שרשור בוקר היום ה-41 בעיר 2025

אני אתחיל מזה שסיגל בת 32 והודיה בת 20

לו היו לפנינו גבר ואישה היית רואה הכל כל כך בסלחנות?
אני רואה את סיגל, שנמשכת להודיה ומנצלת את פער הגילים ונסיון החיים.
לו היא היתה גבר ואני משתמשת בתאור שלך על הודיה לא היית אומרת ,מה לו ולילדה הקפריזית הזו, איזה תחומי עניין? מה הקשר בין גבר בן למעלה מ-30 להודיה הילדותית והקפריזית הזו, הלא יציבה והלא מעניינת הזו.
אני רואה פה אישה בוגרת, שהתאהבה באישה צעירה שכנראה לא בטוחה כלל במיניות שלה ואיכשהו שאבה אותה אליה בזכות נסיון החיים שלה,נסיון הציד העובדה שהיא בוגרת יותר וחכמה יותר. ואחרי הכל היא חיה קצת על חשבונה
ואיכשהו בגלל העניין הלסבי זה עובר חלק לכולם ואין הרמת גבה על פער הגילים.
גם אני מכבדת את דעתך תמיד! אוהבת לדון איתך

Goneril

New member
מעניין..

אני לגמרי לגמרי בטוחה שהודיה מאוהבת קשות בסיגל, ממש התאהבה בה.
וסיגל איך אנסח זאת לא סובלת מההתאהבות הזאת אבל משני טעמים עוצרת את עצמה: ראשית הודיה תחזור לחייה הסטרייטים (זו תהיה הרפתקאה חולפת ) ושנית ממה שקראתי וראיתי על סיגל הטעם שלה מעט שונה מהטיפוס של הודיה.. דוקא רומי לו לא הייתה הודיה נכנסת איתה הייתה הבחירה שלה..
לגבי פער הגילאים 12 שנים? (לא מתייחסת מגדרית) היום זה כבר לא עניין גדול רואה מסביבי פערים הזויים יותר..
את מי עוד את מחבבת שם?

בגדול מחבבת מאוד מאוד את דניאל, מחבבת את אודטה

נטע גם ממש בסדר (ואותה לא סבלתי בהתחלה)קצת יורד לי מנה בגלל החיבור לדודו החדש והעובדה שלא אמרה לו כלום כשתקף באופן הומופובי את דניאל.
דודו למרות שמאוד נהנים לשנוא אותו אני חושבת שהוא משחק את המשחק,העיר תהיה משעממת בלעדיו ולכן רוצה לראות אותו עד הסוף, לא מתחברת אליו אבל גם לא סולדת.
מי שבלתי נסבל עבורי זה ג'ו,דודו החדש שאני חושבת שהוא טיפש והומופוב.
דומיניק לא חביב עלי כי אני חושבת שהוא משוחק מידי, מחפש מצלמות ורוב הסיפורים שלו נשמעים לי לא אמינים.
כל השאר לפעמים ככה לפעמים אחרת.
אין לי פייבוריט מוחלט,לא התחברתי אליהם ממש.
איך אצלך?

Goneril

New member
אז ככה

ג'ו.. מכירה לא מעט טווסים כמותו, מפרגנת לטיפוסים האלו רק עבור היכולת שלהם להנות מהחיים הטובים עם השנים. למעט זה הוא טרחן, סקסיסט, גזען וחסר סובלנות לשונה ממנו.
דומיניק לא הצלחתי להתחבר אליו..אבל אדם חיובי ומאחלת לו טוב.
דודו משום מה אני מפרידה את דמותו במשחק לחייו שבחוץ למעט עניין הזהות המינית שלו. יש לי הרגשה שבחיים שבחוץ הוא אחלה בחור-חם, נדיב, פיקח, משעשע אחד כזה שיודע לתת גב בעת צרה. את המשחק הוא משחק כרשע מוחלט.
לגבי הזהות המינית בעייתי, אמנם יצא מהארון אבל יש לו לא מעט תסביכים ושדים ורואים את זה ביחס שלו לדניאלה ולסיגל בעיקר.
את לימור אני ממש ממש מתעבת. אישה קטנה שנראית מעולה לגילה אבל כמה קטנה ככה מרושעת ותככנית.
דניאל פיקח ומלא רגש אבל נוטה לתככנות ורשעות קלה.
נטע היא הדמות המעצבנת עבורי. מזכירה לי את כל הדברים שאני בורחת מהם
להיות יותר מחושבת כלכלית, לאכול בריא יותר, ללכת כל הזמן זקוף, להתהלך עם פיג'מות סאטן ולא בטי שירט

את סיגל אני ממש אוהבת

רומי.. לא אוהבת את הפוזות שלה אבל אין ספק שהיא בחורה צעירה מאוד נבונה, מרפקנית עם לוק הורס.
אליסיה מיותרת. הודיה חמודה. אודטה מעצבנת אותי מלאה במיינרות.
חפרתי
אבל זה מעביר לי את הזמן..
הילד שלי החליט לקפוץ ראש מהספה ונשארנו להשגחה

אוי...שירגיש טוב, לא נעים

לגבי המתמודדים, מסכימה עם הרבה מהתובנות שלך.
לגבי דודו +
לגבי לימור +
לגבי ג'ו+
לגבי דניאל +
אלסיה ורומי שתיהן מיותרות בעיני ורומי ניצלה יותר מידי פעמים מן ההפקר או בגלל יורם.

לגבי דומיניק פחות מעריכה אותו משום שפשוט לא מאמינה לרוב סיפוריו שבהם הוא מנסה להעצים את עצמו ואת "גבורתו" אבל בהחלט מה שנקרא: מאחלת לו בהצלחה בהמשך הדרך :)

לגבי נטע אני דווקא אוהבת את כל הדברים האלו בה, אבל שוב,היא לא פייבורטית שלי וכול להיות שפתאום זה יתהפל, כבר עכשיו החיבור שלה עם הדודו החדש עושה לי ממש לא טוב.

לגבי סיגל, אני לא אוהבת אותה אבל אהבתי אותה בהתחלה ואולי אם יהיה איזה שינוי במצב של ושל הודיה זה ישתנה.

MagnumTA007

Well-known member
האף הגדול צודקת במיליארד אחוז וזו הסיבה שירד לי מהודיה

שהצבעתי לה מתחילת העונה.
לא מסוגל לכבד מישהי שמשפילה את עצמה בצורה כזאת, בחיים לא.
וזה לא ממש משנה שזו סיגל. זו יכלה להיות מנואל מבחינתי, פחות רלוונטי.
אותו סיפור עם נטע שנפלה או אולי קפצה מרצון אל תוך בור הנחשים של לימור, דודו ודניאל.
&nbsp

ממש לא מסכימה

הודיה מאוהבת בסיגל, היא זאת שלא משחררת את סיגל. סיגל ביקשה ממנה לא פעם ולא פעמיים שלא תיתן לה כסף. היא תסתדר. חשובה לה תמיכת הצופים. הודיה היא זאת שעשתה את הבחירה והיא יודעת מה טוב בשבילה. היא לא נתנה לדודו לשטוף לה את המוח ועל זה מגיע לה כל הכבוד שהיא הלכה עם הלב שלה ולא שמעה לקולו של מי שרוצה להפיל אותה במשחק. היא יכולה לסמוך על סיגל. היא לא תמכור אותה בשקל תשעים. דודו כן. הודיה בלי סיגל אין לה מה למכור במשחק. סיגל תילחם בשביל הודיה. דודו ימכור אותה בשניה. להגיד שהודיה היא אישה מוכה, זה עלבון לאינטליגנציה. זאת אי הבנה מוחלטת של מערכת יחסים בין שתי נשים. אחת חזקה מאוד. השניה יפה מאוד. היפה היא זאת ששולטת בדרכה שלה. רק הבוקר ראיתי איך הכריחה את סיגל שתיתן לה נשיקה בפה. אישה מוכה? שטויות במיץ עגבניות. דודו לא בסביבה אז הכל נרגע. זה כל הסיפור.

גם אני הצבעתי לה בתחילת העונה

אבל לראות את הדפוס הנורא הזה חוזר על עצמו כל פעם מחדש.
מה שסיגל מעוללת לה זה עצוב, ממש תסמונת האישה המוכה, לצערי הודיה מתמסרת לזה לחלוטן.
כבר היום שוב סיגל קנתה חצי חנות והודיה שילמה.
כשכרגיל סיגל אומרת לה,לא אני אשלם והודיה משלמת.
לו רצתה לשלם בעצמה היתה עושה את זה.

האישה המוכה והבעל המובטל, סיגל שולטת בה לחלוטין, מפעילה אותה והודיה הולכת ונמוגה.
לסיגל אין כסף וזה מתסכל אותה עוד יותר ואז הצורך להשפיל את הודיה חזק יותר.
כואב לי על אבא של הודיה שצריך להביט בהצגה הזו.

MagnumTA007

Well-known member
הודיה מקרה אבוד. הפיצוץ הבא בדרך והפעם זה לא ייגמר טוב

ועדיין אני מתקשה לרחם עליה.
מגיע לה לסבול. אולי רק כך היא תלמד את הלקח.
אנשים רעילים ופרזיטיים אינם ראויים להזדמנות שניה או במקרה של סיגל הזדמנות חמישית.

|
*|תגידו זה רציני מה זה השטויות האלו

דומיניק מזמין את ה
דודו לארוחת שף ? זה אמיתי הרי היה ברור
שדודו חדש גר והתחבא בבית
היה חייב להגיד שזה בצחוק איזה שחקן זבל ה
מיניפולאטור דפוק
חייב להחזיר לעצמו את הכסף לא משנה מה יהיה בחילות

הצודקת11

Well-known member
זה קורה כי לדומיניק אין עמוד שידרה נותן לדודו לנצל אותו

ושותק,
זה מה שגרם לי להתרחק מדומיניק,
אין לו עמוד שידרה.
&nbsp

זהו שהרבה צופים לא מבינים את דומיניק תיקראי בסליל מה אודטה

זיהתה בו משיחה אחת
דומיניק עושה את הכל בתמימות ככה הוא רוצה לעזור
ואם מניפולטור כמו דודו
קשה לו לראות...
במיחוד שאיש כפול מגילו עם נסיוחן עשיר בחיים
גם את הניצול של מנואל הוא לא ראה
ויכולתי להרחיב על עוד הרבה מאד תושבים
שמנצלים אותו כי קלטו שאפשר לעבוד עליו
אותי זה מאד מעציב ,
הוא מחפש להגן על החלש ובעצם מוצא את עצמו מחפש תשומת לב
ואהבה אמיתית
הוא לא קולט שעובדים עליו אותי זה מעציב מאד
אין לא קליטה אבל אי אפשר לקחת ממנו את הטוב שהוא עושה
בבוקר ריגש אותי עם הדאגה שלו לגו'
האכיל אותו לימון אותי זה מאד ריגש
כל הסיפור של החיים שלו מרגש אותי
הוא נלחם על צדק למען חלשים
הוא נלחם ומרצה לנוער על סמים
הוא לא עושה את זה בשביל התיפיפות
הוא לוקח ללב ואולי נכון מה שאת אומרת שככה
לא משחקים אבל זה המשחק שהוא יודע האמת

רינוש גו' איש מבוגר ואני מאד מכבדת אותו זה ראש אחר שמרן

בהתאם לגילו
אצל דומיניק הוא כנראה כמו אבא בשבילו
אני מצדיקה את המעשים של גו', אבל זה לא נעשה ברוע ובזדון
&nbsp

berens

New member
עבור ג׳ו דודו הוא ״השוורצע חייה״

כינוי רווח בשנות ה70 וה80. מזכיר לי את הפולניות אצלנו בשכונה שהיו רואות מישהו כהה כמו דודו היו נכנסות מהר הביתה ואוגפות את התריסים

רינה 157

Active member
אין לי בעיה איתו אבל התכוונתי שכמעט לא שומעים אותו חוץ

מהבקרים כשהוא חופר לגולדי... גם אין לי בעיה עם הגיל שלו אלא עם האופי הטרחני שלו...
אני יודעת שהוא טוב לדומיניק אבל למשחק לא מוסיף הרבה.

למעלה