All in the Family מאי 2024 – סיכום חודש 🐇🥭🪂🧻🖋️🏓🐢

LeAnnDyIan

Well-known member
ובעניין הזה אם תגידי למישהו מחוץ לארה"ב שאת היית רוצה להיות ילידת וושינגטון 95% מהאנשים יחשבו שאת מתכוונת לDC וחלק גדול מהם יופתעו שבכלל יש מדינה אחרת בתוך ארה"ב שנקראת וושינגטון.
אבל לא הייתי אומרת את זה לסתם אנשים.
אמרתי את זה לכם, שאני מניחה שאתם מכירים אותי מספיק זמן, ויש לכם מספיק ידע כללי כדי לדעת שיש גם מדינה כזאת. וגם אם לא, מה אכפת לי. אני עניתי כמו שצריך לשאלה, אתם סתם החלטתם להיות קטנוניים.

LeAnnDylan

Well-known member
|1תו|שם: לונה3
|1תו|תעודת זהות: 00001111-2
|1תו|מספר כרטיס אשראי: 4580-5691-6702-7813
חשבתי שתביאי לנו את המספר של ישראל ישראלי:-D
|שי|סדרות החודש:
- Baby Reindeer - סדרה שיש בה ערך, אבל אני לא יכולה להגיד שנהנייתי ממנה.
אני חושבת שאני מרגישה אותו הדבר.
|שי|סרטי החודש: אין.
זה בסדר, נראה לי שראיתי החודש מספיק סרטים בשביל כולם.
|שי|שירי החודש:
שיר חדש של הקיפנס - I GO MEOW
גדול:-D:-D:-D
|שי|ספרי החודש: The very secret society of irregular witches - לא איזה יצירה גדולה, אבך ספר קליל וחמוד מאוד, פיל גוד כזה. עכשיו אני מחפשת את הספר הבא שלי.
חשבתי שאמרת שאת חוזרת לקרוא את הארי פוטר?
|שי|דמויות (אהובות) החודש: ארין מהמשרד
בטוחה שבמקסיקו זו מילה.
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: רוברט קליפורניה מהמשרד
|שי|שחקני החודש: אלי קמפר (ארין)
|שי|קראשי החודש: ארין (גירל קראש)
|שי|ציטוט חודשי: בטח משהו של מייקל סקוט. אוקיי דוויט שרוט מהרגע, מנסה למכור אירוע יום הולדת בחווה שלו לרוברט קליפורניה: "יש לנו מגוון של חבילות יום הולדת. בחבילת הבדיל יש הכי פחות עיזים. זה לא בלי עיזים, עדיין יש 10-12 עיזים, תלוי בזמינות שלהן."
כל השמות האלה נשמעים כמו משהו שהמצאת:-D
|שי|סיבה למסיבה: הוצאתי אפליקציה ראשונה!
יאיי!!!! מזל טוב!! 🥳 🥳 🥳
מה היא עושה והאם את רוצה שננסה אותה?
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: אכלתי הרבה יותר מידי מצות.
אין דבר כזה יותר מידי מצות.
|שי|למה אתם מצפים בחודש מאי: לשום דבר טוב.
מניחה שאפשר לחכות גם לדברים רעים אבל אז זה קצת פחות כיף.
👷‍♂️היום, 1 במאי, הוא חג הפועלים. לטובת/נגד מה/מי אתם פועלים ואיך? לא יודעת! למה שאלתי את זה |פנים|
תיעלת את הניק שבך.
היו במגירה בערך 20 גרביים בודדות שבת הזוג שלהן נעלמה. עשיתי צעד שהרגיש לי מהפכני ואמיץ ו-זרקתי אותן לפח!!
:-D:-D
רוב הגרביים שלי הן לבנות, קצתן אפורות ומיעוט צבעוני יותר.
את הצבעוניות אני לרוב לובשת רק בבית בחורף, או מתחת למגפיים שלא רואים אותן ממילא. כי זה מרגיש לי קצת ליצני לצאת מהבית עם גרביים צבעוניות.
זה בהחלט ליצני לצאת עם גרביים צבעוניים מהבית ואל תתני לאף אחד להגיד לך אחרת.
ורוב החיים שלי לא הייתי מעלה בדעתי לצאת מהבית עם זוג שאיננו זהה בדיוק
האמת זה לא נראה לי כזה עקרוני ובטח שלא היה מפריע לי. אישית לא הייתי עושה את זה כי הגרביים שלי מסודרים אז אין לי צורך בלקחת שנים שונים. אבל נגיד וכל הגרביים שלי היו זרוקים בבלאגן במגירה, לא היה אכפת לי לקחת סתם איזה שנים שנראים חצי זהים גם אם הם לא.
אבל בשנים האחרונות הבנתי שזה לחלוטין לא משנה כי אף אחד לא רואה.
זה לא משנה גם אם מישהו רואה.
👷‍♂️מהי מטרת העל שלכם בחיים?
להמנע מכאב (פיזי ורגשי). (אני יודעת שזאת לא מטרה ברת השגה כמובן)
אולי תנסי פטריות הזיה, בטוח תגיעי למטרה שלך לפחות לכמה שעות.
👷‍♂️באיזו מדינה (לא ישראל) הייתם בוחרים להיוולד אם יכולתם לבחור, ולמה דווקא שם?
בהנחה שאני לא נולדת יהודיה, כן? אז אני מחפשת מקום תרבותי, מתקדם, שלא קר בו מידי ולא חם מידי, נטול מלחמות וקונפליקטים פוליטיים משמעותיים בתקופת חיי... לא יודעת, כאילו משהו כמו נורווגיה אולי, אבל בלי הקור. אולי אוסטרליה מתאימה? או דרום קוריאה?
לא הייתי רוצה נורווגיה או דרום קוריאה בחיים. אוסטרליה יכולה להיות נחמדה. אולי היא הייתה עוזרת לי להתמודד עם הפחד שלי מבעלי חיים. וגם היה לי מבטא שווה על הדרך. מה שכן, אם כבר אוסטרליה אז בחיים לא בקווינסלנד;-#🙈
👷‍♂️מה הרוטב הכי טוב שיש?
רוטב פטריות וזוהי התשובה הנכונה היחידה!!
|יאמי|
מתאים לך להיות דיקטטורית.
👷‍♂️ מישהו הציע לי רעיון שבגלל שהעולם שונא אותנו (היהודים) ולא חושב שמגיע לנו מדינה משלנו וכולם נלחמים בנו, אז שנהפוך למדינה של פיראטים שחיים בספינות. מה דעתכם על הרעיון?
יש לי עם זה בעיית קשה כי אני סובלת מבחילות בשייט. אבל חוץ מזה אני יכולה לראות בזה כמה יתרונות. לא רבים עם אף אחד על אדמה. אפשר להפריד בקלות בין מגזרים שלא מסתדרים יחד (ויש לנו הרבה כאלה). אפשר לטייל בעולם ולראות הרבה מקומות יפים תוך כדי זה שלא מתרחקים מהבית.
ורואים דולפינים ולוויתנים. כמובן שבסערות זה יהיה קשה, אבל גם למדינות שחיות על אדמה הרבה פעמים יש סופות שגורמות נזקים קשים.
אהבתי שהשקעת בזה מחשבה.
אני יודעת שאמרת פיראטים אבל בתאכלס אני פשוט דמיינתי אותנו על איזה יכאטה צמודה למרינה בלי שבאמת יוצאים למים😂
|גזוז|תמונה/וידאו/בדיחה/משהו שבא לכם לחלוק איתנו?
אני לא יודעת מה אני רואה פה אבל אני מפחדת לשאול.
זה אדיר:-D:-D

LeAnnDylan

Well-known member
:-0
למרות שאני לפעמים גוזרת לי חתיכות קטנות כשמשעמם לי|פנים|
😲 הנה משהו שמעולם לא חשבתי לעשות כשמשעמם לי.
אני בעיקרון גוזרת לעצמי 2-3 ס"מ כל ראשון לחודש (רציתי לכתוב אינץ' אבל אתם נודניקים) אבל לא גזרתי כבר איזה חודשיים והשיער שלי הרגיש לי ממש ארוך ולא נוח לסירוק אז גזרתי הפעם חתיכה גדולה יותר. לא שזה באמת משנה, השיער שלי עדין ארוך. אני לא אוהבת שיער קצר אז אני בחיים לא אגזור מתחת לקו של הכתפיים.
|1תו|שם:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטיילס הפליימקיפה (Taylor's Version)
|1תו|תעודת זהות:|קדימה|01021994
|1תו|מספר כרטיס אשראי:|קדימה| 13121989
השטיפת מוח שלך הושלמה כי קלטתי את זה ישר|פנים|
|שי|סדרות החודש:|קדימה|וואי מרגיש לי שלא ראיתי כלום החודש.
איך תראי משהו כשאת כל היום פה??
ואממ מה באמת זהו? וואו חודש עלוב ממש. מביך. אין לי חשק להתחיל כלום איך מחזירים את העניין בסדרות?
מתחילים לראות סדרות מעניינות ולא את הפח הזה שאת רואה.
וראיתי אתמול שוב ברבי כי הגיע ליס.
גם לי היה בא שוב אבל בסוף ראיתי האישה הטובה במקום:-P:
|שי|שירי החודש:|קדימה|אלבום חדש לטיילור|מאוהב|מה אני אבחר לכם?:unsure::unsure:
טוב שמתי כבר בשרשור אוף שני שירים שאהבתי אז אני אשים אחד נוסף שעוד לא שמתי:
Taylor Swift - The Albatross
באתי להקשיב לו אבל בדיוק התנגן שיר של בילי שאני אוהבת ברדיו אז לא:-D
אבל לא נורא, נראה לי שמעתי איזה חצי אלבום כבר דרך סטוריז של כל מיני אנשים שאני עוקבת אחריהם אז אני מרגישה מספיק מעודכנת.
|שי|ספרי החודש:|קדימה|הגדה של פסח
זו הייתה צריכה להיות גם התשובה שלי. בייחוד הגרסה האמריקאית המשונה שקראנו.
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש:|קדימה|במסגרת ה"אני רואה רק יס קומדי ברקע" יש תמיד חברים אז רוס.
אמאלה לרגע לא שמתי לב לשאלה וחשבתי שבחרת אותו בדמות אהובה והיה לי פלאשבק לסרטון הזה מאלן שג'ניפר אניסטון מתחבאת מאחורי הספה הזאת מהסט של חברים כשאנשים מצטלמים שם ואז הצלם שואל אותם מי הדמות האהובה עליהם בחברים וכל פעם שהם ענו משהו שהוא לא רייצ'ל, ג'ניפר קפצה להם מאחורה בעצבים:-D אז הפרצוף שלה כשהיא קפצה וכזה "רוס?!?!?!" :-D:-D
|שי|קראשי החודש:|קדימה|הו בעליייי שובה אליייייייי;-(|מאוהב|
צפה בקובץ המצורף 102809
הוא נותן לאישה שלך את הבמה והוא ישוב אליך כשהיא תיכנס לתרדמת חורף שלה. אי אפשר את שניהם בו"ז. כמו שהמשוררת הדגולה נוי אייזן אמרה פעם "תחליט או או"
|שי|ציטוט חודשי:|קדימה|"I cry a lot but I am so productive, it's an art"
זה רק ארט אם את שמה מסקרה שהיא לא ווטרפרוף וקוראים לך לקסה. אחרת קצת פחות.
|שי|סיבה למסיבה:|קדימה| טיילור הוציאה אלבום. עשינו מפגש השמעה.
הבת של בת דודה שלי וחברה שלה החליטו לנסוע לים, לשבת שם באוטו ולעשות השמעה של האלבום ואז בשיר האחרון הגיע שוטר וסילק אותן משם:-D
אני מקווה שאותך לא סילקו מההשמעה שלך:-D
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש:|קדימה|הכנתי עוגיות ושכחתי את הביצים|פנים| ואז אני כזה: "אהההההה זה מסביר למה הבצק לא ממש נדבק ולמה העוגיות מתפוררות ולא רכות":-D|פנים|
יופי עדימון.
|שי|למה אתם מצפים בחודש מאי:|קדימה|שיגמר ויגיע יונייייי אעהאההההההההה
טוב להמשך הטור של טיילור לגלות אם היא תוסיף את האלבום החדש לסטליסט או לא.
איך תוסיף איך?? מה את רוצה ממנה שתעשה סט של 7 שעות??
👷‍♂️היום, 1 במאי, הוא חג הפועלים. לטובת/נגד מה/מי אתם פועלים ואיך?|קדימה|וואי הלוואי הייתי פועלת אני עצלנית מידי.
את בהחלט עצלנית.
👷‍♂️ספרו לי על הרגלי הגרביים שלכם:|קדימה|זה שאלון בתוך שאלון מה את כ"כ מרותקת לגרביים?:-D
לכל אחד הפרעה משלו.
איזה צבעי גרביים יש לכם?|קדימה|בעיקר שחור ולבן. יש לי כמה צבעוניות מהעבודה שהן גרבי בית.
לא נראה לי שיש לי גרביים לבנים. מה עושים איתם? הם כל הזמן מתלכלכים!
האם יש לכם בודדות שהשניה נעלמה, ומה אתן עושים איתן?|קדימה|מאז שיש לי מכונת כביסה משלי כמעט ולא כי יש לי מעט מאד כביסה והיא רק שלי. אבל אם כן אז שמה בארון למקרה שהשניה תצוץ.
איך לעזאזל מאבדים גרב בכביסה? אף פעם לא הבנתי את זה.
האם יש לכן גרביים שונות לנסיבות שונות או מקומות שונים?|קדימה|כן יש גרבי בית וגרבי עבודה.
ואת טענת שלונה מוזרה.
👷‍♂️מהי מטרת העל שלכם בחיים?|קדימה|לראות את טיילור סוויפט
את תצטרכי למצוא מטרה חדשה בקרוב.
👷‍♂️מה הרוטב הכי טוב שיש?|קדימה|תלוי למה?לפסטה - שמנת. לסלט - קיסר. אבל גם יש ויניגרטים ממש טובים.
איכס רוטב קיסר8-{
|אקשן|כלכלבים זוכי אוסקר:
:-D

LeAnnDylan

Well-known member
מה לגבי שם הנעורים של סבתא שלי?

👷‍♂️ספרו לי על הרגלי הגרביים שלכם: איזה צבעי גרביים יש לכם? האם כולן אותו דבר? כולן באותו אורך? האם יש לכם בודדות שהשניה נעלמה, ומה אתן עושים איתן? האם טורחים להתאים גרביים תמיד או שיכולים לצאת מהבית עם גרביים לא תואמות? האם יש לכן גרביים שונות לנסיבות שונות או מקומות שונים? האם יש לכם גרביים עם חורים שאתם ממשיכים ללכת איתן בכל זאת? ואם כן - למה? וכמה זוגות גרביים בערך יש לכם?
כשאני מוצא סוג גרב שאני אוהב אני קונה הרבה מהם באותו צבע (שחור לרוב) ככה שאין לי בעיה של התאמה.
כנ"ל. אבל אני פשוט קונה חבילה של גרביים שחורים זהים ואז יש איזה 10 זוגות בחבילה ואז לא צריך לדאוג להתאמה שלהם כי זה אותו פאקינג גרב!!
היו לי איזה 30 בערך גרביים זהות כאלו שקניתי לפני המון זמן אבל עם הזמן נאלצתי לזרוק יותר ויותר מהן (בגלל חורים) ולכן בשנה האחרונה התחלתי לחפש סוג גרב אהוב חדש אז יש לי עכשיו איזה סוג שיש לי ממנו איזה 12 גרביים אולי ועוד סוג שיש ממנו 12.
למי מספיקים 12?? בשבוע אחד אני משתמשת ביותר.
שזה מביא אותי לעוד שאלה שמעניינת אותי. כל כמה זמן אתם עושים כביסה? אני עושה רק ביום שבת וגם זה מתיש מידי לטעמי:-D
אלו גרבי החוץ שלי. כלומר כאלו שאני נועל מעליהן נעליים. יש לי תמיד גם כמה זוגות של גרבי בית לחורף (הן עבות יותר) ואיזה שני זוגות שהם גרביים שאני ישן איתם (הן בצבע לבן או אפור בהיר כדי לעשות הבהרה ברורה
מה הבעיה לישון עם גרבים שיום אחר גרבת בחוץ?8-* מה זה הפורום של המופרעים הזה??
לגלות את משמעות החיים.
נשמע לי משעמם מידי. תבחר מטרה אחרת.
יפן. כי אז הייתי יודע יפנית ונראה לי ששפות אחרות קלות יותר. (לא עלתה לי סיבה טובה יותר לבחור לפיה)
לא הייתי רוצה יפן, אבל אני כן תומכת בסיבה שלך. הייתי שמחה לדעת יותר שפות. נראה לי שזה הדבר שהכי מפריע לי בעצמי - שאני ממש גרועה בקליטה של שפות שונות.
שום רוטב
המוח שלי עובד בצורה משונה אז קראתי את זה כ"רוטב שום" וחשבתי שזה נשמע מאוד מוזר שאתה תאהב משהו עם טעם ואז קראתי שוב:-D
👷‍♂️ מישהו הציע לי רעיון שבגלל שהעולם שונא אותנו (היהודים) ולא חושב שמגיע לנו מדינה משלנו וכולם נלחמים בנו, אז שנהפוך למדינה של פיראטים שחיים בספינות. מה דעתכם על הרעיון?
גרוע. העם היהודי לא מתאים לחיות על הים. לא שמעתי על אף ספן יהודי ידוע. אפילו בפיראטיות של מדיה אנחנו לא משהו.
אנחנו צריכים להיות מדינה של בנקאים/קומיקאים.
ומה אם נהיה קומיקאים על ספינת תענוגות?

LeAnnDylan

Well-known member
אני רק לאחרונה סופסוף למדתי אותו כי לא כולם פה עדיין מקבלים פייפאל או אפל פיי.
אז פה בתי עסק מחוייבים שיהיה להם tap to pay כי זו דרך בטוחה יותר לשלם. (ב"פה" אני מתכוונת לדרום קליפורניה כי בניגוד לדעה הרווחת אין לי מושג מה עושים בשאר ארה"ב ולא אכפת לי מהם. הם נחותים כמו מקומות שאין להם אפל פיי)
חחח וואי פעם ידעתי את המספרים של כל החברות שלי.
בסדר בגיל 7 כשהשתמשתי בטלפון חוגה גם אני יודעתי. אני מתכוונת לעשור הנוכחי. כאילו אם אתקע איפשהו בלי טלפון ואצטרך להתקשר מאיזה טלפון ציבורי למישהו לעזרה I'm screwed כי אני זוכרת רק את המספר של העבודה ומכיוון שאני היחידה שעונה לטלפון הזה אז אין מי שיציל אותי:-D (בעצם קלטתי הרגע שאני זוכרת את המספר טלפון של הבוסית שלי והסושיאל סקיוריטי שלה בע"פ. אל תשאלו אותי למה ;-#)(אבל זה לא עוזר לי במילא כי אף פעם אין לה סוללה והיא בטוח לא תענה:-D)
ווה וואה באמת רשימת ניק.
מה שמצחיק זה שלניק לא הייתה רשימת ניק החודש. שאני חושבת שזו חוצפה אם תשאלו אותי.
חחח איזה כיף זה לגלות מחדש שחקן שאת אוהבת בסדרה שאהבת ולא זכרת.
לגמרי! למרות שכן הייתי רוצה לזכור מה חשבתי עליו כשראיתי את זה לראשונה.
הוא באמת נראה חתיך בגיפים האלה, במיוחד האחרון.
חח ידעתי שתאהבי את האחרון דווקא כי כשראיתי את זה, זה הזכיר לי גיף אחר של סבסטיאן שראיתי פעם. לא זוכרת מאיזה סרט אבל.
חחחחחחח מה זה צריך להיות???:-D
לא יודעת נו, יש לי משפחה מוזרה.
בערב חג הם החליטו לנהל דיון קולח על מי חזק יותר ישו או משה רבנו.
ואז הבת הבכורה של בת דודה שלי סיפרה לנו שכשהייתה ילדה ההורים שלה התעללו בה ונתנו לה לעמוד בפינה ולהסתכל על הקיר במשך שעות (או מה שהרגיש לה במשך שעות) ואז היא גם הדגימה לנו איך זה היה וזה היה נראה עצוב יותר משזה נשמע:-D היא גם סיפרה שפעם אחת הם הכריחו אותה לעמוד יחפה מחוץ לבית כשירד שלג בתור עונש:-D (היום הילדה הזאת גדלה להיות פסיכולוגית שמתמחה ב-domestic abused:-D)
למה אמריקאים הם מוזרים??
האמת שרוב האמריקאים שאני מכירה רואים טלוויזיה עם כתוביות (אבל זה בעיקר כי הם שמנמנים שרוצים ללעוס בזמן שהם רואים טלוויזיה והם לא מצליחים לשמוע עם הלעיסות שלהם:-D) בת דודה שלי סתם מעצבנת. כל פעם אני שמה כתוביות ואז היא רוטנת בקול וכזה "את באמת חייבת את זה?!?! אני לא יכולה להתרכז!"|שפם| לכי תסבירי לה שגם בעברית אני צריכה כתוביות ושאם אנשים בחיים האמיתיים היו מגיעים עם כתוביות הייתי מאושרת.
אבל הלב שלך עשיר
הלב שלי קצת עצוב אבל בהחלט עשיר.
אבל אני עייפה אז אני אכתוב ספר קטן
thumbnail_IMG_5069.jpg
חחחחחחחח ואני תוך קריאת הסיפור חושבת "מה היא מחרטטת היא נהנתה ממש עם המשחק הזה של הניחושים" ואז הגעתי לפאנץ':-D
נהנתי רק כי הבעל הפסיכולוג של בת דודה שלי היה כל כך מגוחך ונכנס למשחק הזה בכזאת רצינות (ואפילו נקע את הבוהן שלו כשניסה לעשות את המילה "tripping" אבל זה לא עצר בעדו מלהמשיך לשחק בפאנטיות) וכל השאר בקושי השקיעו בפנטומימה שלהם:-D
כמה סיפור על גרביים.
נו מה אני אעשה שלונה שאלה 40 שאלות על גרביים.
את תמיד יכולה לשקר.
אבל אז שואלים אותי מאיפה בוושינגטון אני, ולא הייתי שם מעולם כדי לשקר כמו שצריך;-(
יש מעט דברים יותר אמריקאים מאשר שכשמישהו אומר "מדינה" לחשוב שהוא מתכוון למדינה בתוך ארה"ב.
פתאום קלטתי מה רשמת אז חשוב לי להדגיש שזה לא שחשבתי שלונה שאלה על מדינה בתוך ארה"ב. פשוט כשחשבתי על תשובה החלטתי שלא הייתי רוצה להיוולד בשום מקום בעולם שהוא לא ישראל או ארה"ב ומכיוון שהיא אמרה שאי אפשר לבחור בישראל, אז בחרתי בארה"ב, אבל לא הייתי רוצה להיוולד בכל מדינה פה (כאילו מה לעזאזל הייתי עושה באיידהו? קוטפת תפו"א??)(קוטפים תפו"א? מלקטים? אוספים? יופי עכשיו שיגעת אותי|שפם|) לכן ציינתי את המדינה שהייתי רוצה פלוס סיבה לגיטימית.

Lhuna3

Well-known member
מה לגבי שם הנעורים של סבתא שלי?
יכול לעזור...
👷‍♂️איזה סדרת טלויזיה מתאימה לחג הזה?
המשרד. כי זה על הפועלים הרגילים.
(תכלס זה היה יותר אם זה היה על עובדי המחסן של המשרד)
חשבתי עליהם גם.
👷‍♂️ספרו לי על הרגלי הגרביים שלכם: איזה צבעי גרביים יש לכם? האם כולן אותו דבר? כולן באותו אורך? האם יש לכם בודדות שהשניה נעלמה, ומה אתן עושים איתן? האם טורחים להתאים גרביים תמיד או שיכולים לצאת מהבית עם גרביים לא תואמות? האם יש לכן גרביים שונות לנסיבות שונות או מקומות שונים? האם יש לכם גרביים עם חורים שאתם ממשיכים ללכת איתן בכל זאת? ואם כן - למה? וכמה זוגות גרביים בערך יש לכם?
כשאני מוצא סוג גרב שאני אוהב אני קונה הרבה מהם באותו צבע (שחור לרוב) ככה שאין לי בעיה של התאמה.
היו לי איזה 30 בערך גרביים זהות כאלו שקניתי לפני המון זמן אבל עם הזמן נאלצתי לזרוק יותר ויותר מהן (בגלל חורים) ולכן בשנה האחרונה התחלתי לחפש סוג גרב אהוב חדש אז יש לי עכשיו איזה סוג שיש לי ממנו איזה 12 גרביים אולי ועוד סוג שיש ממנו 12.
אלו גרבי החוץ שלי. כלומר כאלו שאני נועל מעליהן נעליים. יש לי תמיד גם כמה זוגות של גרבי בית לחורף (הן עבות יותר) ואיזה שני זוגות שהם גרביים שאני ישן איתם (הן בצבע לבן או אפור בהיר כדי לעשות הבהרה ברורה
נדמה לי שכבר סיפרת כאן פעם שאתה נוהג לישון עם גרביים. זה עדיין נשמע מאוד מוזר.
לגלות את משמעות החיים.
אני מקווה שתחלוק איתנו כשתגלה.
יפן. כי אז הייתי יודע יפנית ונראה לי ששפות אחרות קלות יותר. (לא עלתה לי סיבה טובה יותר לבחור לפיה)
באמת לא עלתה לך סיבה טובה יותר לבחור לפיה? נגיד... מזג אוויר? שלווה? אנשים ידידותיים?
שום רוטב
לא ציפיתי ממך לתשובה אחרת.
גרוע. העם היהודי לא מתאים לחיות על הים. לא שמעתי על אף ספן יהודי ידוע.
זה לא אומר שלא היו! אולי הם שמרו את זהותם בסוד פשוט!
אפילו בפיראטיות של מדיה אנחנו לא משהו.
מה אתה מדבר, אנחנו מעולים בזה :-D
אנחנו צריכים להיות מדינה של בנקאים/קומיקאים.
די לסטריאוטיפים. הגיע הזמן to branch out, לצאת מהקומפורט זון שלנו ולנסות דברים חדשים.

ואני מצד אחד מאוד שמחה שענית על השאלון, אבל... מה עם סדרות החודש? סרטים? ספרים? (children of time העכבישות באמת? סיימת? פרשת? המשכת? לאן הגעת?) שירים?? קראשים? סיפורים? לא היה כלום או שאין לך זמן לכתוב?

Lhuna3

Well-known member
|1תו|שם: דילן
|1תו|תעודת זהות: יש לי את מספר הת.ז הכי קל בעולם ולמרות זאת במשך שנים לא זכרתי אותו בע"פ|חבול|
|1תו|מספר כרטיס אשראי: מי זוכר מספרים בע"פ. בשביל מה יש אפל פיי? יואו אתם זוכרים שפעם כשהיינו מזמינים או משלמים דברים אונליין או דרך הטלפון היינו זוכרים את מספר כרטיס האשראי בע"פ? או בכלל, כשהיינו זוכרים מספרי טלפון בע"פ? היום בקושי את המספר שלי אני זוכרת ולפעמים מתבלבלות לי הארבע ספרות האחרונות. העיקר שאת מספר הטלפון של ג'ני אני לעולם לא אשכח!! 867-5309!!!
מי זאת ג'ני?
אני מעולם לא זכרתי בע"פ את המספר כרטיס אשראי שלי.
|שי|סדרות החודש:
טוב הייתי אצל בת דודה שלי אז תתכוננו לרשימות ניק.
The Morning Show - טוב כמובן שאי אפשר להתחיל בלי בייבי בוי|לב|
ידעתי שאפשר לסמוך עליך שתעשי לי כיף בעיניים :love: :love: :love:
3 Body Problem - לונה דיברה בחיבה על הספרים. כמובן שאין בי כוחות נפשיים לקרוא ספרים אז עשיתי את הדבר הכי טוב הבא וזה לצפות בסדרה. היה לי מענין.
"בחיבה" - יותר בהערצה. ועדיין אני מהססת אם לצפות בסדרה, אולי אני אחכה שהיא תסתיים קודם.
Gypsy - איפשהו במהלך החיפושים שלי אחרי תכנים עם בייבי בוי, ראיתי שהוא שיחק בזה. מה שהיה לי ממש מוזר כי זכור לי שצפיתי בסדרה וממש ממש אהבתי אותה והתבאסתי נורא כשביטלו אותה אחרי עונה אחת בלבד, אבל משום מה לא זכרתי אותו בה אז כמובן שהחלטתי שזה תירוץ מספיק טוב לצפות בה שוב. מה שמצחיק נורא זו העובדה שהיה נדמה לי שזכרתי את העלילה ומה שקורה בסדרה אבל נוכחתי לגלות שלא זכרתי נכון שום דבר בה. לא שזה שינה במיוחד כי עדין מאוד אהבתי אותה והיה בה מלאאאאא בייבי בוי. אני מניחה שזו הסדרה שבה הוא ונעומי התאהבו וזה כזה חמוד לראות אותם ביחד|מאוהב|
בהחלט בא לי עכשיו.
Maniac - בהמלצתה שלה מיקי טוויסטד ניסיתי. עוד לא סיימתי אבל סו פאר אני אוהבת.
ראיתי את זה לפני 300 שנה, זו סדרה פסיכית ואני אוהבת את המציאות החלופית שבנו שם.
|שי|סרטי החודש:

Big Fish - עוד בייבי בוי חמוד. סרט כזה חמוד והחסרון היחיד בו זה שאין מספיק בייבי בוי בו.

The Longest Week - גם פה אין לטעמי מספיק בייבי בוי. אבל קוראים לו בסרט דילן. ובנינו, הוא דילן מוצלח יותר ממני.

מוזר לי לראות אותו כצעיר בכל התמונות האלו, הוא יפהפה! אבל אחרי שהתאהבתי בו כ|אליהו| אני קצת גם לא יודעת איך להתמודד עם זה. אני בראש שלי מאוהבת עדיין בקורי.
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: לארין (ג'יפסי), כל החדשים באנטומיה, וויל (האישה הטובה)
את שונאת את וויל? 😲

Lhuna3

Well-known member
|שי|ציטוט חודשי: הציטוט החודשי מגיע בחסות מיני סיפור- נפגשתי עם חברות במנהטן, לילה לפני קבענו להיפגש לבראנץ' באיזו מסעדה אוקראינית נחשבת. בדקתי בלילה כמה זמן יקח לי להגיע למקום מהמלון שהייתי בו וזה רשם לי שזה 3 מייל ממני ויקח 12 ד' נסיעה. שיערתי לעצמי שבבוקר זה בטח יקח יותר זמן והשארתי לעצמי חצי שעה להגיע לשם. כמובן שלפקקים של ניו יורק יש חוקים משלהם ונסיעה של 3 מייל לקחה לי יותר משעה|חבול| אניווי, החברות חיכו לי מחוץ למסעדה ובדיוק כשהייתי מהעבר השני של הכביש ראיתי אותן עומדות בחוץ ליד מישהו שהיה נראה כמו אלק בולדווין. אבל היה נראה שהם מדברים אז שיערתי לעצמי שזה לא הוא. התקרבתי אליהן ושתיהן מסתכלות אליי בהתלהבות ואומרות "אומייגאד זה אלק בולדווין!!" אניווי, מה מסתבר? הן חיכו מחוץ למסעדה, ואלק החמוד ניגש אליהן ושאל "?excuse me ladies, are you in line" שתיהן הסתובבו אליו. אחת מהן קפאה במקום ולא אמרה כלום, והשניה סרקה אותו לרגע מכף רגל ועד ראש כדי לוודא שזה הוא ואז ענתה לו "no mister Baldwin" בטון מרלין מונרו כזה. כשהן סיפרו לי את זה חשבתי שאני עומדת למות:-D כאילו זה לא התשובה שלה, זה איך שהיא אמרה את זה:-D אוף אני לא יודעת אם זה מצחיק בכתב אבל זה היה כל כך מצחיק בלייב:-D
אניווי, כמובן שישבנו במסעדה והייתי צריכה לעשות לו סטוקינג כדי להביא לכם צילום:-P:
יהההההההההההה 😲 😲 😲 😲 😲 😲
אני מדמיינת בראש לי שהוא נראה מבואס כזה בגלל הסיפור של היריה בשוגג על הסט שלו.
וראיתי עכשיו שהוא בעדנו ויש לו עימותים עם פרו-פלשתינים אז אני אוהבת אותו יותר.
|שי|סיבה למסיבה: קניתי כרטיסים להופעות של אידינה מנזל ובילי ג'ואל ועכשיו אני ענייה.
"ענייה" בכסף אבל עשירה בחוויות. שזה העושר האמיתי.
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: יש לי הרבה סיפורים החודש. אבל אני עייפה אז אני אבחר אחד. בת דודה שלי, שתהיה בריאה, כנראה קיבלה את הרושם המוטעה שאני מחבבת בני אנוש. אז בזמן ששהיתי אצלה היא כל פעם הזמינה אותנו לארוחות עם כל מיני חברים הזויים שלה על אף חמתי. הזוג הראשון שנכפה עליי לבלות במחציתו היו איזה זוג היפי שמישהו שלף משנות ה-60. הבעל, אמריקאי, מנהל/משווק מוזיקלי במקצועו שמתמחה בהרכבים מוזיקליים מיוחדים, ניגן את מוזיקת הרקע הכי מעיקה ששמעתי בחיי, כך שכבר איך שכף רגלי דרכה על מפתן דלתו, רציתי לחזור הביתה. איכשהו נשארתי שם עוד שעה ורבע רק כדי לגלות שהוא החליט שבא לו ללמוד לבשל ואנחנו שפני הניסיונות שלו. אני לא רוצה לגרום לכם להקיא או משהו אז בואו רק נאמר שהיצירה הקולינרית שלו ראויה להיכתב בספרי ההיסטוריה לצד הפסטה של לונה למען יראו וייראו.
טוב אז עכשיו אני גם סקרנית מה הוא הכין, וגם מפקפקת בחוות הדעת שסיפקת לנו על האוכל שלו |שפם|
לא רק שהיה אוכל פיכס ומוזיקה פיכס. הילדה שלו כפתה עליי את החתולה הפיכס שלהם
אין חתולים פיכס.
ואז גם נאלצתי לשמוע אותו מבלבלים את השכל על נושאי שיחה לא מעניינים רק כדי שיקנחו בויכוח סוער על המלחמה. אפילו ששלושתם הסכימו אחד עם השני איכשהו זה עדין היה נשמע כמו מריבה|חבול|
בקיצור, הערב הזה לא בא לי בטוב לכן כשבת דודה שלי הודיעה לי בחגיגיות שעוד זוג חברים שלה הזמין אותנו לארוחת ערב, ישר חשבתי לעצמי שהיא בטח שונאת אותי. החלטתי להיות נחמדה ולבלוע את כבודי ולסבול בשקט במשך שעה אבל ליתר בטחון הבאתי איתי את האייפד והאוזניות שלי כדי שאוכל להתחמק בשקט לאוטו במקרה הצורך.
חחחחחחחחחחחח את כזה בנאדם לא מנומס.
התעוררתי בבוקר והחלטתי לעשות הליכה קצרה לים כדי לסגור עיגולים בשעון, אבל איך שיצאתי החוצה ראיתי את בת דודה שלי עומדת ומדברת עם השכן ונכפה עליי להצטרף לשיחת חולין המעיקה הזאת אפילו שלא היה לי שום דבר לתרום לה. במשך חצי שעה עמדתי שם מקשיבה לשניהם מבלבלים את השכל ואני רק מחכה שהוא יסתלק כדי שאוכל להמשיך בדרכי לים. באיזשהו שלב הוא רצה לראות את החלון שהבעל של בת דודה שלי התקין וניצלתי את ההזדמנות לברוח למרות ששמעתי אותו צועק לי משהו על קליפורניה ברקע אבל העמדתי פנים שאני לא שומעת והמשכתי ללכת. הלכתי במשך איזה רבע שעה ובת דודה שלי פתאום שולחת סמס לי ולבעלה "FYI We are gonna leave at 2" השעה הייתה 13:43!! רשמתי לה "לא אנחנו לא" והמשכתי ללכת היא כמובן התעצבנה ואמרה כן אנחנו כן ותלכי להתארגן! לא הבנתי מה לעזאזל נדפק אצלה. אמרת ארוחת ערב! בשעה 6! למה לעזאזל אנחנו צריכים לצאת בשעה 2??? למה נראה לך שאני הולכת לשבת עם החברים המוזרים שלך במשך 6 שעות???? תגידי לי את נדפקת?! אמרתי לה שתיקח את בעלה ותלך ותניח לי לנפשי. יש בי רק שעה אחת ביום של people skills והיא ביזבזה חצי שעה ממנה על השכן שלה. אני לא מתכוונת לסבול במחציתם של זוג יצורים שחושבים שארוחת צהריים זה בשעה 2:30.
לא הבנתי את הלו"ז שלכם בכלל |חבול|
התלונות והרטינות שלי לא עזרו והיא הכריחה אותי להצטרף אליהם. בדרך היא עידכנה אותנו שהולכים להיות שם עוד זוגות של חברים של הזוג שהיא לא מכירה. חשבתי שאני עומדת למות. לא רק שאני צריכה לסבול זוג אחד של אנשים יצורים, היצורים מביאים עוד חברים אהעאהעהעהעה שמישהו ישלח סיוע!!
טוב זה באמת נשמע קשה.
כל הדרך רק נזפתי בבת דודה שלי שאני לא אוהבת אנשים ושבכל זמן נתון יש רק שלושה אנשים שאני מסוגלת לסבול באותו רגע זה היא ובעלה ואני לא חושבת שאחד מהאנשים המוזרים שחושבים שזה לגיטימי להזמין לארוחת ערב בשעה 2:30, יהיו הצלע השלישית ושהיא צריכה להבין כבר שלא באתי לשם כדי להתחבר עם זרים אלא כדי לצפות בטלוויזיה ולישון!

anyway לונג סטורי שורט הבדיחה היא און מי כי ממש אהבתי את היצורים האלה:-D:-D:-D אחת מהמשונים שם הציגה את עצמה כפסיכולוגית במקצועה. אבל אז היא דיברה על זה שיש לה איזה הופעה ושאלתי אותה בפליאה "הופעה שלך?" והיא ענתה שכן, כשהיא לא פסיכולוגית היא זמרת/שחקנית תיאטרלית. ביקשתי ממנה שתראה לי איזה סרטון שלה שרה כדי לוודא שהיא לא עובדת עליי כי לייק זה לא שהיא פסיכולוגית שבמקרה יודעת לשיר, היא פאקינג עוסקת בזה למחייתה. בדיוק סיימתי לראות ג'יפסי באותו יום והיא לגמרי הזכירה לי את הדמות של נעומי ווטס בסדרה (למקרה שלא ראיתם ואתם לא מבינים את הרפרנס- נעומי משחקת פסיכולוגית ש-unhinged לא מתחיל אפילו לתאר אותה)
באיזשהו שלב הבת של הזוג שהזמין אותנו הציעה שנשחק heads up, המשחק הזה שמישהו מחזיק את הטלפון על המצח שלו ומופיעה מילה, ומי שבקבוצה שלו צריך לתאר את המילה בפנטומימה והוא צריך לנחש מה המילה. החלטנו לשחק הבנות נגד הבנים אבל היו יותר בנות מאשר בנים אז צרפנו את שתי הילדות הקטנות לקבוצה של הבנים. באיזשהו שלב הבעל של בת דודה שלי היה צריך לנחש והדבילים שאיתו בקבוצה היו ממש גרועים אז עמדתי בצד וצעקתי לו מה הפתרון:-D ואז הפסיכולוגית/זמרת נזפה בי שאני לא איתו בקבוצה ועניתי לה -

היא בתגובה דפקה לי מבט נאצה וסיננה מבין השפתיים bitch..
לקח לי רגע לעקל מה קרה ואני מסתובבת אליה וכזה did you just call me bitch?? והיא כזה בלי להתבלבל "כן" יואו כמעט מתתי:-D
my people|מאוהב||מאוהב| אניווי עכשיו אנחנו בסטיז!
:-D:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
|שי|למה אתם מצפים בחודש מאי: אין משהו ספיציפי. אולי לקנות כרטיסים להופעה של בילי ג'ואל בווגאס כי זה הסיבוב האחרון שלו ואין מצב שאני אראה אותו רק פעם אחת. ובכללי יותר אני מצפה להמשיך עם הספורט שלי. מתחילת השנה ירדתי 6 קילו. הייתי בטוחה שבמהלך החופשה שלי אני אעלה אותם בחזרה כי אכלתי בשעות מוזרות ולא עשיתי שום פעילות גופנית אבל איכשהו לא רק שלא עליתי, אפילו ירדתי חצי קילו. אני ממש מרוצה מעצמי!
וואו כל הכבוד!! |גביע| הלוואי עלי.
👷‍♂️היום, 1 במאי, הוא חג הפועלים. לטובת/נגד מה/מי אתם פועלים ואיך? אני פועלת לטובת הכלל כמובן. בתנאי שהכלל כולל אותי. או בעיקר אותי.
|כן|
👷‍♂️איזה סדרת טלויזיה מתאימה לחג הזה? לא יודעת אם כל הסדרה אבל הגראונדרים של המאה בהחלט ראויים לחגוג את היום הזה.
אני חושבת עליהם יותר כלוחמים. אבל אני מניחה שבחיי היומיום שלהם כשאין בסביבה איזה סקייקרו להפריע להם אז הם באמת בחזקת פועלים.

👷‍♂️ספרו לי על הרגלי הגרביים שלכם: איזה צבעי גרביים יש לכם? האם כולן אותו דבר? כולן באותו אורך? האם יש לכם בודדות שהשניה נעלמה, ומה אתן עושים איתן? האם טורחים להתאים גרביים תמיד או שיכולים לצאת מהבית עם גרביים לא תואמות? האם יש לכן גרביים שונות לנסיבות שונות או מקומות שונים? האם יש לכם גרביים עם חורים שאתם ממשיכים ללכת איתן בכל זאת? ואם כן - למה? וכמה זוגות גרביים בערך יש לכם? בעבר היו לי רק גרביים של הסיהוקס. ביקשתי מכולם בכריסמס לקנות לי גרביים שלהם ומצאתי את עצמי עם איזה 50 זוגות. הם כמובן נהרסים יחסים מהר בכביסה ולחלקם היו חורים. את אלו שלא אהבתי זרקתי וקניתי חדשים אבל היו כמה מהם שאהבתי מאוד ולא היו עוד כאלה אז שכנעתי את עצמי שהחורים שלהם לא כאלה גדולים ואפשר להמשיך לגרוב אותם:-P: היו כאלה שהיו ממש יפים ומיוחדים ואותם בכלל לא גרבתי וסתם שמרתי אותם שיהיו יפים במגירה של הגרביים.
גרביים רוצות שילכו איתן.
מאז שכולם נראים קצת מרופטים החלטתי להמשיך הלאה בחיי ולקנות רק גרביים שחורים קצרים לנעלי הספורט שלי. קניתי שתי חבילות של 10 זוגות והשתמשתי רק בהם במשך תקופה ארוכה. ועכשיו לפני החופשה שלי כשהתחלתי לארוז הלכתי לחנות וקניתי 4 חבילות של גרביים צבעוניים שלא גרבתי מאז שהייתי בת 10 נראה לי. אני שונאת גרביים צבעוניים כי כשאני לובשת טייץ' עם נעלי ספורט (שזה רוב הזמן) אז רואים את הגרביים, ואני לא אוהבת שהם בצבעים כי הנעליים שלי בצבעים של הסיהוקס ואם אני גורבת גרביים ורודים לדוגמה זה נראה גרוזיהלנד ברמות.
אני לא יודעת מה הצבעים של הסיהוקס אבל כל צבע שהוא לא ורוד יראה לי גרוזיהלנד עם גרביים ורודות.
טוב רגע מה עוד שאלת? אני אכן מתאימה גרביים, אף פעם לא יצאתי עם גרביים לא תואמים. לא נעלמו לי אף פעם גרביים בכביסה. לכולם יש בן זוג.
איך זה יתכן :unsure:
אין לי גרביים לנסיבות שונות או מקומות שונים. בעצם כשאני הולכת למשחק אז כמובן רק גרביים של הסיהוקס אבל זהו בערך. אלא אם כן את מחשיבה את סוג הנעל והגרב המתאים לה (נגיד נעל גבוהה עם גרב ארוך ונעל נמוכה עם גרב קצר). וכמה זוגות גרביים יש לי? בערך מאה.
וואו 😲 לא חשבתי שמישהו פה ינצח אותי בזה!
👷‍♂️מי הסופר/ת האהוב/ה עליכם ביותר, או שקראתם הכי הרבה ספרים שלו/ה? רם אורן (לא אכפת לי שתשפטו אותי). אגב אם כבר השאלה הזאת אז מיני סיפור (שלא קשור לרם אורן). חשבתי לספר אותו בשאלה של סרטי החודש אבל ראיתי שיש את השאלה הזאת אז אמרתי שנשמור את הסיפור לשאלה. אניווי, כשהסרט Wild יצא כמובן שראיתי ואהבתי אותו. ואז לפני שנה כשיצאה הסדרה Tiny Beautiful Things חשבתי לעצמי שזה מוזר וקצת מצחיק שהסדרה מזכירה לי מאוד את הסיפור הרקע של הסרט וחשבתי שאני מקשרת בניהם בעיקר כי בסרט לורה דרן משחקת את אמא של ריס ובסדרה קת'רין האן בתפקיד ראשי ולמרות שאני אוהבת את שתיהן כשחקניות (לורה וקת'רין), בראש שלי הן אותו בן אדם. וגם זו הייתה ריס שהמליצה על הסדרה אז כמובן שגם זה קישר לי בין שתי היצירות. אניווי, השבוע כשראיתי שוב את הסרט עם המשפחה שלי היו כל מיני רגעים בסרט שחשבתי שאני יודעת מה מגיע אבל כשזה לא קרה הבנתי שאני חושבת על סצינות מהסדרה שממש מתיישבות טוב עם הפלאשבקים של הסרט והם ממש התערבבו לי ביחד. ואז היו בבוקר ראיתי בסטורי של ריס שהיא העלתה תמונה של כרטיס ברכה שהיא קיבלה משריל סטרייד, זאת שכתבה את הספר Wild שעליו מתבסס הסרט (שמגולל את סיפורה האישי), כמו סטוקרית טובה לחצתי על התיוג של השם שלה כדי להיכנס לה לפרופיל ואז מה אני קולטת? תמונה שלה מחזיקה את הספר Tiny Beautiful Things. לחצתי כדי להגדיל את התמונה וראיתי שהכותבת של הספר הזה זו היא|פנים| כמובן שזה נשמע לי אותו פאקינג סיפור!! היא כתבה את שני הסיפורים על הפאקינג חיים שלה|פנים|:-D במשך שנה אני אוכלת סרטים על זה שהם גנבו בבוטות עלילה מתוך הסרט וזו פאקינג שריל סטרייד הזאת שלא מסוגלת לכתוב על משהו אחר:-D:-D
👷‍♂️מהי מטרת העל שלכם בחיים? שריס ווית'רספון תדרוך לי על הפנים.
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
יתכן שיש סכום כסף שעבורו היא תסכים לעשות דבר כזה.
👷‍♂️באיזו מדינה (לא ישראל) הייתם בוחרים להיוולד אם יכולתם לבחור, ולמה דווקא שם? וושינגטון. למה? כדי שאנשים יפסיקו לשאול אותי אם אני משם כשהם שומעים שאני אוהדת של הסיהוקס ואז אני פשוט אוכל להגיד "כן" במקום לנסות להסביר במשך שעה איך הגעתי אליהם.
אוקיי כבר כתבו לך את התגובה הראשונה שעלתה לי בראש כשקראתי את זה ("וואי כמה את אמריקאית שבתשובה ל"איזו מדינה" את נותנת State בתוך ארה"ב") וכבר ניהלתם את הדיון הזה. לפחות חלק מהטיעונים שלך היו טובים אז בסדר.
👷‍♂️מה הרוטב הכי טוב שיש? אלפרדו. כל דבר טעים יותר עם אלפרדו|יאמי|
אם זה אלפרדו-פטריות אז כן.
👷‍♂️ מישהו הציע לי רעיון שבגלל שהעולם שונא אותנו (היהודים) ולא חושב שמגיע לנו מדינה משלנו וכולם נלחמים בנו, אז שנהפוך למדינה של פיראטים שחיים בספינות. מה דעתכם על הרעיון? אם אלינור גת'רי איתנו, אני מוכנה להיות פיראטית.

אוקיי כל אחת והסיבות שלה. העיקר שאת איתנו.
אחרי שיצאנו מהבית של הזוג שהזמין אותנו לארוחת ערב בשעה 2, מצאנו את הדף הזה על השמשה של הרכב של בת דודה שלי:-D
צפה בקובץ המצורף 102837
וואו כמי שגם שמתי כמה פעמים פתקים זועמים על רכבים שחנו לי בחניה אני גם מזדהה עם מי שכתב את זה, וגם קצת מעריצה את זה שהם גם השיתו עליכם קנס ביוזמה אישית :-D

Lhuna3

Well-known member
אני מוכן לתת לך רמז. זה ממש לא צריך לכלול חג. למעשה אני יכול גם לכתוב פשוט את המשפט הזה:
הן גם לא עולות על התשובה לחידה שלי וגם אני חמוד
האם יכולת לכתוב את המשפט הספציפי הזה גם בחודש הקודם או זה שלפניו, או שהוא מתאים רק לשרשור של החודש הזה?

Lhuna3

Well-known member
אני רק לאחרונה סופסוף למדתי אותו כי לא כולם פה עדיין מקבלים פייפאל או אפל פיי.
באיזה מקום או סוג עסק בישראל את משלמת היום עם כרטיס אשראי ולא מקבלים אפל/גוגל פיי/ביט/פייבוקס...?
הוא באמת נראה חתיך בגיפים האלה, במיוחד האחרון.
חחחח איך ידעתי שזה מכולם ידליק אותך, כשהוא נראה כמו בד-בוי כזה :-D
אבל אני עייפה אז אני אכתוב ספר קטן
:-D הכי דילן.
אוי ואבוי:-D
זהו סיימת את כל המשחקים המטופשים בעולם אז התחלת לייצר אותם לעצמך?
בדיוק :-D
אפשר להוריד את זה?
הבעיה שאני לא יכולה לחשוף פה את השם של האפליקציה כי אז אתם תראו באפסטור את השם המלא שלי ;-#
(ואיך לא מתלכלכות לך נעליים לבנות זה אף פעם לא הבנתי)
מי אמר שלא מתלכלכות? :-( כשזה מוגזם לי אני קונה חדשות (זולות מספיק בשביל שלא יהיה אכפת לי יותר מידי).
זה באמת עניין מבאס, אבל עדיין אני הכי אוהבת נעליים לבנות.

didalf

Well-known member
אני יודעת שאמרת פיראטים אבל בתאכלס אני פשוט דמיינתי אותנו על איזה יכאטה צמודה למרינה בלי שבאמת יוצאים למים😂

אני בעיקרון גוזרת לעצמי 2-3 ס"מ כל ראשון לחודש (רציתי לכתוב אינץ' אבל אתם נודניקים)
מוהחהחה
אבל לא גזרתי כבר איזה חודשיים והשיער שלי הרגיש לי ממש ארוך ולא נוח לסירוק אז גזרתי הפעם חתיכה גדולה יותר. לא שזה באמת משנה, השיער שלי עדין ארוך. אני לא אוהבת שיער קצר אז אני בחיים לא אגזור מתחת לקו של הכתפיים.
אה וואי ממש גוזרת? זה אני אלך לספר כבר אני גוזרת רק חתיכות ממש קטנות שאין להן השפעה.
אני גם אוהבת רק ארוך.

השטיפת מוח שלך הושלמה כי קלטתי את זה ישר|פנים|
יוהוווווווווווווווו
איך תראי משהו כשאת כל היום פה??
נכון
אבל אני צריכה לראות משהו שיהיה לי על מה לדבר פה (למרות שאיכשהו אני מצליחה לחפור פה יפה גם בלי אף סדרה)
מתחילים לראות סדרות מעניינות ולא את הפח הזה שאת רואה.
את פח
באתי להקשיב לו אבל בדיוק התנגן שיר של בילי שאני אוהבת ברדיו אז לא:-D
אבל לא נורא, נראה לי שמעתי איזה חצי אלבום כבר דרך סטוריז של כל מיני אנשים שאני עוקבת אחריהם אז אני מרגישה מספיק מעודכנת.
יאאא
תגידי אם אהבת משהו ומה. (אם לא אל תגידי כלום)

זו הייתה צריכה להיות גם התשובה שלי. בייחוד הגרסה האמריקאית המשונה שקראנו.
חחחח וואי זה נשמע כ"כ לא נכון באנגלית!!!!!
אמאלה לרגע לא שמתי לב לשאלה וחשבתי שבחרת אותו בדמות אהובה
חס וחסה!!
והיה לי פלאשבק לסרטון הזה מאלן שג'ניפר אניסטון מתחבאת מאחורי הספה הזאת מהסט של חברים כשאנשים מצטלמים שם ואז הצלם שואל אותם מי הדמות האהובה עליהם בחברים וכל פעם שהם ענו משהו שהוא לא רייצ'ל, ג'ניפר קפצה להם מאחורה בעצבים:-D אז הפרצוף שלה כשהיא קפצה וכזה "רוס?!?!?!" :-D:-D
הוא נותן לאישה שלך את הבמה והוא ישוב אליך כשהיא תיכנס לתרדמת חורף שלה. אי אפשר את שניהם בו"ז. כמו שהמשוררת הדגולה נוי אייזן אמרה פעם "תחליט או או"
האמת שכן אוי ואבוי לי אם הוא היה מוציא אלבום עכשיו לא הייתי יכולה להשתלט על שניהם.
אבל תראה קצת יותר בציבור פליז!!!!;-(
הבת של בת דודה שלי וחברה שלה החליטו לנסוע לים, לשבת שם באוטו ולעשות השמעה של האלבום ואז בשיר האחרון הגיע שוטר וסילק אותן משם:-D
אני מקווה שאותך לא סילקו מההשמעה שלך:-D
חחחחחחחח מההה חוצפה!!
לאלא אותי לא סילקו היינו בבית של חברה הן עשו תפאורה בנושא והכל היה מאד יפה!
זה רק ארט אם את שמה מסקרה שהיא לא ווטרפרוף וקוראים לך לקסה. אחרת קצת פחות.
זה באמת ארט האיפור הזה שלה.

איך תוסיף איך?? מה את רוצה ממנה שתעשה סט של 7 שעות??
קודם כל כן.
וזה בדיוק השאלהההה האם היא תוריד שירים בשביל להוסיף חדשים??? ואם היא תוריד שירים שאני ממש אוהבת???? אני בלחץ מזה!!!!!!!

לא נראה לי שיש לי גרביים לבנים. מה עושים איתם? הם כל הזמן מתלכלכים!
האמת לאדעת אני מעדיפה את השחורים אבל יש לי גם לבנים.
איך לעזאזל מאבדים גרב בכביסה? אף פעם לא הבנתי את זה.
כי לא ראית את הפרק בארתור על הגרביים.
את תצטרכי למצוא מטרה חדשה בקרוב.
לרואת אותה שוב, דה!
איכס רוטב קיסר8-{
קודם כל זה ממש טעים!
דבר שני יש לאחותי מתכון שאפשר להחליף בו את האנשובי בפרמזן ואז גם אין אנשובי שזה החלק האיכסי. (למרות שנגיד במסעדה לא אכפת לי)

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
מה הבעיה לישון עם גרבים שיום אחר גרבת בחוץ?8-* מה זה הפורום של המופרעים הזה??
מה איכס לא אי אפשר לישון עם גרביים שהלכת איתם כל היום!!
הפוך אפשר.

המוח שלי עובד בצורה משונה אז קראתי את זה כ"רוטב שום" וחשבתי שזה נשמע מאוד מוזר שאתה תאהב משהו עם טעם ואז קראתי שוב:-D

אז פה בתי עסק מחוייבים שיהיה להם tap to pay כי זו דרך בטוחה יותר לשלם. (ב"פה" אני מתכוונת לדרום קליפורניה כי בניגוד לדעה הרווחת אין לי מושג מה עושים בשאר ארה"ב ולא אכפת לי מהם. הם נחותים כמו מקומות שאין להם אפל פיי)
באיזה מקום או סוג עסק בישראל את משלמת היום עם כרטיס אשראי ולא מקבלים אפל/גוגל פיי/ביט/פייבוקס...?
אה זה כן יש לכולם. התכוונתי שלקניה באינטרנט לא לכולם יש עדיין פייפל או אפל פיי אז לפעמים צריך להקליד את כל הכרטיס.

בסדר בגיל 7 כשהשתמשתי בטלפון חוגה גם אני יודעתי. אני מתכוונת לעשור הנוכחי. כאילו אם אתקע איפשהו בלי טלפון ואצטרך להתקשר מאיזה טלפון ציבורי למישהו לעזרה I'm screwed כי אני זוכרת רק את המספר של העבודה ומכיוון שאני היחידה שעונה לטלפון הזה אז אין מי שיציל אותי:-D
חחחחח נראה לי שאני זוכרת רק את של אמא שלי שזה בעיה כי היא תמיד בלי סוללה או שכחה אותו באוטו ואת של אבא אני לא ממש זוכרת עדיין.
מה שמצחיק זה שלניק לא הייתה רשימת ניק החודש. שאני חושבת שזו חוצפה אם תשאלו אותי.
הוא מזלזל בנו ממש
חח ידעתי שתאהבי את האחרון דווקא כי כשראיתי את זה, זה הזכיר לי גיף אחר של סבסטיאן שראיתי פעם. לא זוכרת מאיזה סרט אבל.
וואי כן.

בערב חג הם החליטו לנהל דיון קולח על מי חזק יותר ישו או משה רבנו.
8-*
ואז הבת הבכורה של בת דודה שלי סיפרה לנו שכשהייתה ילדה ההורים שלה התעללו בה ונתנו לה לעמוד בפינה ולהסתכל על הקיר במשך שעות (או מה שהרגיש לה במשך שעות) ואז היא גם הדגימה לנו איך זה היה וזה היה נראה עצוב יותר משזה נשמע:-D היא גם סיפרה שפעם אחת הם הכריחו אותה לעמוד יחפה מחוץ לבית כשירד שלג בתור עונש:-D (היום הילדה הזאת גדלה להיות פסיכולוגית שמתמחה ב-domestic abused:-D)
חחחחחחחחחחחחחחחחח מההה:-D:-D

האמת שרוב האמריקאים שאני מכירה רואים טלוויזיה עם כתוביות (אבל זה בעיקר כי הם שמנמנים שרוצים ללעוס בזמן שהם רואים טלוויזיה והם לא מצליחים לשמוע עם הלעיסות שלהם:-D)
חחחחחחחחחחחחח:-D:-D
בת דודה שלי סתם מעצבנת. כל פעם אני שמה כתוביות ואז היא רוטנת בקול וכזה "את באמת חייבת את זה?!?! אני לא יכולה להתרכז!"|שפם| לכי תסבירי לה שגם בעברית אני צריכה כתוביות ושאם אנשים בחיים האמיתיים היו מגיעים עם כתוביות הייתי מאושרת.
בדיוק!!!!
כן זאת את.

נהנתי רק כי הבעל הפסיכולוג של בת דודה שלי היה כל כך מגוחך ונכנס למשחק הזה בכזאת רצינות (ואפילו נקע את הבוהן שלו כשניסה לעשות את המילה "tripping" אבל זה לא עצר בעדו מלהמשיך לשחק בפאנטיות) וכל השאר בקושי השקיעו בפנטומימה שלהם:-D
כן ראיתי הוא השקיע מאד:-D
אבל אז שואלים אותי מאיפה בוושינגטון אני, ולא הייתי שם מעולם כדי לשקר כמו שצריך;-(
תעשי מחקר על וושטינגטון
פתאום קלטתי מה רשמת אז חשוב לי להדגיש שזה לא שחשבתי שלונה שאלה על מדינה בתוך ארה"ב. פשוט כשחשבתי על תשובה החלטתי שלא הייתי רוצה להיוולד בשום מקום בעולם שהוא לא ישראל או ארה"ב ומכיוון שהיא אמרה שאי אפשר לבחור בישראל, אז בחרתי בארה"ב, אבל לא הייתי רוצה להיוולד בכל מדינה פה (כאילו מה לעזאזל הייתי עושה באיידהו? קוטפת תפו"א??)(קוטפים תפו"א? מלקטים? אוספים? יופי עכשיו שיגעת אותי|שפם|) לכן ציינתי את המדינה שהייתי רוצה פלוס סיבה לגיטימית.
טובנו בסדר אז.

didalf

Well-known member
נדמה לי שכבר סיפרת כאן פעם שאתה נוהג לישון עם גרביים. זה עדיין נשמע מאוד מוזר.
בקיץ מוזר. בחורף הגיוני.

באמת לא עלתה לך סיבה טובה יותר לבחור לפיה? נגיד... מזג אוויר? שלווה? אנשים ידידותיים?
אם הוא היה בוחר לפי מזג אוויר זה היה אנטרטיקה.

אין חתולים פיכס.
נכון מאד!!

אני חושבת עליהם יותר כלוחמים. אבל אני מניחה שבחיי היומיום שלהם כשאין בסביבה איזה סקייקרו להפריע להם אז הם באמת בחזקת פועלים.
אבל הם באמת לוחמים השבטים נלחמו זה בזה כל הזמן הרבה לפני סקייקרו. הם חיים במוד מלחמה תמידי שם.

אני לא יודעת מה הצבעים של הסיהוקס אבל כל צבע שהוא לא ורוד יראה לי גרוזיהלנד עם גרביים ורודות.
כחול וירוק גיזס רק אני מקשיבה לדילן בבית הזה.

חחחח איך ידעתי שזה מכולם ידליק אותך, כשהוא נראה כמו בד-בוי כזה :-D
אני קלישאה של עצמי:-D
שתדעו לכם שטיילור גם כתבה לי שיר על הנטייה שלי לבד בויז כאלה.

הבעיה שאני לא יכולה לחשוף פה את השם של האפליקציה כי אז אתם תראו באפסטור את השם המלא שלי ;-#
טוב אם תרצי תגלי לי בפרטי לא חייבת.
מי אמר שלא מתלכלכות? :-( כשזה מוגזם לי אני קונה חדשות (זולות מספיק בשביל שלא יהיה אכפת לי יותר מידי).
זה באמת עניין מבאס, אבל עדיין אני הכי אוהבת נעליים לבנות.
אבל לי יתלכלכו תוך שבוע.
ואני לא יכולה נעיליים זולות זה כואב לי. לפני כמעט שנה קניתי נייק ב500 ש"ח אבל שוות כל שקל סופר נוחות אני חורשת להן את החיים.
אבל נעליים לבנות ראיתי סרטונים אפשר להטביע באקונומיקה ויוצא כמו חדש.

keren or5

Well-known member
|1תו|שם: מיקי
|1תו|תעודת זהות:
|1תו|מספר כרטיס אשראי:

|שי|סדרות החודש:
- פארגו עונה 5 (אני דיי בטוחה שסיימתי אותה החודש)
- אייל קטן - אני מסכימה עם כל המשבחים, ללא ספק יהלום!
- מד מן (הרגשה מוזרה לראות ש"חים רנדומליים בטלוויזיה, אבל לאחרונה אני קצת מתנסה)- תפסתי בהוט את רוב שתי העונות האחרונות וזה היה נחמד כי ראיתי את הסדרה מזמן ולא זכרתי המון דברים, במיוחד לא מהעונות האלה. היה קטע שהזכיר לי שהדבר האהוב עלי בסדרה הוא כנראה הקשר בין דון לפגי ||לב|
- משפחה מודרנית - תמיד חשבתי שאני לא אוהב את הסדרה הזאת, אבל גם במקרה הזה אני תופסת פרקים רנדומליים לאחרונה בטלוויזיה והיא דווקא סדרה דיי נחמדה.
- הרמון - צפייה לא מתוכננת במיני סדרה ישראלית שתפסתי במקרה בנטפליקס, על כת מעין זאת שהיה לגואל רצון, וכמובן שעם החיבה האדירה שלי לדברים דפוקים מיד ראיתי את כולה בבינג'. אלון אבוטבול שמשחק את מנהיג הכת בהופעה מדהימה!
- הדוב- סדרה דיי מעניינת, רציתי לראות אותה המון זמן כבר גם כי נחשבת טובה, וגם כי ליפ. אבל הרבה פעמים לא הייתי במצב רוח הנכון להיכנס אליה (היא מצריכה כמה פרקים כדי להתחיל לעניין באמת).
|שי|סרטי החודש:
- מסכנים שכאלה |לב|
על הדרך השלמתי עוד שני סרטים של יורגוס לנתימוס, הבמאי של מסכנים שכאלה, ובמאי שרציתי לראות סרטים שלו עוד לפני שנים כשראיתי את אחד הסרטים שלו- "להרוג אייל קדוש", סרט wtf-י לחלוטין, ובדיוק הטעם שלי. אז על הדרך של ההתלהבות שלי ממסכנים שכאלה ראיתי עוד 2 סרטים של לנתימוס:
- הלובסטר - (חתיכת WTF רציני מאוד, וסרט שהיה ברשימת ההשלמה שלי הרבה זמן).
- המועדפת (גם עם אמה סטון)- הכי פחות אהוב עלי שלו בנתיים. כי הבימוי אמנם מאוד מתאים לו (הרבה עדשות עין הדג כמו ב"מסכנים שכאלה"), אבל הסיפור לא היה כזה מוזר וחולני כמו הסרטים האחרים שלו שראיתי.
- "האב" - מומלץ מאוד - זיכה את אנטוניו הופקינס באוסקר השני שלו ב-2020 כמדומני (ושבר שיא אז וכרגע הוא האדם המבוגר ביותר שזכה בפרס השחקן הטוב ביותר באוסקר). ידעתי שאני אוהבת את המשחק בסרט כי זה אנתוניו הופקינס, אבל לא ציפיתי שהסרט עצמו יהיה כזה טוב. סרט שהוא לחלוטין פנינה, ומצליח להכניס את הצופה בדרך מאוד מתוחכמת לנעליים של חולה אלצהיימר.
|שי|שירי החודש:
(הגירסה הזאת גורמת לשיר להישמע כ"כ שונה ומרגש יותר מהמקור)

|שי|דמויות (אהובות) החודש:
בלה בקסטר (מסכנים שכאלה)
אנתוני (האב)
דוני דאן (אייל קטן)

|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש:
|שי|שחקני החודש:
אמה סטון, אנתוני הופקינס, אלון אבוטבול, ריצ'רד גאד, ג'סיקה גאנינג
|שי|קראשי החודש:
אמה סטון וג'רמי אלן ווייט!

|שי|ציטוט חודשי:
"הוא יודע איפה כואב לך, והוא יודע להקשיב. זה כמו ריגול, זה בשביל לדעת איך להכאיב לך, שתצטרכי אותו" |לב-ש|
|שי|סיבה למסיבה: אחיינית שלי שיכנע אותי לבוא לסדר, ובסוף היא אמרה לי תודה שבאתי וזה ממש ריגש אותי |לב||לב|

👷‍♂️היום, 1 במאי, הוא חג הפועלים. לטובת/נגד מה/מי אתם פועלים ואיך? לא ממש פועלת בשביל אף אחד :-/

👷‍♂️איזה סדרת טלויזיה מתאימה לחג הזה? שיימלס

👷‍♂️ספרו לי על הרגלי הגרביים שלכם: איזה צבעי גרביים יש לכם?
הרבה, אני לא אלך למגירה עכשיו להסתכל, אבל בתכלס לרוב לא מאוד אכפת לי מה הצבע של הגרב אז יש לי מכל הצבעים, (אני מאמינה)
האם כולן אותו דבר?
לא
כולן באותו אורך?
לא
האם יש לכם בודדות שהשניה נעלמה, ומה אתן עושים איתן?
ברור שיש, יש מישהו שאין לו? ממשיכות לשכב במגירה בנתיים למרות שאבדה התקווה שהחצי השני יחזור. לפעמים אם אני לובשת נעליים שאני יודעת שאני לא אוריד ולא רואים את הגרביים אני אלבש שניים חסרי זוג, רק שירגישו שיש להם מטרה בחיים. לפעמים אני עושה את זה כשאני לבד בבית.
האם טורחים להתאים גרביים תמיד או שיכולים לצאת מהבית עם גרביים לא תואמות?
בד"כ לוקחת תואמות כי ישר מהכביסה אני מזווגת את הזוגות ומגלגלת לעיגול. אז זה לא מאמץ מדי.
האם יש לכן גרביים שונות לנסיבות שונות או מקומות שונים?
יש לי זוג אחד של גרביים כאלה שנגמרות כזה ממש בקרסול (זה אמור לא להראות את הגרב אם אני נועלת נעלי התעמלות ומכנסיים קצרים או שלוש-רבעי. רוב הגרביים שלי הם מפליז כזה ואני מתה על הסוג הזה. אני יודעת שיש חורף יחסית מעט בשנה, כשקר בחוץ אבל הגרביים מהסוג הזה הם האושר שלי בחורף. ויש עוד כמה סתם רגילות.
האם יש לכם גרביים עם חורים שאתם ממשיכים ללכת איתן בכל זאת? ואם כן - למה?
לא. אני מאוד קשוחה עם הגרביים שלי. בעבר היה לי יותר קשה לזרוק, אבל היום אני רואה חור - לפח.
וכמה זוגות גרביים בערך יש לכם?
בין 20-30
👷‍♂️מי הסופר/ת האהוב/ה עליכם ביותר, או שקראתם הכי הרבה ספרים שלו/ה?
מביך לי קצת להודות כי אלו סופרות של נוער, ואלו ספרים שקראתי כנערה, אני כמעט ולא קוראת ספרים בערך מאז שהייתי בתיכון, אז טכנית הסופרות שקראתי הכי הרבה ספרים שלהן הן "אסתר שטרייט-וורצל" ו-"גלילה רון פדר". כנראה.

👷‍♂️באיזו מדינה (לא ישראל) הייתם בוחרים להיוולד אם יכולתם לבחור, ולמה דווקא שם? האמת שאיפשהו באמריקה או באירופה, באמת שלא ממש אכפת לי, כל זאת עוד מדינת עולה ראשונה דמוקרטית ויש זכויות שוות לנשים ולמיעוטים וכל זה, לא אכפת לי.

👷‍♂️מה הרוטב הכי טוב שיש? מיונז עם קטשופ

👷‍♂️ מישהו הציע לי רעיון שבגלל שהעולם שונא אותנו (היהודים) ולא חושב שמגיע לנו מדינה משלנו וכולם נלחמים בנו, אז שנהפוך למדינה של פיראטים שחיים בספינות. מה דעתכם על הרעיון? למה מה קרה אני אחיה על סירה?

סצנה יפה ממד מן שראיתי השבוע וריגשה אותי (ושכחתי לגמרי שהיא הייתה):

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
צב זו חיה יותר מופלאה בעיני.
כאילו ארנב זה אמנם פרוותי וחמוד, אבל יש לו תחרות בז'אנר עם חתולים, כלבים, ראקונים, אוגרים ועוד רבים, ואני לא בטוחה שהוא מקום גבוה בתחרות הזאת. לא היה לי אף פעם ארנב, אבל מרגיש לי שיחסית לאחרים בסגנון, הוא פחות חיה שאפשר לתקשר איתה ולהבין מה עובר לה בראש.
צב זה משהו אחר לגמרי ודי יחודי, וזה שהם יכולים לחיות המון שנים זה לפעמים מדהים.
וחוץ מזה הוא תמיד בבית שלו!
אני אוהבת עד כמה את לוקחת את השאלות האלה ברצינות לפעמים |לב|
אני ממש מפחדת ממה שיהיה השנה בבית קברות, בנחלת יצחק איפה שהמשפחה שלי נמצאת, אמורה לבוא מיכל וולדיגר ובא לי להקיא רק מהמחשבה.
|נחמה| מי זאת המיכל הזאת? ומה היא עשתה?
היום בבוקר החלטתי לגזור לעצמי 10 ס״מ סתם ככה כי משעמם לי. אז נגיד שזה היה לכבודה😂
:-0
למרות שאני לפעמים גוזרת לי חתיכות קטנות כשמשעמם לי|פנים|
מה זה המנהג המוזר הזה? :-D
לא עניתי על שיר החודש, אז אתרום את זה:
מעולה! לא הכרתי.
👷‍♂️מהי מטרת העל שלכם בחיים? לישון.
אמן!
משחקי הרעב: בלדה על נחשים וציפורי שיר - הפריקוול למשחקי הרעב. דווקא אחלה די נהניתי.
אה, מגניב, הקלטתי את זה ועדיין לא ראיתי, מקווה שגם אני אוהב.
- שידורים של "המשרד" ביס קומדי -
המשרד זה תמיד טוב!

|שי|קראשי החודש:|קדימה|הו בעליייי שובה אליייייייי;-(|מאוהב|
איזה כייף שאת שמה תמונה שלו כל חודש |מאוהב|
|אקשן|אליסון מתלהבת כי טיילור מזכירה את אמריקן פאי באחד השירים:
מגניב!

didalf

Well-known member
- מד מן (הרגשה מוזרה לראות ש"חים רנדומליים בטלוויזיה, אבל לאחרונה אני קצת מתנסה)- תפסתי בהוט את רוב שתי העונות האחרונות וזה היה נחמד כי ראיתי את הסדרה מזמן ולא זכרתי המון דברים, במיוחד לא מהעונות האלה. היה קטע שהזכיר לי שהדבר האהוב עלי בסדרה הוא כנראה הקשר בין דון לפגי ||לב|
- משפחה מודרנית - תמיד חשבתי שאני לא אוהב את הסדרה הזאת, אבל גם במקרה הזה אני תופסת פרקים רנדומליים לאחרונה בטלוויזיה והיא דווקא סדרה דיי נחמדה.
איזה כיף זה ליפול על דברים רנדומלית ולגלות שהם נחמדים הא?
לדעתי אנשים צריכים לחזור לזפזפ הסטרימינג הרס את הכיף הזה.

אבל הסיפור לא היה כזה מוזר וחולני כמו הסרטים האחרים שלו שראיתי.
אני מתה מזה שהמילים "מוזר וחולני" זה מה שימשוך אותך לסרט ויגרום לי לברוח לצד השני של העולם:-D

|שי|שירי החודש:
(הגירסה הזאת גורמת לשיר להישמע כ"כ שונה ומרגש יותר מהמקור)
אוי איזה מוזר אבל יפה

|שי|קראשי החודש:
אמה סטון וג'רמי אלן ווייט!
היא כ"כ יפה וממש כיערו אותה בסרט הזה (לפחות מתמונות שראיתי) וזה כואב לי:-D

|שי|ציטוט חודשי:
"הוא יודע איפה כואב לך, והוא יודע להקשיב. זה כמו ריגול, זה בשביל לדעת איך להכאיב לך, שתצטרכי אותו" |לב-ש|
מאיפה זה?
|שי|סיבה למסיבה: אחיינית שלי שיכנע אותי לבוא לסדר, ובסוף היא אמרה לי תודה שבאתי וזה ממש ריגש אותי |לב||לב|
אווו|לב||לב| איזה כיף לשמוע!

לפעמים אם אני לובשת נעליים שאני יודעת שאני לא אוריד ולא רואים את הגרביים אני אלבש שניים חסרי זוג, רק שירגישו שיש להם מטרה בחיים. לפעמים אני עושה את זה כשאני לבד בבית.
חחחחחחחחח ממש:-D שתהיה להם מטרה מסכנים.
יש לי זוג גרבי בית שהן כתומות מאותה סדרה אבל גוונים שונים. הקטע שלי יש זוג אחד שמורכב משניים שונים ולאמא שלי את החצי השני שלהם ואף פעם לא טרחנו להחליף חזרה.

האם טורחים להתאים גרביים תמיד או שיכולים לצאת מהבית עם גרביים לא תואמות?
בד"כ לוקחת תואמות כי ישר מהכביסה אני מזווגת את הזוגות ומגלגלת לעיגול. אז זה לא מאמץ מדי.
כן זהו במגירה הם כבר בזוגות.

👷‍♂️מי הסופר/ת האהוב/ה עליכם ביותר, או שקראתם הכי הרבה ספרים שלו/ה?
מביך לי קצת להודות כי אלו סופרות של נוער, ואלו ספרים שקראתי כנערה, אני כמעט ולא קוראת ספרים בערך מאז שהייתי בתיכון, אז טכנית הסופרות שקראתי הכי הרבה ספרים שלהן הן "אסתר שטרייט-וורצל" ו-"גלילה רון פדר". כנראה.
גם אני בתכלס. איך אהבתי ג'ינג'י.

👷‍♂️ מישהו הציע לי רעיון שבגלל שהעולם שונא אותנו (היהודים) ולא חושב שמגיע לנו מדינה משלנו וכולם נלחמים בנו, אז שנהפוך למדינה של פיראטים שחיים בספינות. מה דעתכם על הרעיון? למה מה קרה אני אחיה על סירה?

מה זה המנהג המוזר הזה? :-D
לאדעת אם משעמם לי ויש מספרים באזור אז אני גוזרת דברים. אם אין נייר זמין אז קצת שיער|פנים|

אה, מגניב, הקלטתי את זה ועדיין לא ראיתי, מקווה שגם אני אוהב.
באמת מעניין לא יודעת לנחש לגבייך.

איזה כייף שאת שמה תמונה שלו כל חודש |מאוהב|
יאיי אני שמחה שיש לזה קהל|מאוהב| (כאילו הייתי עושה את זה בכל מקרה אבל אני שמחה שזה משמח עוד מישהו)

למעלה