GALAXY S2 מת

PPHBH

Member
GALAXY S2 מת

שלום

תוך כדי החלפת סים (ניוד) הטלפון הפסיק לעבוד.
עכשיו , כאשר מדליקים אותו מופיע המסך הראשוני של מספר הדגם ואחריו מסך המערבולת והמוזיקה ולאחר מכן המסך מתחלף ללוגו SAMSUNG וכך הוא נשאר. בנוסף האזור שליד ה- SIM מתחמם מאד.

ניסיתי להדליק ללא SIM אך הבעיה נשארה, כל מיני טריקים שמצאתי ברשת של ללחוץ על שילובי מקשים תוך כדי הדלקה לא הועילו.

ניסיתי לחבר אותו ל- PC אבל מתקבלת הודעה על ביעיה ב- USB. אומנם המחשב מזהה שמחובר אליו GALAXY אבל בגלל בעיית חומרה (כנראה) כלשהי הוא לא מצליח להתקין מה שדרוש על מנת להתחבר אליו ל- USB.

תכל"ס אני פחות זקוק לטלפון הזה אלא ל- DATA, אנשי קשר, תמונות וכו'. לצערי אין גיבוי בענן.

הקיצר, האם יש איזושהי תוכנה או דרך להציל את המידע שאגור בטלפון ?

תודה לכולם וחג שמח

blzvi

Active member
בדוק שוב

כאשר אתה פותח את המכסה האחורי שקפיצוני בית הסים שלמים והסים נכנס חלק.
בדוק מגעי הסוללה .
הכנס אותו לטעינה מבלי להדליק אותו למשך 4 שעות לפחות .

blzvi

Active member
תמסור לתיקון עם זה שווה לך

אל תסכים ל wipe data

PPHBH

Member
לא. כפי שרשמתי בהודעה הראשונה

ניסיתי את כל הצירופים של הדלקת לחצן POWER עם אחד/שני (פעם UP, פעם DOWN ופעם שניהם) לחצני שמע או שילוב לחצן הבית, לא עוזר. הטלפון נדלק ופשוט נתקע עם הלוגו של SAMSUNG ומתחמם מאד באזור הסים (גם ללא הסים).

תודה בכל זאת

PPHBH

Member
לא. ניסיתי את השילובים הללו וזה לא עוזר

הטלפון נתקע עם הלוגו SAMSUNG ומתחמם מאד באזור הסים גם ללא הסים.

תודה בכל זאת

dudi4321

Member
אם כוח לא עוזר אז ביותר כוח

לשים לב שזו רק המלצה תאורטית!
כנראה שיש קצר באיזור שמתחמם. שזו תוצאה שקרתה בזמן החלקה של הסים בתושבת שלו. אני מאמין שאיזה קפיץ ברח מהמקום ומקצר את המגעים. או שבמקרה השני נדפק הרכיב האלקטרוני. אם הוא מתחמם, היתי משאיר דלוק עם טעינה ויתכן שישרף טוטל. ברגע שישרף , שוב תאורטית, הקצר יוסר, המכשיר יושבת בחלק הסלולרי, קאפוט. אבל כנראה ידלק ותהיה גישה לנתונים החשובים.
התיקון הנכון שיעלה בכסף, מעבדה שתחליף את מודול הסלולרי תתקן אותו כנראה לחלוטין.

PPHBH

Member
יודע מה, קניתי את הרעיון שלך

ממילא הטלפון הזה מבחינת הברזל לא שווה כלום, מבחינתי לשאוב את תוכנו ולפח.

אנסה את מה שהצעת אם כי יש לי השערה שהוא ימשיך לפעול כך עד קץ הימים או קץ הסוללה.

אעדכן מה קרה עם זה.

תודה

dudi4321

Member
הרעיון הזה בא לי

שהתעסקתי פעם בסוללת ניקל קדמיום נטענת. אחת מהארבע היתה מקוצרת. חיברתי לספק כח חזק. הוא העיף משהו פנימי ויכולתי להשתמש בה וחזרה לחיות.
יכול להיות שיגרם נזק נוסף בשיטה הזו.
מחכה לתשובה חיובית.

למעלה