|*|
אפליקציה חדשה לאייפון
|!|

|*|
אפליקציה חדשה לאייפון
|!|

אנחנו מזמינים אתכם להוריד את הגרסה החדשה של אפליקצית הפורומים שלנו.
|נורה|
מה חדש באפליקציה?
|קדימה|
שינויים משמעותיים בחוויית המשתמש! כך למשל בעמוד הראשי של האפליקציה רואים את רשימת הפורומים המועדפים ולא צריך לבחור את הפורום שלכם בכל כניסה. בפורום עצמו רואים את כל ההודעות לפי הסדר בלי דפדפוף בין עמודים. הממשק עצמו נקי וידידותי.
|נייד|
|קדימה|
האפליקציה כולה עובדת native, זה אומר שהיא טסה מהר! לא צריך לחכות לעמודים שיטענו.
|שבלול|
|קדימה|
ממשק התרעות (כולל push notifications )כאשר מישהו הגיב לכם...
|בועה|
|קדימה|
עמוד הוספת הודעה חדש! נראה הרבה יותר טוב ומאפשר גם הוספת תמונה (מהמצלמה או הארכיון)
|מצלמה|
|קדימה|
ממשק מסרים חדש.
|עפרון|
|קדימה|
בקרוב מאד נעלה גרסה דומה גם לאנדרואיד ועוד לפניה תועלה גרסה חדשה של האתר המותאם של תפוז שתיראה כמו האפליקציה.
|אייפד|
את האפליקציה לאייפון ניתן להוריד כאן: https://itunes.apple.com/il/app/tpwz-pwrwmym/id336924024?mt=8 גלישה נעימה
|4U|

Oukami Kun

New member
נצל"ש SYTYCD

א. האם מישהו בכלל צופה בעונה הנוכחית?
ב. יותר רלוונטי, האם מישהו מצא מקור טוב לצפות בו בפרק האחרון? כי לא מצאתי כלום

Boran

New member
תודה לך!!!! כן!!!

העונה הכי טובה מאז עונה 5 נראה לי.
פשוט מאז הטופ 20 אני אוהב כמעט את כולם. אין זוג לא טוב או זוג שאני לא אוהב, כולם פשוט מדהימים. אני ממש ממש נהנה.
לא ראיתי עדיין את הפרק האחרון, מקווה שהאנשים הנכונים (מבחינתי :p ) יעלו לגמר

Oukami Kun

New member
אז אין צורך להשלים את עונות 6-9?

אני חושב שג'נה הייתה צריכה לעוף ומליס הייתה צריכה להישאר במקומה, ופול היה צריך לעוף מזמן, אבל חוץ מהם (ואולי מקנזי, אבל מי היא בכלל?) כולם ממש מעולים.
אני חושב שזה די ברור שהגמר יהיה פיק-שן, איימי, אארון וג'זמין, לא? אם פול יהיה בגמר אני אהיה ממש מאוכזב.

Boran

New member

קודם כל אני חייב לציין שבריטני, הראשונה שעפה, הייתה מעולה. וגם מריה הייתה מגניבה.
את ג'נה ממש אהבתי בהתחלה, אבל אז היא התחילה להיראות קצת זחוחה והתחלתי לאהוב אותה פחות.
אני חושב דוקא שפול אחלה. ומקנזי הייתה בטופ שלי.
איימי מטורפת, הרוטין של הבית קפה (שהיא נפלה על המגבת) ענק.
דוקא את ארון וג'זמין אני פחות אוהב, למרות שהתחלתי לאהוב אותו יותר לאחרונה, אבל עדיין, לדעתי לפני הגמר ארון והיילי צריכים לעוף. (היילי סבבה והכל, אבל היא נגיד ממש איכזבה בהיפ-הופ). אני מקווה שאיימי תיקח ביחד עם פול או פיקשן.

עונות 6-9 דוקא היו בסדר, בכל עונה היו רקדנים מצויינים שאהבתי, אבל היו גם נניח חצי מהם שמצאתי אותם יוזלס לחלוטין, ומשום מה אמריקה סחבה רחוק. בעונה הזאת בקושי היו רקדנים שלא התחברתי אליהם בטופ 20.

למעלה