שרשור לילה ביום ה-18 בעיר 2025

מורבידי

New member
מעניין מאוד. היא לא תיתן למיכאל כנראה, היא תיתן כנראה

למי שהכי הכי יכול להזיק לדודו.. שבגללו עברה את השבוע הארור הזה. השאלה למי.
אבל לדעתי היא לא תודח מחר.
היא כזו ילדה מפונקת אנוכית.. ישמח אותי שהיא תלך, רק בגלל שהיא דיברה כל הזמן שחצי שנה היא מתכוננת כבר לכניסה שלה לבית (הודיעו להם חצי שנה מראש) חצי שנה היא מפנטזת על זה.. כאילו היא הולכת להיות הטופ מודל הבאה של ישראל... ולא איזו פליטת ריאליטי נידחת ). יש לי סלידה מכל הכוכבים WANNABE האלה , ללא שום כישרון אבל שרק חולמים להתפרסם ובוכים מול המראה שעות כשזה לא קורה.
ניתוח אף עדייין זה לא כישרון, מותק.

מורבידי

New member
הסרטון : נטע מודה שכמעט העבירה לסייף 700 שח אבל לימור

גרמה לה להבין (בעורמתה הרבה) שעל ידי כך היא תשלח אותה את לימור הבייתה.

איזו חמודה רומי, היא משוחחת עם רד הרובוט

היא ממש מתוקה. הלוואי והיא תישאר וסייף יעוף או דודו. לא אוהבת את סייף, אני לא מתחברת אליו. לעומתו רומי ממש מצחיקונת.

מורבידי

New member
וואי . תקשיבי, מחילה, באתי להעלות את הקטע, היא ממש דוחה

ממש דוחה בעיניי..
כאילו היא מציעה לו שוחד מיני.. בחיי.. אני אעשה הכל, הכל ,הכל כדי להישאר פה. בוהה בו. הכל. תזרקו אותי לבריכה תעשו מה שתרצו. פשוט ילדת שמנת, WANNABE , בלי שום כישרון , אפס כישרון אפס אישיות שחושבת ששבוע בריאיליטי זה מה שיפרסם על זה . סורי. הטיפוס הזה דוחה אותי.

רינתי77

Active member
אתה מחול. אבל בעיני היא עדיפה על סייף המחזיר בתשובה.

הוא כל כך משעמם.

מורבידי

New member
חח.. סייף מנסה נואשות. מסתבר שהוא ביקש מרומי שתחזיר לו את

הכסף על הסוויטה .
הוא פשוט מנסה אין לו מה להפסיד.
שזה לא ממש צודק , אגב ,
כי הוא קיבל ממנה 11 אלף בפרוייקט.

אותי היא מצחיקה

אני לא לוקחת אותה בכזאת רצינות, ההיפך, היא ילדה ובסך הכל לא בא לה לעוף מהמשחק אחרי שבוע בלבד, היא רוצה למצות עוד את החוויה וזה בסדר. היא חופשיה ונעימה לי הרבה יותר מסייף שהוא חסר סבלנות והשיחות שלו לא ממש שיא האינטלקט.

מורבידי

New member
אני גם ראיתי קצת צדדים אינטיליגנטיים שלה, אבל היא לא חברותית

היא לא באמת נקשרת, יש לה מבטים שלא באמת נותנים כבוד או רוך לאדם שמולה , כל מיני גלגולי עיניים וכו'.. היא באה ערמומית , מוכנה מהבית , דעתנית בצורה שלילית ,או כמו שהגדירו את זה "מלאה בעצמה" ,"אני באתי מהבית אני ראיתי את המשחק, אני יודעת בדיוק מה טוב". לא יודע.. כל מיני דיבורים על החבר שלה בחוץ , הפלרטטנות שלה עם כל הגברים יש בה שביבי פעמים שראיתי שהיא רהוטה מנסחת את עצמה, קוראת את המצב היטב, ואז תמיד יש משהו שמפעיל על הרגעים האלה.

MagnumTA007

Well-known member
ללא ספק היא עדיפה על סייף ודודו ועל רבים שם

בגדול אני בעד כל הבנות למרות הפאקים שלהן.
מלבד כמובן מדחס המזון הקולני עם מנוע המיניבוס בגרון הידועה כסיגל.

מורבידי

New member
סרטון : דודו וסיגל מדברים על סוגיות חשובות בקהילה הלה"טבית

סתם סתם.. מדברים על אסטרטגיה

מורבידי

New member
לא הבנתי מצד אחד את זה שסייף אומר שרומי חייבת לו

על המלון ששילם עליה, הוא מבקש שהיא תחזיר לו כעת...
לא הבנתי. .הוא לא קיבל ממנה סכום אסטרונומי של 11000 במשימה ? זה *קצת* יותר ממה שהוא נתן לה.
ובלי קשר , לא מבין את הקטע ההפוך , אנשים באים אליו בתלונות שהוא מבקש מרומי את הכסף דווקא כעת. ברור שהוא יבקש כעת , הוא מחר עף, אין לו הזדמנות אחרת אז הוא מנסה לגייס שקל לשקל. מה לעשות.
תיכף אעלה את הסרטון

מורבידי

New member
כן. כמו כולם היום. לכולם היום יש טיעונים טפשיים שהם לא באמת

מאמינים בהם. אבל - שיטת "מצליח".

NadavAL1

New member
דודו לא יעוף גם אם זה אומר שההפקה צריכה להתערב ולפסול

כמה העברות הם יעשו זאת בשביל להציל אותו,יורם לא יוותר בקלות על הכוכב שלו.

מורבידי

New member
בעצם... מה פספסנו ?החלטה אחת של נטע והיא יכולה להעיף את דודו

זה מצב הטבלה כרגע.
לימור בעצם הטעתה את נטע בעורמה.
אחרי שלימור באה ואמרה לנטע, שאם נטע תעביר 7000 ש"ח לסייף... הוא יעלה מ 11 אלף ל 18 אלף.
לרומי ושריי בטח יעזרו - ואז לימור עפה. היא גרמה לנטע להאמין שאם היא (נטע) עוזרת לסייף - לימור (חברתה הטובה ביותר לכאורה) עפה.
אבל זה לא נכון.
לדודו סביר להניח שאף אחד לא יתרום. אף אחד לא יתן לדודו.. ולכן אם נטע עוזרת לסייף.. היא מצילה שני חברים שלה. את סייף ואת ולימור .
ככה שלהחלטה של נטע יש סיכוי גדול להעיף את דודו.

(יודע שבטח אני חופר לעצמי, ואף אחד לא פה)

למעלה