1.קדימה צעד שמאל ימין שמאל*2.ביבי תלמד איך צריך לדבר עם ביידן*3.אסון אוסלו*

מוטי חוף

Well-known member
אכן בגין היה דמגוגו מהמעלה הראשונה.
לדבר הוא ידע חבל"ז.
אבל לעשות ? כולו רוח וצלצולים.
ועדיין יחסית לקיסר הנוכחי , אפילו בגין יחשב למוצלח.
יש לי בקורת על מנחם בגין שבסוף ימיו הפך להיות קבלן ביצוע של השמאל כשהחזיר את סיני לאוייב ,מצרים משתפת פעולה עם חמאס,
אבל תוכן הדברים שלו בסרטון למעלה נכון ,
לא רלוונטי מי אמר אותם בכלל .

evglev1

Well-known member
מנהל
יש לי בקורת על מנחם בגין שבסוף ימיו הפך להיות קבלן ביצוע של השמאל כשהחזיר את סיני לאוייב ,מצרים משתפת פעולה עם חמאס,
אבל תוכן הדברים שלו בסרטון למעלה נכון ,
לא רלוונטי מי אמר אותם בכלל .
גם ביבי אומר את הדברים הנכונים כמו שאמר משה קלוגפט בפגושת העיתונות שבוע שעבר, הוא שכנע אותי, חשוב שיהיה ראש ממשלה, אם רק ייעשה את מה שהוא אומר.

אבל אצל נתניהו כמו אצל נתניהו מילים גבוהות ואפס מעשים!!!

מוטי חוף

Well-known member
גם ביבי אומר את הדברים הנכונים כמו שאמר משה קלוגפט בפגושת העיתונות שבוע שעבר, הוא שכנע אותי, חשוב שיהיה ראש ממשלה, אם רק ייעשה את מה שהוא אומר.
(y)
אבל אצל נתניהו כמו אצל נתניהו מילים גבוהות ואפס מעשים!!!
(y)
לכן אני לא מצביע עבורו כבר 15 שנים .

דגלמנגל

Well-known member
ביבי תלמד איך צריך לדבר עם ביידן ועם וכו' ...

אצלנו בבית ההורים הצביעו למפלגת העבודה, אבל כשבגין נתן נאום בטלוויזיה - כל מי שראה הזעיק את כל בני המשפחה לבוא ולשמוע.
ההופעה שלו הסבה למאזיניו עונג צרוף. לא צריך היה להסכים עם דעותיו, אבל רצוי היה שלא להפסיד את ההצגה.

מוטי חוף

Well-known member
אצלנו בבית ההורים הצביעו למפלגת העבודה, אבל כשבגין נתן נאום בטלוויזיה - כל מי שראה הזעיק את כל בני המשפחה לבוא ולשמוע.
ההופעה שלו הסבה למאזיניו עונג צרוף. לא צריך היה להסכים עם דעותיו, אבל רצוי היה שלא להפסיד את ההצגה.
(y)

evglev1

Well-known member
מנהל
גם נתניהו הוא אמנם שבר שיא אולימפי בעולם הדמוקרטי בהפרת הבטחות ואף אחד לא חושב שלצ'ק שהוא חותם עליו יש כיסוי (אולי חוץ מדרעי) אבל בנאומים הוא אלוף, היכולת שלו להגיד לכל אחד את מה שהוא רוצה לשמוע בנאום אחד כאילו יש לו כוחות טלפתיים והוא יודע בדיוק מה רוצים לשמוע ומתאים את נאומיו בהתאם.

דגלמנגל

Well-known member

evglev1

Well-known member
מנהל
היה צריך לקצץ לדתיים את הכנפיים שהיו קטנים,

מחדל של השמאל :ROFLMAO:
אי אפשר היה. הם היו הולכים לוועדת האו"ם ואומרים שהם בכלל לא רוצים מדינה יהודית וטוב להם תחת שלטון ערבי, ואז כשהאו"ם היה רואה שאפילו היהודים לא מאוחדים ברצון למדינה, היו מסכימים ליישום הספר הלבן השלישי של מדינה פלסטינית מהים עד הנהר ששליש מאזרחיה הם יהודים, כלומר החרדים, הפועל המזרחי והמזרחי של הסרוגים לא היו הורסים את הציונות בשביל זה.

למעלה