שלום, שאלה לי על הורדת גלגלי עזר

שלום, שאלה לי על הורדת גלגלי עזר

והשאלה היא: איך עושים את זה? פשוט מורידים? פעם היו מורידים קודם רק אחד, מה המדיניות? מה להסביר לילדה? לרוץ עם מקל? האם יש לכם טיפים בשבילי? תודה רבה רונית

חני ב

New member
אני אוכל לעזור

לך, יותר נכון בעלי כאשר הוא יחזור מטיול האופנים.

סימה40

New member
אוי, בדיוק השבוע

נטע קיבלה אופניים חדשים וגדולים, (היא בכיתה ב') היא התעקשה שסבא יקנה ללא גלגלי עזר, הבוע גיל לקח אותה לאחד הגנים אצלינו והילדה נוסעת ללא גלגלי עזר, הסביר לה להישאר בקו ישר עם האופניים, ללכת עם האופניים ולא להתנגד לתנועה שלהם, מבט לפנים ולא על הרצפה כדי שתיהיה התמצאות במרחב, ותנופה. וכמובן איך עוצרים.

חני ב

New member
לימוד אופניים ללא גלגלי עזר - שיטה

מעולה ובדוקה : מפרקים את הפדלים. מנמיכים את הכסא כך שרגלי הילד/ה יהיו יציבות על הקרקע בעת ישיבה. מוצאים מקום עם ירידה קלה. מסבירים לילד/ה איך עוצרים. אומרים לילד/ה להרים את הרגליים מהקרקע ולא להתנגד לכך שהאופניים מתחילים להתגלגל במורד. ברגע שמרגישים חוסר ביטחון אין בעיה להוריד חזרה את הרגליים ולעצור. וחוזר חלילה עד אשר יש תחושה טובה של שיווי משקל. נסיעה על קורקינט גם עוזרת לתחושת שיווי משקל. לאחר שיש ביטחון סביר ניתן להרכיב את הפדלים מחדש ולהרים כסא. בהצלחה! מיכאל

תודה תודה לכם העונים, נראה לי שמחר

ננסה משהו. הילדה בת חמש, מקווה שיהיה בסדר. רונית

shopr1

New member
היי ישמספר אפשרויות, אחת להוריד את הפדלים ואת גלגלי העזר ולהתאמן על משטח ישר אפשר גם דשא
אפשרות שניה היא לרכוש קורקינט לילדם ואז הילד/ה זה יוכל לעזור להם באיזון שהאופניים דורשים
בנוסף יש אפשרות של לדחוף ולרוץ עם מקל
בהצלחה!

למעלה