שרשור OFF 🙈🙉🙊

It's Always Sunny

Well-known member
מיציתי את הלמידה למבחנים, מתי זה נגמר?
על החתום מישהי שיש לה שני מבחנים בשבוע הבא יום אחרי יום פלוס הגשת עבודה (שאומנם יכולה להידחות לשבוע שאחרי אבל אני רוצה לגמור איתה כמה שיותר מהר) ואין לה מושג ורבע בחומר של המבחנים כי היא הייתה עסוקה בלהשקיע את כל זמנה בכתיבה אקדמית באנגלית :-D (העבודה הזאת הוגשה אגב)
המצב יותר גרוע ממה שחשבתי. מסתבר שהפחד שלי זה לא לא לדעת את החומר אלא העובדה שהייתי יכולה לדעת את החומר יותר טוב ופשוט אין לי זמן. אני מפחדת יותר מלא לקבל ציון מספיק גבוה מאשר להיכשל. אני רוצה לקבל 90 (!!) ולפי המצב שלי זה כנראה לא יקרה :-(
זה כמובן מוביל לחוסר מוטיבציה ולאכזבה, כי גם אם נניח אקבל ציון עובר אני אתאכזב ממנו :-/

Lion_Heart

Well-known member
פרט שאף אחד לא שאל אותי עליו, ובכל זאת,הנה אנחמו כאן
...הידעתם? למוישה אופניק מתהילת "רחוב שומשום" יש שורשים קנדיים?

Lion_Heart

Well-known member
מעניין, מאיפה למדת את פרט המידע הזה?
טוב ששאלת , מוישה אופניק הוא בן דודו של oscar grouch מהסדרה האמריקאית, והיה ראיון "איתו" ...הוא היה במסע פרסום ל...מחזור אשפה? לא בטוח, אבל שם הוא הזכיר שהוא בכלל מקנדה...אז אם מוישה אופניק והוא בני דודים... |מרובע|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב ששאלת , מוישה אופניק הוא בן דודו של oscar grouch מהסדרה האמריקאית, והיה ראיון "איתו" ...הוא היה במסע פרסום ל...מחזור אשפה? לא בטוח, אבל שם הוא הזכיר שהוא בכלל מקנדה...אז אם מוישה אופניק והוא בני דודים... |מרובע|
לא ידעתי שמוישה אופניק בן דוד של אוסקר.
בכלל לא חשבתי על מוישה אופניק בטח 35 שנה.
עכשיו גיליתי בויקיפדיה שיש גם סיפור מקור לנוכחות שלו ברוחב סומסום:
אופניק מגיע לראשונה לרחוב סומסום כשמכוניתו הישנה נתקעת בפתח הרחוב. רעש המנוע מעיר את קיפי בן קיפוד אך משאינו לאחר שהוא הולך לקרוא לאחד מדיירי הרחוב לחזות במכונית היא נעלמת והוא חוזר לישון. יום לאחר מכן שאר דיירי הרחוב רואים אף הם את המכונית הם פותחים בשיחה עם אופניק שנבהל מעצם המחשבה שכטיפוס רוגז ונרגן ייאלץ לבלות עם דיירי הרחוב הנחמדים. הם עוזרים לו לנסות לצאת מהרחוב ודוחפים את מכוניתו, אך הוא עושה תאונה ועולה על הדשא ברחוב ומאז מכוניתו תקועה במקום שהיה למקומה הקבוע על סט הצילומים.
לא זכרתי שיש ממש סיפורים כאלו ברחוב סומסום.

It's Always Sunny

Well-known member
סיימתי מבחן אחד היום, היה לא משהו אבל זה בסדר כי גם ככה בניתי על מועד ב׳.
מעבר לכך, מחר יש מבחן נוסף, מקווה שיהיה לי יותר טוב בו |חיבוק|
ומעבר לכך, עכשיו אני יודעת מה לעשות במועד ב׳.

Lhuna3

Well-known member
סיימתי מבחן אחד היום, היה לא משהו אבל זה בסדר כי גם ככה בניתי על מועד ב׳.
מעבר לכך, מחר יש מבחן נוסף, מקווה שיהיה לי יותר טוב בו |חיבוק|
ומעבר לכך, עכשיו אני יודעת מה לעשות במועד ב׳.
|כן| אהבתי את הגישה החיובית :) בהצלחה מחר!

It's Always Sunny

Well-known member
בעודי משוטטת באינטרנט ומחפשת תשובה לשאלה האם זה מקובל לכתוב מכתב תודה למרצה, נתקלתי בשרשור בתפוז מ-2004 ובהודעה שהצחיקה אותי מאוד:
צילום מסך 2024-03-26 135051.png

:-D:-D:-D

זה הקישור לשרשור עצמו למי שמעוניין:

dilia snake

Well-known member
בעודי משוטטת באינטרנט ומחפשת תשובה לשאלה האם זה מקובל לכתוב מכתב תודה למרצה, נתקלתי בשרשור בתפוז מ-2004 ובהודעה שהצחיקה אותי מאוד:
צפה בקובץ המצורף 100935

זה הקישור לשרשור עצמו למי שמעוניין:
יואו איזה התנשאות שם של כולם, אי אפשר לקרוא חצי מההודעות 8-* .

It's Always Sunny

Well-known member
יואו איזה התנשאות שם של כולם, אי אפשר לקרוא חצי מההודעות 8-* .
נראה לי שזו הייתה תקופה באינטרנט שאנשים לא קלטו שמה שבאינטרנט נשאר שם לנצח? או שאני טועה? יכול להיות שאני משליכה את המחשבה שלי כבתור בן אדם שחי בעידן אינטרנט הרבה זמן.
בכל אופן זה תמיד מרגיש לי כאילו התקופה הזו זה גיל ההתגברות של האינטרנט.

It's Always Sunny

Well-known member
@dilia snake זה שאלה קצת מטופשת כי יש לי אינטרנט אבל הסיבה שלא נתקלתי בהודעות שלך לגבי חוק וסדר וסדרות שיקגו היא כי הן לא משודרות. חשבתי עכשיו על מדור מיוחד וזה הזכיר לי שאני מתגעגעת לקרוא את ההודעות שלך גם אם אני לא צופה בסדרה :-]
(או שאני לא בדקתי מספיק עמוק בשרשורים? 🤔)

It's Always Sunny

Well-known member
ודבר אחרון ואז אני מפסיקה לכתוב כל כך הרבה הודעות ברצף :-D
היה לי מבחן היום והיה משמעותית יותר טוב מאתמול, יש מצב שזה רק בתחושה כי היו שאלות שלא הייתי מאה אחוז בהן (אבל נראה לי שזה מאוד הגיוני) וזו חוויה מתקנת מאתמול. כולי תקווה שהציון יהיה סבבה.
מעבר לכך, אני עושה מבחן בהקלדה על מחשב אז מרכזים בכיתת מחשבים כמה תלמידים שעושים מבחנים שונים אז יצא מצב שאני הייתי היחידה מהמבחן שלי וקיבלתי יחס VIP מהמרצה שהסתובב בין כל התלמידים ואני חייבת להודות שזה גרם לי להרגיש מיוחדת :-D:-D
ובגלל שעשיתי שני מבחנים היום ואתמול כבר זיהו אותי, המשגיח שאל אותי אם אני באה גם מחר :-D (ואז המשגיח השני אמר לו שאני צריכה לנוח) ומפעילת המחשבים אמרה לי: "כבר הגעת אתמול, גם היום את מגיעה?" :-D
בקיצור, עכשיו אני ביום חופש (כי מחר צריכה לכתוב עבודה ולסדר לו"ז למידה להמשך) ואני לא יודעת מה לעשות עם עצמי :-D
וזהו, אני אספיק פה כי יש גבול כמה אני יכולה לדבר |פנים|:-D

dilia snake

Well-known member
@dilia snake זה שאלה קצת מטופשת כי יש לי אינטרנט אבל הסיבה שלא נתקלתי בהודעות שלך לגבי חוק וסדר וסדרות שיקגו היא כי הן לא משודרות. חשבתי עכשיו על מדור מיוחד וזה הזכיר לי שאני מתגעגעת לקרוא את ההודעות שלך גם אם אני לא צופה בסדרה :-]
את לא מוצאת, כי אין :-):.

אני לא מסוגלת לראות את SVU כרגע, בגלל המצב, אני מפחדת שזה טריגרי ויותר מידי עבורי. אני רואה את פשע מאורגן(שהיא סבירה מינוס) ויש ספין אוף קנדי שאני מחבבת , אבל אין מה לכתוב על הפרקים עצמם.

אני לא רואה יותר את שיקגו FIRE וPD רק MED וגם על זה אין משהו ששווה את הטרחה.

(גם אין זמן, ומוזה, ואני לא מצליחה עד הסוף להתרכז בשום דבר).

נראה לי שזו הייתה תקופה באינטרנט שאנשים לא קלטו שמה שבאינטרנט נשאר שם לנצח? או שאני טועה?
נראה לי שזה בגלל שהם חבורה של פוצים. אבל אם זה אנונימי מה אכפת להם לצאת אסהולז?

It's Always Sunny

Well-known member
אני לא מסוגלת לראות את SVU כרגע, בגלל המצב, אני מפחדת שזה טריגרי ויותר מידי עבורי.
(y)(y)(y)
הזכרת שלראות את העונה האחרונה של סיפורה של שפחה גם יהיה קשה.

אני רואה את פשע מאורגן(שהיא סבירה מינוס)
אבל אין קרוסאוברים עם מדור מיוחד?

יש ספין אוף קנדי שאני מחבבת , אבל אין מה לכתוב על הפרקים עצמם.
חחח, עד לקנדה הם הגיעו? (אגב, אני יודעת שהיה ספין אוף בריטי אבל זה עדיין מצחיק אותי)

אני לא רואה יותר את שיקגו FIRE וPD רק MED וגם על זה אין משהו ששווה את הטרחה.
לפחות שיקגו MED עדיין טוב לעומת השתיים האחרות?

נראה לי שזה בגלל שהם חבורה של פוצים. אבל אם זה אנונימי מה אכפת להם לצאת אסהולז?
סורי שזה מצחיק אותי ואולי נראה לא במקום אבל אני מתה על ההערות שלך שאני לא יכולה שלא לחייך כשאני קוראת אותן :-):

didalf

Well-known member
בכל אופן זה תמיד מרגיש לי כאילו התקופה הזו זה גיל ההתגברות של האינטרנט.
חחחחחחחחחחחח איזה משפט יפה ומדויק:-D:-D:-D

ודבר אחרון ואז אני מפסיקה לכתוב כל כך הרבה הודעות ברצף :-D
היה לי מבחן היום והיה משמעותית יותר טוב מאתמול, יש מצב שזה רק בתחושה כי היו שאלות שלא הייתי מאה אחוז בהן (אבל נראה לי שזה מאוד הגיוני) וזו חוויה מתקנת מאתמול. כולי תקווה שהציון יהיה סבבה.
מעבר לכך, אני עושה מבחן בהקלדה על מחשב אז מרכזים בכיתת מחשבים כמה תלמידים שעושים מבחנים שונים אז יצא מצב שאני הייתי היחידה מהמבחן שלי וקיבלתי יחס VIP מהמרצה שהסתובב בין כל התלמידים ואני חייבת להודות שזה גרם לי להרגיש מיוחדת :-D:-D
ובגלל שעשיתי שני מבחנים היום ואתמול כבר זיהו אותי, המשגיח שאל אותי אם אני באה גם מחר :-D (ואז המשגיח השני אמר לו שאני צריכה לנוח) ומפעילת המחשבים אמרה לי: "כבר הגעת אתמול, גם היום את מגיעה?" :-D
בקיצור, עכשיו אני ביום חופש (כי מחר צריכה לכתוב עבודה ולסדר לו"ז למידה להמשך) ואני לא יודעת מה לעשות עם עצמי :-D
וזהו, אני אספיק פה כי יש גבול כמה אני יכולה לדבר |פנים|:-D
יאיי שמחה לשמוע ממך קצת אופטימיות.

למעלה