BB15E26

BB15E26

אני חושב שאנדי מתמקם נוח בתפקידו כעכברוש. משום מה נקרעתי מצחוק כשג'אד הריע אחרי שארין הודיעה שדווקא ג'סי מובילה. פאק, התחרות הזו כל-כך דפוקה ורנדומלית. כל אחד יכול לזכות. אפילו אמנדה
כרגע נראה שכל אחד יכול לחזור לבית, חוץ מקנדיס, וכנראה איזושהי אישה תהיה HOH הפעם. למרות הדאחקה החוזרת, אמנדה מצליחה ממש לא רע הפעם, אבל אליסה - המתמודדת הכי מסוכנת לאימפריה כרגע - מצליחה עוד יותר. אבל אולי זה יהיה בסדר אם מקריי וארין ימצאו את מקומם בסדר העולמי החדש. העכברוש המלכותי יכול להיתפס במלכודת ברגע שאמנדה מודחת, אבל לעכביש, אם יחזור, אני צופה עתיד טוב. ג'סי נפסלת - יששששששש!!! אמנדה במקום השני! זו הפעם הראשונה שאמנדה מגיעה למקום השני מבלי שמישהו יפסיד עבורה! מי יודע, אולי ב-HOH הבא היא אפילו תזכה! לא חסרים לה אויבים בנקודה הזו (במיוחד אם וכאשר אליסה תודח, לא נראה לי שארין וג'ינה מארי יישמרו לה אמון) והגיע זמנה לשנות את צורת המשחק.

ג'אד חוזר ואליסה היא HOH. זה לא טוב לברית ולאימפריה. אנדי יכול לעוף חופשי מבחינתי. על ארין אני אצטער, אבל היא באופן כללי מסומנת יותר חזק מדניאל דונאטו. היא הייתה HOH ארבע פעמים, העמידה לפחות שמונה אנשים שונים להדחה, וממש לא יהיה לאמנדה אכפת אם תודח. אמנדה הוכיחה סופית שלא חסרה לה סרקסטיות. אבל אני משוכנע שאפילו בריטני שונאת אותה, כמו 99% מאוכלוסיית אמריקה. דרך אגב, מסתבר שמחוץ לאמריקה היא דווקא עדיין מאוד אהובה, כנראה שוב בגלל שאירופאים לא היו עבדים במשך עשרות שנים, ולכן פחות רגישים לבדיחות חסרי טאקט. באופן כללי זכותם של השחורים לזעוק, אבל הם תמיד עושים זבוב מפיל. (מי שרוצה - שיבדוק את התגובות שהיו במשחק מלפני חמש שנים, שכיכבו בו זומבים אפריקנים. אזהרה: לא לבעלי סף זעם חלש), חוץ מזה, אתם באמת רוצים להשוות בין העבדים השחורים לכל פאקינג מה שהעם היהודי עבר לאורך הדורות??? הדבר הטוב היחיד שאפשר להגיד הוא שכנראה החברה שהיא עובדת בה ממש אוהבת אותה, כי אנשים שונים מפעילים כל מיני לחצים והיא עדיין לא פוטרה. מה שמזכיר לי: עד מתי כל שלושת המפוטרים יישארו בבית?

יכול להיות שעד יום שישי הזה, כי ארין מועמדת. עם מקריי. האימפריה צריכה נס (ושמו ספנסר?) כדי לא להיפגע השבוע.

biסk

New member
1526

מי מאפר את אליסה לדיירי רום סשנס שלה? אמא של לאון?
והיא לא יכלה למצוא בעל יותר מכוער?

בא לי שמקריי יעוף!

לא בא לי שאף אחד מהם יעוף
תודות לאליסה, בוודאות כמעט מוחלטת יודח אחד מהשלושה דיירים האהובים עליי!

NP16

New member

אמנדה אמנם פסיכי אבל 1. היא לא מפלצת
2. היא לא פוטרה אני הדבר האחרון שסומך עליו זה האתר הזה תסתכל איך זה נפתח "אחרי שכבר פורסם שאמנדה נבחרה מלפני הליהוק לזכות בתכנית עקב היחסים שלה עם אליסון גודנר"
זה הרי ברור שזה אתר של חרטות של אנשים שאוהבים להמציא תיאוריות קונספירציה , זה גם קורא לעצמו כמשהו רכילותי צהוב, וזה מסיים בלינקים ללדבר על ספנסר כפדופיל , לא בדיוק נראה אתר אמין למשהו .
אז כן היא התנהגה לא יפה השבוע בבית אבל היא עדיין לא מפוטרת בגלל שאוהבים להמציא עליה סיפורים.

אני באמת מתחיל לשאול את עצמי מאיפה תיאוריות הקונספירציה מתחילות. אחרי הכול הדמוניזציה לא הייתה מתחילה בכלל אם היא לא הייתה אישה חזקה (ע"ע ג'ף "הומואים הם כמו פדופילים" שרודר, חביב אמריקה), ונראה לי שכל הקטע של היחסים ומשחק מכור זה רק בגלל שגרודנר יהודיה, מה שגורם לי לשאול באיזו מידה האנטישמיות משחקת תפקיד.

מה שכן, אמנדה צריכה להפסיק דחוף עם האדרל. יכול להיות שזה מרגיז רק אותי אישית בתור רוקח (אני חוטף חום רק מלחשוב על הפשעים הפרמצבטיים שהיא עושה עם הדבר הזה), אבל היא נואשת לזכות במשימות בכל מחיר, וזה פגם שיכול בסופו של דבר להפיל אותה. אני מקווה מאוד שאני לא טועה, לדעתי ה"אמנדפלצת" היא תוצאה ישירה של נטילה לא נכונה של אדרל. בינתיים היא הופיעה רק פעמיים, השבוע ולפני שלושה שבועות בריב עם ג'סי. חוץ מזה היא משחקת מושלם.

למעלה