שרשור בוקר היום ה-13 בעיר 2025

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור בוקר היום ה-13 בעיר 2025

בוקר טוב :)

לאחר הדחת סמי וכניסת שני התושבים החדשים לעיר -
כיצד תשתנה הדינמיקה ? (אם בכלל)

שיהיה בוקר נהדר

בוקר נהדר וסופ"ש נפלא מרי וכולם

אמש ביקרו אותנו הבן הצעיר עם חברו ובמקרה "נקלעו" לשידור בערוץ 12
עם ארז טל וקורין גדעון ומתוך סקרנות שאלו אותי על התוכנית "האם היא שווה משהו"? ואני כמובן הפלגתי בשיבחה ונתתי להם קצת רקע על מה ועל מי.
להפתעתי, מלבד הפסקות קטנות פה ושם הם נשאבו אל הפרק ואל הדמויות והחליטו לצפות בתוכנית באופן קבוע. הבן הצעיר שלי שהוא פריק של סדרות סטייל 'מראה שחורה' החליט לצפות בתוכניות ואף להתמכר. באח הגדול הוא כמובן לא צופה.
הפרק היה עשוי טוב ובהחלט מזמין את מי שלא צפה עד כה, להתחיל לצפות.
כניסה מהירה של תושבים חדשים, הדחה מותחת מאוד שאינה תלויה בצופים אלא בתושבים עצמם ולמרות שידעתי שסמי הוא זה שהולך כי ידעתי שדודו לא ייתן לו אגורה, עדיין הפרידה הייתה מרגשת כשסמי לא יכול היה לעצור את דמעותיו.
הדחתו של סמי מכניסה למשחק דינימיקה אחרת,
ודודו חישב מסלול מחדש במהירות שיא והתחיל לשחק לבד.
לא ברור לי למה הוא מבזבז את כל הכסף שיש לו במהירות כזאת, אלא אם כן הוא סומך על הצופים בבית שיעניקו לו כל שבוע את הבונוס הנכסף בגלל מי שהוא. הוא בטוח שהוא מייצג את דמות הנבל והרשע של העיר, אבל בתוך תוכו הוא נשמה טובה ורכה, נדיבה ופזרנית, שלם עם מי שהוא וחי את החיים.
בינתיים זה מצליח לו עם הדמות הזאת.
שני התושבים החדשים שנכנסו לעיר לא השאירו עליי רושם רב. מעניין אם הם ישאירו רושם על התושבים הוותיקים ואם כן, כיצד יתערבבו הקלפים? כרגע, לא רואה שמשהו משתנה במשחק. אולי בהדחה הבאה.

יום נהדר לכולם

מי לא עוזב את העיר?

shai yy

New member
רייטינג אמש:2025 רק עם 12%, ״האח הגדול״ עם 13.4%

כישלון ממש גדול ל2025, מדובר בהדחה ראשונה וגם שימו לב לנתוני מהדורות החדשות שמשודרות ממש לפני:
חדשות 12 בראש עם 19.7%
חדשות 13 עם 8.7%
&nbsp
המון אנשים עזבו את קשת לאחר החדשות

mox10

New member
זה היה ברור

הם ירו לעצמם בראש,עם ההחלטה של לייב מאקו בתשלום
שישאו בתוצאות

shouldistay

Active member
אותי כמי שלא צופה בלייב, הפרק ייגע מאוד

חשבתי שהוא לא מענין.
דווקא שני הפרקים הקצרים שהיו השבוע היו טובים מאוד.

תשובה ניצחת לסגירת ופתיחת הלייב אין על העם שלנו אני גאה להיו

להיות יהודיה ישראלית
הרבה מאד אנשים נלחמו ברשת על ההחלטה לסגור את הלייב
ולחייב פעמים עבור אותו מוצר
כמה שאנשים מכורים לנושא הריאלטי במיוחד לחזרה
לשטח של שני ענקיי הרשת יורם זק וארז טל
גם להם היה קשה לראות את הדרך שבה מתכוונים ללכת
ולהיות שפני ניסוי של האחרונים.
מי שנפגע כעת אלו רק בני המשפחות של המתמודדים
שכנראה נימצאים בפורומים השונים
אני כרגע לא יתן יד לזה שיפעילו עלי מניפולציות.
עצוב במקום לראות תוכנית ריאלטי ולצאת לדיונים כאלה ואחרים הגולשים נעלמים
ואם הם חושבים שברגע ש"האח הגדול" יסתיים אז בטוח יתחברו לערוץ , הייתי מציעה להם לחשוב שוב אנשים לא אוהבים להיות מתומרנים!!!
ניצחון הרייטיניג האחרון רק מאשר את זה
הפסד של קרבניטי "קשת"

מורבידי

New member
לדעתי נסחפת... זה לא אומר

שהלייב הוא הסיבה לרייטינג שממילא היה נמוך.
עוד לפני סגירת הלייב הפורום של התוכנית אולי היו בו... 3.. 4.. 7 אנשים פעילים זה לא שבשבוע הראשון כל הארץ רק דיברה על 2025 ואלפי אנשים פקדו את הפורום.. אז להפיל הכל על הלייב ועל מחאה חברתית שדוגמתה רק כדוגמת מחאת האוהלים או משהו כזה לדעתי זה קצת פרשנות דרמטית מדי . אבל זו דעתי.

Jason2

New member
רייטינג שיא בימים האלה

עומד על 21 מקסימוום, להוציא ארועים מיוחדים של גמר הכוכב הבא שקיבל רייטינג אך ורק בגלל האירוויזיון בתל אביב. תוכניות מצליחות היום בשידור רגיל יקבלו מקסימום 17 אחוז.
הממוצע הוא בין 12 ל-17. ולא לשכוח שלא מודדים כאן צפיה מאוחרת. השבוע ראיתי 2025 ורק למחרת בבוקר את האח הגדול. מבחינת המודדים לא צפיתי באח הגדול. בארה"ב מודדים גם הזמנות VOD וגם הקלטות. נראה לי שצריך להתאים את עצמנו למצב החדש, כי רייטינג של 30 או 40 כמו שהיה בערוץ 2 לא יהיה שוב.

ברוך הבא ג'ייסון

היום, בעידן שיש בבתים 3 טלוויזיות, אז הרייטינג הרשמי קצת משקר, כי למשל אני רואה 2025 והאיש שלי רואה ערוץ 13 או בכלל משהו אחר... הם בודקים לפי הפיפל מיטר שזה אחוז מסויים של בתי אב נבחרים והשאלה אם הם אכן משקפים את אופן הצפיה של כלל הציבור. אין ספק שרייטינג של 30 אחוז כמעט והוא בדיוני. זה יקרה כשהאירוויזיון ישודר בתל-אביב וביום הבחירות . עד אז אפשר להסתפק בפירורים.

מורבידי

New member
לימור מרכלת עם דודו על הספסל

וטוענת בפניו שהיא אינה רכלנית. ובמקביל מספרת לו איך סיגל מתרחקת ממנה ועוד שיחות אסטרטגיה מי נתן לה פחות כסף ומי יותר.
נשארתי אתמול בעל כורחי צפיתי עד השעות הקטנות. אוהב את שיחות הלילה של כולם.
רומי אמרה לבנות שלא יושב לה טוב שיצא לה לישון עם סייף בליל הפתיחה באותה המיטה.
חלקה עם הבנות שיש קונדומים במגירה בסוויטה וגילתה כישורי שירה משותפים עם הודיה. נראה שהודיה נטע ורומי ינסו להתחרות אחת בשני על תשומת לב.

מורבידי

New member
המשך : דודו ולימור שטענה שאינה רכלנית ממשיכים לרכל והפעם

על רומי וסייף.
שניהם מסכימים שגם רומי וגם סייף באו "מלאים בעצמם".
בעוד לדעתם רומי מלאה בעצמה בקטע של לנסות להחיות את הבית. סייף מלא בעצמו שהוא בא בביטחון שיש לו מידע מבחוץ וראה את התוענית מבחוץ ובעך יש לו "קלף" על הדיירים.

מורבידי

New member
שמתי לב שזה הולך ככה :

מראים נניח את נטע כרגע..היא בשיחה רומנטית עם סייף. על החיים רומנטיקה ועוד.
מראים את רומי היא בשיחה עם הברמעית על החיים ואהבה וחברויות.
מראים את דודו.. לא משנה עם מי הוא יושב... השיחה תהיה ניתוח המצב בבית , אסטרטגיה , חלוקת כספים ומי בראש הטבלה.

בדיוק

דודו הגיע חדור מטרה לנצח את המשחק ולא ממש מעניין אותו דברים שבלב, רומנטיקה או למצוא אהבה. הוא בא לנצח ולכן הוא עסוק כל היום בחישובים של אסטרטגיה וכסף ובוחן היטב כל שחקן ושחקן ולומד את המהלכים שלו ועל פיהם הוא פועל. בינתיים זה מצליח לו. לא יודעת עד מתי הצופים יסבלו את בירבורי האסטרטגיה שלו.

poseidon111

Active member
את באמת חושבת שמי שמצהיר שבא למצוא אהבה אכן בא

לשם כך? אף אחד לא מתכנן זאת, כולם באים לנצח ואם מוצאים נפש אבודה שאפשר להתקשר אליה באופן רומנטי הרי זה בונוס.
כולם באים חדורי מטרה לנצח ואל תתני להם לבלבל אותך עם "אני פה למצוא את אהבת חיי ועדיף שתהיה גם נפש תאומה ואם אפשר אז שתהיה גם ההיא\ההוא שאני חולמ\\ת עליו בלילות".
כל זאת מבלי להוריד כהוא זה מהתנהלותו המחורבנת בתכנית.
הוא שונה בזה שהוא פחות מחשבן לצופים כמו האחרים.
הם עושים חישובים בראש והוא עושה זאת בגלוי.

אתה מכיר אותי כל כך נאיבית?

לא אני לא באמת חושבת שמי שמצהיר שהוא מחפש אהבה אז הוא באמת מחפש אהבה ולא בא לנצח. ברור לי שכולם רוצים לנצח אבל לפחות הם מדברים קצת על עצמם ולא מדברים כל היום על אסטרטגיה או מי עשה מה ואיך לבזבז את הכסף ועדיין לשמור אותו בבנק. כמו ללכת בלי ולהרגיש עם.
אני חושבת שעם הזמן ההתנהלות שלו בלי סמי תהיה קצת יותר נעימה לעין.

מורבידי

New member
2025 הוציאה חוק שאסור לתושבים יותר להסתובב עם פיגמות

2025 הוציאה חוק שאסור על התושבים להסתובב עם פיג'מות ברחבי העיר.
מדהים איך נראה שהתוכנית עדיין בשלבי הפיילוט שלה ובונים אותה תוך כדי התקדמותה .

טוב מאוד, כל הקטע הוא שאנשים יוציאו את הכסף שהם קיבלו

על בגדים ועל מוצרים. הרי בחיים האמיתיים אנשים לא מתהלכים ברחוב עם פיג'מות. לא ייתכן שאנחנו נראה אותם שבוע ימים מתהלכים בעיר עם אותה הפיג'מה. זה היה
מכוער ומדכא נורא.
הם צריכים להוציא את הכסף שלהם על מוצרים בסיסיים ולא לשמור את הכסף
לארוחת שף. ביום הולכים בפיג'מה ובערב הולכים אצל חיים כהן. ככה לא מתנהלים אנשים במציאות.
ברגע שזק ראה שאנשים מתחילים להיות בונקר ולא לקנות בגדים ולהסתובב עם פיג'מות, הוא הבין שיש כאן בעיה שעלולה גם להבריח את הצופים. הצופים רוצים לראות את היפייפיות עם בגדים יפים.
ואם מדברים על יפהייפיות,
אז נטע הכי יפה בעיר

למעלה