תתעוררו

TheLost

New member
תתעוררו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo199.gif

קיבלתי עליי את המשימה להעיר את הפורום הזה שעוד מעט יפסיק להיות פורום ויהפוך לעיירת רפאים (ואז יסגרו אותו, אתם יודעים). יאללה, בואו נעשה שרשור מפלצתי. The Hangover הוא אחד הסרטים הכי מצחיקים שראיתי. ומיי פיינגולד לא ניצחה! מה נסגר?!

TheLost

New member
וגם,

תיפרדו ממוריה- מחר היא עוזבת אותנו ונוסעת לתל אביב הגדולה!

Roncha87

New member
מוריקה!!!!../images/Emo24.gif

אל תלכי לי!!!!
שיהיה לך המון מלאנתלה בהצלחה!! ילדה מקסימה ותותחית!! תעשי חיים, תלמדי דברים חדשים, שימי ג'ל בפוני ותשמרי על קשר טלפוני
אוהבת אותך מלא!!

Roncha87

New member
אני שמחה שקיבלת עליך את המשימה!

כל הכבוד!! אני אכין אותך- זה לא קל בכלל, מניסיון קודם
האנגאובר? יעני "בדרך לחתונה עוצרים בווגאס"? למה לא השאירו את השם שלו ככה?! אני ממש רוצה לראות אותו!! כולם מבלבלים לי על כמה שהוא מצחיק! זה כנראה יהיה ביום חמישי, סוף סוף!
ונכון על מיי??!?! מה זה!? המשחק מכור!!!! זה לא שאני לא שמחה שרוני ניצחה, אבל מיי זה היה ידוע מראש!! איך?? איך לירן דנינו לא עלה לגמר?? משהו ממש פישי בכל העונה הזאת...

TheLost

New member
בדרך לחתונה עוצרים בוגאס

זה פשוט שם נוראי
ולא הגיוני בכלל.
זה באמת סרט מצחיק... חבל שמיי לא ניצחה, הגיע לה יותר מרוני

Roncha87

New member
האמת שמצד שני

למיי יש כבר ניסיון בהופעות ובמוזיקה כך שאולי לרוני באמת הגיע יותר לזכות כי בסך הכל- זה כוכב נולד.. אבל בכל מקרה משהו ממש מוזר בזה שהיא הגיעה מקום שלישי... אז אתה אומר שאין קשר בין השם לעלילה של הסרט? כרגיל

TheLost

New member
סבבה אבל בדוגרי זאת תחרות כשרונות

רוני לא זכתה בגלל הכישרון שלה, היא זכתה- לפי מה שאני מבין- בגלל שכל הדרום הצביע לה. למיי יש ניסיון, ואני לא חושב שעכשיו היא תחזור להיות אנונימית, ממש לא (גם היה לה בעבר חוזה עם הליקון) וכל מה שהיא הייתה צריכה זה את החשיפה- אבל פשוט רוני הייתה פחות טובה. זה לא הישרדות ולא "למי זה יותר יעזור"... דווקא השם של הסרט כן קשור לעלילה, סתם אמרתי שהוא לא הגיוני כי... הוא מטומטם. זעם של הרגע. המפיצים בארץ פשוט לא מבינים שיש חשיבות לשמות של סרטים.

Roncha87

New member
בהחלט רוני הייתה פחות טובה

אבל מה שכל כך מפתיע היה שכולם היו בטוחים שמיי זוכה ושלירן מגיע לגמר. איך קרה ששני הדברים הכה בטוחים האלה לא קרו בסוף? בכל מקרה כוכב נולד נהייתה גרועה כבר מהעונה הרביעית, אז מילא...

jess r

New member
את מתכוונת מהעונה החמישית, נכון?

בעונה הרביעית היתה מאיה רוטמן

sivosh

New member
אני גם רוצה לראות את הסרט!!! עם מי את הולכת?

אפשר להידחף גם????

Roncha87

New member
חחחח תמיד

רק חבל שאני לא הולכת לסרט הזה בסוף
יאללה פעם הבאה, את ואני

Roncha87

New member
זה לא היה ביס פלאנט ../images/Emo3.gif

ראינו בקריון, איזה מוזר זה שיש הפסקה בסרט חחח

למעלה