🏮 I Love Lucy 🏮 ינואר 2024 – סיכום חודש 💾🛹🏔️🍳🐳🤟🔜

Lhuna3

Well-known member
|באג|למתקדמים: סיפור החודש: קבעתי שיא בתלונות למוקד העירוני באותו יום, שלוש.
על מה התלוננת להם?
|באג|למה אתם מצפים בחודש ינואר: שיעבור מהר ויגיע למרץ.
מה הולך לקרות במרץ?
אה, הבנתי כבר :) |למטה|
|דג|לא כולל החודשים האחרונים, איך הייתה 2023? סבירה, נקווה שהבאה תהיה טובה יותר. כמו כל שנה, עישנתי סיגר בסילבסטר (הבא במרץ כשיהיה לי יום הולדת). אני נוהג כך מ-2016.

|דג|מה הציפיות שלכם לשנת 2024? שיהיה שקט בכל החזיתות.
אמן! |הלוואי|

dilia snake

Well-known member
אני אכן סמכתי שלא תבדקו.
אבל זה רק גאזלייטינג אם אני מנסה לגרום לכם לחשוב שמה שאתם חושבים הוא לא אמיתי.
חוץ מזה, חלק מהמספרים אמיתיים...
טרול!
אבל עדי|חזיר| ולונה מקבלות 500 נקודות תפוז כל אחת על כך שהן לא התלוננו.
טרול! טרול!
גם אני לא התלוננתי!

didalf

Well-known member
|באג|ספר החודש: קסם בשולי הדרך, ספר יום הדין, הטירה היא שלי, משחק האומנת, אתגר פרח הקיר, אש פראית, אש לוהטת, אש קרה, אחרי שעזבת, פרחים בלב(פרשתי אחרי 70-80 עמודים) ושיעורים בכימיה. והחודש גם יש טוויסט בעלילה כי סיימתי אתמול ספר והתחלתי היום חדש! אז אין ספר שיופיע חודשיים ברצף.
כאילו אנחנו אמורים להיות רגילים אבל וואו:-0

|באג|קראש החודש: הבעל(בנוהל), רוגן מאש פראית/לוהטת/קרה.
לאדעת מה זה אבל נשמע לוהט בגלל השם:-D [אה זה הספרים שלך סליחה. סדרה אני מניחה?]
|באג|סיבה למסיבה: 2023 נגמרה! אז טכנית היא לא יכולה להביא לנו עוד זוועות.
כן אה? נראה מה תביא החדשה לא סומכת עליה|בוקס|

|דג|האם הייתם צופים בסרט שיראה את העתיד שלכם? לא! איכ ספוילרים.
|כן|:-D

|דג|איך אתם אוהבים את הקפה שלכם? דיי חזק, קצת חלב בשביל בצבע. בבית אני שותה בלי סוכר, קנוי עם סוכר חום.
בטח כולכם סנובים ששותים בלי סוכר|שפם|

|דג|מה תאכלו במסעדה אבל לא בבית? סושי, ודברים שמסובך להכין.
|כן|

|דג|מה יותר חמוד - ילדים או חיות? גורים של חיות!
תשובה נכונה!

|דג|כמה זמן לוקח לכם להתארגן בבוקר? לעבודה בערך 20-25 דקות, לא לעבודה אני יכולה אפילו תוך 10 דק' להיות בחוץ.
יפה מאד
|דג|אתם צריכים להרכיב נבחרת כדורגל מדמויות טלוויזיה - במי תבחרו (10 שחקנים ושוער)? ג'יי (שיקגו PD), דיקס (NCIS LA), באשיר(רופא ללא גבולות), OA (FBI) , קריסי(SVU), סקוט (FBI IN), לארי (העידן המוזהב), וויל (שיקגו MED), קייסי (שיקגו FIRE), אטווטר (שיקגו PD) , סטייבלר (חוק וסדר פשע מאורגן).
אוי שכחתי את השאלה של עצמי:-0
יש לי עכשיו יבלת בשכל.
סליחה:-D

|דג|מה הציפיות שלכם לשנת 2024? שתהיה טובה יותר?
אמן
|אפרוח|תמונה ו/או סרטון ו/או בדיחה שתרצו לחלוק עם הכיתה:
1704139252933.png

1704139323178.png
בהחלט!

didalf

Well-known member
הכוונה היא שביחד כל הסרטים השונים שחברי הפורום השונים צפו בהם זה הגיע ל22 סרטים.
לא זכור לי סרט אחד שמישהו הזכיר החודש.

למה את כל כך ספקנית ולא פשוט שמחה מהחדשות כמו לונה.
זה שאלו רעיונות שעלו לי לראש רק לפני 5 שעות לא אומר שאני לא רציני לגבי זה.
אני אשמח אבל נראה אותך מרים את זה:-D

וטכנית בסרטים זאת בכלל עליסה,
אליס!

אוקי, אבל את צריכה לבחור בכל זאת.
נראה לי אליס כי אני אוהבת את הספר. אבל שתיהן כ"כ אייקוניות מבחינת החשיבות שלהן לתרבות הפופולרית שאני מסרבת לבחור.

אבל עדי|חזיר| ולונה מקבלות 500 נקודות תפוז כל אחת על כך שהן לא התלוננו.
טרול! טרול!
גם אני לא התלוננתי!
ואני כן אז נראה לי שהוא סתם טעה באייקון:-D
אופס, התכוונתי כמובן לשים שם נחש (עדי|חזיר| כן התלוננה.
אה תיקן בינתיים.

didalf

Well-known member
|פיל|שם או כינוי: ניק
וואו מי כיבד אותנו בנוכחותו.
|פיל|לאיזה דור אתם שייכים (מי שלא בטוח ראו טבלה למטה): אני מילניאל כמובן. (אבל מה הקטע של לחלק את הבומרים לשתי קבוצות? חוץ מזה שאני לא מחשיב את ילידי 1997 כג'ן Z)
למה?
|פיל|בלונדיני/ת מועדפ/ת? קן בבכבודו ובעצמו - ראיין גוסלינג (לפחוות עד שאני אזכר בבלונדיני שאני מעדיף)
that's kenough

|באג|ספר החודש: Dark Heir (שזה מאוד שונה מDark Hair)
היורש האפל עם השיער השחור.

|באג|שחקני החודש: מאט בומר
|באג|קראש החודש: אופס, נכניס לכאן את מאט בומר
אפשר שניהם אתה יודע? זה אפילו הגיוני.

|באג|ציטוט חודשי:
אם תוכל באמת לקבל את זה שאתה לא בסדר,
זה יאפשר לך להפסיק לנסות להוכיח שאתה בסדר.
אם תפסיק לנסות להוכיח שאתה בסדר,
זה יאפשר לך לקלוט שזה בסדר להיות לא בסדר.
כשתקלוט עד כמה זה בסדר להיות לא בסדר,
תבין שאתה בעצם בסדר איך שאתה.
בסדר?
לא בסדר.
|באג|סיבה למסיבה: אני בוחר לראות בשנה חדשה סיבה לאופטימיות לגבי העתיד
בהצלחה

|באג|למתקדמים: סיפור החודש: ביום חמישי האחרון היה יום גיבוש צוות בעבודה שלי ובחרו שהפעילות שנעשה יחד תהיה להתנדב בחקלאות.
עכשיו זה כמובן דבר טוב וחשוב ויפה והכל, אבל אני העברתי חלק משמעותי מהילדות שלי בלעזור לאבא שלי בחקלאות והגעתי לפני שנים למסקנה שאני שונא את זה.
אבל בסופו של דבר הייתה אפשרות לעבוד בבית האריזה של משק חקלאי וזה היה ממש נחמד. בין היתר כי זה חלל שמקורר חזק כדי לשמור על טריות ונהניתי מאוד מהקרירות (דבר שמבחינתי כבר אין אחרי 10 בבוקר).
הא זה בדיוק מה שהיה לנו. היה לנו יום גיבוש וגם הלכנו להתדב בחקלאות כי שום דבר אחר לא מרגיש נכון עכשיו. אבל היה גשם ומלא בוץ אז אנחנו גם הלכנו לבית אריזה. היה נחמד. אבל עדיין מלא בוץ עד האוטו.
והיה קר מה אתה מדבר??

|באג|למה אתם מצפים בחודש ינואר: אני מצפה לסיום של באפי כי אז נוכל לדבר על דברים באופן חופשי בעצם צריך לחכות עד הסיום של אנג'ל גם בשביל הזהירות.
נכון
אז אני מניח שבעיקר לעונה החדשה של The Tourist ואדוני האוויר.
אתה לא זכאי לראות את זה בלי שראית אחים לנשק:-[

|דג|מה הסרט ו/או סדרה הכי ישן שלדעתכם עדיין עומד במבחן הזמן? אוי קשה. בטח יש תשובות טובות יותר אבל נראה לי שGroundhog Day (לקום אתמול בבוקר) הוא נצחי.
יום חשוב מאד.
(אבל סרט קצת משעמם)

|דג|מה תאכלו במסעדה אבל לא בבית? המבורגר. כלומר במצבים מיוחדים גיס שלי יכין המבורגר לארוחה משפחתית, אבל זה אף פעם לא ממש טוב אז אני אף פעם לא אהיה בעד זה. ובכל מקרה בבית שלי אני אף פעם לא הכנתי לעצמי בבית.
דווקא אני מכינה הרבה המבוגרגר בבית. קונה קפואים ועושה בנינג'ה.
(אלא אם כן בבית גם נחשב אם אני קונה בחוץ ומביא לבית, כי את זה עשיתי)
לא ניק טייקאווי זה לאכול בחוץ.

|דג|מי האמן המוביל שלכם השנה במוזיקה [למי שאין דרך לדעת, תנחשו מה היה אם היה לכם]? וולט דיסני? באמת לא יודע. אני שומע דברים רנדומליים ולרוב מהאמנים שונים. אולי בעצם הארי סטיילס, באופן יחסי אני מקשיב למגוון של שירים של הארי. (חוץ מזה, תמיד שווה להתחנף לכותבת השאלון)
בחירה טובה|זורו||מאוהב|
מה אהבת שלו?

|דג|כמה זמן לוקח לכם להתארגן בבוקר? בעיקרון כל בוקר השעון המעורר מעיר אותי ב6:15 ואני יוצא לעבודה ב7:50. שזה קצת יותר משעה וחצי. אבל זה בגלל שאני אוהב שיש לי זמן להתעורר לאט ואז לצחצח שיניים מול הטלוויזיה לאורך זמן, ואז לאכול (או להכין סנדוויץ לעבודה) מול הטלוויזיה, לעבור איזה עשר פעמים לוודא שסגרתי את הרדיאטור והדוד לא פועל ולא שכחתי משהו.
וואי מי פותח טלוויזיה על הבוקר:-0

|דג|אתם צריכים להרכיב נבחרת כדורגל מדמויות טלוויזיה - במי תבחרו (10 שחקנים ושוער)? הפלאש (בארי אלן) כמובן,
וואי תכלס
באפי (יותר בשביל המוח האסטרטגי),
מרגיש לי שהיא לא תהיה טובה בזה:-D
ניק מהארטסטופר (כי הוא משחק משהו דומה וצריך מישהו צעיר וחמוד),
נכון!
והשוער יהיה הדמות של טום הולנד מThe Crouded Room, כי מגיע לי טום הולנד.
חחחח ימצחיקול קח את ספיידרמן הוא מומחה בלתפוס דברים!

|דג|לא כולל החודשים האחרונים, איך הייתה 2023? גם לפני אוקטובר השנה הזאת הייתה די חרא ברמה הארצית (כלומר לפני שהגדרנו מחדש מה זה חרא). אבל ברמה האישית 2023 הייתה שנה ממש טובה. או לפחות טובה מבחינת עבודה ובריאות נפשית.
כן אה? כנל.
זה כן היה עצוב שהיה לי פחות ופחות זמן ואנרגיה לפורום.
אז אתה אומר לפגום לך בעבודה?|תוהה|

|דג|מה הציפיות שלכם לשנת 2024? לרדת קילו לפחות כל חודש ככה שאני אסיים אותה לפחות 12 קילו פחות ממה שאני עכשיו. להמשיך להתקדם בעבודה. להיות בסדר עם עצמי כמו שאני (מה שבעיקרון אולי מרגיש קצת סותר את החלק הראשון, אבל נראה לי שאפשר להיות בסדר עם איך שאתה וגם לנסות שינויים לטובה). אני גם מאוד מקווה להצליח לגרום לעצמי להמשיך להגיב לשאלונים החודשיים.
אמן ואמן!

יאפ.

Lhuna3

Well-known member
|באג|ספר החודש: ספר יום הדין
יההה איזה ספר וואו. גרם לי למרר בבכי אבל ממש! (את בטח יודעת מתי). את אהבת?
|באג|דמויות החודש: פרסי, אגנס, לארי.
|באג|שחקני החודש: כריסטין ברנסקי.
|כן|
|באג|למה אתם מצפים בחודש ינואר: שעוד חטופים ישוחררו ורופאת עיניים(בסוף החודש, אבל זה אומר שאחרי זה קניון ולקנות ספרים!).
🙏
|דג|מה תאכלו בבית אבל לא במסעדה? דברים כמו פירה ותוספות למיניהן.
מעניין, למה בעצם? יש מסעדות שעושות פירה מעולה.
|דג|מה יותר חמוד - ילדים או חיות? גורים של חיות!
נכון.
|דג|אתם צריכים להרכיב נבחרת כדורגל מדמויות טלוויזיה - במי תבחרו (10 שחקנים ושוער)? ג'יי (שיקגו PD), דיקס (NCIS LA), באשיר(רופא ללא גבולות), OA (FBI) , קריסי(SVU), סקוט (FBI IN), לארי (העידן המוזהב), וויל (שיקגו MED), קייסי (שיקגו FIRE), אטווטר (שיקגו PD) , סטייבלר (חוק וסדר פשע מאורגן).
יש לי עכשיו יבלת בשכל.
:-D גם לי.
צפה בקובץ המצורף 96640

צפה בקובץ המצורף 96641

נכון שאתם מרגישים טוב יותר?
כן |לב|

didalf

Well-known member
|פיל|לאיזה דור אתם שייכים (מי שלא בטוח ראו טבלה למטה):
:-D:-D

|פיל|בלונדיני/ת מועדפ/ת?
פשוט תגידי שאת רוצה תמונות שלו :p
1704139409294.png
וואי האמת לא חשבתי עליו בכלל|מובך| אבל נהדר תודה|מאוהב|
נ.ב. האם מחומצנים נחשבים בלונדיניים?
כן.

|באג|שירי החודש:
חחח וואט ייר איז דיס?
וחוץ מזה נדבק לי כל הזמן לאחרונה לראש השיר "שוטי שוטי ספינתי" |שפם| נראה אם מישהו פה יכול לנחש למה.
אריק הדוקטור החדש?
יופי עכשיו תקעת גם לי את זה בראש.

|באג|דמויות החודש: ראו תמונה של הבלונדיני המועדף
|באג|שחקני החודש: ראו תמונה של הבלונדיני המועדף
|באג|קראש החודש: ראו תמונה של הבלונדיני המועדף
מאושר|פטיש||מאוהב|

|באג|למתקדמים: סיפור החודש: עברתי החודש טיפול רפואי די קשוח, שבגללו כמעט ולא יצאתי מהבית איזה שבועיים. אבל זה (פחות או יותר) עבר תודה לאל.
וואי לונה לא סיפרת. החלמה מהירה|חיבוק|
|באג|למה אתם מצפים בחודש ינואר: שאולי יהיה טיפה יותר חורף? לא רוצה סערות או הצפות, רק קצת! שתהיה לי כבר סיבה להוריד מהבוידם את בגדי החורף לעזאזל.
מצד אחד אני נהנית מהמזג אויר הנעים אבל כן, עוד לא נגעתי בקולקציית הסוודרים שלי.

|דג|מה הסרט ו/או סדרה הכי ישן שלדעתכם עדיין עומד במבחן הזמן? שאלה מעניינת, גם תלוי למה הכוונה שעומד במבחן הזמן. כלומר אם זה אומר שאין שום יציאה שנחשבת היום לא מקובלת (סקסיטית, שמנופובית, וכולי) אז אולי יהיה קשה יותר למצוא, אבל קומדיות שעדיין מצחיקות, או סרטי מתח שעדיין מותחים, או דרמות שעדיין מרגשות, אני חושבת שיש הרבה.
שעדיין נהנים ממנו ולא מרגישים יותר מידי לא בנוח. (אף אחד לא מושלם אבל יש דברים שהשתיישנו טוב יותר ורע יותר).

|דג|איך אתם אוהבים את הקפה שלכם? או שחור "יחד ננצח" בוץ,
איזה סתומים הם עם זה:-D
או נס-קפה אבקה עם חלב שיבולת שועל, אבל בבתי קפה מזמינה תמיד הפוך עם חלב סויה.
את לא שותה חלב בכלל?
|דג|מה תאכלו בבית אבל לא במסעדה? עוף. אני לא סומכת עליהם שיהיה עשוי טוב וראוי למאכל. (שניצל כן אם הוא דק).
|כן|

|דג|מה יותר חמוד - ילדים או חיות? אם לנסות להיות מדויקים, אז זה תלוי. נגיד רוב היונקים היבשתיים והפרוותיים הם יותר חמודים מילדים, אבל רוב הילדים בגיל 2-4 הם יותר חמודים מרוב שאר החיות.
אבל אם להתייחס לזה כמו שאני מניחה שהתכוונת, כלומר להשוות בין ילדים קטנים חמודים לחיות חמודות, אז אני אבחר בחיות.
כן ברור חיות חמודות לא התכוונתי לנחשים למשל.
וצודקת.

|דג|מי האמן המוביל שלכם השנה במוזיקה [למי שאין דרך לדעת, תנחשו מה היה אם היה לכם]? אני מנחשת שעדיין לין מנואל מירנדה. (אין לי איך לדעת |שפם| )
הייתי מנחשת את זה בשבילך:-P:
|דג|אתם צריכים להרכיב נבחרת כדורגל מדמויות טלוויזיה - במי תבחרו (10 שחקנים ושוער)? מה כדורגל מאיפה הבאת לי את זה :-D
חחחחחחחח תאמת שאלה שהייתה לי בקובץ שאלות מאז המונדיאל:-D

לוקי (הוא יכול טלפורטציה אז הוא יופיע איפה שהכדור)
נשמע רמאות:-D

מוניקה גלר (כי היא שונאת להפסיד)
רוס גלר (כנ"ל)
אוי ואבוי:-D
ג'סיקה ג'ונס (אף שוער לא יצליח לעצור בעיטה שלה)
תכלס
קילגרייב (יורה לשחקני היריב להבקיע גולים עצמיים)
עוד יותר רמאות:-D
קלארק מה-100 (כי צריך קפטנית לקבוצה)
ומי יותר קפטן מקלארק?|כתר|

|דג|מה הציפיות שלכם לשנת 2024? אם לא תהיה גרועה כמו 2023 או אפילו יותר, אני אחשיב את זה כניצחון.
וזה רף נמוך מאד.

LeAnnDylan

Well-known member
|פיל|שם או כינוי: דילן
|פיל|לאיזה דור אתם שייכים (מי שלא בטוח ראו טבלה למטה): בומרית
|פיל|בלונדיני/ת מועדפ/ת? ליאן ריימס (+שלוש תמונות שצילמתי משלושת ההופעות שלה בדצמבר)
thumbnail_IMG_1009.jpg thumbnail_IMG_3192.jpg thumbnail_IMG_2605.jpg

|באג|סדרות החודש: ראיתי ממש מעט:
Lessons in Chemistry, The Morning Show, The Good Wife, Vigil
|באג|סרטי החודש: גם מעט: It's Christmas Eve, Pitch Perfect
|באג|שירי החודש: ספוטיפיי טוענים שזה בעיקר אידינה מנזל, אפל טוענים שזה בעיקר ליאן. אני טוענת שזה בעיקר כריסמס.
|באג|ספר החודש: Sunshine Girl של ג'וליאנה מרגורליס. לא יצא לי להאזין לו יותר מידי, רק בטיסות והן היו קצרות אז לא סיימתי אותו עדין.
|באג|דמויות החודש: קורי פאקינג אליסון!! ברדלי ג'קסון, אלישיה פלוריק, איב.
|באג|שחקני החודש: בילי קרודאפ, ריס ווית'רספון, ג'וליאנה מרגוליס, ליאן ריימס.
|באג|קראש החודש: בייבי בוי

|באג|ציטוט חודשי:

|באג|סיבה למסיבה: אין לי סיבה למסיבות יותר. אין לי הופעה של ליאן באופק ואיבדתי כל רצון לחיות😔 אבל יש לי כרטיסים למחזמר החדש של אידינה מנזל במרץ אז אני מניחה שאסחוב עד אז.
|באג|למתקדמים: סיפור החודש: יש לי סיפורים באורך הגלות אבל אפס מוטיבציה וכוחות נפשיים לספר אותם עכשיו. אולי בהמשך?
|באג|למה אתם מצפים בחודש ינואר: שליאן תשחרר תאריכים חדשים ל2024 ושיהיו בקליפורניה כי אין לי כסף לטוס יותר;-(

|דג|האם הייתם צופים בסרט שיראה את העתיד שלכם? כן
|דג|מה הסרט ו/או סדרה הכי ישן שלדעתכם עדיין עומד במבחן הזמן? Face/Off הוא לא כזה ישן (1997) אבל גם לא ראיתי סרטים ממש ישנים. אולי ET? תמיד כיף לראות אותו.
|דג|איך אתם אוהבים את הקפה שלכם? שפוך בכיור כדי שאוכל לפנות את הכוס להכין שוקו.
|דג|מה תאכלו בבית אבל לא במסעדה? קובה? דג מרוקאי? ג'חנון? לא יודעת. הדברים האלה נראים לי כמו משהו שצריך להשגיח על רמת החריפות שלהם😂 לא שאני אוכלת אותם יותר מידי בכל מקרה אבל בשביל הפעם באף פעם שאני אוכלת אחד מהם נראה לי שעדיף לא בחוץ.
|דג|מה תאכלו במסעדה אבל לא בבית? דברים שמסובך מידי או ארוך מידי להכין בבית חח. אבל בתאכלס לרוב זה פשוט סלמון כי משום מה הוא טעים יותר במסעדה:-P:
|דג|מה יותר חמוד - ילדים או חיות? ברור שילדים. פיכסה חיות. למרות שאתמול היה אמור להיות לי דייט עם קציצי. היינו אמורות לאכול גלידה ולצפות בסרטים של דרו ברימור כל הלילה והחצופה הזאת נרדמה ב-20:00;-(
|דג|מי האמן המוביל שלכם השנה במוזיקה [למי שאין דרך לדעת, תנחשו מה היה אם היה לכם]? תעמידו פנים שאתם מופתעים
thumbnail_IMG_0056.png
אגב מסתבר שחרשתי עליה כל כך הרבה שקיבלתי סרטון תודה על היותי טופ פאן😂 (כאילו אובייסלי זה לכל מי ששמע אותה מעל כמות מסויימת אבל אני הולכת להעמיד פנים שזה היה במיוחד בשבילי:-P:)
|דג|כמה זמן לוקח לכם להתארגן בבוקר? זו שאלה טובה, כי טכנית השעון שלי מכוון ל-7:30 ואני אמורה לצאת מהבית ב-8:50 הכי מאוחר, אבל בדר"כ אני יוצאת ב-9:15. אבל בפועל אני אומנם ערה כשהשעון מעורר מצלצל. אני פשוט לא טורחת להתארגן עד לפני 7 ד' לפני שאני צריכה לצאת. אז השאלה היא האם אני יכולה להגיד שאני מתארגנת ב-7 ד' או שכל הזמן שאני ערה שלוקח לי להתאפס על עצמי ולעזוב את הטלפון גם נחשב?
|דג|אתם צריכים להרכיב נבחרת כדורגל מדמויות טלוויזיה - במי תבחרו (10 שחקנים ושוער)? את כל הקבוצה של טד לאסו. אין לי שום כוונה לנסות לחשוב על אנשים אחרים שמשחקים כדורגל. סורי. אני כבר 5 שעות עונה על השאלון הזה כי כל שניה מפריעים לי.

|דג|לא כולל החודשים האחרונים, איך הייתה 2023? היא דווקא הייתה ממש טובה עד הסוף שלה:-/
|דג|מה הציפיות שלכם לשנת 2024? לחסל את חמאס, להחזיר את החטופים, לאטום את כל הגבולות, ולראות את ליאן. גם משפחה בפסח יכול להיות נחמד.

אין לי כוח סורי.

נדירליאל

Active member
|פיל|שם או כינוי: דילן
|פיל|לאיזה דור אתם שייכים (מי שלא בטוח ראו טבלה למטה): בומרית
|פיל|בלונדיני/ת מועדפ/ת? ליאן ריימס (+שלוש תמונות שצילמתי משלושת ההופעות שלה בדצמבר)
צפה בקובץ המצורף 96651 צפה בקובץ המצורף 96652 צפה בקובץ המצורף 96653
מי זו האישה הזו? בחיים לא שמעתי עליה
|באג|סדרות החודש: ראיתי ממש מעט:
Lessons in Chemistry, The Morning Show, The Good Wife, Vigil
|באג|סרטי החודש: גם מעט: It's Christmas Eve, Pitch Perfect
|באג|שירי החודש: ספוטיפיי טוענים שזה בעיקר אידינה מנזל, אפל טוענים שזה בעיקר ליאן. אני טוענת שזה בעיקר כריסמס.
|באג|ספר החודש: Sunshine Girl של ג'וליאנה מרגורליס. לא יצא לי להאזין לו יותר מידי, רק בטיסות והן היו קצרות אז לא סיימתי אותו עדין.
|באג|דמויות החודש: קורי פאקינג אליסון!! ברדלי ג'קסון, אלישיה פלוריק, איב.
|באג|שחקני החודש: בילי קרודאפ, ריס ווית'רספון, ג'וליאנה מרגוליס, ליאן ריימס.
|באג|קראש החודש: בייבי בוי
כן הוא מקסים, אבל למיטתי לא היה נכנס.
|באג|ציטוט חודשי:

|באג|סיבה למסיבה: אין לי סיבה למסיבות יותר. אין לי הופעה של ליאן באופק ואיבדתי כל רצון לחיות😔 אבל יש לי כרטיסים למחזמר החדש של אידינה מנזל במרץ אז אני מניחה שאסחוב עד אז.
|באג|למתקדמים: סיפור החודש: יש לי סיפורים באורך הגלות אבל אפס מוטיבציה וכוחות נפשיים לספר אותם עכשיו. אולי בהמשך?
|באג|למה אתם מצפים בחודש ינואר: שליאן תשחרר תאריכים חדשים ל2024 ושיהיו בקליפורניה כי אין לי כסף לטוס יותר;-(

|דג|האם הייתם צופים בסרט שיראה את העתיד שלכם? כן
|דג|מה הסרט ו/או סדרה הכי ישן שלדעתכם עדיין עומד במבחן הזמן? Face/Off הוא לא כזה ישן (1997) אבל גם לא ראיתי סרטים ממש ישנים. אולי ET? תמיד כיף לראות אותו.
|דג|איך אתם אוהבים את הקפה שלכם? שפוך בכיור כדי שאוכל לפנות את הכוס להכין שוקו.
|דג|מה תאכלו בבית אבל לא במסעדה? קובה? דג מרוקאי? ג'חנון? לא יודעת. הדברים האלה נראים לי כמו משהו שצריך להשגיח על רמת החריפות שלהם😂 לא שאני אוכלת אותם יותר מידי בכל מקרה אבל בשביל הפעם באף פעם שאני אוכלת אחד מהם נראה לי שעדיף לא בחוץ.
לענ"ד במסעדה יקפידו יותר על ענין החריפות או יציינו בתפריט.
|דג|מה תאכלו במסעדה אבל לא בבית? דברים שמסובך מידי או ארוך מידי להכין בבית חח. אבל בתאכלס לרוב זה פשוט סלמון כי משום מה הוא טעים יותר במסעדה:-P:
|דג|מה יותר חמוד - ילדים או חיות? ברור שילדים. פיכסה חיות. למרות שאתמול היה אמור להיות לי דייט עם קציצי. היינו אמורות לאכול גלידה ולצפות בסרטים של דרו ברימור כל הלילה והחצופה הזאת נרדמה ב-20:00;-(
|דג|מי האמן המוביל שלכם השנה במוזיקה [למי שאין דרך לדעת, תנחשו מה היה אם היה לכם]? תעמידו פנים שאתם מופתעים
צפה בקובץ המצורף 96650
אגב מסתבר שחרשתי עליה כל כך הרבה שקיבלתי סרטון תודה על היותי טופ פאן😂 (כאילו אובייסלי זה לכל מי ששמע אותה מעל כמות מסויימת אבל אני הולכת להעמיד פנים שזה היה במיוחד בשבילי:-P:)
|דג|כמה זמן לוקח לכם להתארגן בבוקר? זו שאלה טובה, כי טכנית השעון שלי מכוון ל-7:30 ואני אמורה לצאת מהבית ב-8:50 הכי מאוחר, אבל בדר"כ אני יוצאת ב-9:15. אבל בפועל אני אומנם ערה כשהשעון מעורר מצלצל. אני פשוט לא טורחת להתארגן עד לפני 7 ד' לפני שאני צריכה לצאת. אז השאלה היא האם אני יכולה להגיד שאני מתארגנת ב-7 ד' או שכל הזמן שאני ערה שלוקח לי להתאפס על עצמי ולעזוב את הטלפון גם נחשב?
|דג|אתם צריכים להרכיב נבחרת כדורגל מדמויות טלוויזיה - במי תבחרו (10 שחקנים ושוער)? את כל הקבוצה של טד לאסו. אין לי שום כוונה לנסות לחשוב על אנשים אחרים שמשחקים כדורגל. סורי. אני כבר 5 שעות עונה על השאלון הזה כי כל שניה מפריעים לי.

|דג|לא כולל החודשים האחרונים, איך הייתה 2023? היא דווקא הייתה ממש טובה עד הסוף שלה:-/
|דג|מה הציפיות שלכם לשנת 2024? לחסל את חמאס, להחזיר את החטופים, לאטום את כל הגבולות, ולראות את ליאן. גם משפחה בפסח יכול להיות נחמד.

אין לי כוח סורי.

dilia snake

Well-known member
לאדעת מה זה אבל נשמע לוהט בגלל השם:-D [אה זה הספרים שלך סליחה. סדרה אני מניחה?]
כן, טרילוגיה. ולפי האופן שהגיבורה הראשית מחפיצה אותו מהשנייה שהם נפגשים, הוא לוהט.
בטח כולכם סנובים ששותים בלי סוכר|שפם|
ברור שלא שמים סוכר, זה הורס את הטעם.
ואם הייתי טרול אני הייתי עושה לכם את המוות.
אתה עושה לנו.
כן, ספר מדהים.
מעניין, למה בעצם? יש מסעדות שעושות פירה מעולה.
אני יודעת, אבל זה נראה לי מוזר ללכת למסעדה ולכול דברים כאלה, אני מעדיפה לא לאכול דברים שאפשר להכין בבית.

Lhuna3

Well-known member
|באג|שירי החודש: The Teddy Bears Picnic
שקלתי לשים אותו גם כי אהבתי.
|באג|שחקני החודש: מאט בומר
|באג|קראש החודש: אופס, נכניס לכאן את מאט בומר
מובן מאוד |כן|
|באג|ציטוט חודשי:
אם תוכל באמת לקבל את זה שאתה לא בסדר,
זה יאפשר לך להפסיק לנסות להוכיח שאתה בסדר.
אם תפסיק לנסות להוכיח שאתה בסדר,
זה יאפשר לך לקלוט שזה בסדר להיות לא בסדר.
כשתקלוט עד כמה זה בסדר להיות לא בסדר,
תבין שאתה בעצם בסדר איך שאתה.
בסדר?
היה לי ממש קשה לקלוט את מה שנאמר פה, אבל בסוף הסכמתי.
מאיפה הציטוט?
|באג|סיבה למסיבה: אני בוחר לראות בשנה חדשה סיבה לאופטימיות לגבי העתיד
|באג|למתקדמים: סיפור החודש: ביום חמישי האחרון היה יום גיבוש צוות בעבודה שלי ובחרו שהפעילות שנעשה יחד תהיה להתנדב בחקלאות.
עכשיו זה כמובן דבר טוב וחשוב ויפה והכל, אבל אני העברתי חלק משמעותי מהילדות שלי בלעזור לאבא שלי בחקלאות והגעתי לפני שנים למסקנה שאני שונא את זה.
אבל בסופו של דבר הייתה אפשרות לעבוד בבית האריזה של משק חקלאי וזה היה ממש נחמד. בין היתר כי זה חלל שמקורר חזק כדי לשמור על טריות ונהניתי מאוד מהקרירות (דבר שמבחינתי כבר אין אחרי 10 בבוקר).
חוץ מזה אהבתי את העבודה של הוצאת גלעינים של תמרים. זה היה ממש כיף.
החלק היחיד שלא אהבתי בזה, זה שאת התמרים הממש לא בשלים או רקובים היה צריך לשים בכלי בצד. אבל זה אף פעם לא ברור לחלוטין מה נחשב לא טוב ומה כן בסדר. זה תמיד עניין של גוון צבע ותמיד יש משהו באמצע שזה לא ברור. והיה לי את זה שנים בקטיפי אפרסמון של המטע שלנו וזה תמיד היה משהו ששנאתי.
איזה יופי שעשיתם יום כזה (למרות שלא מהכל נהניית, אבל אולי זה דווקא מוסיף לזה תחושת ערך.)
|דג|האם הייתם צופים בסרט שיראה את העתיד שלכם? כן. לא בטוח אם יהיה מאוד מעניין. אבל אז אני אדע למה לצפות. יוריד מהמתח בחיים.
גם אני חושבת ככה.
|דג|מה יותר חמוד - ילדים או חיות? מצטער אנשים, אבל ילדים. אומנם זה לרוב תקף על ילדים שאני מכיר, כלומר בעיקר מהמשפחה שלי. סתם ילד רנדומלי ברחוב לרוב לא נראה חמוד, בעוד שאם אני רואה חתול ברחוב... אוקי גם לא תמיד כי יש דברים. אבל בהחלט גור תמיד יראה חמוד.
אני לא יודעת למה הרגשת צורך להצטער בפנינו על התשובה "ילדים", אבל בכל מקרה מניתוח מעמיק של תשובתך עולה שאתה בעצם לא חושב ככה באופן כללי, כי אתה מתכוון רק לילדים ספציפיים שקשורים אליך.
|דג|כמה זמן לוקח לכם להתארגן בבוקר? בעיקרון כל בוקר השעון המעורר מעיר אותי ב6:15 ואני יוצא לעבודה ב7:50. שזה קצת יותר משעה וחצי. אבל זה בגלל שאני אוהב שיש לי זמן להתעורר לאט ואז לצחצח שיניים מול הטלוויזיה לאורך זמן, ואז לאכול (או להכין סנדוויץ לעבודה) מול הטלוויזיה,
מה אתה לרוב רואה בטלויזיה בזמן הזה, כלומר פטפוטים של תוכניות הבוקר או סדרות?
|דג|אתם צריכים להרכיב נבחרת כדורגל מדמויות טלוויזיה - במי תבחרו (10 שחקנים ושוער)? הפלאש (בארי אלן) כמובן, באפי (יותר בשביל המוח האסטרטגי), ניק מהארטסטופר (כי הוא משחק משהו דומה וצריך מישהו צעיר וחמוד), אסוקה (ממלחמת הכוכבים), רנד (מכישור הזמן), ריק (מריק ומורטי), קלארק (מה100), מיזו (מהסמוראית כחולת העין), לוקסנה טרוי (מסע בין כוכבים, כי יש לה יכולת קריאת מחשבות ולא הצלחתי לחשוב על עוד מישהו עם היכולת הזאת), אלוון (Stranger Things) והשוער יהיה הדמות של טום הולנד מThe Crouded Room, כי מגיע לי טום הולנד.
יש לנו 3 משותפים בנבחרת (הפלאש, באפי, קלארק).
|דג|מה הציפיות שלכם לשנת 2024? לרדת קילו לפחות כל חודש ככה שאני אסיים אותה לפחות 12 קילו פחות ממה שאני עכשיו. להמשיך להתקדם בעבודה. להיות בסדר עם עצמי כמו שאני (מה שבעיקרון אולי מרגיש קצת סותר את החלק הראשון, אבל נראה לי שאפשר להיות בסדר עם איך שאתה וגם לנסות שינויים לטובה).
אפשר. וגם אני שואפת להוריד קצת. לא 12 קילו, אבל אולי 4-5.
אני גם מאוד מקווה להצליח לגרום לעצמי להמשיך להגיב לשאלונים החודשיים.
אנחנו גם מקווים!
אני אמחזר משהו
צפה בקובץ המצורף 96643
(קחו בחשבון שזה חבר יהודי שמתמודד עם אנטישמיות)
;-( עצוב.

Lhuna3

Well-known member
|באג|דמויות החודש:|קדימה|טים משותפים למסע מושלמי שכמותו|מאוהב|
וגם - חברי הבאפיוורס חזרו! ג'יילס, ספייק, באפי, קורדי, ווסלי.
|מאוהב|
|באג|קראש החודש:|קדימה|בעלי האבוד אבל לנצח בליבי (ובטיקטוקי, ובאינסטושי, ובאוזניותיי)|מאוהב|
אני שמחה שהוא נהנה בחופש מגיע לו והכל אבל תחזוררררררררררררר אני צריכה חומר חדש!!;-(
צפה בקובץ המצורף 96637
יש צפי למתי הוא חוזר?
וגם חתיכי הבאפיוורס שחזרו אלי: ג'יילס|מאוהב| ספייק|מאוהב| ווסלי שנהיה חתיך מפרק לפרק|מאוהב|
צפה בקובץ המצורף 96639 צפה בקובץ המצורף 96638

(אין לי גיף כי אסור לי לחפש לבד וזה הדבר היחיד שלונה סיפקה לי)
איזה פארשית לונה הזאת. הנה אני אתן לך גיפים במקומה:

ומימיו החנוניים אך המצחיקים:

|באג|ציטוט חודשי:|קדימה|אחרי שאני איזה דקה מברברת על דוח 1 שעושים בשלישות (דוח נוכחות יומי) אחותי המהבולה: "אני יודעת שבשלישות עושים רק דוח אחד אבל מה זה?"|פנים|
חחחחחחחחחחחחחחח
|באג|סיבה למסיבה:|קדימה|עשינו מסיבת ניו ייר טיילורית והיה חמוד מאד.
איזה מגניב!
|באג|למה אתם מצפים בחודש ינואר:|קדימה|לסיים את באפי אני מניחה?:-( זה ליווה אותי כל השנה זה יהיה מוזר. וחוצמזה שיגמר ויהיה פברואר.
זה באמת מוזר כשמסיימים בינג' כזה ארוך.
|דג|מה הסרט ו/או סדרה הכי ישן שלדעתכם עדיין עומד במבחן הזמן?|קדימה|צלילי המוזיקה! כי בנוסף לשירים המושלמים כמובן, אמנם התפאורה קורעת והמשחק קצת מיושן אבל הוא לא מביך וכתיבה עדיין טובה והוא אפילו לא שובניסטי בקטע מחריד של פעם.
וואלה שנים לא ראיתי אותו, אבל מניחה שאת צודקת.
|דג|איך אתם אוהבים את הקפה שלכם?|קדימה|הכי הכי אייס קפה. אם לא אז קפה קר (מנס, אין לי סטנדרטים) ובחורף תה ורק בסוף קפה חם (שוב מנס, אין סטנדרטים וכו). העיקר שיהיה חלש ויותר סוכר מקפה.
|פנים|
|דג|מה תאכלו בבית אבל לא במסעדה?|קדימה|דברים שאני סומכת רק על אבא: מרק עוף, עוף בתנור, ספגטי בולונז.
|כן|
|דג|מי האמן המוביל שלכם השנה במוזיקה [למי שאין דרך לדעת, תנחשו מה היה אם היה לכם]?|קדימה|נחשו:-P: קווין טי כמובן|כתר||מאוהב|
:eek: אני בשוק!
|דג|אתם צריכים להרכיב נבחרת כדורגל מדמויות טלוויזיה - במי תבחרו (10 שחקנים ושוער)?|קדימה|ספייק כי הוא בריטי וחזק,
|כן| רק בלי הצ'יפ כי צריך לתקל אנשים וכל זה.
כריס טרייגר,
חחחח יואו שכחתי ממנו :-D
איאן גלאגר,
אני הייתי הולכת על ליפ |מזיע| אבל צודקת כי הוא בכושר טוב.
בלאמי, אוקטביה, מרפי,
זה הולך להיות משחק לחיים ולמוות נגד הקבוצה השניה.
באפי (למרות שמרגיש לי שאולי היא בכושר אבל היא לא תדע לשחק חח),
האמת כן :-D אבל אם יסבירו לה טוב את החוקים אני חושבת שהיא תהיה טובה.
קרואלי (בדוק ירמה), אנג'ל ו-ווסלי.
או יהה |מאוהב|
והארי סטיילס בתור השוער הבנאדם תופס הכל [לא דמות, מה תעשו לי?:-P:]
רמאית.
|דג|לא כולל החודשים האחרונים, איך הייתה 2023?|קדימה|דווקא סבבה. הייתי בהופעה של הארי!!|מאוהב| הכרתי חברים סוויפטים ועשינו אירועים סוויפטים והיה ממש כיף. השגתי כרטיסים לטיילור!!!!!!
|כן||כן||כן|
|דג|מה הציפיות שלכם לשנת 2024?|קדימה|2024 זו השנה שבא אני אראה את טיילור בהופעה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
וכמובן שיחזרו החטופים ותסתיים המלחמה הזאת אבל עם תקווה לעתיד ולא רק המתנה לסבב הבא|הלוואי|
אמן להכל!
|אפרוח|תמונה ו/או סרטון ו/או בדיחה שתרצו לחלוק עם הכיתה:|קדימה|
היו לי כמה סרטונים אבל הגעתי למסקנה שהסאונד לא חשוב והקישור לאינסטגרם קצת מעצבן אז הפכתי לגיפים, לנוחיותכם, יו וולקאם.

אני בבוקר, אילוסטרציה:
צפה בקובץ המצורף 96647

אני בסופר, אילוסטרציה:
צפה בקובץ המצורף 96648
וואי זאת גם אני :-D
:-D:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
חוץ מזה, חלק מהמספרים אמיתיים...
כל המספרים הם אמיתיים, למרות שלא כולם רציונליים.
וטכנית בסרטים זאת בכלל עליסה,
אבל עדי|נחש| ולונה מקבלות 500 נקודות תפוז כל אחת על כך שהן לא התלוננו.
יש!! אני הולכת לבזבז אותן תיכף.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היה לי ממש קשה לקלוט את מה שנאמר פה, אבל בסוף הסכמתי.
מאיפה הציטוט?
כן, זה לוקח לפחות קריאה שניה לדעת כדי לקלוט את זה.
זה ציטוט של Werner Erhard
הבוסית שלחה את זה בקבוצת ווטסאפ.
אני לא יודעת למה הרגשת צורך להצטער בפנינו על התשובה "ילדים", אבל בכל מקרה מניתוח מעמיק של תשובתך עולה שאתה בעצם לא חושב ככה באופן כללי, כי אתה מתכוון רק לילדים ספציפיים שקשורים אליך.
"התנצלתי" כי נראה לי שהרוב כאן מעדיפים חיות.
וזה משתנה. נגיד לרוב יותר מעניין אותי כשאנשים רוצים להראות לי תמונות של הילדים הקטנים שלהם מאשר של החיות שלהם.
מה אתה לרוב רואה בטלויזיה בזמן הזה, כלומר פטפוטים של תוכניות הבוקר או סדרות?
לרוב לא סדרות שדורשות המון מחשבה. כלומר משהו עמוק שאני רוצה לשבת ולהתרכז.
אבל נגיד היום בבוקר ראיתי את הפרק המיוחד שיצא אתמול של קופה ראשית.
בכמה בקרים לפני כן צפיתי בפרקים של הסדרה הקומית The Lake של אמזון.
בעבר הייתי שם דברים של לייט נייט, אבל בזמן האחרון נמאס לי מהם.
כל המספרים הם אמיתיים, למרות שלא כולם רציונליים.
אני אולי קצת הסתכנתי כשכתבתי שהדלקנו את המחשב "שורש של מינוס ארבע" פעמים.
שלא לדבר על כך שחילקתי את כמות הההקלקות על עכבר באפס.

למעלה