שרשור משפחה חסרת טאקט. מי מהיפות פה זורמת אתי?

Musmus14

New member
אוווו

פאנד יקרה!
היום הברית של הבן שלי (שנדחתה), אז ביום כזה אחסוך במילים מביכות :)
רק אומר, בהמשך למה שכבר כתבתי בעבר.. שגיסתי ממשיכה לשחק אותה אבי נעלבי גם אחרי הלידה ואפילו לא טורחת להגיד מזל טוב.
כתבי לי בפרטי את השם ושם אמא שלך :) אנסה לעזור..

PAND76

New member
מוסמוס מותק!

מזל טוב יקירתי! שיהיה בנחת עם הבונבון בע"ה! שיעבור בקלות ויתאחה לו בקלות. ושגיסתך תלך לעשות חמוצים! משעמם לה בחיים, או מה???

תאמיני לי, תתעלמי. זה מקרה קשה של צומי. גם לי יש גיסה כזו. ותודה רבה על הנכונות לתפילה. שמספר שתיים יגיע בקרוב אמן סלה!

Kapachka

New member
חבר טוב של בעלי..

אז זכינו והמשפחות שלנו רגישות בעניין, אבל את פרס החוסר טאקט אני מעניקה לחבר טוב של בעלי.
ברקע - הריון ראשון נגמר בהפלה בשבוע 11, כולל בלגנים של שני סבבים של כדורים ובסוף גרידה וכל זה בשבוע שלפני החתונה שלנו. כשנה לאחר מכן הריון נוסף, הפלה בשבוע 7. יצאנו מהרופא שנתן לנו הפניה למיון, ובדרך חבר שלו מתקשר ובעלי עונה ומספר לו שאנחנו אחרי עוד הפלה ובדרך למיון, וחבר שלו עונה לו: "נו, יום אחד אתם תסתכלו אחורה על זה ותצחקו".
מה לעזאזל? 5 שנים אחרי זה וזה עדיין לא מצחיק, וזה אף פעם לא יהיה מצחיק. איך אובדן הריון יכול להיות מצחיק? גם ברטרוספקטיבה של 20 שנה???
&nbsp
&nbsp

PAND76

New member
אפשר לצחוק על דייטים הזויים. אפשר לצחוק על הרווקות.

אפשר לצחוק על ההכנות הפסיכיות לחתונה, על יום החתונה שדברים משתבשים בו, על עקיצות של החמות ועוד כהנה. אי אפשר להסתכל אחורה על הפלות ולצחוק עליהן. צר לי על החבר שכנראה מצוי איפה שהוא על הספקטרום, שחושב שכן אפשר לצחוק על זה. מאחלת לו רק שזה לא יקרה לזוגתו.

haych

New member
יציאה לא במקום

אני מניחה שהיציאה הזאת היא על משקל "טוב שזה קרה עכשיו ולא מאוחר יותר", כאילו מתוך כוונה לעודד, רק שיצא לו עקום ממש

חמי ואחיין של בעלי מככבים....

אחיין שלי בתמימות בערב חג אומר ליד כל המשפחה של בעלי (והיא משפחה ענקית), "איך זה הגיוני שהתחתנתם ראשונים ולאחרים יש כבר ילדים", וחמי היקר שאני באמת אוהבת אומר לגיסתי יאללה תביא עוד ילדים ותתני אחד לאח שלך (שזה בעלי), וצוחק זה העליב אותי, חייבת לציין שזו תקופה שעובדים חוץ מעל אמונה, גם על המידות לא להיעלב מאחרים לא להתרגש מחטטנות יתר זה בסך הכל נובע מטוב של אחרים (אולי קצת טיפשות) אבל בטח לא מרוע.

PAND76

New member
כל הכבוד על גדלות הנפש. כי אותי, זה היה מוציא מהכלים.

אני בסיטואציה דומה, חושבת שהייתי קמה והולכת משם. אין לי בגילי ולו אלפית מהחמלה וההבנה וההכלה שיש לך. ואפרופו עבודה על המידות - מי שצריך לעבוד עליהן זה החטטנים עם ההערות המעפנות. לא אנחנו שעובדים כל הזמן בלעמוד בניסיון הקשה הזה, שזו כשלעצמה משרה מלאה ותובענית.

בהתחלה לא הייתי כזאת חמלנית ממש התעצבתי ונעלבתי בו זמנית

אבל כמובן שלא הגבתי ובלב שלי אני אומרת "אני יעקוף את כולן בפור עוד נראה"

haych

New member
נעלבתי בשבילך

איזה משפט דוחה של חמך, אני בהלם! כמה חוסר רגישות!

clairerandall29

New member
משפט של חבר של הבן שלי

"אתה כזה מסכן שאין לך אחים, כי אתה כל הזמן לבד."
אאוץ'.

a morph

New member
עם המשפחה דווקא היה לי יחסית בסדר

סיפרתי רק למשפחה הגרעינית וחוץ מתגובות קצת מרגיזות של אמא שלי (שחשבה תמיד שאני סתם נלחצת ומגזירה ורואה שחורות וכמובן רק צריכה להירגע כדי שזה יצליח) לא הייתי צריכה להתמודד עם חוסר טאקט.
מה שאני מתקשה לשכוח זה דווקא שיחה עם נהג מונית שנסעתי איתו להזרעה. כמו נהג מונית מצוי התחיל לחטט בחיי, לשאול מה עושה בעלי (הרי ברור שאני נשואה, כן), וכמה ילדים יש. כשעניתי לו שעוד אין, התפלא ואמר ״חבל, צריך ללדת בגיל צעיר, כדי שהילדים יהיו גאים שיש להם אמא צעירה.״
אז ברור שהוא סתם דפ״ר מזדמן ואין לדבריו שום משמעות, אבל עד היום אני מצטערת שלא עניתי לו שאני מקווה שילדיו גאים באבא המטומטם שלהם.

PAND76

New member
אני נזכרת בלקוח שלי, שבנו נישא בשנית בערך במקביל אלי

פגשתי בו ברחוב. איחלתי מזל טוב לבנו והוא התחיל לחפור לי על ילדים. זה היה לא הרבה זמן אחרי שנישאנו ואני חייכתי ואמרתי: "עובדים על זה".
הוא ענה: "היית צריכה להתחיל לעבוד על זה כבר לפני החתונה".

מסתבר שחדר המיטות שלי, הוא גם עניינו של מישהו שאני בקושי מכירה.

טריקסול

New member
אמא שלי מנצחת בטוח

אמא שלי ברוך השם פורייה כל פעם שרצתה ילד נכנסה להריון בניסיון הראשון כולל בגיל 40, אחותי מתברר בדיוק כמוה, מתקתקת ילד כל שנה אז באחת השיחות על הטיפולים היא אומרת לי "איך רק את יצאת כזאת?" נחנקתי

haych

New member
זה שהזוי בעיניי

שרוב היציאות חסרות הטאקט בשרשור מגיעות דווקא מאנשים שיודעים על הטיפולים, אנשים שהכי מתבקש שיהיו קצת יותר רגישים.

PAND76

New member
אוי ויי. צר לי מתוקתי.

אני אישית משתייכת לאסכולת "לענות", אחרי שהרבה זמן שתקתי. אמא שלי זרקה לי פעם: "עד מתי תמשיכי עם כל זה?".

מה בדיוק אמורים לענות ליציאה כזו? זה משפט מיותר וחסר תכלית. עניתי לה: "עד שזה יעבוד". זה סתם את פיה.

טוליתי

New member
יש לי כמה חזקים
. וגם תשובות:

"זה לא מצליח לך כי את עולה במדרגות יום יום" - ברור... כל מי שבהריון עלתה במעליות.
"יש לך בעיה ברחם?" - על זה נאמר ע"י איילת המתולתלת, בוגרת הפורום: "הסיור לשחלות שלי יוצא כל שעה עגולה..אופס הרגע יצא".
"את בהפסקה מטיפולים, איזה כיף לך...כמה זמן את בהפסקה?" - עד שהעובר יפסיק לדמם את עצמו למוות, ואסיים להפיל אותו.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

מעין686

New member
אהבתי לגבי הסיור לשחלות ומוסיפה....

כאשר שואלים למה אין הריון לפעמים אני אומרת "כי בעלי אוהב רק אנאלי..."

למעלה