שרשור לילה ביום ה-18 בעיר 2025

מורבידי

New member
העניין גם שההצבעה פתוחה ופומבית, אם סיגל לא תתרום לדודו

זו הצהרה פומבית אח"כ והיא פתחה איתו חזית. כנ"ל לגבי כל השאר.

sagko

New member
טוב אני לא מסוגלת כל שבוע כך ... זה כמו הישרדות

זה לא כיף .
הכול פתוח מחר ...

sagko

New member
אני לא אוהבת את רומי .. אבל אני לא חושבת שהיא הולכת מחר ...

רינתי77

Active member
דמעות פוטוגניות עוד לא הזיקו לאף אחד...וגם חיבוקים נואשים לא

רומי וחברות.

לך לך לישון דודו עבדת קשה הרבה שעות לא סתמת את הפה

מקווה שזה יבוא בעורקייך ומחר תמצא את עצמך בחוץ

מורבידי

New member
איזו צביעות יש לכולם לגבי מקומות הלינה,

בתכלס לסיגל , וגם להודיה וגם להרבה נוח וכיף לישון בבית הפרטי, וגם בסוויטה,
כשסיגל מתה הרי על הבית , מבחינתה לגור שם כל העונה.
אבל הם משחקים אותה שעינם צרה על החבורה שחיה 3 שבועות באכסניה, כאילו החבורה מתקמצנת על כסף וחוסכת וישנה 3 שבועות בתנאים הכי נוחים וזולים.
אם סיגל באמת הייתה רוצה אכסניה היא כבר מזמן הייתה שם. בפועל היא צריכה את החדר הפרטי שלי, והמקלחת שלה והסלון שלה והמקום שלה לברוח .. וזה טוב לה. לא היא, ולא הודיה מותאמות לישון בתנאי שדה..

MagnumTA007

Well-known member
אנחנו כל הזמן שוכחים משהו חשוב מאוד

הכסף של המודח.
במקרה שסייף הולך, הכסף שלו עובר לאא"ג שיפוצים. חשבתם שהוא בלתי נסבל עד כה? עוד לא ראיתם כלום.
אותו דבר עם רומי, רק שהיא תעביר לסיגל. למה? כי היא מסתובבת עם כובע!
אין לי מושג מה רואים בה התושבים.

אתמול רשמתי מה צריך לקרות כדי שדודו יעוף. בסט קייס סנריו.
נטע ומיכאל -לרומי
הודיה - לסייף
דומיניק ומנואל -לשרי
בום, ביי דודו.
הרוב מעוניינים באותה התוצאה- ועושים בדיוק את ההפך!

האקס פקטור היא הודיה שהחליפה את נטע בדודו. לא צריך להיות פרופ' רולידר כדי להבין שחסרה לה שם דמות אב.
בהתחלה זה היה ג'קי הנוכל ממלטה, ג'ו חרמן אטום וקשיש שלא נותן מעצמו יותר מדי. סמי עף, נשאר לה הדייסון V8
עם הפילטר הסתום.

מורבידי

New member
כן חשבתי על זה. אפילו ברמה של זה , תחשוב, שדודו צריך להתלבט

מה האינטרס שלו ...
מצד אחד , האינטרס של דודו אולי שסייף יודח - דודו מקבל 11(!) אלף ש"ח (אגב מעניין אם משבוע לשבוע ישאירו סכומים כאלה כי הסכומים יגדלו הרי).
מצד אחד אם סייף מודח - הוא יקבל את כל כספו.
מצד שני הוא מאבד בן ברית בעיר, בן ברית שבטווח הרחוק של שבועות יכול להיות שיגרום לו לרווחים יותר גדולים מה 11 אלף הללו.

Psy Bear

Well-known member
זה לא משנה, דודו כבר היה בחלק העליון של הטבלה

הוא יקבל שוב מיסים מ-6-8 תושבים ויחזור לתחתית.

רינתי77

Active member
אם הרוב עושים את ההיפך ממה שיביא להם את התוצאה הרצויה,

ההגיון אומר שכנראה זאת אינה התוצאה הרצויה.
אבל אנחנו סתם מריצים תסריטים. אנשים חושבים דבר אחד, אומרים דבר שני ועושים דבר שלישי.

מורבידי

New member
דודו משחק את המשחק, אבל מתלונן בצביעות שאחרים משחקים את

המשחק

הוא אומר שזה לא "פייר" שמנואל מיסתה אותו. הוא עדיין בטוח בטוח שמנואל היא בת ברית שלו ותיתן לו כסף ,רק על בסיס הטענה שזה לא צודק כי לא עבר ביניהם שום חתול רע.
הוא הרי משחק את המשחק כל יום כל דקה, אבל עלק מנסה לשדר שזה "לא פייר" שאחרים גם משחקים את המשחק.
talking about גמלים והדבשות שלהם.

דודו חוטא בחטא היוהרה, הוא בטוח שרק הוא בא לשחק

וכל השאר באו להשתעשע, להתפרסם, או סתם למצוא חתן...
הוא לא מבין שכולם באו לשחק אבל הם מעדיפים לא להראות את זה וליהנות מהשמש, מבית הקפה, מארוחות שף ומלינה משותפת.
דודו מתייחס לכולם כאילו הם ילדים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם, והוא בטוח שהוא פועל נכון כי לראיה הוא מקבל כל שבוע כסף מהצופים בבית. סימן מבחינתו שהוא עושה הכל טוב. כך הוא אמר אתמול להודיה. אמר לה, אם אני מקבל כסף מהצופים, סימן שאני פועל נכון, אם לא אקבל כסף מהצופים, אני אעשה חישוב מסלול מחדש. ואכן הוא קיבל כסף, השתן עלה לו לראש, הוא לעג לרומי והתחיל במסע של בקשות להעביר לו כסף כדי לפצות אותו על כך שמיסו אותו.
אין לי איך לתאר אותו, הוא לא נעים לי אבל הוא כנראה תרנגולת הזהב של זק.

מורבידי

New member
לגמרי. ההתנהגות שלו מגעילה, רק הבעיה שבמשדר בקושי מראים את

זה.
שמעי, שריי ומנואל מגעילות באותה מידה.. לאף אחד מהמוזכרים למעלה לא מגיע.
העניין עם דודו שהוא כאילו באמת מאמין , שאנשים שמתים שהוא יעוף, אם הוא כאילו יעמיד אותם בצורה לא נוחה - הם באמת יצביעו לו .
אם יגיד לסיגל שזה "לא חברי" שהם גרים באותו בית והיא מיסתה אותו , אז באמת היא תשנה את דעתה.
אם יגיד למנואל שזה לא בסדר רק בגלל שהם לא "בסטיז" שהיא תמסה אותו - אז היא תקבל את זה. אז את מי היא תמסה אם לא את זה שהיא הכי רחוקה ממנו ?
אבל הוא מנסה. שיטת מצליח. אין לו מה להפסיד. כולם נגדו ממילא. הוא בונה מגדלים באויר.

tg151

Well-known member
מה זה השטויות האלה לא פייר שהיא מיסתה אותו? למה, מה היא חייב

חייבת לו בדיוק?

מורבידי

New member
לדעתי הוא אפילו לא מאמין בזה. מהבוקר זו האסטרטגיה שלו ,

שמע - הוא פשוט נואש. זה שיטת מצליח.
מטוב לב - אף אחד לא יתן לדודו. 8 אנשים מיסו אותו. אין סיבה שמישהו יתן לו - להיפך - הם רוצים לראות אותו בחוץ.
אז הוא מנסה.
אבל הוא בעצמו לא מאמין בזה.
מהבוקר, ישב עם מנואל אמר לה שלכאורה אין ביניהם שום חתול שחור, יש דף חלק, הם פשוט לא מתחברים, אין סיבה שהיא הייתה צריכה למסות אותו. ועכשיו כדי "לפצות על זה" כדי שיסלח לה , היא צריכה לצ'פר אותו מחר.
איך אומרת מנואל ? "באיזה עולם בדיוק" ?

MagnumTA007

Well-known member
סליחה, חתול שחור זה דבר יפהפה. די לגזענות

אמרו במקום - עכבר שחור
זה מותר כי עכברים הם מזיקים.

מורבידי

New member
אגב עכברים, נזכרתי במשימת המקקים מאתמול. ושמתם לב שהם העלימו

משימה אתמול בתוכנית ?
הייתה עוד משימה אחת (עוד חיסון אחד) שהם השקיעו בה ובכלל לא הראו. עד כדי כך הבינו שהייתה מיותרת.

MagnumTA007

Well-known member
חשבתי שמצמצתי לרגע...באמת העלימו את משימת ממרח הדגים

נקרא לזה תוכן בלעדי לצופים בתשלום
ובקודי

tg151

Well-known member
חחח גדול עלק "לפצות אותו" למה מי הוא בכלל

כאילו שאם התפקידים היו הפוכים הוא היה מפצה אותה. הבעיה היא שהרבה מהתושבים שם סתומים ומקשיבים לדודו (הודיה נותנת לו כסף ונטע מצילה את סייף)

האמת, עכשיו שאני חושב על זה, אולי לדודו באמת עדיף שסייף יהיה מודח, ככה יקבל 11 אלף. ככה הוא יכול כל שבוע להתחבר לחדשים שמגיעים ואחרי שבוע שיזרקו אותם וייתנו לו את הכסף שלהם.

מעניין למי רומי תיתן את הכסף שלה? מנואל? שרי? ג'ו?

למעלה