שרשור בוקר היום ה-20 בעיר 2025

מורבידי

New member
טוב נו, גם אנחנו מדברים יותר מדי

לא חושב שיש פה מישהו יותר חכם ממישהו.. לימור פשוט מעצבנת בתוכחה שלה.
וכן - רומי ממש לא קונה את זה.
אבל , אגב, לדעתי פה זה האופי העקבי של רומי , רומי לא חברת אמת לאף אחד כמעט. היא באה לבית בגישה של"אני ואני ואני ואני ואני ראיתי הכל מבחוץ ואני יודעת, ואני ואני ואני במרכז וכל עולמי יחרב עליי אם אצא אחרי שבוע (אמרה מליון פעמים לסייף, בכתה מליון פעמים לרד שלא רוצה ללכת) העיסוק והאובר חשיבות עצמית שלה- מעצבנת אותי.

מורבידי

New member
מה קורה שם , עכשיו גם הודיה שליחה של דודו מדברת עם רומי

מנסה להבין מה לא בסדר לרומי בדודו.
אגב, בזה אני מסכים שרומי אומרת בחוכמה, היא קלטה ביומיים הראשונים שהדאגה של דודו אליה הייתה בקטע מזוייף של אסטרטגיה ,ולכן לא קנתה את הבולשיט אולי.
אולי בכל זאת היא תהיה יריבה ראוייה לדודו.

hinna

Active member
מה המעשה הנמוך של רומי?

זה שלא שילמה לדודו על ארוחת שישי?
דווקה לדעתי שיחקה יפה. פרשה הכל וראתה כמה דודו מתנהג כבורר. נסתה לפתוח עיניים לסייף, אך לשוו. המנגינה של דודו כבר נכנסה לו עמוק מדי. טיפש.
יש מישהו שמאמין שדודו באמת התכוון להעביר משהו לסייף? סייף לדודו היה פשוט בשר חיי שמשתמשים בו.

מורבידי

New member
לא לא . ממש לא . רומי לא "עשתה" שום "מעשה" לא בסדר,

הבעייה היחידה שלי איתה זה האופי , וראיתי את הלייב המון (בניגוד למה שהראו במשדרים)
מתעודת הזהות שלה - היא בעיניי טינאייג'רית מפונקת, ילדת שמנת, ילדת אינסטגרם שמעלה תמונות בבגדי ים כל היום (גם בתעודת הזהות שלה) וזה וניתוח האף שעשתה הם הכישרונות היחידים שלה, היא חשה שכל העולם סובב סביבה ,
ושוב -זה לא ממעשים , זה ממה שראיתי בלייב, אמירות ,"יציאות" שלה,
היא פלרטטנית, היא ראתה בבית שכולם מתלטפים עם דומיניק, כבר בלילה הראשון של כולם שם ניסתה להיצמד להתלטף עם דומיניק, מיכאל.. היא צריכה שכולם יאהבו אותה ירצו אותה (סבבה, גם שאר הבנות שם ככה), היא צריכה להיות במרכז העניינים, ועוד ועוד ועוד.
יש לרומי אגב טענה אחת ממש טפשית נגד דודו (בשאר הדברים סה"כ היא אינטליגנטית). היא כל הזמן אומרת לכולם כמה היא נעלבה שדודו לא דיבר איתה אחרי שהיא לא העבירה לו כסף ,אפילו לא "שלום שלום" .. נו ברור.. מה ציפית, שהוא יתנחמד אלייך בכוח אחרי שנתת לו מקום אחרון ? (לפני אחרון, אותו דבר) ...
אם הוא היה מתנחמד בכוח היו אומרים עליו שהוא צבוע.
נתת לו בכוונה מקום הכי נמוך, סביר שהוא לא ידבר איתך. בניגוד לחלוקות קודומות שהיו, ולא היה ברירה מישהו היה צריך לתת למישהו נמוך, הפעם הורגש שרומי עשתה את זה דווקא מסלידה לדודו (והיא מודה בזה . היא אומרת בפירוש , וזה לגיטימי, היא הרגישה שדודו רואה בה כלי משחק ומתחנף אליה כל היומיים האלה כדי שתחלק את הכסף כפי שהוא רוצה- היא הרגישה את זה - ולא רצתה להיות כלי בידיים שלו ) .
אין בעיה עם זה . אבל אם עשית לו בכוונה, תצפי שהוא לא ירצה להסתכל עלייך אחר כך. לגיטימי.

poseidon111

Active member
רומי היא בדיוק האדם שבגללו אנשים אוהבים ריאליטי. חכמה, מנתחת

מצבים ואנשים, לא פריירית, לא כופה את דעתה באלימות או בהקפאת האונה של המאזין כמו דודו.
היא אינטליגנטית ובשבוע אחד הפכה להיות מובילה את חבורת הנשים שיש להן הרבה יותר נסיון חיים ונסיון בבית בפרט.
היא לא מושלמת, רחוקה משם אבל יחסית נניח לנטע היא שועלה בעוד נטע היא ארנב מפוחד שאץ רץ לבצע משימות עבור אחרים.

tg151

Well-known member
מי אוכל איפה בשישי? הבנתי שנטע התבאסה שלא הזמינו

אותה.
&nbsp
אבל לא הבנתי ממנה מי לא הזמין אותה כי היא אמרה גם דודו אבל היא אמרה גם שיש קטעים שהיא לא אוהבת של "החברים שלך", כשהיא דיברה עם דומיניק (הקבוצה של מנואל)

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שימו לב מעלי הסרטונים -

המון תודה לכם על כל ההשקעה בהעלאת סרטונים לטובת הגולשים

&nbsp
יחד עם זאת - אין להעלות סרטונים בשרשור העדכונים - כי אם רק בשרשור המיועד לכך - שרשור הקישורים.
&nbsp
אני מיד אפתח שרשור קישורים חדש - ואת כל הסרטונים *מעתה* יש להעלות שם בלבד.
&nbsp
תודה רבה
ושבת שלום ומבורכת

מורבידי

New member
העזיבה של השלישיה מהאכסניה תעשה לכולם שם רק טוב

דומיניק יתחיל להצטוות לאנשים אחרים, לימור תהיה יותר מוארת, היא ממש הושפלה שם ע"י חבורה שלא אוהבת אותה מונהגת בידי שתי הבנות (שריי ומנואל).. השינוי הזה הולך להאיר כמה אנשים.

תראה איך לימור מנסה לעבוד על רומי בשליחותו של דודו

ורומי החכמה לא קונה את זה, אבל כן מוכנה ללכת לעשות איתו "סולחה" למרות
שהיא מבינה טוב מאוד מי זה דודו.

מורבידי

New member
בול מה שכתבתי לרינתי למעלה !! רומי פולטת "המהומים"

אבל היא לגמרי לא קונה את לימור.
האמת שלימור מתחילה להיות שקופה.
ואגב, ראיתי שגם נטע מתחילה להיות מותשת קצת מלימור היום ומבינה שלימור כל היום בשליחותו של דודו.
מצד אחד לימור לא רוצה להיות "הצל" במשחק (כדבריה) מצד שני , זה בדיוק מה שהיא עושה -נערת שליחויות של דודו . (או אם להשאיל ממשחק ריאליטי אחר - "שולייה" :)

tg151

Well-known member
אני אוהב שרומי לא קונה את הבולשיט שלימור ודודו מוכרים לה

היא רואה מה הם עושים בצורה מדויקת! ואני אוהב אותה על זה. כי כל האחרים שם בולעים את מה שדודו ולימור מסבנים אותם. אז לפחות על זה אני מחבב את רומי. כי היא לא קונה את הבולשיט שלהם.

מורבידי

New member
האמת שיש לרומי פרצוף לא חברותי, נראה שהיא לא מאמינה לאף

אחד.
באמת.
ככה גם היה עם סייף, בגלל זה הרגשתי שאחרי השבוע שלהם ביחד הוא רק רצה לברוח ממנה. אין לה אף פעם מבטים של פרגון וכו' .. תמיד מבט של חוסר חשק אם היא לא הכוכבת של התמונה .
אבל כן -היא חכמה והיא לגמרי צודקת בזה שהיא מסבירה שהיא לא נתנה לדודו ,כי היא פשוט עלתה עליו ,שהחיבה שלו אליה בימים הראשונים הייתה חיבה מזוייפת כיוון שידע שהיא הולכת להיות מנהלת הפרוייקט. זה נכון והיא צודקת מאה אחוז. ואפילו דודו, כאסטרטג אמור להבין את זה ולהוריד הכובע בפניה.

מורבידי

New member
תראה גם ברור לי שלגבי כולם - אף אחד שם לא תמים. נניח דניאל

שנכנס, וכולם מכל החבורות באים להתחבר איתו .. זה לא רק כי הוא קסם ונחמד וכובש (נניח)... אף אחד לא תמים ולכולם ברור שדייר חדש כולם יקפצו עליו כי כל אחד רוצה אותו ב"מחנה" שלו .. זה לא שהודיה חכמה בצורה יוצאת מהרגיל לזהות את זה.
להודיה יש ניואנסים בפרצוף של חוסר חשק , חוסר סימפטיה ולכן אנחנו קולטים שהיא לא קונה את הסיפור של אדם כזה או אחר. האחרים פשוט רק מחייכים ומשדרים כאילו הם קונים את הבולשיט, אבל הכל שם קן צרעות וכל אחד יודע שברגע הצורך כל אחד שם ידקור את השני בגב (משתמש בשפה שדומיניק מבין
)

מורבידי

New member
כולם מתמסכנים על זה שפוגעים בהם, ויש להם ילדים בבית ואימא

בבית שרואה אותם ובטח קשה לה לראות שהילד שלהם נפגע,
כשאף אחד לא חושב שגם האדם שהם פוגעים בו , יש לו אותו דבר ,ילדים בבית ואימא בבית וכו' וכו' :/

hinna

Active member
מה קורה בין סיגל לדודו?

נגיד שהיא לא סגורה על לרלרת עם סמי עליה ונגיד שהיא מאמינה לו שהוא אמר לכולם כמה הוא אוהב אותה, אבל היה את הריב על אכסניה בשבוע השני כשהוא דרש מהן לקחת מלון. הכי מצחיק שבאותה נחישות הוא שכנע אותם ללכת על הבית. והיא זרמה איתו. נראה שזה מרוב אהבה לאודיה. או בכלל אולי זאת אסטרטגיה?

מורבידי

New member
סיגל לא סובלת את דודו. אבל מתחילה להבין את הכוח שלו ,

יש לו סוג של השפעה ממגנטת,
יומיים לפני ההעברות היא ישבה עם כל ה"חבורה" (של האכסניה) והם סיכמו ביניהם שסיגל איתם ...
יש לדודו כוח כלשהו שקשה להשתחרר ממנו, הוא מאוד "חזק" ,כריזמטי , מנתח דברים , איש שיחה (למרות שיושב על היום ומדבר על אסטרטגיה) הוא יכול "למשוך" אותך פנימה.
אצל סיגל מה שהיא מראה , זה לא תמיד המחשבות שעוברות לה בראש.. יש בה המון טינה, המון דברים אצורים, המון קינאה, (קינאה בכללי, קינאה להודיה, כל מי שלוקח את הודיה ממנה) .. . אבל למרות החזות שלה , הקשוחה וה"טום בוי"ת , היא ילדה מפוחדת שעטופה בחזית קשוחה. כמו כולנו בעצם, לא ?

מורבידי

New member
טוב- סקר
את מי מהרובוטים הייתם רוצים לחשוף ?

ציינו שני רובוטים שהייתם רוצים לדעת מי עומד מאחוריהם...
הבחירה ממש ממש קשה...
מתפתה לומר "רד"..
אבל לדעתי-
גברת סילבר -(מת לדעת מי מאחורי הקול
)
פינקי וגולדי
(אמרתי שלוש. לכם מותר רק 2)

למעלה