שלומות!

Pomo girl

New member
והקטע על הארי והרמיוני...

פשוט...רון והרמיוני לא מתחבר לי...אז הלכתי על משהו אחר...
ואאאאזזזזז...חשבתי שרון ישאר נורא, אבל נורא בודד, אז החלטתי לחבר לו את סראסוואטי...
אנשים חושבים שאני מפגרת אבל אני לאאאאאאאאאא! וואף! קראתי הרבה מאוד מהפיקים כאן, וגם את הג"ה! אחחח...אני עייפה...
(אני יודעת שהוא אמור להראות חבול, אבל במקרה הזה הוא עייף בצורה נוראית...
)

Pomo girl

New member
טוב...ע-ז-ר-ה!

החלטתי לפתוח פורום אנסטסיה...איך עושים לינק להודעות ששיגרתי בפורומים בתפוז? ואאאאאאאא! תענו לי מהר...פליז!

Chsheer cat

New member
אנסטסיה סרט שולת!../images/Emo95.gif

לפחות המצויר. הלא מציור סתם דפוק ומשעמם... ואני לא יכולה לפתוח קבצי דוק, זה התחיל רק היום, וזה כנראה וירוס או משהו אחר, אז אם אפשר לפרסם בהודעה, זה יהיה נחמד. ובכל זאת, אני אל בטוחה אם פורום אנסטסיה זה טוב, כי כמה כבר אפשר לדבר על זה? תוך כמה שבועות יתמחזרו כל הטופיקים, ואנשים ינטשו, יש פורום מצויירים? כי זה בדיוק המקום להעלות בו סרטים כאלה, או לפתוח פורום לסרטי קלאסיקה, לגרסאות הלא מצויירות. ד"א-אנסטסיה משודר מחר (יום שבת) ונדמה לי שבסינמה COOL (ערוץ 15 בדיגיטלי) בשעה שמונה בבוקר. אבל רק נראה לי, אני לא בטוחה לגבי הערוץ והשעה. רציתי לראות גלדיאטור, גם כן סרט שולת(!!!) שראיתי בדרך לקייטנה רטובה באילת בחופש וזה סרט כזה יפה... הגיע לראסל קרואו! יאי, אבל אני נוסעת לדודים שלי ביהוד ואני אקליט... (למעוניינים, משפ´ זילבר, רח´ מוהליבר, 145, או משהו נדמה לי, או לדודים השניים שלי ביהוד, משפ´ סבו, מוהליבר 147, בזה אני בטוחה! הם צמודים, זה מאוד נוח... ההערה הזאת מצונזרת!) ביי, חייבת לרוץ!

Pomo girl

New member
וואף...אוי...כמה שאת טועה...

אנסטסיה הזמרת! הכי מדהימה, יפה, מקסימה, נהדרת...יו נואו... ועדיין אפחד לא עזר לי! וואף...נראה לי שאני צריכה לדחות את זה אחרי הארוחה...שנה טובה לכם!, שתאכלו ראש של
(בעעע...שונאת דגים...(לאכול)
) וגם
ב
ישר מה
...וואף...כמה שאני משועממת...

maayan15

New member
הסרט המצויר באמת מצוין....

הזמרת.....יש לה קול יפה אבל...בוא לא נגזים..... שנה טובה!.....(ובתאבון)....

maayan15

New member
לא שמתי לב לשאלה....

בטאית- מישהי או מישהו (בטאי) שקורא את הפיק לפני פירסומו...הוא מתקן שגיאות כתיב וסימני פיסוק ... שכחתי משהו?

~תגובה לפיק~

המפי... כתוב בצורה חמודה להפליא!!!^-^ ובאמת דורש בטאיות
יש פה ושם שגיאות ניסוח וכתיב קלות שאור כבר ציינה וגם סינדרין באותה היזדמנות.. שער אדום+שער אדום לא הולך מישום מה...אולי תשני את צבע השער של שראווטי..סרווא..סאווטי..סראו..(ארג! איך הולך השם?!
)? אני רק ממליצה.. לא דורשת
והמ...-חמוד מאוד! בשתי מילים.. ~מחכה להמשך
~

visbond

New member
ממש ממש ממש יפה../images/Emo107.gif

הסיפור ממש יפה אני האוהב את הרעיון והוא די מקורי

visbond

New member
הפיק כאן בפורום חלק 1 ../images/Emo107.gif

סראסוואטי *מוקדש לכל שאר העולם...חוץ מהילדה שאני הכי שונאת- שני... *הערות מחברת...בכחול... פרק 1 סראסוואטי היתה יתומה מאב. בגיל 14 וחצי סראסוואטי איבדה את אביה בתאונה שאפילו היא לא יודעת מהי. סראסוואטי היתה תמיד ילדה שובבה ושזופה, היא טיפה על עצים והשתובבה בלי סוף. כולן היו חברות שלה, כי היה לה את הכישרון להתחבב מיד. אחרי מותו של אביה, סראסוואטי נהייתה שקטה, בהתחלה היא הפסיקה כמעט לטפס על עצים, אחר כך נהייתה שקטה מעט, מהורהרת, אחר כך התחילה להסתגר בחדרה, החברות הפסיקו לבוא, בסוף היא התחילה לאכול קצת מאוד ונראתה חיוורת ודקיקה. אמה של סראסוואטי החליטה שלא להתערב, ולהעניק לה את כל המרחב והדברים שהיא רוצה, ולזה לא היתה בעיה כי הן היו עשירות וגרו באחוזה ענקית. יום אחד בארוחת הערב סראסוואטי לא הגיעה, אמא שלה עלתה לקומה העליונה ומצאה אותה ליד הפסנתר. סראסוואטי מאז ומעולם לא ניגנה הרבה, למרות שהיה לה פסנתר גדול בקרבתה. כעת היא ניגנה מנגינות שקטות וזורמות, יפות ועדינות, ואם זאת בעלות עוצמה. אמא של סראסוואטי התפלאה לשמע המוזיקה והחליטה לרדת, כדי שסראסוואטי לא תשים לב שהיא ראתה אותה. סראסוואטי סירבה תמיד ללכת להוגוורטס, אמא שלה לא ידעה למה, אבל היא החליטה שלא ללחוץ עליה. באותו הרגע אימה של סראסוואטי החליטה שהיא כן לוחצת עליה, ´היא כבר בת 15,´ חשבה ´הגיע הזמן שהיא תלמד קסמים. היא חייבת להמשיך את מורשת המשפחה´ והחליטה להעלות את הנושא בארוחת הערב של אותו היום. סופסוף סראסוואטי ירדה, ואימה החליטה לפתוח בשיחה. "הכל בסדר סראסוואטי?" "הכל בסדר, אמא" "סראסוואטי, את יודעת שאני רוצה שתלכי סופסוף ללמוד בהוגוורטס..." "כבר דיברנו על זה, אמא" "אני יודעת אבל..." פתאום נחלי דמעות ירדו מעיניה והיא עצמה לא ידעה למה. "אמא!" נבהלה סראסוואטי "למה את בוכה אמא?!" "את לא יודעת עד כמה אביך היה גאה אילו היה רואה שאת הולכת להוגוורטס..." לשמע המילה ´אביך´ התמלאו עיניה של סראסוואטי דמעות, "אני ילך אמא...רק בשבילך ובשביל אבא...רק שלא תבכי..." "סראסוואטי הטובה שלי, מה ההיתי עושה בלעדייך?" שאלה אמה של סראסוואטי ספק שאלה ספק שאלה רטורית. *** סראסוואטי כבר היתה בפתח הדלת. לימוזינה גדולה ושחורה כבר חיכתה להם בפתח הבית והנהג עזר לה להוריד את מזוודותיה אחת אחת. בקרוב היא תהיה בהוגוורטס, והכל רק בשביל אמא שלה ואבא שלה. היא עלתה על הלימוזינה ונסעה. כשהגיעה לרציף היא נכנסה בתוך הקיר, ויצאה מהצד השני, הכל היה כל כך לא מפתיע, אפילו משעמם. אחד הדברים שאמא שלה לא ידעה עליה זה שכל השנים היא למדה וקראי ספרי קסמים מתוך הספרייה הענקית שיש להם בבית, ככה שהיא ידעה המון קסמים, יותר מהחומר שהם אמורים ללמוד בארבע השנים שהיא פספסה. היא עלתה על הרכבת ולמזלה מצאה תא שלא היה בו אף אחד, ונכנסה. היא התיישבה, פתחה ספר ´הוגוורטס, תולדות´ והתחילה לקרוא. אחרי 5 דקות היא שמעה קולות ומיהרה לקחת את דבריה, להתכופף ולהתחבא בצד אחד הספסלים. הקולות הלכו והתקרבו ובסוף הם הגיעו לתא שלה. היא שמעה קול של נערה אומר- "הנה תא פנוי..." ואחר כך שמעה קול של נער אומר- "הלוואי שמאלפוי לא יגיע לפה..." ואז מוסיף במין צעקה "אי! רון! למה אתה דורך לי על הרגל?!", סראסוואטי הרגישה שהיא מועדת ונופלת ממקום מחבואה. היא ראתה נערה ושני נערים. "אוי...סליחה...ל...ל...לא התכוונתי..." היא הסמיקה ופנתה לרוץ לדלת ומשם החוצה. כשרצה החוצה עוד שמעה את הנערה אומרת- "לא, את יכולה להש,"בשלב הזה היא ניסתה להגביר את קולה,"...להש...לא משנה..." סראסוואטי רצה במסדרון עד שהגיעה לתא אחר שהיה ריק. היא המשיכה לקרוא את ´הוגוורטס, תולדות´ אבל לא הצליחה להתרכז, ´למה אני חייבת לעשות לעצמי בושות על היום הראשון?!, הם בטח שנה חמישית ככה שאני צריכה להמשיך ללמוד איתם והם יצחקו עלי...´. בלי שהיא שמה לב הזמן עבר במחשבות על החלום המוזר שחלמה לילה לפני כן.

visbond

New member
חלק 2 ../images/Emo107.gif

פרק 2 רון היה בודד. הוא לא הרגיש עד עכשיו כל-כך בודד. הארי והרמיוני כבר לא הסתובבו איתו כל הזמן. הארי והרמיוני נפגשו בחופש בלעדיו וזה מה שפגע בו, הם הרבו להסתובב יחד, ולרון נראה שהם חברים, אבל הארי לא סיפר לו, כי הם כבר לא בקשר כל-כך טוב... רון הסתובב בזמן האחרון בבית במין מבט של אין-לי-ממש-מה-לעשות-ומשעממם-לי, וגברת וויזלי, שכבר התחילה לדאוג, נרגעה אחרי שרון אמר לה שהארי נסע עם הרמיוני לתצוגת זוחלים (מה שממש לא היה נכון) ושלרון לא בא להצטרף כי זה לא מעניין אותו. בפעם הראשונה בחייו הוא באמת התגעגע לבית הספר, ולא היה אכפת לו לשבת שעתיים כל יום בשיעור לגילוי עתידות עם פרופסור טרלוני, מאשר לסבול את השעמום הגובר הזה. בסוף החופש הוא נעשה כבר ממש בלתי נסבל, הוא התהלך בבית כאילו איזה שד מהגיהינום רודף אחריו, ובלילה לא הצליח להירדם מרוב ציפייה. לילה אחד הוא חלם חלום ממש מוזר... הוא ירד במדרגות בבית החשוך יחף, כשרק אור חיוור מהחלון מאיר על הרצפה. הוא שמע צעדים כבדים שאיימו לבקוע את הרצפה לשניים, וזה באמת מה שקרה. הרצפה נחצתה לשניים ורון הרגיש שהוא נופל...נופל...נופל... הוא צרח אבל הקול נשמע לו כאילו הוא לא בא ממנו, כאילו זה מישהו אחר שנופל במקומו. לפתע יד עדינה אחזה בו והרימה אותו למעלה, הוא הסתכל למעלה וראה את רחוק רחוק את פרצופיהם של הארי והרמיוני, צוחקים, ויותר קרוב הוא ראה פרצוף של נערה יפה...אבל כנראה שמרוב תדהמה הוא שיחרר את היד, המשיך ליפול וראה שהנערה אחריו... *** סראסוואטי התנשפה בבהלה. לפני רגע היא חלמה חלום מוזר... היא צנחה למטה למטה... אחר כך היא האטה את נפילתה וראתה שהיא יושבת באוויר ונופלת באיטיות שלא היתה מביישת דחליל...היא שמעה צרחה והושיטה יד, מנסה לתפוס את מי שצרח, היא תפסה יד חיוורת, אבל הפרצוף היה עוד יותר חיוור מהיד, לפתע היד השתחררה והיא הרגישה שהיא נופלת עם הנער החיוור למטה... *** רון התעורר בבהלה, הוא רצה לדעת מי זאת היתה, ומה היא עשתה בחלום שלו... הוא ירד לארוחת הבוקר, ומכיוון שבאותו יום הוא היה אמור לנסוע להוגוורטס, הוא ארז במהירות הכל. רון התבגר הרבה במהלך החופש הגדול הזה, הוא גבה בשבע-שמונה ס"מ לפחות, היו לו כבר סימנים לשרירים, והוא נראה הרבה, אבל הרבה, יותר בוגר, אבל מכיוון שהוא כמעט ולא ישן בלילה הוא נראה תשוש, והיו לו שקיות שחורות מתחת לעיניים. הוא שנא את זה. הוא אכל ארוחת בוקר במהירות, ופנה לצאת. "רון, קודם תחליף לבגדים ואחר כך תצא..." גיחכה גברת וויזלי בנימה שואלת ומודאגת (אם בכלל קיים שילוב שכזה...),ורון שם לב שהוא עוד לבוש בפיג´מה. הוא עלה למעלה להחליף בגדים, כשהוא עסוק בו בזמן בלקלל את עצמו בשקט.

visbond

New member
חלק 3 ../images/Emo107.gif

פרק 3 רון היה עסוק בלבהות בצלחת שלו בזמן שדמבלדור דיבר. זה היה עיסוק יותר מעניין מאשר לבהות בהארי והרמיוני מקשקשים (הוא חשב שהם מקשקשים, ועכשיו זה מנקודת המבט שלו, סואו...) על דברים לא חשובים (בטח שלא על תערוכת הזוחלים...[=] ולהראות כאילו הוא אידיוט. חבורה של ילדים נרגשים נכנסה לאולם ולוותה במחיאות כפיים מנומסות מצד דמבלדור. רון הבין שעכשיו המיון ובהה בעניין במיון, כרגע, לפחות, זה היה הרבה יותר מעניין מלבהות בצלחת. הוא התבונן בילדים בעיניים צרות, ואז הוא נדהם. אותה נערה שהוא ראה בחלום, היא...היא היתה שם! ושם היא נראתה אפילו יותר יפה, הוא ראה שיש לה עיניים ירוקות ושער אדום, ממש אדום. הוא הביט בה בהפתעה, והיא כנראה, שהרגישה שמישהו מסתכל עליה (רון אף פעם לא הבין את העניין הזה...) הסתכלה על כל האולם, ואז נעצרה עליו, היא הביטה בו בהפתעה, ונראה שחוט מקשר ביניהם. רון לא ידע למה היא בוהה בו, אבל הוא ידע טוב מאוד למה הוא בוהה בה...

Pomo girl

New member
תודדדהההההההה לכולם!

אוקי...מי רוצה להיות בטאי\ת שלי?
דבר שני- לאיזה צבע שער להחליף לה?...
שלישי- חברה שלי קראה את הפיק, ושאלתי אותה אם יש לה רעיון להמשך, אז היא אמרה שכן, אבל היא היתה צריכה ללכת אז הכנסנו את הכל על דיסקט...היא תמשיך לפני הרעיון שלה, ואם הוא יהיה מוצלח אני יכניס אותו לפורום...=] (ד"א- קוראים לה יהלי...)

אני אני אני אני אני אני אני אני!!!!

אני רוצה להיות בטאית!!!!!! ~רואה איך ויסבונד וקובי מסתכלים עלי~ טוב.. אז אולי יש לי מעט הרבה עבודה בפיקים אחרים.. אבל אני בכל זאת רוצה להיות בטאית שלך!!!!!

סנדרין

New member
../images/Emo142.gif אני גם רוצה! ../images/Emo142.gif

אין לי שגיאות כתיב או דקדוק, יש לי נסיון בכתיבה, אני מכירה טוב את ספרי הארי פוטר... והייתי רוצה!

visbond

New member
../images/Emo46.gif זה ווישבונד לא וויסבונד../images/Emo107.gif

Pomo girl

New member
../images/Emo41.gifשינינו את הצבע-שער!../images/Emo41.gif

למתעניינים\ות...אני וחברה שלי החלטנו ללכת על...סגול! אני יודעת שזה נשמע ממש מוזר, אבל זה הצבע הכי יפה בעולללללללם...וזה לא נורא כל-כך...אולי היא צבעה?... המשך הפיק בקרוב מאוד...אני וחברה שלי עובדות כבר על המשך לפרק 5...=]

N a a t z

New member
*פותחת את הוורד*

תגובות תוך כדי קריאה: סראסוואטי היתה יתומה מאב. בגיל 14 וחצי סראסוואטי איבדה את אביה בתאונה שאפילו היא לא יודעת מהי.- אני לא אוהבת את המשפט הזה. הוא לא מתחבר לאף מקום ולא מנוסח כמו שצריך. נסי "לסראסוואטי לא היה אב. כשהייתה בת ארבע עשרה וחצי אביה נהרג בתאונה שאפילו לא ידעה מהי." יש לך כל מני בעיות ניסוח מוזרות. את שמה מילים לפני המקום שהן באמת צריכות להיות...
את כותבת יותר מדי את השם שלה. זה... מכביד על הקריאה. כשאת כותבת פעלים בצורת אני עתיד, תשימי את האות "א" במקום ה"י". ה"י" זה סימון ל"הוא". "והכל בשביל אמא שלה ואבא שלה"- לא היה יותר פשוט לכתוב הוריה? אל תכתבי מספרים בצורת מספרים {1,2,3,4,5,6,7,8,9,0} אלא בצורה שבה את כותבת {אחד, אחת, שניים, שתיים...}. זה יתרום לרצף. הקטע של החלום- הוא יותר מדי... פתאומי. צריך להכין. אולי להתחיל את הסיפור כשהיא מתעוררת? לא רוצה הארי\הרמיוני!!! לאאאאא!!! בעיות בפיסוק. לשים לב. קראי את המשפט בקול אם זה עוזר. הנקודה לא חייבת להיות בסוף השורה, אפשר גם באמצעיתה. הכתיבה בפרק השני הרבה יותר טובה. אני מציעה לערוך את הראשון ולהחליף את הסדר. אל תשימי הערות מחברת בפרק. זה ממש לא תורם לסיפור. אם יש לך הערה לסיפור שימי – ואז תכתבי את הדבר המסתורי, או משו בסגנון. אני די אוהבת את זה. אבל תקטיני את הכתב, בחייך. זה נוראי לכתוב בכתב כזה.

למעלה