שרשור
מיוחד - השקת הספר "הרמז"

איל51

New member
כשכתבתי את ההודעה הייתי כבר אחרי הצפייה בסרט

אז אין טעם שאקרא ביקורת, כי אני כבר יודע מה דעתי עליו

didalf

Well-known member
באמת? אני להפך

אני אוהבת לקרוא ביקורות אחרי שראיתי את הסרט כדי לראות אם אני מסכימה או לא, ולפעמים כי הם מנסחים את המחשבות שלי יפה יותר או מאירים נקודות שלא חשבתי עליהן.

איל51

New member
לא הסברתי את עצמי כמו שצריך

חשבתי שהיא שלחה את הביקורת כי היא חשבה שאני רוצה לדעת אם כדאי לראות את הסרט.

טוב תביא איזה sample

הרעיון הכללי של הספר נשמע טוב, אבל אם הייתי רואה אותו בחנות ספרים אז הייתי מנסה לקרוא כמה עמודים כדי להחליט על רכישה, וגם באמזון יש אפשרות כזאת.

Lhuna1

New member
מצעד שירי הביטלס - אוהבים? מוזמנים לדרג!

בפורום מצעדים וביקורת מוזיקה אני עורכת כרגע מצעד של שירי הביטלס.
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/182261500/מוזיקה/מצעדים_וביקורת_מוזיקה

אם בא לכם אתם מוזמנים להשתתף ולדרג את השירים האהובים עליכם!

פשוט מדרגים את 30 השירים האהובים עליכם של הביטלס (מינימום שירים לדירוג - 15) ושולחים לי את הדירוג במסר פרטי.

לנוחיותכם פה יש רשימה של כל השירים שלהם:
http://www.vulture.com/2017/06/all-...e=fb&utm_medium=s3&utm_campaign=sharebutton-t
(זה מצעד של מגזין, אבל תתעלמו מהדירוג שלהם
)

נשמע טוב

אני מאוד אוהב את הביטלס (אם כי זה לא שאני בקיא גדול בכל היצירות שלהם)
&nbsp
אבל לא יהיה לי זמן להכנס לזה היום, אז אולי תזכירי לנו שוב עוד שבועיים (לפחות לראות תוצאות)

Chandler Rulz

New member
אני אדרג בהמשך הערב או מחר..

אם הרוב יהיו שירים של ג'ורג', זה רק במקרה

ראיתי סוף סוף Wonder Woman

היה באמת סרט מעולה.
כלומר מעולה ברמה של סרטי גיבורי על, לא איזו יצירת מופת לדורות, אבל בהחלט סרט גיבורי על נהדר שעומד אצלי ברמת הערכה כמו מרבית סרטי הMCU.
&nbsp
גם אם היו בעיות מסוימות פה ושם, דבר אחד היה לי ברור - גל גדות הייתה מעולה בתפקיד.
&nbsp
אקשן, תזמון, עריכה, אווירה, דמויות - דברים שהיו לפעמים בעייתיים לדעתי בסרטים הקודמים של הDCU היו כאן הרבה יותר טובים.
בהחלט עזר לדעתי שהסרט לא הרגיש כבד למוות כמו איש הברזל ובאטמן נגד סופרמן.
היה דרמה, היה עצב, אבל גם היה מקום לקצת בדיחות פה ושם והם עבדו טוב.

panda0zombie

New member
מסכימה לחלוטין כמובן

גל גדות ממש עושה את הסרט לדעתי הרבה יותר טוב ממה שיכל להיות עם מישהי אחרת. היא שופכת כריזמה בכל סצנה

למעלה