10 דקות לסיום

רז 1978

New member
10 דקות לסיום

חורף 1991 הפועל רמת גן מובילה 1-6 על מכבי עכו, ברד מתחיל לרדת על המכתש בגבעתיים והשופט דני קורן מפסיק את המשחק 10 דקות לפני הסיום. החורף של סוף שנת 1991 ותחילת שנת 1992 היה אחד החורפים הסוערים ביותר הזכורים לי בחיי לפחות מאז שאני נולדתי ומאז שאני מכיר את עצמי, הכנרת התמלאה כביש איילון הוצף ואצטדיון ר"ג ניזוק עקב הגשמים העזים והפך לבריכת שחייה בגובה של 2 מטרים כמעט לאחר שהוצף לחלוטין עקב הגשמים העזים ונסגר לשימוש למשך מספר חודשים אבל כל אלו התגמדו לעומת מה שקרה בדיוק היום לפני 20 שנים במכתש בגבעתיים. באותה שבת ה 30 לנובמבר 1991 אירחה הפועל רמת גן את מכבי עכו למשחק ליגה במסגרת המחזור השמיני של הליגה הארצית (הליגה השנייה) הפועל רמת גן שפתחה את העונה בצורה חלשה עם שני הפסדים בשני משחקיה הראשונים הצליחה בחמשת משחקיה הבאים להשיג 10 נקודות בחמשת משחקיה הבאים ולהתמקם במרכז הטבלה, מכבי עכו מנגד דורגה במפתיע במקום השני וללא הפסד שרק הפרש שערים הפריד בינה לבית"ר ירושלים המוליכה. במשחק עצמו עכו הוליכה 0-1 בדקה ה 17, היתרון החזיק מעמד חצי דקה בלבד ומורדי ועקנין הישווה ל 1-1, שער נוסף של מורדי ועקנין ושער עצמי של שחקן עכואי הורידו את ר"ג למחצית ביתרון של 1-3, אגב עד לאותו משחק עכו לא ספגה יותר משער אחד למשחק. בתחילת מחצית השנייה כבשה הפועל רמת גן את השער הרביעי שלה במשחק והוליכה 1-4, רונן חרזי לא ריחם על מכבי עכו וכבש שני שערים נוספים לר"ג שהוליכה בתוצאה מדהימה ובלתי שגרתית 1-6 על המדורגת שנייה בליגה הארצית. לאורך רוב המשחק ירד גשם כבד שהפך בהמשך המשחק לברד כבד מאד, 10 דקות לסיום המשחק שרק דני קורן לסיום המשחק שהתוצאה היא 1-6 להפועל רמת גן וזאת בגלל מזג האוויר הסוער. אגב לאחר אותו מקרה דני קורן לא שפט את ר"ג במשך כמעט 8.5 שנים רק במרץ 2000 חזר דני קורן לשפוט את ר"ג שר"ג התארחה אצל מכבי שעריים במשחק העונה של הליגה הארצית (ליגה שלישית) משחק בו ר"ג ניצחה 0-3 אגב שבוע לאחר מכן התמודדו נבחרות הנוער של ישראל וטורקיה במוקדמות אליפות אירופה לנוער, המשקיף של המשחק היה אנגלי ואחד הכתבים הישראלים סיפר למשקיף האנגלי את סיפור המשחק הזה ושאל אותו מה היו עושים לשופט אנגלי לו היה מפסיק משחק ליגה באנגליה 10 דקות לסיום שהתוצאה היא 1-6 בגלל תנאי מזג אוויר, תשובתו של המשקיף האנגלי הייתה שהוא לא היה שופט יותר משחקים באנגליה. והשאלה שלי אליכם היא האם לדעתכם ההתאחדות צדקה שהחליטה על משחק חוזר נוכח העובדה שהתוצאה הייתה 1-6? האם לדעתכם היה מקום למשחק חוזר נוכח העובדה שמכבי עכו הייתה במצב שלא היה לה שום סיכוי לחזור למשחק? האם לדעתיכם בלי שום קשר למקרה הזה האם התאחדות צריכה לשנות את התקנון ולקבוע שמשחק שמופסק צריך להמשך מהדקה בה הוא הופסק? בספרד אגב ישנו חוק שאם משחק מופסק הוא מחודש מאותה דקה בה הוא מופסק, האם לדעתכם ההתאחדות צריכה לשנות את התקנון וללכת לפי התקנון הספרדי? אגב מישהו יודע מה קורה אם באנגליה מפסיקים משחק בגלל תנאי מזג אוויר בכל זאת? האם שם יש משחק חוזר או שממשיכים את המשחק מאותה דקה בה הוא הופסק? (כמו בספרד) אגב למי שמתעניין במשחק החוזר שנערך כעבור 10 ימים התוצאה הייתה 0-0

itzikon5352106

New member
באמת צריך לעשות מה שעושים בספרד

הנה רק בשבוע שעבר המשחק בין גרנדה למיורקה הופסק בדקה ה-62 במצב של 1-2 לגרנדה בגלל שמטריה שנזרקה מיציע אוהדיה פגעה בקוון וההתאחדות קבעה שהמשחק ישוחק בתאריך אחר החל מהדקה ה-62. אי אפשר לשכוח את ריאל מדריד לפני 7-8 שנים נגד סוסיאדד(אם אני זוכר נכון) שהמשחק הופסק בדקה ה-83 בגלל שאוהד התריע על פצצה באצטדיון(דבר שהוא כמובן המציא) והמשחק שוחק בתאריך אחר ל-7 דק' שבמהלכן ריאל כבשה את שער הניצחון אחרי שבמשחר שהופסק הייתה התוצאה 1-1

הפיתרון של ספרד הכי מוצלח

זה אמנם נראה במבט ראשון קצת שכונתי להתכנס שוב כדי להמשיך מאותה דקה , אבל זה טוב בהרבה מאשר להתחיל מההתחלה ולמחוק את התוצאה שהייתה או לתת טכני.

itzikon5352106

New member
השאלה היא האם ההרכבים הם אותם הרכבים?

כלומר ה-11 ששיחקו את אותן הדקות הם ה-11 שישחקו גם בהמשך... לדוגמה-שחקן X פתח בהרכב והוחלף ע''י שחקן Y בדקה ה-55 ובדקה ה-65 המשחק הופסק ונקבע משחק חוזר החל מהדקה ה-65? האם שחקן Y צריך לשחק או שמא המאמן יכול לתת לשחקן X לשחק? זה באמת מעניין לבדוק

ממה שהיה בזמנו במשחק של ריאל

אותם הרכבים והמשחק ממשיך מאותו מצב בדיוק, השחקנים מסודרים באותן עמדות וגם הכדור באותו מקום, כבר אמרתי, כמו בשכונה, אבל הכי טוב.

crazy87878

New member
אגב למה אין הפסד טכני לגראנדה

אוהד שלהם זרק מטריה על הקוון

למעלה