שתי שאלות

מצב
הנושא נעול.

ofirg4

New member
שתי שאלות

שתי שאלות
1) בגמיש 30 משולב של הרכבת מחיפה לתל אביב, אני יכול לנסוע ברכבת ממטרופולין חיפה למטרופולין תל אביב ובאוטובוסים בכל אחד מהמטרופולינים. באיזה חלק מהמטרופולין אני יכול לנסוע באוטובוס? בכולו או רק באזור 1?

2) האם אחרי פתיחת מרכזית המפרץ תהיה כניסה נוספת לתחנת הרכבת לב המפרץ מלבד הכניסה מהקניון?

תודה.

בגמיש 30 המשולב חיפה-תל אביב אפשר לנסוע באוטובוסים בכל

שתי שאלות
1) בגמיש 30 משולב של הרכבת מחיפה לתל אביב, אני יכול לנסוע ברכבת ממטרופולין חיפה למטרופולין תל אביב ובאוטובוסים בכל אחד מהמטרופולינים. באיזה חלק מהמטרופולין אני יכול לנסוע באוטובוס? בכולו או רק באזור 1?

2) האם אחרי פתיחת מרכזית המפרץ תהיה כניסה נוספת לתחנת הרכבת לב המפרץ מלבד הכניסה מהקניון?

תודה.
בגמיש 30 המשולב חיפה-תל אביב אפשר לנסוע באוטובוסים בכל
מטרופולין חיפה ובכל מטרופולין גוש דן.ולצורך חוזה זה גם אזורי חדרה וואדי ערה נכללים במטרופולין גוש דן (אבל לא במטרופולין חיפה).

asmopil

New member
תשובות

שתי שאלות

תודה.
תשובות
1. לפי מה שמפורסם באתר הרכבת התשובה היא שאתה יכול לנסוע חופשי הן באוטובוס והן ברכבת במטרופולין תל אביב וגם בחיפה, אלא שמעבר בין המטרופולינים אפשרי רק ברכבת!
https://www.rail.co.il/pages/trains...00&Date=20170723&Hour=1730&IOT=true&IBA=false

2. אמורה להיות כניסה למיטב ידיעתי

מצב
הנושא נעול.
למעלה