תכנסו!!!! חשוב

שי1000000

New member
תכנסו!!!! חשוב

עם כל הכבוד המון ילדים אוהבים את הסרט high school musicall אבל,לא חשבתם לעצמכם מה התוכן בו אני במקרה צפיתי בסרט הראשון וכבר ב-5 דקות הראשונות התחלתי לפהק כעבור 10 דקות נרדמתי מרוב שיעמום אומנם יש שירים נחמדים אבל התוכן עצמו מתאים לילדים מגיל 8 ומטה! או בכלל לפעוטות. השחקנים לא אסתתים הסתכלתי על התמונות מקרוב והופתעתי שההפקה לא מתוחקבת מספיק כדי להוריד לזאק שערות מהאף בפוטושופ או במכון קוסמטיקה אז יש לי הערות אליהם ככה: זאק-חייב!להתגלח לסדר את הגבות העקומות שלו ולהוריד חצ'קונים מכוערים שמעיקים על הפנים שלו! ונסה-גם חייבת לעשות גבות אבל לפחות שלה נורמליות לעומת זאק השיניים שלה צהובות ויש לה חזה קטן! אשלי-חייבת לעשות ניתוח אף(יש לה אף כמו של מכשפה) והוריד איזה 60 סמ''ק מהסיליקון זה בכל זאת סרט לילדים.... חוץ מזה היי סקול מיוזיקל מה זה לא אין!!! זה ירד ממזמן מהאופנה. על סרט כזה עלוב ההפקה עשתה מיליונים! ולא לדבר על התיקים שלקח להם שקל וחצי לייצר אותם ועל תיק עלוב אנחנו משלמים 120 שקל בערך תחשבו על זה...

oOyardeniOo

New member
אוי שטויות! זה אחלה סרט אני פשוט מכורה!

וכייף שיש מה להעריץ ולאהוב אין שום מה לחשוב על זה! ויש לך כ"כ הרבה דברים להגיד על השחקנים זה לא שיש מישהו מושלם וכן יש להם פצעים בגלל האיפור וזה.. ולאשלי אין סיליקון טוב עכשיו אני גם רוצה להזמין אותכן לקומונה שלי כולכן מוזמנות להרבה כיף בקומונת פנדה
בקומונה יש כל מה שרציתם לדעת על..:
מפורסמים
אופנה
מוזיקה
סתם דיבורים:)
ומשחקים אזז תכנסו ולא תרצו לצאת! D:

שי1000000

New member
אחלה סרט עלק..זה כבר יצא מהאופנה ממזמן

וחוץ מזה בנות כמה אתן??? זה מתאים לילדות בנות 4 אני לא מתכוונת לריב איתכן על זה שזה מעפן(דרך אגב זה נכון) ולא שמעתן איזה סיפורים יש לצפונים האמריקקים האלה שמעריצים עשו להם? הם משחקים אותה הכוכבים העלובים האלה אני שונאת אותם כמו שאני שונאת אנשים שלא אוהבים יהודים.

כדאי שתרגעיי ומהר חמודתיי! את לא מבינה כלום..

ומי שלא שווה ולא אין. זאת רק את! מובן כפרה? מעולה צ'אפ צ'אפ צ'אפ! :] בריטני לנצח! וזה ידוע !! וכמובןן היי סקולל

noale16

New member
=]

היי סקול מיוזיקל זה כבר לא רלוונטי אני מסכימה איתך שי1000000 בנות כמה אתן? ותענו לי בבקשה ולדעתי ונסה מכוערת וחייבת סיליקון כי יש לה ציצי בגודל של מחק! וחוץ מזה אשלי חייבת ניתוח אף כי האף שלה נראה כמו מחסום בקניון! זאק אפרון נראה כמו אשה פולניה זקנה עם חצ'קונים! אני לא מבינה מי הדפוק שנתן להם להופיע{המכוערים האלה=]}בסרט כל כך מושקע אבל עשו ממנו סרט מתלהב ללא תוכן ועלוב... אני לא מבינה מה ההתלהבות הזאת בנות בגילכן שאניה מאמינה שאתן מספיק בוגרות כדי לדעת שהתוכן עלוב. הצפונבונים האלה הרוויחו הון בשביל החרא הזה.

לשי ונואל

קודם כל- אני בת 25 במקרה ורק שאני אבין- זה כזה סרט חרא ודפוק שאתן פשוט לא מסוגלות שלא להיכנס לפורום..? אם זה באמת היה כזה נורא לא הייתן טורחות לחפש במיוחד את הפורום של הסרט ועוד להיכנס ולהגיב. לי נראה כאילו אתן מחפשות פשוט לריב ולהתווכח. יש הרבה סרטים גרועים ויש הרבה סרטים יפים ובלי קשר לכמה הסרט הזה מוצלח או לא גם אם הדעה שלכן לא טובה יש דרך להגיד את הדברים בלי לפגוע באנשים אחרים. ה"גיל" של האדם לא נקבע רק לפי הסרטים שהוא רואה, או לפי שנת הלידה שלו.. הגיל נקבע לפי ההתנהגות של האדם לאנשים אחרים. ולפי ההתנהגות וההתבטאות שלכן נראה לי שמי שלא עבר את גיל 4 פה זה לא בהכרח מי שאוהב את הסרט.. אלא מי שנכנס לפורום במיוחד בשביל לרדת על אנשים שאוהבים אותו. תחשבו על זה.

crazy girl2007

New member
כנסי !

אני בת 16+ ואני רוצה להגיד לך שכול מה שאת אומרת זה בולשיט מווווחלט ! יש כאלה שאוהבים את הסרט ויש כאלה שלא. יש אנשים בני 20 למשל שאוהבים לראות בובספוג\סרטים מצויירים אחרים[אני מכירה אנשים כאלה].אז מה?תשפטי אותם על זה?באיזו זכות בדיוק?. אה,ועוד משהו שממש הרגיז אותי. ונסה הדג'נס מכוערת?בחיאת אמא שלך תפסיקי לזבל במוח !היא מהממת.זה שבHSM נותנים לה ללבוש שמלות של נשים בנות 60 ומאפרים אותה בצורה של עדיף שאני לא יתאר,זה לא אומר שהיא מכוערת ביומיום !.לדעתי,היא אחת היפות. ואז מה אם יש לה ציצי קטן?מה את רוצה?שיהיה לה ציצי בגודל של פמלה אנדרסון?
חוצמזה,יש כאלה שיש להם ציצי גדול,יש בינוני ויש קטן. וזאק לא נראה כמו אישה. הקיצר,הבנו שמשעמם לך.

priel cohen 55

New member
תירגעיי ומזה מהרר !!!!

תקשייביי מאמיי אתת כל היום מדברת על אנשים אחרים, נותנת עליהם ביקורת וכל זה .. כיאלוו מה איתךך ? מאה אחוז אתת איזהה קופהה ! אזז סתמיי תפה ליפניי שאת מתחילה לרדתת על זאקק כייהוא הכיי חתיךך בעולם! הבנתת? יופיי מקווה שכןן! כיי תכלס זאק הואא הכיי חתייך וסקססיי בעולםםם 3> הייתי עושהה אותוו :) וזה סרט מהמםם! במיוחדד ה- 3! :)

למעלה