** שרשור עדכונים, קישורים ולב שעדיין מדמם 🎗️

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
הי! אני עם קטנה בת חצי שנה, בקושי ובאושר, איבדתי כ"כ הרבה חברים אהובים,
אנחנו מקיימים חיים בתוך תופת.
לא יודעת- נראה לי שיעשה לי טוב לצפות בקצת שטויות. לא יודעת לגבי מידת המושקעות.
בטוח שהתגעגעתי לפורום ❤️
טלוש יקרה ואהובה!
המון המון מזל טוב, שתגדלי אותה בנחת, באושר, באהבה...אמן שהיא תזכה להגשים כל חלום וחלום שלה...
כל כך מאושרת בשבילך |לב אדום|

אני בטוחה שאין מישהו בפורום שלא התגעגע אלייך...

יונתנסקי

Well-known member
הי! אני עם קטנה בת חצי שנה, בקושי ובאושר, איבדתי כ"כ הרבה חברים אהובים,
אנחנו מקיימים חיים בתוך תופת.
לא יודעת- נראה לי שיעשה לי טוב לצפות בקצת שטויות. לא יודעת לגבי מידת המושקעות.
בטוח שהתגעגעתי לפורום ❤️
איזה כיף שיש משהו חדש ומתוק.
זה ממש קרן אור שנותנת תקווה לימים טובים יותר.|4U|

ziniozi

Well-known member
קשה, יהיה קשה להנות מהעונה הזאת.
ויש עוד עניין - ברור שהדיירים יכבו כל הזמן את ההתלקחויות בניהם עם כל מני אמירות של ''בואו נישאר מאוחדים''
לא יהיה להם נעים לריב על שטויות כשבחוץ מלחמה וחטופים, ובצדק.
חוששת שלא תהיה הרבה אותנטיות בעונה הזאת...
ואילו תעלולים עלובים עוז מכין לנו...

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
קשה, יהיה קשה להנות מהעונה הזאת.
ויש עוד עניין - ברור שהדיירים יכבו כל הזמן את ההתלקחויות בניהם עם כל מני אמירות של ''בואו נישאר מאוחדים''
לא יהיה להם נעים לריב על שטויות כשבחוץ מלחמה וחטופים, ובצדק.
חוששת שלא תהיה הרבה אותנטיות בעונה הזאת...
ואילו תעלולים עלובים עוז מכין לנו...
מסכימה עם כל מילה זיני
ברוכה השבה |לב אדום|

andersonian

Well-known member
הייתי בהלם מהתמונה הזאת ואז עשיתי קצת מחקר ומסתבר שזה נכון
קלפטון הוא פאקינג ווטרס - סיימ שיט דיפרנט ניימ
עצוב.
צהריים טובים מרי,

אגב קלפטון....לפני משהו כמו....50 שנה ,הדבר הכי גדול ששיחרר(מבחינת ביזניס) בזמנו היה קאבר
של בוב מרליי,I shot the sheriff

האזרח בוב מרליי מJamaica, כן?

והנה,שנתיים מאוחר יותר מה הוא אומר בזמן אחת ההופעות שלו באנגליה:

“Do we have any foreigners in the audience tonight? If so, please put up your hands … So where are you? Well, wherever you all are, I think you should all just leave. Not just leave the hall, leave our country … I don’t want you here, in the room or in my country. Listen to me, man! I think we should send them all back. Stop Britain from becoming a black colony. Get the foreigners out. Get the wogs out. Get the coons out. Keep Britain white … The black wogs and coons and Arabs and f*cking Jamaicans don’t belong here, we don’t want them here. This is England, this is a white country, we don’t want any black wogs and coons living here. We need to make clear to them they are not welcome. England is for white people, man … This is Great Britain, a white country, what is happening to us, for f*ck’s sake? … Throw the wogs out! Keep Britain white!

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
זהו,
יש תאריך לעונה החדשה - 2.6

אני לגמרי אמביוולנטית לגבי זה
אבל כמו שאמרתי...זה מה שיש...ואם יש אפילו מעט שזה יעשה להם טוב - נו שויין

ערן .

Well-known member
היי לכולם, מקווה שכולם בטוב |היי|

מאוד מוזר לי שמתחילה עונה חדשה ממש בקרוב. כן, אפשר לומר, צריך קצת הפסקה מהחדשות
אבל זה מרגיש שזה עוד לא הזמן.

tg151

Well-known member
היי כולם. עצם זה שהעונה עולה מרגיש יותר מדי דיסונסס ממה שקורה במציאות. כי לעומת תכניות הריאליטי האחרות שמשודרות כרגע (מאסטר שף, פקין אקספרס וכו') האחל הגדול הוא בלייב. זה מרגיש לא נכון. ויש לי תחושה שרשת 13 יעשו מניפולציות רגשיות על הצופים וינצלו את מצב במדינה לטובת רייטינג דרך האח. דרך ניצול הדיירים כמו לדוגמא להביא דיירים שגרו בעוטף.. אני מאד מקווה שהם לא יעשו את זה. אבל גם מצד שני לעשות עונה רגילה של הכל פאן, סבבה ויעני "התנתקות" מהמציאות הקשה גם לא עובד.. לא יודע...

Psy Bear

Well-known member
ברוכים הנמצאים.
לא ידעתי עד ממש עכשיו שבכלל מעלים עונה. הזיה מוחלטת לדעתי. אנשים יהיו סגורים בחדר האח בזמן שחברים וקרובים שלהם בעזה, או חוטפים טילים על הראש? ברור שיעדכנו אותם בכל אירוע אבל... מראש למה?
אני ממש ממש בעד אסקפיזם. אני מתוקף העבודה שלי כל היום מוקף בחדשות ועדכונים ומנסה בזמן הפנוי שלי לא להתעסק בזה בכלל. אני מאמין שצריך זמן כל יום שבו מתנתקים לחלוטין ורואים ספורט למשל, או סרט או סדרה, מה שיהיה.
אבל הפורמט של האח הגדול פשוט מוזר לי שיהיה כזה. אלו אנשים אמיתיים. הרי אנחנו לא נראה עונה רגילה שבה יתנתקו לחלוטין ממה שקורה בחוץ ונראה צחוקים של סתיו קצין ושיחי בועט בקרטון. כי זה בני אדם. והנושא כל הזמן יאפוף את כולם כל העונה. ויותר מזה, כמו שאנחנו מכירים את קברניטי התוכנית - היא תהיה מלאה במשימות ונרטיבים שקשורים לענייני היום בחוץ, ובקיצור כל העונה תהיה עוד פחות אסקפיזם מפשוט לא לראות כלום.

בקיצור, קצת מוזר.

אבל יש עונה, מה לא נראה? נראה.

מה שכן אני מקווה מאוד מאוד שנוכל כולנו להשאיר את המשחקים בקקה לעולם האמיתי והפורום לא יתעסק בזה.
אני מקווה שכל חברי הפורום בריאים ובטוחים וישארו כך, ונוכל אולי להעביר קצת זמן נעים יחד. בהצלחה!

tg151

Well-known member
ברוכים הנמצאים.
לא ידעתי עד ממש עכשיו שבכלל מעלים עונה. הזיה מוחלטת לדעתי. אנשים יהיו סגורים בחדר האח בזמן שחברים וקרובים שלהם בעזה, או חוטפים טילים על הראש? ברור שיעדכנו אותם בכל אירוע אבל... מראש למה?
אני ממש ממש בעד אסקפיזם. אני מתוקף העבודה שלי כל היום מוקף בחדשות ועדכונים ומנסה בזמן הפנוי שלי לא להתעסק בזה בכלל. אני מאמין שצריך זמן כל יום שבו מתנתקים לחלוטין ורואים ספורט למשל, או סרט או סדרה, מה שיהיה.
אבל הפורמט של האח הגדול פשוט מוזר לי שיהיה כזה. אלו אנשים אמיתיים. הרי אנחנו לא נראה עונה רגילה שבה יתנתקו לחלוטין ממה שקורה בחוץ ונראה צחוקים של סתיו קצין ושיחי בועט בקרטון. כי זה בני אדם. והנושא כל הזמן יאפוף את כולם כל העונה. ויותר מזה, כמו שאנחנו מכירים את קברניטי התוכנית - היא תהיה מלאה במשימות ונרטיבים שקשורים לענייני היום בחוץ, ובקיצור כל העונה תהיה עוד פחות אסקפיזם מפשוט לא לראות כלום.

בקיצור, קצת מוזר.

מה שכן אני מקווה מאוד מאוד שנוכל כולנו להשאיר את המשחקים בקקה לעולם האמיתי והפורום לא יתעסק בזה.
אני מקווה שכל חברי הפורום בריאים ובטוחים וישארו כך, ונוכל אולי להעביר קצת זמן נעים יחד. בהצלחה!
בגלל זה יש לי תחושה שההפקה תנסה לעשות ספין על העונה הזאת ולעשות משהו בסגנון של לייצר אמפתיה כלפי הדיירים ולא גיחי גיחי סתיו קצין. הם בטח ינסו לעשות את זה בסגנון של להביא דיירים שישבו וידברו על מה שהם עוברים וכו' כדי לייצר שיח אצל הצופים.

גם רוקדים עם כוכבים שזה גם בלייב אני לא מבין למה לשדר את זה עכשיו...

ברוכים הנמצאים.

בקיצור, קצת מוזר.

גם אני עכשיו במקרה שמעתי בערוץ אחר על זה
מוזר ממש

tg151

Well-known member
הנה, רק דיברנו. יותר משהאח הגדול זה מקום להביא קולות של אנשים אמיתיים שחווים את הקושי של המציאות שלהנו, זה מרגיש לי יותר כמו ניצול ציני של ההפקה כלפי הדיירים לצורכי רייטינג.
1000009180.jpg

נערך לאחרונה ב:

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
הנה, רק דיברנו. יותר משהאח הגדול זה מקום להביא קולות של אנשים אמיתיים שחווים את הקושי של המציאות שלהנו, זה מרגיש לי יותר כמו ניצול ציני של ההפקה כלפי הדיירים לצורכי רייטינג.
צפה בקובץ המצורף 104424
לגמרי ניצול ציני של המצב

אחמאודגדול

Well-known member
העונה הזאת תהיה שונה מעונות קודמות...
יכניסו דיירים שקשורים למלחמה בדרך זו או אחרת, ויהיה יותר עצוב ופחות מריבות כשהם יודעים מה קורה במדינה.
אז... אני בספק אם העונה תהיה מעניינת.

למעלה