שרשור ג'סיקה ג'ונס, עונת סיום

אני הגעתי לפרק 3

בנתיים אני לא מתרשם יותר מידי מהעונה.
כל הריב ג'סיקה/טריש הזה מעצבן אותי בעיקר כי שתיהן מעצבנות אותי בהקשר אליו.
טריש כאילו לא מוכנה לקבל את זה שברור שג'סיקה תהיה פגועה מזה שהיא הרגה את אמא שלה. ג'סיקה סתם מעצבנת כרגיל.
מאלקולם מעצבן עם האזור האפור שלו, ויותר גרוע, לא מספיק מעניין.
ועם ג'רי פשוט לא מעניין אותי שכנראה הדבר האחרון שהיא רוצה לעשות לפני שהיא מתה זה להרוס את הנישואים של הבת זוג שלה לשעבר. ג'רי מניאקית זה משהו שכבר הבנו.
&nbsp
לא שהכל רע. אני דווקא אוהב את טריש עם קצת כוחות על ומנהלת חקירות משל עצמה תוך כדי שהיא שומרת על זהות בדויה.
אני גם תמיד אוהב את ג'סיקה, אפילו כשהיא מעצבנת.
היה לי קצת חשד/חשש שיתברר שהטחול שלה הוא מה שנותן לה את הכוח על שלה, ועכשיו בלעדיו לא יהיו לה כוחות על. אני לא יודע איך הייתי מקבל את זה אם זה היה המצב. זה כנראה לא נכון כי ראינו אותה משתמשת בכוח שלה בפרק הזה.
אני די אוהב את הבחור החדש הזה עם ההמבורגר. היה לי חשד רציני שהוא קשור לניסיון התנקשות בה, אבל זה כן תפס אותי בהפתעה ההאשמה שלה שמישהו מנסה להרוג אותו.
&nbsp
אבל הגיבור האמיתי של העונה הזאת בנתיים הוא הרופא המדהים שמצליח לשלב את המילה spleen באופן מצחיק לתוך כל מה שהוא אומר לג'סיקה.

Lhuna1

New member
כן

חושבת אותו דבר בערך.
וממש משמעם אותי הקטעים עם ג'רי, למרות שאני מעריכה ומקווה שזה איכשהו יהיה משמעותי יותר לסיפור המרכזי בסוף.
והדבר שהכי מצער אותי בנושא בחור ההמבורגר זה שהוא לא מספיק חתיך.
&nbsp

didalf

Well-known member

"והדבר שהכי מצער אותי בנושא בחור ההמבורגר זה שהוא לא מספיק חתיך."

&nbsp
וכן די מסכימה עם שניכם. ואוף ג'רי מתישה

&nbsp
וכן אני גם חשבתי שאולי יש לו קשר לזה ובסוף גם זה היה נראה שהיא חושדת בו אז גם הופתעתי שהיא בכלל חושבת שמישהו מנסה לפגוע בו בכלל.
&nbsp
"אבל הגיבור האמיתי של העונה הזאת בנתיים הוא הרופא המדהים שמצליח לשלב את המילה spleen באופן מצחיק לתוך כל מה שהוא אומר לג'סיקה"
בא לי להרביץ לו

Lhuna1

New member
אכן

ואני עוד לא יודעת מה אני חושבת עליו, הוא קצת מעניין וגם קצת מאכזב, עוד לא ברור.
&nbsp
אני אוהבת את הכוח המיוחד של אריק, הסדרה הזאת טובה בכוחות על שיש להם משמעות מעניינת (בניגוד לרוב הסדרות של גיבורי על שלרוב אני חושבת שהכוחות שלהם לא מעניינים).
אבל הוא אמור לסבול מכאבי ראש ממש חזקים כשהוא אצל הסבתא הזאת שהלוותה לו כסף ומטביעה אותו בבריכה...
&nbsp

אני נוטה יותר לכיוון של...

מעניין
נבל שמה שמיוחד בו זה שהוא מאוד מאוד חכם יכול להיות מעניין.
זה יותר מעניין מאשר מישהו שהוא אולי חזק ממנה.
ג'סיקה תצטרך תושיה וחוכמה כדי להתמודד איתו. שזה יותר קרוב לעלילה שהייתה עם קילגרייב.
&nbsp
גם אני אוהב את הכוח של אריק.
הסדרה דאגה שלא נפספס עד כמה משמעותי הכוח שלו ועד כמה הוא נחוץ לטריש וג'סיקה שמחפשות בכוח אנשים רעים. עם אריק רק צריך להסתובב קצת ומיד מוצאים את האנשים הכי רעים.
חוץ מזה יש משהו מרענן בכך שלשם שינוי יש מישהו שיותר ציני לגבי היכולת לעשות טוב בעולם מג'סיקה.
&nbsp
עכשיו המקום להימורים: האם זה הולך למקום רומנטי עם ג'סיקה, מקום רומנטי עם טריש, או (גם) קבר מוקדם.
&nbsp
נכון שהגיוני שגם הסבתא ההיא תגרום לו לקצת כאב ראש, אבל לא משהו רציני. הוא אמר שזה קורה רק מאנשים ממש מרושעים ללא אנושיות. כנראה מישהי כמוה זה לא ממש ממש רע.
&nbsp
אני שמח שהנבל החדש גרם לג'סיקה לחבור מחדש לטריש. בעיקר כי היה ברור שזה יקרה במהלך העונה ואני מעדיף שלא יגררו את זה.
גם אהבתי את איך שזה נעשה בשידור חי. (אם כי זה קצת מטופש ולחלוטין לא נחוץ, זה הרי לא שהיא לא הייתה עונה לטלפון ממנה)
&nbsp
אבל אני תוהה למה היא החליטה לעשות את זה. האם רק כי זה מישהו שדורש יותר מאדם אחד, או מה שהיא אמרה על נשק סודי.
כי סלינג'ר בקלות יכול לגלות (והגיוני שכבר גילה) שטריש היא אחותה החורגת של ג'סיקה. מה שכן, הוא לא יכול לדעת כנראה שגם לה יש כוחות.
&nbsp
בחזית ג'רי לא נעשה ממש מעניין יותר, אבל זה שם.
רק שנראה לי שהאישה קולטת טוב מאוד את ג'רי והיא תבין שזה לא צירוף מקרים שהמידע על בעלה נחשף דווקא זמן אחרי שהיא חזרה לקשר איתה.
משהו גם מתבשל עם מאלקולם וכל העיסוק האפור שלו. אני מניח שתהיה לזה משמעות בהמשך. בנתיים זה די סתם.

didalf

Well-known member
אני קצת מקווה

שלנבל החדש יש איזשהו כוח על והוא לא סתם רוצח רגיל. כי יש מליון סדרות על תפיסת רוצחים סדרתיים.
&nbsp
אני לא בטוחה אם הכוח של אריק מגניב או מטופש

אבל אני קצת מבולבלת לגבי האישה השניה, כי היא כן בכתה ונראתה מתחרטת אז איך זה מסתדר עם זה שהוא אמר על אנשים מרושעים בלי אנושיות?
&nbsp
ואני שמחה שג'סיקה ביקשה עזרה מטריש ואני גם מקווה שהן ממש ישלימו כי הריב שלהן קצת מתיש באמת.
&nbsp
דייייי עם ג'רי!!!!

אני חושב

שגם אם אין לו כוח על זה עדיין יהיה שונה.
&nbsp
לגבי האישה השניה - היא בהתחלה בכתה ונראתה מתחרטת, אבל זה נראה לי ברור שזה היה חלק מהצגה כי היא גם שיקרה ואמרה שהיא רק גנבה בשביל טיפול בשביל אמא שלה.

Lhuna1

New member
אני גם הבנתי ככה

שהיא עשתה הצגה והיא כן נבלה.
&nbsp
לגבי הנבל אני כמו עדי מקווה מאוד שיהיה משהו מעבר לעוד רוצח סדרתי, גם אם הוא חכם במיוחד, כי אחרת זה יותר מידי סתם.
&nbsp

kordilia snake

New member

ההחלטה שהוגארת תחלה ב-ALS יכולה להיכנס לטופ עשר של ההחלטות הכי גרועות בתולדות הטלוויזיה בקלות. לא הבנתי מה הטעם בזה בעונה הקודמת ואני לא מבינה מה הטעם עכשיו. כאילו מה? להפוך אותה לפגיעה? להראות שגם שהיא גוססת היא הכלבה הכי גדולה ביקום? דווקא אהבתי אותה בעונה הראשונה כי בד"כ יש רק גרסאות גבריות לדמות כמו שלה וזה היה מעניין, עכשיו זה רק פתטי.

מלקולם לא מעניין.

טריש מעצבנת!!!!!!! וגם ג'סיקה.

ג'סיקה נדקרת, זו הזדמנות טובה לזרוק רמז מה קורה או סתם להזכיר את שאר הדפנדרס או לכול הפחות את לוק קייג'.

והתחושה הכללית היא שלאף אחד אין חשק להיות שם בכלל, כאילו הם עשו בכול בחפיף כדי לגמור עם הסדרה ולהמשיך הלאה.

Lhuna1

New member
אני איתך בעניין ג'רי

בעניין טריש וג'סיקה אני מבינה למה מעצבנות אותך, אבל פחות מזדהה.
גם לא חושבת כמוך לגבי המשפט האחרון שכתבת.
את בכלל נשמעת לי ממש מתעבת את העונה
לא שאני חושבת בינתיים שהיא ממש טובה או משהו, אבל גם לא כזאת גרועה.
&nbsp

kordilia snake

New member
אני יודעת שאני קשוחה

נורא אבל,באתי עם ציפיות ותקוות גבוהות לעונה הזאת. חשבתי שהם יתעלו על עצמם ויתנו עונה בלתי נשכחת(כמו שהיה בעונה השלישית של דרדוויל) ושיהיה סיום ראוי לכול הפרויקט הזה של נטפליקס-מארוול וארבע פרקים לתוך העונה וזה לא נראה ככה אז אני נורא מאוכזבת.

אני גם הגעתי עם ציפיות יחסית נמוכות

הייתי יותר מושפע מעונה 2 של ג'סיקה ג'ונס מאשר עונה 3 של דרדוויל.

kordilia snake

New member
זה פשוט

דרדוויל: עונה ראשונה מעולה, עונה שנייה בעייתית (אם כי למדתי להעריך אותה קצת יותר עם הזמן) עונה שלישית שהייתה כמעט מושלמת.
&nbsp
ג'סיקה ג'ונס: עונה ראשונה מעולה, עונה שנייה בעייתית. חשבתי שהם יעקבו אחרי הדפוס של דרדוויל ויתנו עונה שלישית לפחות ברמה של העונה הראשונה.
&nbsp
זה לא הולך לקרות וחבל שזה אקורד הסיום של כול הפרויקט הזה.

טוב לדעתי עונה 2 של דרדוויל הייתה מאוד מאוד טובה

אולי הפחות טובה משלושת העונות, אבל זה רק בגלל החוזק של שתי האחרות

Lhuna1

New member
אוקיי

אז מה שג'רי עשתה חזר אליה כבומרנג, וקצת מגיע לה?
&nbsp
טריש אומרת שהיא יכולה לראות בחושך, שזה באמת משהו שראינו בפרק 2 קורה אבל לא היה ברור לי אם זה לגמרי אמיתי, אבל אפשר להבין מזה (כנראה?) שבאמת יש לה כוחות וזה לא הכל בראש שלה.
עדיין זה אומר מבחינתי שהכוחות שלה (אם אכן) לא ברורים בכלל, כי מה שהיא עושה, זה ברובו באמת אקרובטיקה שאפשר ללמוד ולהתאמן עליה ("פרקור של שנות ה-90" כמו שג'סיקה קראה לזה), וקרב מגע ושאר שיטות לחימה, ובאימונים שהיא עשתה בפרק 2 לא נראה היה שמשהו מזה בא לה בקלות יותר מאשר לסתם בנאדם שהיה מחליט לאמן את עצמו ככה.
אבל יש לה את הקפיצה מחלונות גבוהים, וראיה בחושך... אוקיי...

&nbsp
המפגש של אריק עם הנבל אמנם הוסבר, אבל משהו בעריכה של זה כשהוא הסביר לג'סיקה גרם לי לחשוב שרומזים לנו שהוא לא סיפר בדיוק את האמת.
לא בטוחה בזה, אולי רק נדמה לי.
&nbsp

למעלה