שרשור בוקר היום ה-38 בעיר 2025

Vertigo555

New member
איזה פאתט דומיניק... יושב במיטה של מנואל ומריח את השמיכה שלה

tg151

Well-known member
בן זיני 2.0. אולי יתחיל להתהלך בעיר עם השמיכה שלה

queenjane

New member
ההצגה שלו למצלמות מתחילה לעצבן זה מוגזם להריח את השמיכות שלה

Goneril

New member
אודטה כנראה משהו מהמזרח הרחוק

הודיה למומיה צבעונית
וסיגל לג'ון סנואו ממשחקי הכס

אה כן, נפל לי האסימון מאוחר מדי לגבי ג'ון סנואו

זיהיתי מאוחר מדי... הודיה ממש לא נראית כמו מומיה כי היא שמה על עצמה דברים לא קשורים.

ערב טוב

אני עדיין עם השפעות של אתמול
רק לקראת סוף הלילה היתה לי נחמה קטנה
כשראיתי שדומיניק מבקש מרומי כרית של מנואל
לאחר מכן התלבש ונכנס למיטה עם רומי כשהוא מצוייד
בתמונה של מנואל התמונה היתה מרגשת רומי עם משקפיים
מלמלת דברים שלא נשמעים משום שלא היה סאונד ואני בוכה יחד עם דומיניק
ורומי שנאחזים בזכרונות ובאחד לשני שהסאונד לא היה האפקט שגרם לי להיות כה רגישה , אומנם בשלב מסויים אחרי כ15דקות לערך השעון שלהם הבהב שידליקו את המיקרופנים . ואז המשיכו כשלאליסיה הקנאות כנראה עלתה לראש ולא אהבה את מה שנעשה למטה כך שהתחילה להשתעל וכל כמהה דקות השעול התגבר ונעשה חזק יותר כנראה אפילו חרה לאיש הסאונד כך שעבר לתושבים אחרים שישנים .
&nbsp
בבוקר אהבתי לראות שדומיניק עלה למיטה של מנואל וישן שמה , אהבתי את התגובה שלו לרומי מה שלא אהבתי יותר מאוחר זה לראות את רומי נשענת עם הראש על הרגליים של דומיניק כשפתאום משום מקום מגיעה הזוועתית אליסיה וכרגיל בנסיון הפרדה כמו ה
דודו הפרד ומשול התחילה כאילו עם הגוף ועוד אומרת לרומי אל תידאגי לא יפריע לך וממשיכה עם התשומי שלה עד שהפרידה אותו מרומי לא הפסיקה היא ביצ'ית מאין כמוה לא אוהבת את ההשתלטות שלה על דומיניק ולא אוהבת מצד שני את דומיניק שעושה את זה...
&nbsp
לא מבינה את זה אתמול חזר ואמר לרומי שלא הפסיק לבכות כשעזבה ליד המונית עוד סיפר שהוא ומנואל היו מהתחלה ותכננו לצאת בסוף ביחד ציפיתי באמת שלפחות אחרי שמנואל עזבה שלא יתחבר בכלל עם אליסיה שהיוותה אחד הגורמים לעזיבה של החברה הכי טובה שלך לא אמרתי לא לדבר בכלל אבל בטח ובטח שלא להתחבר אליה כפי שהוא עושה, ובטח שלא ימשיך עם הטעות הפאטלית של ההתחברות פתאום גם לדודו
מה אגיד פשוט אכזבה הוא משחק לידיים של דודו
ולחיילי המשנה שלו
אכזבה
&nbsp
&nbsp

זק חייב למצוא פתרון לקטע של המענקים מהקהל בעונה הבאה

יכול להבין את כל הפרישות האלו
זה יכול לתסכל דיירים שבאופן קבוע לא מקבלים כסף מהצופים (שלא יספרו לי סיפורים,שרי מנואל ומיכאל עזבו רק בגלל זה).
&nbsp
מארי גם את אשמה.

רינתי77

Active member
אבל מיכאל קיבל ואני חושבת שגם מנואל קיבלה איזה פעם.

לא כל מי שלא מקבל כסף פורש. זאת לא הסיבה לפרישה. אם כבר, צריך לעשות סינונים רציניים יותר למועמדים להיכנס לתכנית.

tg151

Well-known member
אני מבין שמסיבת התחפשות זה בגלל שני הדיירים החדשים

אבל מה זה נותן? זה לא שיש קהל שממנו שני החדשים ישתלבו (כמו שעשו בעונה 6 עם החדשים שעשו מסיבה והם השתלבו בין קהל ניצבים.

רינתי77

Active member
קרובי משפחה של מי? של השניים שנכנסים?

כל האנשים האלה הם משפחה? לא נראה לי.

למעלה