bush's fictional victories

שירלי2ב

New member
bush's fictional victories

הנצחונות ``הפיקטיביים`` של הנשיא בוש שם המשחק של הנשיא : אני תמיד מנצח את כולם - כל הזמן. בין אם זה מישהו מהעיתונות או מהאינטרנט שכותב עליו בקורת שהוא תופס אותו כ``יריב`` או הקונגרס עצמו שמעביר עליו בקורת או כל ``מוקד כוח`` אחר (עיתונות, בלוגרים, קונגרס וכדומה) שם המשחק: מי יותר חזק? בוא תתגושש איתי - ואני חיב לנצח (גם בצורה פיקטיבית - בטלוויזיה) מה השיטה? הנשיא בוש רואה משהו שאתה רוצה - ויעשה הכל כדי שזה ``לא יתפס כמה שמצליח`` (גם אם זה מצליח,העיקר שבטלוויזיה, באופן פיקטיבי לא תנצח) - גם אם זה ``נצחון פיקטיבי``. דוגמא: אם אני אכתוב כאן (או כל מישהו מהעיתונות או מהבלוגרים שלא אוהב אותו) שאני תומכת במועמד כזה או אחר, הוא מיד ``יסכסך`` ביני ובין המועמד (או בין המועמדים עצמם, שאולי חלק מהם נתפסים אצלו כ``יריב`` שעלול להראות כ``מנצח``)- כדי שזה לא יראה ``כנצחון`` בטלוויזה מול הנשיא בוש (ובעיקר אבא שלו). כי הנשיא בוש חיב להיות ``המנצח התמידי`` (בגלל אבא שלו שהפסיד מול קלינטון). או למשל, הוא יעשה הכל כדי שמומעד שניצח את אבא שלו לא יצליח - למשל הקלינטונים - או בכל מועמד אחר בעל סיכוי(לכן לא אודיע כאן על תמיכה בהם, או בכל מועמד אחר - כדי לא לעורר מוטיבציה אצל הנוכל המטורף מהבית הלבן) (אני אחגוג ניצחון רק אחרי אחד מהמעומדים,שאני שומרת בלב שינצח, שאני רוצה שינצח ינצחו את הבית הלבן) אם הקונגרס יעביר איזשהו חוק שהוא לא מעונין בו, כמו למשל : תאריך יציאה מעירק - הוא מאיים להטיל וטו. כדי שיראו שהוא זה שמנצח את הקונגרס ולא הקונגרס מנצח אותו... (שם המשחק: ``מי יותר חזק?``) (האמת שזה לא משנה, כי בכל מקרה מי שלא יהיה הנשיא הבא יוציא את החילים מעירק..) בקיצור, לא חשוב מה קורה באמת בעולם, בעיקר מה קורה ``במציאות בטלוויזיה``. האובססיה עם הניצחון - עם ``לנצח את כולם`` כל הזמן - כדי שלא יראו ``הפסד`` בטלוויזיה - יכול להיות גם באופן ``פיקטיבי``. למשל, בוש הכריז ``נצחון`` בעירק - בטלוויזיה בשנת 2003. ביום כולם יודעים שזה לא נכון (ראה תמונה שצירפתי). אבל מה זה חשוב אם אתה ניצחת בעירק או לא? העיקר שבטלוויזה יכריזו באופן פיקטיבי - ``ניצחון בעירק`` (אסור להראות כמפסיד, לפחות לא בטלוויזיה - אבא של בוש לא יכול לסבול מצב שכזה, לא חשוב כמה חילים נהרגים או אם בכלל האסטרטגיה נכונה). לא מבינה איזה מין נשיא זה , בלי קשר לרצון הילדותי ``להראות`` כמי שמביס את כולם כל הזמן, יכול לנהל ``נצחון פיקטיבי`` בעירק בטלוויזיה. כשהגיעו IRAQ STUDY GROUP, לבקר לראשונה בעירק - הם היו המומים מהמצב. לא הביאו לשם את העיתונות - רק כדי שלא יראו בטלוויזה שבוש מפסיד (לא שאמריקה מפסידה, אלא שהנשיא בוש) רק שתדעו, אני מפרסמת כאן את שם המשחק, ``בוא תתגושש איתי`` - לא חשוב מה קורה בעולם, שאמריקה ``תשרף`` מצידו, שהחילים ימותו אחד אחרי השני כמו זבובים. אגב, העיסוק שלי בנושא של עירק - אינו בגלל שיש לי איזה ענין בעירק. מבחינתי, אם אמריקה תשאר או תעזוב את עירק לא משנה לי. אני לא חושבת שתהיה לזה השפעה משמעותית על ישראל אם הם יעזבו או ישארו. המטרה שלי היתה: לחשוף את פרצופו האמיתי של הנשיא בוש דרך המלחמה בעירק או כל נושא אחר. להראות מיהו באמת, כמו שלמדתי באוניברסיטה עליו - כיצד הוא מרמה את העם באמריקה בכדי לצאת למלחמה (ב91 הוא ביים סרט, על ילדה כוויתית שכביכול נפגעה מהכוחות העירקים - וזאת היתה העילה ליציאה למלחמה בעירק ב91, כפי שהיא ששודרה בטלוויזיה לעם באמריקה) מר בוש, אם כבר הצלחת לגרור אותי למשחק המטופש הזה, הנה היעד שלי לנצחון (חחח...): בשנת 2008, מי שלא יהיה הנשיא - יוציא את החילים מעירק - ואחרי שהם יצאו מעירק אני אכריז כאן על ``ניצחון`` (תרשום את זה ביומן). זה מצחיק אותי, אבל אתה לא יכול לעצור את היציאה מעירק ב2008 .. ולקחת ממני את ``הנצחון`` (חחחח) אחרי כל מה שעשיתי לי, כפי שרשמתי לצ`אק שומר באימייל, זה יהיה הנצחון שלי. אני מחכה כבר לCLOSE UP על הפנים שלך (ובעיקר של האבא הנאצי שלך) - ברגע שב2008 תראה איך החילים עוזבים את עירק, אחד אחד וחוזרים הביתה (ואת זה מר בוש ואבא שלך, אתה לא יכול לנצח, כי אמריקה לא מעונינת להשאר בעירק, ואז אבא שלך יהיה חיב לראות (בטלוויזיה ב2008) איך לוקחים לו את הLEGACY.... ולא שזאת הסיבה שצריך לצאת מעירק, אבל בכל מקרה הLEGACY של אבא שלך אבוד, והוא יהיה חיב לראות איך החילים עוזבים את עירק - ואיך אני חוגגת את הניצחון ב2008 (מתי שכבר לא תוכל לשים על זה וטו) ההודעה הזאת היא בעצם אזהרה לכל האנשים שלא להגרר למשחקים הילדותיים של הנשיא, אולי גם אני לא צריכה להגרר ל``משחקים`` של הנשיא בוש - אבל אחרי מה שקרה לי איתו - גם אני לא רוצה - אני במשחק : ``אפיקרוס בעל כורחו``. אני שמה לב לזה שכל נושא שרוצים ``לחסל`` שולחים אלי לאינטרנט - כדי שזה ``יראה`` שאני מתענינת בזה - ואנשים לא יוכלו להתעסק עם זה : ``הנה היא מנסה לתפוס את הנשיא בוש``. (לא אני מחפשת את הנושאים באינטרנט... הנושאים מחפשים אותי...) אגב, כבר הצלחתי ``לנצח`` אותך מר בוש , ואני חוגגת על זה עד היום. עזרתי להפוך את הקונגרס שהיו בידיים שלך. איך אתה יכול לקחת ממני את ``הנצחון בקונגרס``? תרשום ביומן, אני ממש מחכה לראות איך אבא שלך מסתכל על הטלוויזה ורואה איך החילים יוצאים מעירק! ואיך אבא שלך בוכה - כשהוא רואה, את האמת (לא את ``הפיקציה`` בטלוויזה, את האמת על הLEGACY האבוד שלו...) יששששששששששששששש!

למעלה