שרשור בוקר היום ה-20 בעיר 2025

אף אחד לא העביר כסף לרומי כי דודו שיחק לכולם במוח

ושיכנע אותם שאם סייף ורומי מקבלים כסף, אזי הוא, שרי ולימור בסכנה, ואז כולם עשו חושבים והצילו רק את שרי ואת דודו, ואם נטע לא הייתה מפשלת, אז רומי הייתה הולכת הבייתה בדיוק כמו שדודו רצה.

GינGית

New member
אני לא חושבת שהכל אפשר להאשים את דודו

מנואל שרי ודומיניק הבטיחו לה שהכל יהיה בסדר
&nbsp
ואף אחד לא העביר לה?
מה דודו אשם הזה

אני לא מאשימה אותו

הוא עשה את מה שהיה צריך לעשות,
לגרום להם לא להעביר לרומי כסף.

מורבידי

New member
בדיוק.. דודו בקלות יכל לעוף אתמול .. בקלות , על הקשקש,

אם מישהו אחד, אפילו אחד היה נותן 1000 ש"ח לרומי...
(ונטע לא הייתה נפסלת, נניח שנטע לא הייתה בפליטת פה), ואחד האנשים מכל החבורה היה נותן לרומי - דודו היה עף.

הודייה ממש מבאסת

בבוקר של ההעברת כספים היתה לה שיחה עם סיגל בה שתיהן הבינו שדודו אילחש אותן ושיחק להן ברגשות בשבועיים האחרונים- חשבתי שזהו הן קלטו אותו...
מתברר שלא
ממש מאוכזבת מהודייה

GינGית

New member
הודיה הבינה שהיא יכולה לרכב על דודו והוא יעשה הכל בשבילה

מורבידי

New member
יש שמץ של כנות בידידות של הודיה ודודו,

יש שם ים אסטרטגיה מצד דודו, שגורם להודיה להרגיש קצת כאילו היא הבת שלו,
אבל בתכלס , כולם שם תקועים בתחת של עצמם, דודו נותן להודיה איזו פינה חמה, מתעניין בה וכו'.
לדעתי מה שיהיה עם דודו , יהיה הפוך - הוא התחיל הכי ברע מבחינת הצופים ,הוא הכי BAD GUY ,ולאט לאט באופן ליניארי ככל שהתוכנית תחשף , יתגלו יותר ויותר צדדים אנושיים שלו. דבר שיקרה הפוך עם האחרים. הם נכנסו כ"צפיחית בדבש" שוכני שלום ,אבל כבר עכשיו אי אפשר לשמוע את הצרחות של דומיניק ושריי.. את הקללות והסינונים של מיכאל ,את דומיניק שמתחיל כבר לאבד ביטחון ועוד..
ולגבי הודיה - כן זה היה מפתיע אחרי השיחה עם סיגל.
אבל כל הזמן ראו שיש לדודו פינה אצל הודיה, והיא לא נתנה לאף אחד להכתיב לה מה היא מרגישה כלפי מי .

GינGית

New member
הם הבטיחו לה, היא אמרה משהו על זה שאף אחד

לא העביר לה?
&nbsp
מיכאל מאוד ברור לי הוא סאציומט וחושב רק על עצמו
הוא לא יתן לאף אחד (הוא כאילו נותן אבל ממש סכומים בדיחה)
ואז אף אחד לא יכול להגיד שהוא לא נותן
ותמיד מצפה לקבל

מורבידי

New member
לרומי ? לא. אני מקווה ממש שהיא תחטוף כאפה מזה

קצת יוריד לה מהאף הסולד שלה שחשבה שבאה ותהיה מלכת הכיתה.
ואגב , אחרי שהיא נתנה כסף לכולם במשימה ואף אחד לא החזיר לה - זה בטח יושב לה בבטן.

GינGית

New member
לא נראה לי שירד לה האסימון, מישהו צריך להאיר את תשומת ליבה

אין שם גבעה לצעקות ?

מורבידי

New member
לא.. בזה היא דווקא חכמה מאוד.. כל מה שקשור לאינטריגות

וכו' - היא חכמה. היא מבינה.
תראי היא גם מבינה , אם נדבר דוגרי , שלא היה סיכוי כמעט לאף אחד להציל אותה.. גם מי שרצה.. לא היה... כפי שכולנו ראינו.. כולם היו כמעט בסכנה של ללכת, עוד 1000 שח לכאן או לכאן וכל אחד יכל לעוף... לכן אף אחד לא יכל להיות נדבן מדי.. היחידים שיכלו לתרום לה שהיא גם נתנה להם זה שריי ומנואל ששתיהן לא היו במצב לתת לה.. .לא פשוט.

מיכאל גר בקראוון כי הוא אוהב להיות לבד. הוא והים

מפליא אותי שהוא חי איתן באכסניה כל כך הרבה זמן... הוא רגיל להיות לבד.
אני במקומו הייתי לוקחת את החדר הבודד במלון, אוכלת טוב ונעלמת בתהום השכחה. אף אחד לא היה יודע שאני שם בכלל.
מצד אחד הוא רוצה להשתייך, הוא ניסה אפילו לתת כסף לשרי, אבל מצד שני הוא לא יכול עם כל הרעש שהיה באכסניה. מעניין אם בבית יהיה לו שקט יותר...

מורבידי

New member
עדכונים דומיניק אומר שהתנהלות של מנואל והבנות לא הייתה תקינה

איך שהן "חטפו את הבית" בלי להתייעץ.
אח"כ ישב במרפסת לדבר עם מנואל ופתח בפניה את כל הדברים שהוא לא תמיד מרוצה מהתנהלותה והדרך שהיא מדברת. היא דווקא הגנה על עצמה ואמרה ש"היא מה שהיא".
אומר לג'ו שהוא פחות מתחבר לשריי.
הבנות מתאקלמות בבית בצעקות וצרחות.. מנואל כל הזמן בציניות שההפקה נגדה , והיא מבקשת בקשות דרך השעון ורק לה לא עונים.
הם מדברים גם על דודו שכן יש להם כבוד אליו ושהוא "אחלה גבר".
מיכאל עדיין מיתמם וכאילו לא מבין באיזה משחק הוא.
לימור מדברת עם דניאל , "על הנש" , כדניאלה ... היא קורצת לו ומנסה להבין איך היא מצטיירת בחוץ , אבל הוא אומר שלא יכול לדבר על זה.
דניאל בכלל כרגע פחות מנסה להיכנס לתככים אלא להיכנס יותר בקטע חברי.

רינתי77

Active member
ראיתי את השיחה בין מנואל לדומיניק. היא העמידה אותו במקום,

ניפנפה באחת את הצדקנות שלו והשאירה אותו בלי טיעונים. מנואל נחשה רצינית יש לי הרגשה שהיא מתחילה לחשוב שהיא לא במחנה הנכון...

מורבידי

New member
למי שלא הבין את ההקשר. דומיניק מתבאס שהם לא נתנו קבלת פנים

ידידותית יותר לדניאל כשנכנס לבית. ומצטער בשבילו שהוא נכנס ככה לבית בתוך כל הדרמה כשאף אחד לא ממש התייחס אליו.

למעלה