** שרשור עדכונים, קישורים ולכו כבר להתכונן לחג! **

מצב
הנושא נעול.

מיק83

Well-known member
היא ב16

לוקח לחרא הזה זמן להתעדכן

זה עוד יעבור

חוץ מזה
למה כמה יש לטליה
זאתי כבר שנה וחצ אחרי
והיתה צריכה להסכים לחיות עם שחף כל החיים
רק בשביל לחזור להיות רלוונטית
היא היתה 217 ועכשיו 216

Christina 1001

Well-known member
חמודים, קפצתי רק להגיד לכם שאני ימנית ושכולכם על הדד שלי אם זה לא מוצא חן בעיניכם.
אתם יכולים לקפץ ולעשות חמוצים סימולטנית ואני עדיין אישאר ביביסטית גאה אז יאללהההההההה
לא עליי חמודעעעע, לא לפנותתתתתתתת

yoni564712

Well-known member
חמודים, קפצתי רק להגיד לכם שאני ימנית ושכולכם על הדד שלי אם זה לא מוצא חן בעיניכם.
אתם יכולים לקפץ ולעשות חמוצים סימולטנית ואני עדיין אישאר ביביסטית גאה אז יאללהההההההה
אלחמדולילה.gif

tarimulu

Well-known member
גם ימנית
גם גיימרית
גם שווה לכאורה
גם אוהבת חתולים

בוט פיתוי איראני שקוף, לא באמת קיימת

Christina 1001

Well-known member
גם ימנית
גם גיימרית
גם שווה לכאורה
גם אוהבת חתולים

בוט פיתוי איראני שקוף, לא באמת קיימת
אני בכלל הולוגרמה..
תכלס, במציאות אני שוקלת 400 ק"ג, צולעת לא עלינו ומלאה חצ'קונים מוגלתיים במקומות שהשתיקה יפה להם.
זה משנה את דעתך עליי? |מובך|

מיק83

Well-known member
לא הגיוני שזה הם

הוא עבר תהליך
שמיים וארץ לעומת מה שספיר עושה מול מי שהיא נפגשת ברחובות, או אפילו אלו שמתקשרים אליה בכל שעה אפשרית..

יש מישהו שתיעד עצמו מתקשר אליה בלילה/ערב בזמן שהיה חוזרים הביתה, והיה נשמע שהיא עסוקה ועדיין היא ענתה ודיברה איתו ונתנה לו לדבר..

Christina 1001

Well-known member
שמיים וארץ לעומת מה שספיר עושה מול מי שהיא נפגשת ברחובות, או אפילו אלו שמתקשרים אליה בכל שעה אפשרית..

יש מישהו שתיעד עצמו מתקשר אליה בלילה/ערב בזמן שהיה חוזרים הביתה, והיה נשמע שהיא עסוקה ועדיין היא ענתה ודיברה איתו ונתנה לו לדבר..
מתכון נהדר להיות מוקפת סטוקרים ולברוח תחת זהות בדויה לחופי קנקון בעוד מספר חודשים (y)

מצב
הנושא נעול.
למעלה