שרשור בוקר היום ה-13 בעיר 2025

מורבידי

New member
נשמע כמו מתוך סולדיריות לדומיניק. אין מה "לשנוא" בו , אבל כע

כעת הוא כמו עציץ שם.

tg151

Well-known member
מוזר. נהיה עציץ בגלל החדשים?

כי עד אתמול נטע עפה על ג'ו. באמת, היא כל הזמן הייתה צוחקת איתו וקנתה לו את התמונה ב-2,000 ש"ח. היא לא תעשה את זה למישהו שהיא לא קרובה אליו. מה גם, אם לא ג'ו,מי נטע הייתה מעדיפה שיהיה בארוחה? הודיה,סיגל,דודו? לא נראה לי

מורבידי

New member
לא.לא. עציץ זו פרשנות שלי. נטע לא אמרה. ייתכן והיא מתה עליו

כפי שאמרת.
זה רק אני איך שראיתי את הדברים דרך העיניים שלי. ייתכן וטעיתי.

tg151

Well-known member
אה
סבבה.

מה אתה חושב על החדשים? אני לא ראיתי כל היום. אבל כבר אתמול הרומי הזאת בלתי נסבלת בעיניי.

מורבידי

New member
ג'ו בטוח שהוא כוכב לוהט בחוץ - לפי מה שסייף אמר לו

ג'ו נכנס למסעדה כולו קורן ואומר לדומיניק ונטע שסייף אמר לו שהוא (ג'ו) "אתה לא יודע מה הולך עלייך בחוץ. ואני לא יכול לפרט".
וג'ו קורן כאילו כל המדינה מדברת רק עליו . "יו, אם הוא אמר אני לא יכול לפרט, תדמיין מה זה אומר" .
. כאילו הוא לא הדייר הכי שולי והכי לא זכיר בסידרה שממילא 95 אחוז ממדינת ישראל לא יודעת בכלל מי מתמודד בה .

מורבידי

New member
אחת הבעיות בתוכנית הזאת שהם לא יודעים במשדרים לספר סיפור,

למשל היום, רק ב 12 שעות של היום היה "סיפור" בפני עצמו עם נטע.
במשדרים הם מפזרים גזירי קטעים שלא מראים אפילו מאית ממה שהולך בבית ולא אומרים כלום לאף אחד שרואה רק את המשדר.

tg151

Well-known member
כרגע, שבוע הבא יהיו רק 3 תכניות בשבוע

שני,שלישי וחמישי. שזה גם טעות. צריך לוותר על יום חמישי עד שהאח נגמר. לדעתי צריך לשדר רק בימי שני ושלישי. זהו. עד אחרי שהאח ייגמר, ואז לתפוס את הצופים בימים הבודדים בין מתי שהאח יסתיים לבין העלייה של הישרדות. שעדיין, לפי רן בוקר, יכול להיות שיקדימו את העלייה שלה. בטוח כי רשת רוצה לנצח את 2025 עם הישרדות. אז אני בהחלט יכול לראות אותם מקדימים את העלייה של הישרדות.

מורבידי

New member
"גירזנו" אותם. האמת יש להם מספיק חומר לספר סיפור גם 3

תוכניות בשבוע. אבל כל התוכנית הזו נראית כרגע כאילו היא פיילוט אחד גדול

tg151

Well-known member
כן. הם מנסים תוך כדי תנועה לזכותם.

כרגע אני לא רואה שום דבר שהם יעשו שיעבוד להם, לצערנו. העונה הזאת גמורה. וכנראה לא תהיה עוד עונה.

tg151

Well-known member
וואו. אחותו של דומיניק ממש יפה

למה לא הכניסו גם אותה? היה דווקא מגניב אם היו מכניסים אחים. אף פעם לא הכניסו אחים לאח.

למעלה