⭐ שרשור הכוונה ומודיעין 1/3-31/3 ⭐

מצב
הנושא נעול.
שלום.. אני צריך מיהודה שטיין 18 רמלה לשלום אש 9 בתל אביב .. (כתבתי בלילה אבל אני צריך לסביבות 11 בבוקר ולא דחוף מחר)

EHP12

Active member
שלום.. אני צריך מיהודה שטיין 18 רמלה לשלום אש 9 בתל אביב .. (כתבתי בלילה אבל אני צריך לסביבות 11 בבוקר ולא דחוף מחר)
בעיקרון אתה צריך את הרכבת מלוד שיוצאת ב-10:05 לתל אביב האוניברסיטה. כשאתה עובר את המחסומים, אתה פונה שמאלה ועולה למסוף אוטובוסים. לוקח קו 57 שיוצא ב-10:50. ויורד בתחנת קהילת ורשה/שלום אש.

האם אתה יודע איך להגיע לרכבת לוד מיהודה שטיין?

בעיקרון אתה צריך את הרכבת מלוד שיוצאת ב-10:05 לתל אביב האוניברסיטה. כשאתה עובר את המחסומים, אתה פונה שמאלה ועולה למסוף אוטובוסים. לוקח קו 57 שיוצא ב-10:50. ויורד בתחנת קהילת ורשה/שלום אש.

האמת שאף פעם לא הייתי בתחנת רכבת
יצא לי לחצות את פסי הרכבת שבין רמלה ללוד הרבה פעמים בעיקר עם 247 ובעבר הרחוק גם ברגל.. אני לא יודע אם זה שם

מה לגבי האפשרות לקחת 454 עד להמסגר/יצחק שדה ומשם לקחת 189 עד להדר יוסף/שיטרית ואחר כך ברגל ?

אני מניח (ותקן אותי אם אני טועה) שצריך 228 ללוד

נערך לאחרונה ב:

EHP12

Active member
אני מניח (ותקן אותי אם אני טועה) שצריך 228 ללוד

קהילת ורשה/שלום אש יותר קרוב לשלום אש 9 מאשר התחנה של שלום אש/קיציס ?
אופציה נוספת שחשבתי עליה:

תסע עם 454 עד לתחנה האחרונה. תלך על דרך נמיר לכיוון מגדלי יו ובתחנה הראשונה אחרי שאתה חוצה את ז׳בוטינסקי תקח את קו 3 שנכנס לתוך השכונה. על שלום אש עצמו עוברים קווים רק בכיוון אחד. שלום אש/קיציס זה התחנה ממנה תקח אוטובוס חזרה לרמלה.

אופציה נוספת שחשבתי עליה:

תסע עם 454 עד לתחנה האחרונה. תלך על דרך נמיר לכיוון מגדלי יו ובתחנה הראשונה אחרי שאתה חוצה את ז׳בוטינסקי תקח את קו 3 שנכנס לתוך השכונה. על שלום אש עצמו עוברים קווים רק בכיוון אחד. שלום אש/קיציס זה התחנה ממנה תקח אוטובוס חזרה לרמלה.
תודה רבה

rotemm90

Member
איך להגיע מאזור כיכר רבין בת"א לרחוב הרצל בפ"ת (ולחזור)? אני צריכה להיות שם ב-12 בצהריים. מתי צריך לצאת? ומה העלויות?
תודה מראש.

EHP12

Active member
האמת שאף פעם לא הייתי בתחנת רכבת
יצא לי לחצות את פסי הרכבת שבין רמלה ללוד הרבה פעמים בעיקר עם 247 ובעבר הרחוק גם ברגל.. אני לא יודע אם זה שם

מה לגבי האפשרות לקחת 454 עד להמסגר/יצחק שדה ומשם לקחת 189 עד להדר יוסף/שיטרית ואחר כך ברגל ?
אם כבר לקחת מאותה תחנה את 44 שהרבה יותר מהיר. אבל בגלל ש-454- ו-450 לא תדירים, אם אתה לוקח את 454 של 09:30, אתה תגיע למרכז המסחרי בשלום אש בסביבות 11:15. גם יהיה לך קשה למצוא את המעבר משטרית לשלום אש.

אם כבר לקחת מאותה תחנה את 44 שהרבה יותר מהיר. אבל בגלל ש-454- ו-450 לא תדירים, אם אתה לוקח את 454 של 09:30, אתה תגיע למרכז המסחרי בשלום אש בסביבות 11:15. גם יהיה לך קשה למצוא את המעבר משטרית לשלום אש.
11:15 זה מעולה אבל אם יהיה לי קשה למצוא איך להגיע משיטרית אז כנראה שעדיף קו 57.. תודה

EHP12

Active member
11:15 זה מעולה אבל אם יהיה לי קשה למצוא איך להגיע משיטרית אז כנראה שעדיף קו 57.. תודה
3 מוריד איפה ש-57 מוריד. גם בתוך השכונה יש יותר סיכוי שתמצא מישהו שיכוון אותך מאשר בשיטרית שזהו כביש מהיר. לכן אם אתה לא מעדיף רכבת אז 454 ואז 3 הכי טוב.

EHP12

Active member
איך להגיע מאזור כיכר רבין בת"א לרחוב הרצל בפ"ת (ולחזור)? אני צריכה להיות שם ב-12 בצהריים. מתי צריך לצאת? ומה העלויות?
תודה מראש.
כדי להיות במספרים הנמוכים ב-12, את צריכה להיות בתחנה באבן גבירול פינת מאנה לכיוון דרום, באזור 11:10 ולקחת משם את קו 82 עד לתחנה הראשונה ברוטשילד פתח תקווה.

מחיר כמו נסיעה עירונית רגילה בתל אביב.

rotemm90

Member
כדי להיות במספרים הנמוכים ב-12, את צריכה להיות בתחנה באבן גבירול פינת מאנה לכיוון דרום, באזור 11:10 ולקחת משם את קו 82 עד לתחנה הראשונה ברוטשילד פתח תקווה.

מחיר כמו נסיעה עירונית רגילה בתל אביב.
תודה רבה. חזרתי עם 66 ואני תחת הרושם שהמסלול שלו קצת יותר מהיר. כדאי לקחת אותו בפעם הבאה בכיוון הלוך?

EHP12

Active member
תודה רבה. חזרתי עם 66 ואני תחת הרושם שהמסלול שלו קצת יותר מהיר. כדאי לקחת אותו בפעם הבאה בכיוון הלוך?
מ"אזור כיכר רבין" קשה היה לי לדעת עד כמה את קרובה ל-66. כי לכיוון פתח תקווה הוא נוסע דרך ז'בוטינסקי בתל אביב. די רחוק מכיכר רבין.

guyRG

New member
מונית שירות מחיפה רח' החלוץ - לתל אביב: למישהו ידוע אם השירות עדיין פועל, ואם כן, האם הוא פועל ביום הראשון של חג הפסח, בתאריך 23-4-24? תודה למי שיכול לעזור!

EHP12

Active member
מירושלים לזכרון (דרום העיר\חוות הברון) בבוקר ובחזרה בערב באמצע השבוע.
רכבת לבנימינה (החלפה בתל אביב אוניברסיטה לרכבת המהירה) משם 70,701,202 לזכרון.

לא יודע עד כמה אתה צריך ערב, רכבת אחרונה מבנימינה יוצאת ב-23:00. כלומר תצטרך להיות בתחנה בנדיב/המייסדים ל-70 שיוצא ב-22:30.

guyRG

New member
מונית שירות מחיפה לתל אביב: פעם יצאו מוניות שירות מרחוב החלוץ לתל אביב.
האם זה עדיין קיים, ואם כן, האם יש סיכוי שיהיו מוניות לתל אביב בלילה של ליל הסדר 22 באפריל?
תודה למי שיודע!

florita86

Well-known member
איך אני מגיעה מגני תקווה לחוף הים שהוא הכי קרוב לאזור רשפון בתחבורה ציבורית? אשמח גם להבין לאיזה חוף ים עלי להגיע בדיוק תודה רבה

EHP12

Active member
איך אני מגיעה מגני תקווה לחוף הים שהוא הכי קרוב לאזור רשפון בתחבורה ציבורית? אשמח גם להבין לאיזה חוף ים עלי להגיע בדיוק תודה רבה
רשפון לא על הים. יש את חוף ארסוף שהכי קרוב לרשפון וחופי שפיים וגעש. התחבורה הציבורית הכי קרובה היא בכביש החוף. לא מרחק הליכה סביר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה