שרשור ג'סיקה ג'ונס, עונת סיום

כמה דברים

בהחלט מגיע לג'רי שיחזור אליה.
כתבתי בהודעה הקודמת שנראה לי שיהיה ברור לאישה (קית'?) שג'רי מאחורי הגילוי על בעלה. איכשהו זה לא היה ברור לה, אבל לפחות זה כן היה ברור לבעל.
לפחות העלילה הזאת סוף סוף הייתה מעניינת והפסיקה להמרח עם זה שהוא בעצם התאבד ופוצץ את החיים של ג'רי.
גם די ברור שתהיה לזה השפעה על ג'סיקה לאור זה שבהודעת ההתאבדות שלו הוא יצא נגד זה שהיא מגנה על גיבורי על.
(אגב, מאוד מתבקש שיזכירו לפחות את שאר הדפנדרס בקרוב)
&nbsp
כן טריש רואה בחושך ויכולה לקפוץ מחלונות גבוהים (למען האמת כל אחד יכול לקפוץ, מה שמייחד אותה זה שהיא יכולה לנחות)
אני חושב שהעניין עם הטלפון מראה שגם התגובות שלה נעשו מהירות יותר.
ואומנם לא כוח על, אבל משהו פיזי נוסף כי בפרק 2 ראינו שהמאמן שלה מתרשם שהיא השתפרה הרבה מאוד מהר.
&nbsp
*אגב, פרקור לא היה קטע שתפס רק בשנות ה2000?
&nbsp
כן, הרגיש משהו מוזר לגבי זה שראינו את המפגש של אריק עם סלינג'ר דרך הזיכרון של אריק. אבל לא נראה לי שמשהו הוסתר. עצם זה שהוא הותקף בסוף די מאשש את זה.
&nbsp
אני מאוד מקווה שאריק ישרוד את המפגש, כי אני יותר ויותר מחבב אותו (ומבחינתי הוא כן מספיק חתיך)
&nbsp
לא ברור לי איפה זה היה שסלינג'ר תקף את אריק, אבל בין אם זה בדירה שלו או בדירה של ג'סיקה, לא ברור לי למה הוא לא התחבא איפשהו.
גם זה שהסתירו את אחותו בדירה של מאלקולם זה די מטופש כי זה נורא יהיה קל למצוא אותה שם.
&nbsp
היה לי די ברור שהטריק עם היד הכרותה לא באמת יעבוד. בכלל לא ברור למה הוא הוביל אותן למקום שבו הוא שם את שאר חלקי הגופות. הרי אפילו אם הוא לא יודע על טריש, הוא יכול לדמיין שהיא לא עובדת לבד. ותכלס אם הם היו צוות של 3 אז גם היו יכולים להחזיק אותו שם.
אם כי אפילו אז לא נראה לי שהייתה להם שום דרך לקשור אותו לגופות (אלא אם כן הן היו מצלמות אותו זורק את היד הכרותה, וחבל שהן לא עשו את זה)
לא ברור לי אם זה שהוא הוביל אותן למקום הגופות היה טעות מצידו, או שהוא פשוט משחק בהן.
&nbsp
&nbsp
*הזכירו את הבחור מהחדר מתים. אני די בטוח שזה זה שראינו בעבר בסדרות מארוול/נטפליקס. אני כמעט בטוח שהיה אותו בעונה 2 של המעניש, ואני חושב שראינו אותו גם כמה פעמים לפני כן.

kordilia snake

New member

טריש באמת אטומה נכון? היא באמת לא קולטת עד הסוף את הבעיה בזה שהיא הרגה את אימא של ג'סיקה. ולא באמת היא רמזה שג'סיקה הייתה אמורה להעדיף את היחסים איתה על פני היחסים עם אימא שלה.
זה נכון שאימא של ג'סיקה הייתה רוצחת המונים אבל א' הניסוי הזה שעשו עליה גרם לה להפוך לכזאת וב' זה לא מתפקידה של טריש להחליט אם היא תחיה או תמות.
&nbsp
כול הקטעים איתן היו ממש טלנובלה גרועה.
&nbsp
ברור שלאריק יש אחות בעייתית *גלגול עיניים*
&nbsp
וכ"כ מגיע להוגארת.

didalf

Well-known member
לא נכון

אולי אני כבר לא זוכרת אבל אמא של ג'סיקה כן הייתה מסוכנת וג'סיקה לא הייתה מסוגלת להרוג אותה ובצדק. לדעתי דווקא שתיהן צודקות פה, טריש מבחינתה הורידה איום מסוכן וג'סיקה איבדה את אמא שלה.
&nbsp
אני נוטה להסכים עם ניק לגבי אריק. הוא באמת נראה לי בסדר למרות שאין לדעת.

kordilia snake

New member
לא אמרתי

שהיא לא הייתה מסוכנת, אלא שהניסוי הזה שנתן לה את הכוחות שלה הפך אותה לכזאת והרבה מהדברים שהיא עשתה עד כמה שאני זוכרת היה כדי להגן על ג'סיקה. בתוך תוכה היא לא הייתה רעה ויש הבדל בין "רע" ל"מסוכן".
&nbsp
הקטע הוא שטריש מתנהגת כאילו העובדה שזה שהיא הייתה מסוכנת הופך את העובדה שהיא הייתה האימא של ג'סיקה (שהיא לא ראתה מלא שנים ואחרי שהיא האמינה שכול המשפחה שלה מתה...) ללא חשובה. ולטריש לא הייתה זכות לשמש בתור שופטת, מושבעים ןמוציאה להורג ולא הייתה לה כול זכות לקחת מג'סיקה את אימא שלה ולהתנהג כאילו החברות שלהן יותר חשובה מאימא של ג'סיקה רק כי מערכת היחסים בין טריש לאימא שלה היא מחורבנת או משהו כזה.

didalf

Well-known member
שוב, אני לא כזה זוכרת

אבל 1. השוטרים היו בדרך והם היו הורגים אותה בכל מקרה
2. נדמה לי שטריש חשבה שהיא הולכת להרוג את ג'סיקה ושהיא מצילה את ג'סיקה.
אני לא אומרת שג'סיקה לא בסדר אני לגמרי מבינה אותה, אבל אני מבינה גם את טריש. היא יותר מחברה הן היו אחיות ויש בזה משהו פוגע להבין שאת לא מספיק אחרי כל השנים האלה .

Lhuna1

New member
פרק 6

אוקיי אז לנבל שלנו יש גם תסביך משפחתי עם אבא שלא אהב אותו וקנאה באח שלו, יש לכם את זה ביותר קלישאה? אז הוא שונא את כל מי שמצליח בלי לעבוד קשה כי זו רמאות בעיניו והוא צריך היה להשקיע בהישגים שלו. טוב.

(האח שלו דוני זה במקרה מישהו שאתם מכירים מהעולם של מארוול או משהו?)
&nbsp
מה יהיה עם מלקולם? אהבתי אותו הרבה יותר בעונות הקודמות.
&nbsp
אריק וג'סיקה חמודים ביחד.
&nbsp

אני גם אוהב

את אריק וג'סיקה יחד.
ואני אוהב את זה שהיא כמו אספירין בשבילו.
&nbsp
יש כאן פוטנציאל למשהו מעניין עם הכוח של אריק, לגבי מה זה רוע, מה זה חוסר אנושיות.
זה מאוד מסקרן למשל שהוא הרגיש את זה במידה מסוימת ממאלקולם.
זה גם מעניין שסלינג'ר נאלץ להתמודד עם זה שלפי הכוח של אריק הוא אובייקטיבי רע. כי לרוב הרע לא רואה את עצמו כמרושע, וזה גם המקרה אצל סלינג'ר לדעתי (כל אדם הוא הגיבור של הסיפור של עצמו).
&nbsp
אגב, זה היה יכול להיות מאוד מעניין לראות איך אריק היה מגיב אל קילגרייב. אני מניח שהראש שלו פשוט היה מתפוצץ ממרחק של כמה מטרים

&nbsp
נכון שרע עם תסביכים משפחתיים זה די קלישאתי, אבל אני מעדיף לראות את זה כקלאסי. הרי מה דופק אותך יותר ממשפחה. זה כן היה מסקרן רוצח סדרתי עם ילדות רגילה לחלוטין.
זה שהוא אמן צילום זה דווקא יכול להיות מעניין (אם כי בטוח לא מקורי לחלוטין).
זה שהוא החליט לצאת נגד אנשים עם כוחות על זה במיוחד יכול להיות מעניין. (וכל כך מתבקש שלוק קייג' יהיה מעורב)
&nbsp
אגב, מעניין אותי איך אריק קיבל את הכוח על הזה שלו. אני מקווה שמתישהו ג'סיקה תשאל.
&nbsp
&nbsp
יאיי הזכירו את דני ראנד. לשניה.
&nbsp
לא ידוע לי שאריק, סלינג'ר, אחיו או מישהו חדש אחר מהעונה הזאת הוא במקור דמות מהקומיקס. כמובן שיכול להיות שהם כן, או שהם מבוססים באופן רופץ על דמות מהקומיקס. אני אבדוק רק אחרי סיום העונה.

Lhuna1

New member
פרק 7

אני מאוד אוהבת את התסכול של טריש מחוסר ההכרה שהיא מקבלת.
היא כל כך אנושית, רוצה להיות גיבורת על רוצה להיות חזקה ולא לפחד מכלום, אבל גם רוצה שיכירו בערכה, שידעו שגם היא הצילה, שיגידו לה תודה, שג'סיקה תתייחס אליה כשווה... היא הכי דמות ריאליסטית ונכונה.
&nbsp
אין לה את האדישות הקולית הזאת של ג'סיקה ושל גיבורים "מיוסרים" אחרים (לאו דווקא גיבורי על, אבל זה די קלישאה נפוצה של הגיבור בעל כורחו שתמיד שיכור וציני וכאילו רק רוצה שיניחו לו, והיא בדיוק ההיפך מזה).
&nbsp

Lhuna1

New member
ואגב

זה מאוד מוזר בעיני שסאלינג'ר ממשיך לעבוד כמאמן של ילדים, אחרי שהוא נעצר והואשם ע"י המשטרה שהוא רצח וביתר אנשים.
נכון שהעו"ד הוציאו אותו משם ושלא היו מספיק ראיות ושהוא עשה לעצמו יחסי ציבור די מוצלחים מול המצלמות, אבל עדיין קשה לי לדמיין הורים במציאות שממשיכים להביא אליו ילדים לשיעורים אחרי שהוא נחשד בדבר כזה, אפילו אם רוב הציבור יטה להאמין לגרסתו.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

דווקא יכול להבין

אין שום ראיות שהוא אשם. אני מופתע שאפילו השוטרים מאמינים לג'סיקה.
וההורים האלו מכירים את סלינג'ר כבר זמן רב כנראה אז הם בטח משוכנעים עוד יותר שזה האשמת שווא.
וליתר ביטחון האולם שהוא נמצא גם מלא הורים.

אהבתי את הפרק

לתחושתי העונה הולכת ומשתפרת
לא שהיא משתווה לעונה 1, אבל אין לי כבר תחושה שחלק מהזמן שלי מתבזבז על החיים הרומנטיים של ג'רי או מעשיות מוזרות של מאלקולם.
&nbsp
אני גם אוהב את זה שטריש רוצה לקבל הכרה.
לרגע חשבתי שהיא עומדת כבר לחשוף את הזהות שלה בפני העיתונות.
אני כמעט בטוח שזה יקרה במהלך העונה. לדעתי סלינג'ר יבין שהיא גיבורת העל השניה ויחשוף אותה.
&nbsp
לא ציפיתי שג'סיקה תחשוף כל כך מהר רצח קודם של סלינג'ר.
כלומר ברגע שהיא הסתכלה על הביתן בחצר זה היה די ברור שהוא קבור שם, אבל אני חשבתי שהיא תבקש שיחפרו שם ויקח זמן עד שיחשפו משהו. לא ציפיתי לזה שהיא פשוט תעשה את זה בעצמה.
זה היה די נוראי לחשוף ככה את הגופה של הנער מול ההורים שלו. אבל זה באמת כנראה יציל אנשים.
זה נראה לי כבר ראיה שיהיה קשה יותר להתעלם ממנה, אבל אני מניח שג'רי תצליח עדיין לשמור על סלינג'ר חופשי.

didalf

Well-known member
אני איטית היום

ואני רואה שלונה כבר סיימה וזה מעצבן אותי כי אני שונאת שיש הודעות שאני לא יכולה לקרוא ודיון שאני לא יכולה להשתתף בו

&nbsp
לא הבנתי מה המטרה של ג'סיקה בזה שצילמו אותה מכסחת אותו בשיעור? זה רק מוכיח את הטענה שלו שהיא מטרידה אותו.
&nbsp
בכללי מתחיל להיות מעעניין יותר. וכן קצת פחות ג'רי
וגם העלילה שלה התמזגה קצת עם העלילה הכללית.
&nbsp
אני גם חשבתי שיקח קצת יותר זמן עד שיחפרו את הגופה אבל אז ג'סיקה פשוט הרימה את כל הגזיבו וחשבתי לי "אה ברור שהיא יכולה להרים את זה לבד למה לא חשבתי על זה"

&nbsp
ההתנהגות של טריש כ"כ מטופשת (שהיא קראה לצלם נגיד) אבל עם זאת מובנת כמו שלונה אמרה.
&nbsp
היה מתישהו קטע שג'סיקה אמרה לג'רי שדברים רעים קורים כשג'רי חוברת לפסיכופטים ואני בראש "כןן אזכור לקילגרייב
"

Lhuna1

New member
תאמיני לי יותר מתסכל להיות יחידה שסיימה ולחכות עד מחר שתגיבו

למעלה