תחושה מוזרה לפני גמירה אצל בת הזוג

Itay952

New member
תחושה מוזרה לפני גמירה אצל בת הזוג

שלום חברים.!
שאלה לי אליכם, אולי בעיקר לנשים שבקהל.
אני וחברה שלי מאוד חדשים בתחוך המיני. שנינו דתיים לשעבר ושנינו מתנסים ולומדים אחד עם ועל השני.
מסתבר לבנות יותר קשה לגמור מאשר לבנים, ואני והיא מנסה ביחד לגלות איך לגרום לה לחוות את זה.
התקדמנו הרבה, בביטחון, ברגיעה שיש בזה, והעניינים מתקדמים טוב. זה בטח לא לוקח שניה אני מניח. בעיקר כשהיא לא מאוד רגישה (כך היא טוענת).
השאלה שלי היא כזאת. היא טוענה שבאיזה שהוא שלב, אחרי כמה דקות של עיסוי (שנעים לה והיא מרגישה אותו), כשהיא כמעט מגיעה למשהו, או כשהיא כבר חווה רעד מסוים, פתאום הגוף שלה מפסיק לרצות מגע. פתאום המגע הופך להיות לא נעים ואף בלתי נסבל. 'זה כאילו אני פשוט לא רוצה שתמשיך', כך היא אומרת.
חשוב לציין כמה דברים:
1. כל הניסיון נעשה אך ורק עם הידיים והאצבעות. ללא לשון וללא חדירה.
2. לא היה שינוי בקצב לקראת הסוף (ניסינו גם עם שינוי קצב, פותחים אופציות), כך שתחושת הריחוק הזאת בסוף מאוד מעניינת אותי. למה יש אותה? האם גם אתן חוויתן משהו כזה? זה רווח? מה אפשר לעשות כדי להפוך את זה לנעים?
עוד דבר, היא בחורה יחסית מאופקת, לא נוטה לצאת מכלל שליטה. אני מאמין שיש לזה קשר. מסכימים?

אשמח לכל ייעוץ ושיתוף ומחשבה.
תודה

אורגזמה

שלום לכם,
איזה יופי ומרגש לקרוא על החוויות שלכם והדרך של הסקרנות והרוגע שבה אתם בוחרים. ממה שתיארת, אני חושבת על שתי אפשרויות יתכן והיא בעצם חוותה אורגזמה מה שמסתדר עם הרעד שעובר בה ותחושת הנעימות ואז אחרי זה באמת יש ירידה ורצון להפסקת הגירוי במקום. מאוד יכול להיות שזו האורגזמה שלה שהיא אורגזמה יחסית חלשה. היות והיא לא מכירה מה זה אורגזמה יתכן ולא שמה לב לסימנים מקדימים נוספים כמו עליה בדופק/ץחושת חום/עליה במתח -כיווץ שרירי רגליים בעיקר /נשימה יותר חזקה ועוד. אפשרות שניה היא שגירוי ממושך באיזור יכול להביא לתחושת של אי נעמות ולכן היא רוצה להפסיק. תעקבו אחרי התחושות ותראו. אגב אורגזמות בהחלט ניתן לחזק ולהעצים אם זו אופציה א.

Itay952

New member
תודה רבה! עוד שאלה קטנה ברשותך

היא טוענת (אחרי דיון עם חברות) שהיא בכל זאת לא גמרה.
החברות תיארו תחושת סיפוק כזו, מין פורקן כל שהו. אנחת רווחה כזו. ואת זה היא אומרת שהיא לא חוותה.
היא אמרה שהיא הרגישה שהיא מאוד נהנית ומאוד רוצה ברגעים שלפני, ואז פתאום היא פשוט רצתה ש-די. זהו.
כלומר, הייתה נעימות, כלשהי, אבל פורקן כזה כמו שמתואר על ידי חברות ועל ידי סיפורים, את זה היא לא חוותה.
מה יכולה להיות הסיבה? האם זה משהו פסיכולוגי? האם זה בכלל אני שצריך לשנות משהו בטכניקה?

תודה רבה, את נהדרת.

אורגזמה

לא ממש ניתן להגיד מה לשנות כי לא הבנו כל כך מה לא עובד ולמה הוא לא עובד. ממליצה שתמשיכו לנסות בדרכים שונות ולהנות בלי לחץ להגיע ליד ואם לא מסתדר אז אולי שווה לפנות ליעוץ בעניין האורגזמה של חברתך

למעלה