AMA - תשאלו אותי כמעט כל דבר

berbertalk

New member
AMA - תשאלו אותי כמעט כל דבר

ביקש ממני כמה אנשים, אז במקום מסרים פרטים, למי שרוצה לשאול איך זה היה בתוכנית, חיים אחרייה, או כל מה שעובר בראש שלכם. תשאולו.

וכרגיל, תצפו הרבה אנגלית וטעיות עברית ממני כתמיד.

DDN

New member
אפשר שאלה על החיים לפניה?

מה הוביל אותך לעשות עלייה מקנדה? אני במקרה מכיר עוד יהודיה קנדית שעשתה עלייה, ועם כל מה שקורה פה, ואנשים שמפנטזים לעבור לשם, אני שואל את מי שהיה שם ובא לפה. למה?

איך היו החיים בוילה בזמן התוכנית?

שומר על קשר עם מישהו מהתוכנית?

יהיו שאלות המשך

berbertalk

New member
חח, כל שאלות תתקבלו בברכה

1. האמת שאני לא יכול לענות את השאלה הזאת לעומק בגלל סיבות אישיות. אבל בכללי זה היה כולל ציונות, וגם בעיות תעסוקי שם. קנדה, היא ארץ מעולה, אבל אפילו לה יש בעיות שדומה לישראל לגבי כספית ותעסוקה. קיוויתי שיהיה פחות יותר בעיות פה...וובכן, זה גם נורא פה. What a wonderfully negative start.

2. קצת משעמם האמת. לא היה מספיק משחקים או דברים מעניינים לקרוא. קראתי כל דבר שהיה שם באנגלית לפחות 5 פעמים, אבל היי זה מה הכניס את הענייני לקומיקס. או, ואני כל-כך סמח שהבאתי מאנצ'קין איתי...עכשיו אני כבר לא סובל את המשחק בגלל את רצוף פעמים ששיחקתי, אבל זה הציל את שפיות שלי.

אל תיקח את זה רע, אהבתי כל רגע ומצאנו איך להעביר את זמן בין משימות, אבל היה יכול להיות יותר טוב. I mean, a few board games wouldn't have killed them. Although on the plus side, I got to learn new songs due to playing Guitar Hero a lot.

3. כן, עם רוב החנונים מעונה שלי, בעיקר אלעד, אור, סגיא, וגיא.

DDN

New member
איזה קומיקס אתה קורא?

מה אתה אוהב לקרוא? (קומיקס ובלי קשר)

מה אתה עושה בימינו?

עם אף אחת מהיפות אתה לא בקשר? מישהו מכם כן בקשר?

אלכס - באמת כמו שנראה בטלוויזיה? מוגזם? שחקן?

berbertalk

New member
הרבה סוגים

1. אני קורא כל סוג סיפור. מאיום-לאהבה, אם המאת יודע איך לכתוב, אז הוא יקבל את התשומת לב שלי. אבל מאז שהייתי בצה"ל ו-בווילה, לא קראתי דברים חוץ מקומיקס ומנגה. כעת (כשיש פרק חדש) אני קורא One Piece ן-The Walking Dead.

Aside from those two, I'll read mangas/comics on recommendations. Death Note, Rising Stars, Mai-Chans Daily Life (it might be a hentai/horror), but it is bloody amazing.

My favourite individual comic is the Warbound Hulk saga.

2. סטודנט לאבטחת מידע ועובד בעבודה לא משמעותי וקשור ללימודים שלי. So if you know any places that are hiring inexperienced people in the Computer Security field, message me up. :p

אה ואני חובב היסטוריה, פוליטיקה וכאלה. יום אחד תהיה ספרייה בשם שלי. 3>

3. נופ, זה לא כאילו אני שונא אותן או משהו, פשוט אין לנו משהו משותף או סיבה לדבר/לפגוש. ולא שאני יודע. אני יודע שכמה מהבנות שומרות קשר עם אחד לשנייה אם זה נחשב.

4. לא ממש, כן, ולא בסידור השאלות.
אלכס בן-אדם פתוח וחברותי לאנשים שהוא מכיר לאורך זמן. אני בן-אדם קצת יותר חיצוני, אז היה לי יותר קל להתרגל למצלמה (אבל לא אנשים חדשים). כל מה שראיתי זה מה שנקרא "In a nutshell"

I do sing a lot, and I do act perverted a lot, but when you consider each episode is something like a week of action' they're only going to show the entertaining bits of our lives.

Now while there are plenty of people who would pay to see Alon and I talk about philosophy, history, or politics, more people would rather see me act like a goofball who sings, declares love, and is dashing in heels.

Alex is a good person. He's just extremely introverted and sees life a bit differently. That's all.

DDN

New member
ועוד משהו (או שני משהו)

1. הHulk warbound saga - הכוונה לחבר'ה שהיו עם האלק על SKARR לפני שהתפוצץ?

2. אתה אומר שאתה מתנהג בצורה קצת סוטה - לדעתי יש הקצנה במילה סוטה. אתה קצת קינקי, וזה סבבה. לדעתנו (אני והחבר'ה איתם צפיתי בעונה ה2) זה היה חמוד

berbertalk

New member
Filler Title

1. כן, וגם כשהוא חוזר. שמעתי שיש לו כמה המשכים קטנים אחרי הקרב הגדולים האלה, אבל נראה לי שזה סתם ממאתים אחרים.

2. חח, זה בסדר, אני-אני. גם ככה אני לא מסתובב עם אשנים לא קצת כמוני.

למעלה