שר החוץ כ"ץ מתכוונן להציע לעדן גולן תפקיד

נוסטלגיה יקירה, המילה הרינג אינה שם של דג, המילה הרינג היא בגרמנית "דג"!
בארץ, דג מלוח קיבל את הכינוי "הרינג"!!
יקירתי, אותו הספקתי להכיר לפני הרבה שנים!!!
ידוע :) אנחנו בארץ לכן כתבתי שהוא דג, יש דג הרינג לבן ויש אדום ויש סוגים שונים כמו מטיאס.
הפירוש המיוחס לו בארץ הוא דג מליח.

משתפרת1

Well-known member
כאן נערכו כמה שורות על-ידי הנהלת הפורום. נא לשמור על כללי הפורום ועל כבודם של הגולשות והגולשים האחרים. תודה מראש על שיתוף הפעולה.

חופש הדיבור נכון!!!!!!!!!!!!!!!
טוב שנערכו ושחסכו מאבי להדרדר לרמתו הירודה של קודמו, אך באותו קנה מידה צריך לערוך מעט את ההודעה של קודמו ולהסיר ממנה את החלק הדוחה.

Harrington

Well-known member
מנהל
שים לב ידידי "היקר מכל" אני מסוגל להתדרדר בהתאם לזבל שמונח מולי!!
ומדוע|תוהה| היות ואם אתנשא מול הזבל הוא לא יבין אותי.:-/:-(
אבי, הנח לזה. עזוב אותך מפרובוקציות בגרוש וכינויי "זבל" כאילו בצורה מתוחכמת, ופשוט עבור הלאה. כך ייטב לפורום, כך ראוי ונכון לעשות, וכך נמנע מהצורך בצעדים שאף אחד (לפחות מצד ההנהלה) לא מעוניין בהם.

סוף דיון, תודה על השתתפותך הפעילה והתורמת.

אבי בן 1231

Well-known member
אבי, הנח לזה. עזוב אותך מפרובוקציות בגרוש וכינויי "זבל" כאילו בצורה מתוחכמת, ופשוט עבור הלאה. כך ייטב לפורום, כך ראוי ונכון לעשות, וכך נמנע מהצורך בצעדים שאף אחד (לפחות מצד ההנהלה) לא מעוניין בהם.

סוף דיון, תודה על השתתפותך הפעילה והתורמת.
עכשיו מתקרב סוף הדיון אישור של מיצי נשלח אליי בפרטי!!!
תודה בשם חרדי ישראל על עוז הרוח בה אתה משתמש לשלוט ביד רמה!!!

אבי בן 1231

Well-known member
טוב שנערכו ושחסכו מאבי להדרדר לרמתו הירודה של קודמו, אך באותו קנה מידה צריך לערוך מעט את ההודעה של קודמו ולהסיר ממנה את החלק הדוחה.
אל תגזימי, הוא כתב שהוא לא שם לב, ואנחנו צריכים להאמין שהוא לא שם אך הוא שם לב שאבי התנהג לא יפה!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
בת 20 בוגרת יותר מבן השבעים פלוס שקורא לעצמו רהמ
אפס של אדם פיפי ביבי
מאחר ואתה די חדש כאן, כדאי לדעת שבפורום זה נמנעים מכינויי גנאי מוגזמים וקללות כלפי נבחרי ציבור. הודעתך תיערך, אך נשמח אם להבא תימנע מדברים כאלה. תודה מראש על שיתוף הפעולה.

אבי בן 1231

Well-known member
מאחר ואתה די חדש כאן, כדאי לדעת שבפורום זה נמנעים מכינויי גנאי מוגזמים וקללות כלפי נבחרי ציבור. הודעתך תיערך, אך נשמח אם להבא תימנע מדברים כאלה. תודה מראש על שיתוף הפעולה.
הוא חדש לכן הוא עוד עלול להאמין לך!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
הוא חדש לכן הוא עוד עלול להאמין לך!!!
אין לי מושג מה המשפט הזה אמור להביע, אבל חדש או לא, מאחר וכרגיל אין שום דבר שקרי בדברי הוא אכן יכול (יעני המילה הנכונה היא 'עשוי' ולא "עלול") להאמין לי.

אבי בן 1231

Well-known member
אין לי מושג מה המשפט הזה אמור להביע, אבל חדש או לא, מאחר וכרגיל אין שום דבר שקרי בדברי הוא אכן יכול (יעני המילה הנכונה היא 'עשוי' ולא "עלול") להאמין לי.
אכן, אין שום דבר שקרי בדבריך, פרט להכל!!!
במקרה הרלוונטי שכתבתי מתאימה יותר המילה, עלול!!!

התקבלו 4 פירושים במילון לעלול

עָלוּל - שם עצם, זכר, שורש: על"ל

יש סיכוי שיקרה; עשוי; יתכן ש⁻. נאמר בעיקר בהקשר שלילי

למעלה