E R

New member
מנהל
מתרגש ממששששש שהיא חוזרת

לא התרגשתי ככה כשהיא חזרה לעונה 20 אפילו
מעונה לעונה אני רק יותר מתאהב בה

לא האמנתי שבחיים היא תחזור לעונה נוספת אז כיף ממש ממש ממש שזה קורה
אני כן מאמין בה שתצליח לשרוד ולהגיע רחוק, וכמו שהיא אומרת היא הולכת לשחק אותה כאילו האימהות שינתה אותה ושהיא בן אדם אחר עכשיו

למעלה