07/2020 – משתנים – סיכום חודש

limors2

Active member
<0>

הרבה סדרות טובות חוגגות החודש, מזל טוב להן!
&nbsp &nbsp ועוגה, עדיפות לרד ולווט בבקשה

LeAnnDylan

Well-known member
אני באמת לא יודעת איך עדי עקפה אותי

בכוונה העליתי מיליון גיפים בהודעות נפרדות כדי שסוף סוף אוכל לעקוף אותה
זה לא עבד לי
&nbsp בכל מקרה עוגה
אם זה כזו שאני מכינה אז ביסקוויטים אם קנויה אז גבינה של הציז׳ קייק פקטורי (שוקולד לבן עם פטל
) &nbsp מה זו הסדרה שצבעת באדום?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
את צריכה להבין שעדי כותבת מאות הודעות גם כשאין לה עלמה לכתוב

וכן אני יודע ש"עלמה" זה שתי מילים אבל זה לא נכנס לי כבר

didalf

Well-known member
נו התכוונתי "עקפתי אותך" יצא לי הפוך

מילי08

Well-known member
לדעתי עדי לא באמת כותבת כל כך הרבה הודעות

אבל יש לה קשרים עם ההנהלה. &nbsp הסדרה באדום היא אחת המצוינות EVERRRRRRR. השניה הכי אהובה עלי אחרי באפי, אבל זה ברור כי ווידון.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני שמח ששמת לב שהדגשתי באדום את הבלוג של ד"ר הוריבל

אני כמעט ציינתי רק אותה &nbsp ואז החלטתי לראות איזה חלק קטן ממנה וכמובן ראיתי את הכל וזה עדיין כל כך נהדר &nbsp I hate the homeless ... ness problem &nbsp I don't need tiny cue cards

מילי08

Well-known member
איפה מצאת ביוטיוב?????

כבר כמה שנים שאני לא מצליחה למצוא אותה ואני לא יודעת על מי לכעוס. &nbsp אני חוזרת אליה לפחות פעם בשנה. כל כך טובה. כל כך!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני אספר לך אבל אני חושב שאת יודעת

כי כל מה שעשיתי זה לגגל Dr Horrible's Sing Along Blog &nbsp ואם את כבר כמה שנים לא מוצאת אז איך את רואה את זה פעם בשנה? &nbsp I'm Moist. At my most bad-ass I make people feel like they want to take a shower

מילי08

Well-known member
שכחתי לענות על זה

(ובגלל זה אני רוצה את סימון ההתראות פעיל) אני רואה דרך הדודים כמובן, אבל גם שם לפעמים קשה למצוא, ואז אני חוזרת אליה בראש (אמיתי. מריצה סצינות שלמות בראש)

מילי08

Well-known member
עוגה

כי גלידה לא כיף לי לאכול בחורף כשקר, ועוגה אפשר לאכול בכל מצב. ואם כבר אנחנו חושפים טעמים מוזרים (באמת לונה? עוגת פירות?!?!
) אז מבחינתי עוגת חנק שוקולד. אפילו לא חייבת ציפוי. כמה פשוט ככה טעים. אוף, ממש עצוב לי שהאתר הזה ייעלם. למרות שלא הייתי קבועה באתר או בפורום באופן קבוע, אבל הוא בכל זאת ליווה אותי במשך שנים. חבל שהם לא ניסו קודם לנקות את כל הזבל העצום שיש כאן (נגיד, זה שמצורף). אני מחזיקה אצבעות שהפורום החדש יהיה סביר, למרות שנראה לי שהרבה אופציות נוחות ייעלמו משם.

למעלה