DONE!!! השיר הזוכה באירוויזיון 2023

babyface9

Member
עם כל ההתלהבות שלך , שלי ושל הרבה חובבים מאירופה קיים סיכוי לא קטן שהשיר עוד עלול להיפסל מלהשתתף בקדם שיערך ב-25/2 עקב העתקה מהשיר הזה בקישור שלהלן, שאתה מוזמן להשוות. להבנתי, YLE רשות שידור הפינית עורכת בירור מול EBU לגבי תקינות השיר כבר עוד לפני הקדם, וזאת כדי להקדים פאשלה עתידית פוטנציאלית , אם השיר יזכה בקדם.

עם כל ההתלהבות שלך , שלי ושל הרבה חובבים מאירופה קיים סיכוי לא קטן שהשיר עוד עלול להיפסל מלהשתתף בקדם שיערך ב-25/2 עקב העתקה מהשיר הזה בקישור שלהלן, שאתה מוזמן להשוות. להבנתי, YLE רשות שידור הפינית עורכת בירור מול EBU לגבי תקינות השיר כבר עוד לפני הקדם, וזאת כדי להקדים פאשלה עתידית פוטנציאלית , אם השיר יזכה בקדם.
כן, יש מצב שזו הייתה התלהבות זמנית. בהחלט יש דימיון. ראיתי את זה כבר אבל הדחקתי. עכשיו ראיתי והאזנתי שוב בסבלנות ואני בהחלט חושב שיש כאן סוג של פלגיאט. יש דימיון רב בין השירים. אבל לא רק מוזיקלית, אלא גם.. התספורת! קשה לי להאמין שהוא העתיק תספורת כי ראיתי אותו בשירים אחרים שלו והתספורת לא חדשה. אבל זה לגמרי צירוף מקרים מדהים.
אם לא הוא אז כנראה שבנג'מין ינצח. אבל אני הכי מקווה שלקסנדרה תנצח עם השיר הכה מרגש שלה.

babyface9

Member
לקסנדרה לא בא לי במכה הראשונה , אבל זה התחיל לגדול עלי משמיעה שלישית.
עם זאת אני מאמין שהפעם במצב ש-4 מתוך 7 השירים בפינית בהנחה שCHA CHA CHA לא יפסל מלהתמודד בקדם , אז אחרי 8 שנים אחר כבוד נקבל פינית על במת האירוויזיון בליברפול.
השיר של בנג'מין אחל'ה ממש.
גם את השיר האחרון שנחשף של PORTION BOYS אני אוהב.
בכלל , אחל'ה קדם יש לפינים כמו בשנתיים האחרונות , וזה יותר מתקרב למה שהיה לפני שנתיים, ואולי עולה עליו, אם אני האזנתי בלופ לכל 7 השירים כבר 6 פעמים.

עדכון:
ואז הגיעה לורין.................
אז נראה לי שקאאאריה יקח מקום 2. ובצדק. כי, אין מה לעשות, לורין חייבת לנצח. זה הנאמבר הכי מרגש השנה. ופינלנד כמו רוסיה 2012, כמו אוקראינה 2007(ורקה), יקח מקום 2 עם שיר הומוריסטי רציני ומעולה.
לורין מדהימה. טאטו שיר טוב. משובד להלכה. עם הופעה סופר דופר מרגשת עד צמרמורות ודמעות. יותר טוב מזה לא יכול להיות. ב"ה

עדכון:
ואז הגיעה לורין.................
אז נראה לי שקאאאריה יקח מקום 2. ובצדק. כי, אין מה לעשות, לורין חייבת לנצח. זה הנאמבר הכי מרגש השנה. ופינלנד כמו רוסיה 2012, כמו אוקראינה 2007(ורקה), יקח מקום 2 עם שיר הומוריסטי רציני ומעולה.
לורין מדהימה. טאטו שיר טוב. משובד להלכה. עם הופעה סופר דופר מרגשת עד צמרמורות ודמעות. יותר טוב מזה לא יכול להיות. ב"ה
פרדיקשן:
א. ספרד תזכה.
ב. או פינלנד.
ג. שבדיה חד משמעית לא תזכה.

טוב, אז עכשיו סופי סופית, בכוונה אני כותב עוד לפני החזרות, הבנתי והחלטתי שהזוכה הוא היא הם... צ'ה צ'ה צ'ה. כמו שהרגשתי מלכתחילה. באה לורין וקצת לקחה פוקוס, אבל עכשיו לאחר זמן מה אני מבין שפינלנד זוכה. זה השיר היחיד שמלהיב. שאחרי שמאזינים לו וצופים בו נשארים עם תחושת שמחה והתלהבות ועם וינר ווייבס בכל הגוף כל האזנה מחדש. אין לי ספק שרבים יצביעו עבורו. בתקווה שהשופטים גם. זהו, אז פינלנד. נתראה בגמר.

למעלה