שרשור ג'סיקה ג'ונס, עונת סיום

didalf

Well-known member
יקח לי יותר ממחר

בימי עבודה אני לא מספיקה לראות הרבה.
&nbsp
אבל כן זה מתסכל גם לסיים ראשונה ולחכות לכולם. לא יודעת מה יותר גרוע

בעצם נראה לי שלהיות מאחורה עדיין יותר מעצבן

kordilia snake

New member
בינתיים אני ממשיכה

זה עדיין רע וקלישאתי אבל יש תחושה קלה של שיפור.

אוקי...

בחרתי פרק לא נכון בתור הפרק האחרון לראות היום לפני שאני הולך לישון.
&nbsp
לא הבנתי למה אמא של טריש זה איפה שהמסע של ג'סיקה בתור גיבורה התחיל.
אבל אולי סלינג'ר הבין שטריש היא הגיבורת על האחרת (זה לא נראה לי קשה להבין) ובעצם עשה את זה כדי לעצבן אותה כדי שהיא תחשוף את עצמה.
&nbsp
לא פרק מדהים, אבל אני כבר תפוס לחלוטין בעלילה.
ג'רי מעצבנת באופן מדהים. כלומר אני מבין שהיא מעוצבנת שגנבו ממנה מידע, אבל עדיין.
כל הקטע של המלחמה על גיבורי על - זה כל כך מתבקש שידברו על דרדוויל. במידה מסויימת גם על דני ראנד ולוק קייג', אבל בעיק רעל דרדוויל שאמור להיות ממש בשכונה הזאת והוא גם גיבור על שהמשטרה לא יודעת את הזהות שלו.
&nbsp
אני רוצה שאריק יחזור כבר.

kordilia snake

New member
גם אני חשבתי על זה
גם לדרדוויל עונה 3

בעיקר בגלל מה שקרה בעונה האחרונה עם בולזאיי והכול, אני לא בטוחה אם מאט יכל לחזור לחליפה האדומה אבל בטוח שהוא חזר לפעילות רגילה גם אם זה בתלבושת השחורה.
&nbsp
ואני לא מבינה למה עם כול מה שקורה, ג'סיקה לא פונה אל מאט ושות' בתור עורכי דין בעיקר שאי אפשר כרגע לסמוך על הוגארת.
&nbsp
וגם, איפה מהוני?
הוא גם עובד במחוז 15, הם יכלו לתת לו לצוץ לפחות פעם אחת.

didalf

Well-known member
עדיין איטית שלא באשמתי

והפרקים נהיים יותר מעניינים ומותחים בינתיים.
אני חושבת שבינתיים זה די כמו עונה 2, התחלה איטית, מתישהו נהיה מותח ומעניין בזמן הצפייה עצמה, אבל במחשבה לאחור זה מאכזב. (אני לא יודעת לא סיימתי). טוב לא יהיה עוד נבל כמו קילגרייב.

אאאאאאאאאאאני שונאת את ג'רי!!!! שתמות כבר אוף. וכל הסיפור שלה עם האקסית לא מעניין!! ושיט היא עלתה עכשיו על טריש.

סלינג'ר הזכיר כלא לגיבורי על שלא חוזרים ממנו, זה הדבר התת ימי הזה בקפטן אמריקה 3? ואז זה גרם לי בכלל לחשוב על העולם של מארבל ואיך לא מסתדר שהיא חיה באותו יקום ואפילו אותה עיר כמו ספיידרמן והנוקמים. והאם זה לפני או אחרי הנקישה ואיך זה ישפיע על ג'סיקה. אבל סתם המחשבות שלי נדדו לMCU כי כל המחשבות שלי נודדות לשם. אבל הכלא זה אותו כלא נכון?

אוף איך הם מסבכים את עצמם. לא שאני מאשימה את טריש שהיא רצתה להרוג אותו, חבל שהיא לא הצליחה. ואפילו שאמא שלה הייתה בלתי נסבלת רוב הזמן זה קצת עצוב שהיא נרצחה.
כשג'סיקה ניקתה את טריש והוציאה לה דם מהציפורניים היא שמה קצת בצד, היא הולכת לשתול את זה בתור ראיות איפשהו?

אריק חמוד, אבל אני מקווה שהוא לא רצח את השוטר וסיבך את ג'סיקה עוד יותר.

אני אמשיך מחר כי כבר מאוחר. רציתי לראות יותר היום אבל הפריעו לי

מה...

טריש הפכה להיות רוצחת?!?
כלומר רוצחת של אנשים רעים, אבל עדיין.
אני לא יודע אם זה מעצבן אותי כי זה מרגיש לא הגיוני בשביל הדמות שלה,
או שזה פשוט טוויסט חכם שממש לא ציפיתי לו.
היא כן הייתה מאוד דקטע של להשתמש בכוח שלה ומאוד ליברלית בעניין שימוש באלימות. אז זה שעכשיו היא משתמש בו ככה זה לא לחלוטין מחוץ להגיון.
&nbsp
אבל למה היא לא הלכה דבר ראשון על סלינג'ר? נכון שיש לו בטח שוטרים שמגינים עליו בבית חולים, אבל היא בטח יכלה לטפל בזה.
עכשיו בטח יהיה את הקטע המעצבן הזה שיש לפעמים בסדרות מהסוג הזה שג'סיקה בעצם תגן על סלינג'ר מפני טריש. אגגג גועלי.
&nbsp
אני מבין למה אריק עושה את זה וברור איך זה קרה, אחרי ששניהם יצאו מהחדר מלון אחרי שהיא הרביצה לו כי בגללו סלינג'ר יכל להרוג את אמא שלה.
&nbsp
עד שהתחלתי לחבב את מאלקולם עכשיו יש לו קטע עם אחותו של אריק שניה אחרי שהוא נפרד מהחברה שלו (ולא ממש ברור לי למה).
&nbsp
וכל הזמן חיכיתי לראות מה ג'רי תעשה עם המידע שלה על טריש. האם זה פשוט יהיה שהיא תסחוט אותה בשביל מה שהיא רוצה להשיג בשביל לעזור לקית'?
&nbsp
אני רוצה לפחות לסיום טוב (כלומר מעניין) לסיפור של ג'רי בעונה הזאת.

didalf

Well-known member
דווקא

זה לא כזה מפתיע, בתחילת העונה חשבתי שטריש תהיה הנבל העונתי. בהמשך שכחתי מהמחשבה הזאת אבל תכלס זה הגיוני.
&nbsp
לא הבנתי אבל לגבי אריק. אתה אומר שהם משתפים פעולה בזה? הוא נותן לה את האנשים? כי מצד אחד זה מה שחשבתי, כי אחרת מאיפה היא תדע למי ללכת? מצד שני אז למה שניהם נראו מופתעים? הוא ממה שהיא עושה והיא מזה שהוא תפס אותה?
&nbsp
מעניין אם כמו עם אמא שלה ג'סיקה תאלץ להרוג את טריש בסוף. זה יהיה עצוב אם כן

&nbsp
לא כזה אכפת לי ממלקולם והחברות שלו אבל עצבן אותי שהוא שכב איתה במקום ללכת ללוויה! זה לא מנומס!
&nbsp
אני רוצה שג'רי בעיקר תמות כבר

רק עכשיו ראית את פרק 10...
|בלי ספוילרים|

תגידי לאנשים להפסיק להפריע לך.
אני סיימתי את העונה עכשיו.
&nbsp
יש לי מה להגיב אבל הכל מאוד קשור גם לפרקים הבאים אז אני אכתוב לך כשתסיימי.
&nbsp

didalf

Well-known member
מה אני אעשה

אני רק חוזרת מהעבודה ב6וחצי-7

kordilia snake

New member

אני רק בעשר דקות הראשונות של הפרק, אבל למה לעזאזל הם מראים משהו שראינו כבר לפני כמה פרקים?!?!?!?! זו לא סדרה שמשודרת פעם בשבוע שצריך להזכיר לצופים מה הם שידרו לפני חודש, אז מה לעזאזל ההיגיון????
&nbsp
וזה כבר פרק 11!!!! אין זמן לשטויות, אתם חייבים לקשור הכול יפה כדי שאנשים יוכלו להדחיק בשקט את העונה הזאת ולשכוח שהיא אי פעם שודרה!!!!!!!!!!
&nbsp
ועכשיו שהוצאתי את העצבים אני אמשיך לראות הסדרה.

אני דווקא מבין

הרעיון היה להראות את האירועים האלו מנקודת המבט של טריש וככה להבין את השתלשלות הדברים מהצד שלה. קטעים מסויימים יוצא שרואים פעמיים אבל זה בעיקר בשביל שנבין כיצד האירועים מתחברים.
אם כי הביצוע של זה היה רחוק למדי ממושלם.

didalf

Well-known member
מסכימה עם שניכם

הבנתי שרצו להראות את הצד של טריש אבל באמת חזרו קצת יותר מידי על סצנות.
אבל לא נורא כי ההמשך היה מעניין.
די קיבלתי תשובות לשאלות שלי בפרק הקודם. ובדיוק שתהיתי איך טריש לא גורמת לאריק לכאב ראש בעצמה אני חושבת שבסוף הפרק היה את הצליל הזה שאומר שזה התחיל.
&nbsp

אני שמח מאוד שראית עוד פרק, עכשיו תסיימי את ה2 הנותרים

כי אני בדיון לוהט עם לונה שם בסוף

Lhuna1

New member
לטובת שפיות הדעת שלי אני לא אמשיך ברשותך את הדיון הסוער...

רק הרגע מתחיל את הפרק, אבל שמתי לב מי כתבה אותו

ג'יין אספנסון - תסריטאית ותיקה ומוצלחת מאוד עוד מבאפי
אם כי המומחיות שלה הייתה בפרקים הומוריסטיים ואני לא חושב שממש מתאים לסדרה הזאת.

למעלה