How would you test dishwater?

עמית ו

New member
שלום משה, יש קונטקסט לשאלה הזו?

לכשעצמן, שאלות "איך תבדוק מוצר פיזי שכולנו מכירים" הן שאלות די דביליות (הסיבה לכך שהן דביליות היא שמוצר פיזי לא מתנהג כמו תוכנה, וייצור המוני פועל מתוך הנחות שונות מאוד מאשר הייצור החד-פעמי של התוכנה) והערך המרכזי שלהן הוא ביצירת השיחה שמסביב - התשובה לשאלה הזו תלוייה במגוון דברים - מי אני? למה שאבדוק מדיח כלים? מה חשוב למי שאני פועל מטעמו? האם אני בראיון עבודה? תרגיל בקורס? סתם שיחה בין חברים?

Moshe2021

New member
שלום משה, יש קונטקסט לשאלה הזו?

לכשעצמן, שאלות "איך תבדוק מוצר פיזי שכולנו מכירים" הן שאלות די דביליות (הסיבה לכך שהן דביליות היא שמוצר פיזי לא מתנהג כמו תוכנה, וייצור המוני פועל מתוך הנחות שונות מאוד מאשר הייצור החד-פעמי של התוכנה) והערך המרכזי שלהן הוא ביצירת השיחה שמסביב - התשובה לשאלה הזו תלוייה במגוון דברים - מי אני? למה שאבדוק מדיח כלים? מה חשוב למי שאני פועל מטעמו? האם אני בראיון עבודה? תרגיל בקורס? סתם שיחה בין חברים?
היי עמית,
קודם כל על תתנשא!
דבר שני השאלה הזו מתוך ראיון עבודה , נכון זה כתוב בצורה גרועה ומוגש למרואיינים דיי בזלזול.
אז או שתענו לעניין... או שלא תגיב.

עמית ו

New member
היי עמית,
קודם כל על תתנשא!
דבר שני השאלה הזו מתוך ראיון עבודה , נכון זה כתוב בצורה גרועה ומוגש למרואיינים דיי בזלזול.
אז או שתענו לעניין... או שלא תגיב.
שלום משה.
אני לא חושב שיש פה עניין של התנשאות - זו שאלה לא טובה לשאול בהקשר של בדיקות תוכנה.

אם קיבלת את השאלה הזו בכתב, אני מקווה שברור לך למה לא ראוי שאתן פה תשובה מהסוג שאני הייתי רוצה לראות.
אני כן אומר שכדי לענות בכתב על שאלות שאמורות להיות שאלות שיחה כדאי לציין את הנחות היסוד שלך (למשל - מדיח ביתי, בלי רכיבי IOT או חיבור לאינטרנט, עם בקרה דיגיטלית שהיא החלק הנבדק - תקלות מכניות הן מחוץ לתחום תוכנית הבדיקות הזו).

למעלה