תחושה פיזית רעה בזמן צלילה

עדיין

למרות שלחלק מהאנשים יהיה פחות נוח ללבוש/להוריד את החליפה (גם אני), יש לחליפות הנמתחות את הגמישות להקל על הגוף בנשימה/השמנה וכו'...

אחרי שמודדים גם הנמתחת וגם את הרגילה, רק אז להחליט מה קונים.

bkeilat

New member

bkeilat

New member
כן, בדיוק זה, זה חלק 1 מחליפה דו-חלקי

יש עוד חלק שנקרא "לונג ג'ון" כמו מין אוברול בלי כתפיים וזרועות. מה שנתנו לך מיועד להיות מולבש מעל האוברול. בהרבה מועדונים מחזיקים את החליפות האלה, ונותנים את שני החלקים בחורף וחלק אחד בקיץ.
&nbsp
הנה צ'קן וסט, המתואר כגופיה עם קובע: http://shebayam.co.il/?page_id=40 (השני מלמטה)

Springie

New member
אז עדיף ציקן ווסט?

נראה שציקן ווסט יותר נעים וקל מאשר חלק יחיד עליון, הוא מחמם באותה יעילות?

bkeilat

New member
כך אני חושב

מבחינת נוחות, חליפה + ווסט עדיפים על חליפה יותר עבה ובוודאי לעומת חליפת שני חלקים שמצריכה המון משקולות (כשהיא חדשה, לא ישנה כמו במועדונים הגדולים). הכי חם זה חליפה 5 מ"מ עם ווסט, אבל חליפה 3 מ"מ וסט זה גם טוב לאנשים פחות רגישים לקור. הווסט הולך מתחת לחליפה כמובן ואז כמעט אין לך מים קרים בגב והעורף מוגן מקור בזכות הכובע המובנה. ויש גם את הכובע המובנה! (גילוי נאות - אשתי היא הבעלים של מועדון הצלילה של שולמית, ומה שכתבתי כאן זה פחות או יותר ה"אני מאמין" של המועדון).

נוחות זה עניין אישי

אני שונא ללבוש שכבות!
אני מעדיף חליפה עבה יותר עד ליבשה כדי להמנע מחליפה + צ'יקן.

כמובן שיש הרבה אנשים שללבוש שכבות לא מפריע להם...

giladshay

New member
אני סתם שאלה

קראתי את השרשור. הייתכן שבעבר ארע אירוע בו צלעות בית החזה ניזוקו? למשל תאונת דרכים וכו? הייתכן שלבישת בגד צמוד מדי גורם לאותן צלעות (אולי שבורות) ללחוץ על הראות? הייתכן שהמקרים שציינת בהם חשת דווקא טוב- היו מקרים אקראיים?

Springie

New member
ברוך השם, שום דבר כזה...

לא עברתי טראומה של בית החזה, ואין לי שבר בצלעות.
אבל אני מאוד מקווה שההסבר נעוץ בחליפה, כי זה אומר שכל הסיפור הזה פתיר בקלות...

למעלה