שלום רב

דור לוי3

New member
שלום רב ../images/Emo13.gif

היי, אני דור לוי, ובאמת מלב אוהב רציתי לשתף אתכם במה שעובר לי בראש, שנראה לי נוגע לכל מי שקורא פה באתר ובכלל כל מי שיש לו קשר לעם שלנו.. למי שיש כח לקרוא אני אשמח אם תקראו כי אני צריך לשתף... ואם תגיבו זה בכלל יהיה מחזק מאד.. אז כמו שכבר כתבתי, קוראים לי דור ואני בן 20.. תסלחו לי אם יהיו קצת שגיאות .. זה כי אני מאוד מתרגש לכתוב פה.. אז הכל נכתב במהירות הבזק..
מאיפה להתחיל..חח.. אממ... קודם כל אני אתחיל בשבחים על הנשמה היקרה שבשבילה כל הפורום הזה קיים, להודות לה, שבימים קשים, האומץ שלה והשמחת חיים שלה, והעמידה נגד החיים שרוצים להפיל, ולשם מקלות בגלגלים, אף פעם לא נשברת ולא מתיאשת, תמיד ממשיכה הלאה, תודה רבה, לפעמים אדם לא יודע, אבל במעשה שלו הוא מחזיק ומחיה עולמות שלמים, מילה אחת יכולה לחולל ניסים ממש ולהחיות מתים, החיוך של דנה, חיוך תמים ומלא אהבה, התמימות הזאת, זה דבר שלא פגשתי בשום מקום.. אני רוצה שוב להודות לך דנה על שאת שורדת בחיים ולא נשברת.. תחזיקי חזק יש מי שצריך אותך בעולם.. תראו.. אני גדלתי בבית שבו רוב היום הייתי לבד עם עצמי, בבית הספר שבו למדתי לא היו לי חברים כ"כ כי כולם התעניינו או בכדור רגל, או בלריב מכות, או קיללו ודיברו לא יפה, אז תמיד העדפתי להיות בצד ולא מצאתי עם מי להתחבר, הייתי ילד מאד עדין וגם היום אני בחור מאד עדין
בכל אופן, לא רק שלא התחברתי, גם היו כאלה שבגלל ה"מוזרות" שלי, גם דחו אותי וקראו לי בשמות גנאי, שאולי פה זה לא ישמע גנאי חח אבל במקומות האלה זה היה גנאי, ולא הייתי מתיחס, אבל זה דבר שנשאר, ועם הזמן זה חלחל וחשבתי שאולי אני באמת מה שאומרים, קישרתי כמוהם בין עדינות למשיכה מינית, לא שיתפתי אף אחד כי לא היה מי שרוצה לשמוע, איך אני יודע ? כי לא שאלו.......
בכח אופן. כשגדלתי והגעתי לתיכון פגשתי אנשים מכל מיני סוגים .. והיו כאלה שנראו לי כמוני, אבל הם כבר הצהירו על עצמם בגלוי שהם הומואים או לחילופין לסביות, וזה מצד אחד חיזק אותי מצד אחד גרם לי לשאול על עצמי שאלות, וביום מן הימים אחת מהבנות בשכבה שלי באה אלי וסיפרה לי על מישהו שאין לו בעיה לדבר איתי, ואני לא רציתי, אבל היא התעקשה, ונפגשנו, הוא דיבר איתי על זה שאני לא צריך להתבייש, ושהוא בדרגה גבוהה שהוא כבר רואה שני גברים מתנשקים וזה אפילו לא מפריע לו.. וכו' .. אז אני , שאני מאוד מאוד ביישן, לא הגבתי, אבל כמובן שזה השפעי עלי .. ועזבתי את חברה שלי שהיתה לי באותו זמן... (זה היה בחופש הגדול) והתחלתי ללכת לקבוצות "תמיכה" שבהם מדברים ב"פתיחות" על הנושא הזה, וכל אחד הביע את דעתו וכו.. את האמת, אני אגיד לכם, הסיבה היחידה שהיתי הולך ונפגש , זה היה כי קיבלו אותי במה זנקרא "זרועות פתוחות" ובחיוך, לא היו לי שום כוונות, רק נמשכתי לאהבה הזאת שהקרינו לי.. ועשיתי בעקבות זה גם מה שעשיתי, וכשהמשיכו השנים, גם התחלתי ממש להתנהג כמו אשה, ועשיתי כל מיני מעשים שנשים עושות, כדי למצוא חן על הגברים, כי באמת האמנתי שאישה זה הדבר העדין היחיד ואם אני עדין אז בודאי אני אישה, והחלטתי לעשות "שיפוצים" בעצמי כדי שה"אני" שלי יתאים עם העולם, שיפסיקו להעיר לי, ויפסיקו להקניט ולבקר, טלהיפך, ככל שהמשכתי עם זה ככה יותר הציקו לי, וזה הגיע לירוקות וממש סכנת חיים. יום אחד הגעתי למצב נפשי מאוד מאוד קשה, ואתם יודעים מה עשיתי? התחלתי לבכות.. עברה לי מחשבה בראש, שלא משנה מה אני אצטרך לעשות, גם אם זה ללכת להתחבר עם אבא שלי, שהוא איש דתי, ולבקש ממנו תשומת לב, אני אעשה את זה. מאותו יום, החיים שלי פשוט התהפכו מקצה לקצה. קודם כל עוד באותו הערב שבכיתי, הלכתי לישון אצל דודה שלי, שהיא מרפאת בתמציות באך , והיא עשתה לי שיחה, ואמרה לי שהעיניים שלי נראות ממש "מתות" ועשינו שיחה על הדברים הכי כמוסים שלא סיפרתי מעולם לאף אחד, והיא שאלה אותי, מה כ"כ טוב ב"להיות אשה" והתחלתי לפרט לה.. להיות חופשי להיות משוחרר וכו".. והיא אמרה לי למה שלא תנסה קודם להיות גבר, ואז אם לא תרצה תמיד אפשר לעשות מה שבא לך.. ולא יודע למה , הסכמתי לנסות, אני ממש מתרגש לכתוב את זה ממש רועדות לי הידיים אז תסלחו לי אם יש כל מיני שגיאות... מאותו רגע פתאום קמתי , הרגשתי יותר טוב, חייכתי .. פעם ראשונה מזה הרבה הרבה זמן, ובהדרגה התחלתי להשתנות ולהתקרב יותר לעצמי, הסתפרתי, והחלטתי ללכת לצבא (משהו שעד אז תמיד סלדתי ממנו) ממש "שיחקתי אותה" גבר ותמיד עברה לי בראש מחשבה "איך אני עובד על כולם" מה שקרה שבצבא נפגשתי עם אנשים לא כ"כ נחמדים, שגם שם התחלתי להדרדר נפשית, עד שיום אחד אני מדבר עם אמא שלי בטלפון והיא אומרת לי "למה שלא תלך לבית כנסת, ?" אני כזה אומר לעצמי "אמא?! את שומעת מה את אומרת?!" הרי אף פעם לא הצעת לי דבר כזה מה קרה פתאום? ..הבנתי שיש משהו מכוון מלמעלה.. באמת הלכתי.. ואני אומר לכם.. בחיים שלי לא הרגשתי ככה.. התיישבתי בכיסא, (הייתי מאוד נבוך והרגשתי לא שייך) ופתחתי "סידור" ברגע שפתחתי את הפה וקראתי מה שיש שם.. הלב שלי נפתח והתמלאתי באור.. שאתם לא מתארים לעצמכם... מאותו יום החלטתי שאני לא מפסיק.. באמת לאט לאט התחזקתי.. ולא שיתפתי אף אחד במה שעבר עלי.. וכו' .. התחלתי להתחבר עם אנשים שלומדים תורה והיינו עושים יחד שיעורים... היום אני לומד בישיבה, כן כן.. אני .. עם כל מה שעשיתי... תשאלו איך? רק הוא למעלה יודע... אז מה פתאום אני נכנס לפורום של אישה שהיתה פעם גבר ולכאורה זה נגד הדת לעשות מה שאני עושה... אני אגיד לכם דבר שאולי יפתיע פה את כולם.... "ואהבת לרעך כמוך" זה כלל גדול בתורה. בתורה.. הדבר הראשון, זה להיות בן אדם, אחרי זה נדון על מה אתה מאמין ומה אני מאמין, אבל קודם כל זה לכבד אחד את השני, ואני רוצה להגיד לכם שאני אוהב פה כל אחד ואחד, איך שהוא ואין לי שום טענה כלפי אף אחד, להיפך אני מעריך פה את כולם, אז מה בעצם המטרה שלי? אני אגיד בסוף ההודעה, בישיבה למדתי שיש עוד המון אנשים עדיני נפש כמוני ושאני ממש לא לבד, ולהיפך\ יהודי הוא עדין נפש "גבר" זה ראשי תיבות של "גומלי חסדים" "ביישנים" ו-"רחמנים" אהה.. זה בדיוק אני ... מעניין.. למה לא גילו לי את זה לפני.. טוב מפה לשם... פגשתי ברב.. שהוא פשוט הציל את חיי... סיפרתי לו כככ-ל מה שעבר עלי... אתם מאמינים? ר-ב? ישמע דברים כאלה?.. כן כן.. מסתבר שהרב האמיתי .. (לא רב מזוייף.. כמו אלה שאנחנו רואים בעיתון.. אונסים וגונבים וכו,..) הוא אמור להיות רגיש ושומע ומאזין...(ממש כמו פסיכולוג רק בלי כסף) ..הרב שמע אותי באהבה וממש גרם לי להרגיש שהוא איתי ומבין ומזדהה.. ופעם אחת הוא לא אמר ביקורת או משהו כזה.. רק שמע.. והקשיב.. אני באמת אוהב אתכם.. לכן אני כותב הכל... אני רוצה שתדעו משהו שלמדתי בישיבה... שום דבר ב-ע-ו-ל-ם לא ירחיק אותי מבורא עולם... לא איזה "רב" לבוש שחור לבן שמקלל אותי... ולא איזו אישה שלא נראה לה.. ואפילו לא המשפחה או החברים... אני יהודי? נולדתי לעם שמחובר עם ה' כל רגע.. ואם הקדוש ברוך הוא מחיה אותי? סימן שיש לי יעוד ותפקיד בעולם.. והוא לא שונא אותי ולא כועס עלי ושם שטויות.. אתם יודעים מי מכניס לנו את המחשבות האלה לראש? נחשו... זה מתחיל בש.. נגמר ב"ן" ובאמצע יש ט... תדעו לכם.. שלפעמים ההרגשה הזאת שאם אני אעשה כך או אם אני אעשה כך זה יהיה טוב בשבלי .. אנחנו ממש ממש ממש לא יודעים מה טוב בשבילנו.. מסתבר שכל החיים שלנו אנחנו חיים עם הש.ט.ן בעצמו והוא מכניס לנו את כל הבעיות לחיים... אם הייתם ידעים איך אני ועוד חברים שלי מדברים עליכם.. ועל דנה בישיבה.. כמה דברים טובים אני מוצא בדנה.. שהיא מאוד מחוברת עם אלקים.. מדברת איתו מודה לו...מספרת שהוא איתה... ובאמת דנה היא לא אדם רע, והיא עושה הכל בתמימות ולא כדי לפגוע בפלוני או אחר אבל...

דור לוי3

New member
אבל... (המשך)

ראיתי הרבה פעמים את דנה עם פנים עצובות... בודדה.. מחפשת תשובות לבעיות שקרו לה בחיים... ויש מי שיכול לענות לה על כל השאלות.. לא חבל?!

דור לוי3

New member
סליחה על השרשור

בטעות נשלח לי.... בקיצור.. המטרה שלי היא אחת... בכל בעיה בחיים... לא משנה מה קורה לכם או מה עשיתם... אתם תמיד יכולים לפנות לבורא עולם תמיד... ואם יגרם שממה שכתבתי לפה.. תרימו את העינים לשמים לרגע אחד.. ותגידו משהו... לאלקים.. משהו שאתם חושדבים.. שאלה שאתם רוצים תשובה עליה..... תבקשו ממנו כיוון .. דרך.. שיפתור לכם את הבעיות בחיים... כל מה שרק תרצו.. אם זה מה שיגרם על ידי.. אתם תעשו אותי האדם הכי מאושר עלי אדמות... אני מאד מאד רוצה תגובות לדעת מה אתם חושבים... אוהב.. דור

וואו, ריגשת אותי עד דמעות.. אתה ממש מקסים!

קראתי כל מילה שכתבת.. ופשוט נהניתי לקרוא . אני גם דתייה, וזה ממש לא סותר את זה שאני אוהבת את דנה =] וכל מה שרשמת על בורא עולם, זה נכון מאוד.. כל אחד יכול להתחבר ובקלות תאמינו לי ... ריגשת אותי שכתבת שפתחת את הסידור ולאט לאט התמלאת אור, זה כ"כ נכון... המילים שכתובות שם יכולות להחיות עולם שלם - את העולם שהקב"ה ברא לנו
... שמחתי לקרוא, שיהיה לך בהצלחה בהמשך הדרך
...

ערב טוב דור החמוד ../images/Emo13.gif

קודם כל ברוכים הבאים לפורום הרשמי של הזמרת דנה אינטרנשיונל , הבית החם של כל אוהבי ואוהבי מלכת הפופ של ישראל
, קראתי את הודעתך , ואני מאוד שמח על הדרך החדשה בה אתה צועד , דרך השם . אני שמח שבחרת באור ולא בחושך , אמונה באלוהים היא ללא ספק דבר חשוב , עמוד תווך בחיים של כולנו , אני תמיד אומר כי אדם ללא אמונה הוא כעץ ללא שורשים . ללא ספק אמונה וכח האמונה מעורר את הנפש ופותח את הדרך בפני כולם לעבר האור של הבורא . לגבי דנה , דאגתך נוגעת לליבי ואם דנה תקרא הודעתך אני בטוח שגם לליבה , דווקא אני יכול לגלות לך שדנה בשנה האחרונה מאוד מתפתחת לעולם הרוחני , אחד הדיסקים האהובים עליה לתקופה זו וא האלבום האחרון של אתי אנקרי שרה משירי יהודה הלוי ז"ל , ואמונתה בבורא עולם היא יפה ובריאה . דנה וקראת לא מעט ספרים על אמונה ואלוהים , ולאורך כל הדרך אלוהים הוא האחד שנותן לה את הכח לשרוד בתעשייה כה קשה . אני לא חושב שדנה היא אדם עצוב לחלוטין לא , דנה אדם מאוד שמח שמשדר רק כה תקווה ואמונה בלב האנשים , נכון בגלל הקריירה ותעשיית המוסיקה אולי יש ימים קשים יותר קשים פחות , אבל דנה שלמה בדרכה ובחייה . אני שמח שכתבת בפורום , פורום זה פתוח לכולם , וכל אחד יכול לכתוב אשר על ליבו . ברוכים הבאים חמוד , יישר כח . תמשיך ללכת בדרך האמונה , אדם הוא ללא ספק אדון לגורלו , ואני שמח שקמת ובחרת לשנות גורל . אם אתה רוצה אתה מוזמן להמשיך ולבקר אותנו ולהתעדכן בדבר הקריירה של דנה , חדשוץ ועדכונים .... בימים אלה הפורום מסכם את העשור הקודם של דנה ובקרוב אנו נבחר את שיר העשור של דנה לעשור 2000-20009 . ערב נפלא .

וואו איזה חמוד אתהה !!

וואי ממש ריגשת אותי גםםםם !! איזה כייף לשמוע את כל הדברים האלההה..נשמע שעבר עלייך סיפור חיים לא קל...מקווה שטוב לך עכשיו ושימשיך ככה =]]]]

כל הכבוד בחורצ'יק, ולידיעתך...

דנה אינטרנשיונל גם מאמינה בבורא עולם, וגם אני(למרות שאני חילוני ואני לא שומר שבת) מאמין בבורא עולם. דרך אגב, אתה מוזמן להסתכל במילים לשיר של דנה "משחק הדמעות". שיר מתוך האלבום הראשון שלה. שים לב למילים שם ותבין שהשיר הזה בהחלט מאפיין את המצב שלה, ויותר מזה, הוא בהחלט מאפיין את הרמז שלך בהודעה שבסך הכל הקדוש ברוך הוא אוהב את כולם. הנה השיר: משחק הדמעות דנה אינטרנשיונל מילים: אהוד מנור לחן: דנה אינטרנשיונל ועופר ניסים מה שרואות העיניים כעת זאת לא תמיד, האמת כתב החידה הישן לא נפתר והגלוי הוא בעצם נסתר אז צפה להפתעות - לעולם אתה בארץ הפלאות - כמו כולם וכל אחד יכול לטעות - בן אדם אתה רק חלק ממשחק - הדמעות מה שקרה - הוא שיקרה שמע עוד לפני שאתה יורה לא ההורה, לא המורה ככה רצה כנראה הבורא אז צפה להפתעות... מה שראית - רצית מאוד כמו שראית טעית מאוד אז צפה להפתעות... נה נה... אתה רק חלק ממשחק - הדמעות. אתה רק חלק ממשחק - הדמעות. שיהיה לך המון המון הצלחה בהמשך דרכך ואתה בהחלט מוזמן לכתוב פה ולדבר עם כולנו!!!

דור לוי3

New member
ואו..

אני אומר לכם.. אני לא יודע מה להגיד..חחח פחדתי ממש שאולי ימחקו את מה שכתבתי.. למרות שהשקעתי כל כך הרבה מאמצים... אני מגלה שיש פה אנשים עם לב מבין ואוהב .. כל הכבוד ממש שמחתם אותי... אני חשבתי בדרך הבית, על משהו להגיד .. ולא מצאתי... אני רק יודע שבשיחות אחד על אחד מה שנקרא אני אוכל להיפתח יותר ולגלות יותר דברים שאי אפשר לגלות אותם בפרהסיה
מפאת הערך שלהם... שאולי יש כאלה שיבינו לא נכון... אם תרצו שאני אכתוב דברים של אמונה ודברים יפים אחרים אני אשמח... כי זה באמת נוגע לכולם.. חשבתי על זה , שלדנה יש המון רבדים באישיות... אבל יש משהו שמחזיק את כל האישיות הזו, וזו הנשמה הקדושה שלה, ואני באמת מתחבר לנשמה שלה, שעברה כל כך הרבה קשיים וכל כך הרבה יסורים, ואני מאוד מעריך אותה ומכבד, ויהי רצון שהקדוש ברוך הוא יברך אותה ויתן לה מה שהיא צריכה שיהיה להה טוב על הלב ויהיה לה פרנסה ולא יציקו לה, ושתהיה לה שלווה אמיתית... תראו, מעבר למה שאדם עושה בחיים, בין אם זה הולך עם התורה, ובין אם זה סותר את התורה, צריך לזכור כלל, שאסור לעבור אותו בשום פנים ואופן, לעולם ועד, קודם כל , לפני הכל, תהיה בן אדם. יש לך כיפה? יש לך קוקו, אתה שם אודם זה לא מעניין אף אחד.. מה שתמיד ישאיר רושם על אנשים זה היחס שלך כלפי כולם, הכבוד שאתה נותן .. ולא לחינם רבותינו אמקו (פרקי אבות) "איזהו מכובד המכבד את הבריות" ודנה היא אדם .. לפני הכל. היא נזהרת בכבוד הזולת, והיא באמת ובתמים רוצה לעשות טוב, רק שאני רוצה שגם לה יהיה טוב
כתוב בתהילים על הקדוש ברוך הוא "יתום ואלמנה יעודד" , שזה מראה על היחס של הבורא לבריות שהוא ברא, הדיעה הרווחת בעולם, שאם יש לך כח, (כסף) אז יתנו לך כבוד ויחס, זה ממש ממש ההיפך אצל בורא עולם, בורא עולם שם לך למי שמדבר אליו מקירות ליבו, כמה שהוא יותר תמים, כמה שהוא יותר חסר אונים, שאין לו על מי להישען, ככה הקדוש ברוך הוא יותר עונה לו בגלוי.. ואני רוצה להגיד לכם, שכל החיים של דנה זה מראה על דבר אחד, על היעדר האמת . מה זאת אומרת? אני אסביר.. דווקא בציבור שומרי תורה ומצוות , היה צריך להיות ברור שגם אם יש לך משהו להגיד, יש דרך להגיד אותו, לא בקללות, לא באבנים (שאני חייב להדגיש שהתקשורת ממש ממש ממש מחצינה דווקא ציבור מאוד מאוד מצומצם שעושה את כל הפרובוקציות.. אני דווקא מכיר את הרוב והרוב זה ממש ממש לא כך) כתוב בתורה ש"דרכיה דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום" אם יש אדם "קשה" שסותר את הדרך שלך... ואתה באמת מאמין שזו הדרך הנכונה שלך.. אפילו שכל העולם אומר שלא...(אני אגלה לכם סוד... בכל יהודי יש את הכח לעמוד מול כל העולם וללכת בדרך אחרת... אם תהיו חכמים.. תנסו למצוא מישהו בהיסטוריה שלנו .. הראשון.. שעמד מול כל העולם.. וסתר תנחשו את מה? את האמונה שלהם........... נו .. אני אתן לכם עוד כמה שניות... אברהם אבינו.. היה לו את הכח לעמוד מול כל העולם, ולא היה אכפת לו שישרפו אותו אחרי זה באש... ובשביל מי הוא נלחם? בשביל ה', כולם היו משתחווים לבובה.. (שדרך אגב, אם אני לא טועה.. השמות האלה של החודשים הלועזיים אלה הם השמות של הפסלים שהיו בבית של תרח, אבא של אברהם אבינו) ולכן קראו לו "אברהם ה"עיברי" שכל העולם בעבר אחד והוא בעבר אחר... זה משהו שאף גוי לא יכול לעשות, דווקא בגלל שדנה היא יהודיה , ויש לה עוד מעלה שאין לנו..(היא כהנת- מה יוצא לה מזה? שהיא תאכל דברים מיוחדים שלנו יהיה אסור לאכול כשיבנה בית המקדש, ויש לה עבודה מאוד מאוד מיוחדת שאנחנו בתור "ישראל" -{יש 3 דרגות ישראל לוי וכהן שכהנים הם משבט לוי}, לא יכולים לעשות... ובאמת קראתי על זה בספר על בית המקדש ואני מקנא בה.. חחח.. ממש דברים מדהימים...) אז דווקא בגלל שהיא לא באה מהאויר.. יש לה אבות ואבות אבות.. עדדדדדד לאהרון הכהן שהיא מהצאצאים שלו... עשו מחקר ומצאו שלכהנים יש גן מיוחד שאין לאף יהודי אחר.. ממש פלא...בקיצור.. אני אוהב אתכם מלא.. ושמח מאוד על שיש לי כח לכתוב.. ושאצבעות שלי זזות מעצמן על המקלדת... ושאני יכול לפתוח את העיניים.. ושיש...."מישהו.............שדואג לי שם למעלה"... וגם לכל האחים והאחיות שלי.. בכל העולם....
ישר כח גדול
חחח (זה מה שמצאתי מתאים חח) זה נראה מה זה מאיים..... אני ממש לא נראה ככה חחח... מי שרוצה... [email protected] זה המסנג'ר שלי

דור לוי3

New member
אני לא יודע אם

אם תהיה איזו בעיה אבל... הנה אתר שמצאתי בגוגל , שמראה קצת על אופי המקום בוא אני נמצא.. ויש שם גם שיעורים מיוחדים מתוך המקום... שאני שמעתי וגם המעביר הוא מאוד מאוד מאוד מיוחד וטוב לב.. ממש כיף לראות... אם תרצו.. WWW.BYOSEF.COM (זה דומה ל BE YOURSELF ) חחח עכשיו שמתי לב...

דור לוי3

New member
את מה שאמרתי על ..

את מה שאמרתי על הכבוד בין אדם לחבירו זה לא ממני... זה שמעתי באתר הזה.. כל שנה בערב יום כיפור הם עושים שם (בבאר שבע נראה לי..) מעמד אדיר של עשרות אלפים (חילונים).. שבו הם מתקבצים לתפילה.. משהו באמת מיוחד אז לפני המעמד, אותו רב שכולם באו בשבילו, הוא נואם נאום פתיחה ומשם לקחתי את זה זה בדקה ה3.. http://www.byosef.com/slihot.htm

דור לוי3

New member
אממ.....

זה בסדר מה שכתבתי?... או שאולי אממ.. אני צריך שתגידו לי... תודה על היחס החם...

דור לוי3

New member
היי ../images/Emo13.gif

אני כבר כמה פעמים בודק אם יש תגובה.. חח אבל אני רואה שאולי אתם עסוקים... לימודים וזה... תראו... חשבתי על זה קצת.. ורציתי לשאול אתכם.. ואפילו לפתח דיון... כתוב בתורה "תמים תהיה עם ה' אלקיך".. זה נמצא בחומש דברים בפרק יח' פסוק יג'... ועל זה רש"י כותב "הִתְהַלֵך עִמּוֹ בִּתְמִימּוּת וּתְצַפֶּה לוֹ וְלֹא תַחֲקוֹר אַחַר הָעֲתִידוֹת אֶלָּא כָּל מַה שֶּׁיָּבֹא עָלֶיך קַבֵּל בִּתְמִימוּת וְאָז תִהְיֶה עִמוֹ וּלְחֶלְקוֹ" אני נמצא בשאלות עם עצמי.. ולכן כתבתי פה בפורום.. כי זה נוגע פה אל כולם, נגיד ואדם, בן, מרגיש שהוא נולד בגוף הלא נכון... מה עליו לעשות? אם הקדוש ברוך הוא בעצמו אומר, שגם אם נראה לי שצריך לעשות כך או כך, אסור לי לבוא ולשנות ממה שהוא עושה, אפילו שנראה לי שאולי אני צריך להתאים את גופי ל"נשמתי".. כלומר משתמע ממה שכתוב בפסוק, שהקדוש ברוך הוא ברא אותנו באופן מסויין, שהוא מבקש מאיתנו לא לשנות אפילו פרט בחיים שלנו, כי הוא יודע מה טוב בשבילנו... ואם בן אדם משנה , אז שלא יצפה שיהיו לו חיים שילכו חלק, כי הוא מכניס את עצמו וכביכול משחק את התפקיד של הבורא , עכשיו מה הסיבה שאדם מרגיש כך, זה כבר עניין, אני מאמין שלא סתם אדם עובר דברים, ולא סתם דנה עשתה את מה שעשתה, כמו שהיא בעצמה שרה "הכל זה לטובה".. אבל אני מאמין שאם היא רוצה שלא יהיו לה שום קשיים בחיים ושום הפרעות שאין לאדם אחר, אז כמה שפחות לא לשנות מהדרך ה"טבעית" שבה הוא מובלת על ידי אלקים, אני לא מאמין שהקדוש ברוך הוא ברא גבר עם נשמה של אשה סתם כי הוא רוצה להתעלל בה, לכן אם דנה קוראת את זה עכשיו, אז תדעי לך שאני אוהב אותך מאוד, ולא הייתי כותב את זה לא מאהבה.. ולא יפריע לאף אחד לשמוע דיעה שהיא סותרת את מהלך חייו שהוא בנה לעצמו, אם זה בדרך נעימה ולא בהתקפה והכי חשוב באהבה אמיתית....

דור לוי3

New member
היא

היא* מובלת.... נראה לי שאולי לא הייתי צריך לכתוב את זה........................................

אוקיי חמוד , בוא נשים גבולות ../images/Emo13.gif

ערב טוב לך ושבת שלום , אתה אמנם כותב יפה וזורע פרגונים במהלך כתיבת ההודעה , אבל לאורך כל הדרך שולח עוד הערה ועוד הערה על דנה בצורה הפוליטיקאית שלך , לדנה יש חיים קשים וימים עצובים , אלוהים לא ברא נשמה של אישה בגוף של זכר , אני לא חושב שכך הייתה צריכה לעשות , וכו וכו ... חמוד שלי בוא נבהיר מספר נקודות חשובות : - כאן לא מדובר בפורום יהדות , ולא פורום קבלה , מדובר בפורום הרשמי של הזמרת דנה אינטרנשיונל , נכון פורום זה פתוח להמון דיעות אבל בגבול מסויים כי פורום זה הוא רשמי . אז אני חושב שכדאי קצת להרגיע אם כל ציטוטי התנ"ך והפסוקים , עד כמה שדברי תורה הם בהחלט דברי אור שפותחים נשמתנו לבורא עולם עדיין זה פורום דנה וצריך לשמור על הקשר הגיוני בדברים ותוכן הפורום , וכשגולש נכנס להתעדכן מה חדש בקריירה של דנה ? הוא בטח לא צריך להתחיל לקרוא פסוקים מהתנך , ואילו בחירות נכונות או לא נכונות עשתה דנה בחייה . - אין לך מושג איך חייה של דנה נראים , אתה לא גר איתה , ועדיין אינך מכיר אותה אישית , מה שרואים בתקשורת ועל במות זו דנה אחת , מה שיש בחיים האישיים זו דנה אחרת , אז אם כל הכבוד ואני יודע שאתה בא ממקום טוב , תרד ממנה, אין לך זכות לשפוט את בחירותיה , ובטח שלא שוחחת אתמול עם אלוהים והוא אמר לך שאין כזה דבר נשמה של אישה בגוף של זכר . נסתרות דרכי האל , תתפלא לשמוע שבקבלה לומדים על גלגול נשמות ובהחלט קיימת שם התופעה של נשמה נקבית בגוף זכרי , יותר מזה לכל אדם יש את מלוא הזכות להחליט איזה גוף = כלי , מתאים לנשמתו , בסופו של דבר הנשמה היא הטהורה והנצחית והגוף הינו חומרי וחולף . אז אני מבקש אתה גולש פה תכבד את דנה , אל תשפוט את בחירותיה ואל תנסה לרמוז שהיא ביצעה החלטה לא נכונה , וכבר אני מזהיר אותך לא ללכת צעד אחד קדימה ולהתחיל לרשום שכל הומו יכול לבחור להיות סטרייט . אתה לא מכיר בני אדם , דנה חיה חיים מדהימים , שלמה בבחירותיה ובדרכה , שלמה בנשיות שלה באמונה שלה , ומקבל רק הארות וברכות מאלוהים . בחרת בדרך האמונה טוב לך מקסים מחמם את הלב , תמשיך בדרכך ושיהיה לך רק טוב , אבל בוא נרד קצת מהקטע של תורה מצוות וחוקים בפורם של מכלת הפופ הישראלית . תודה ושבת שלום לך ! .

הרשה גם לי להגיד לך משהו ובעדינות... ../images/Emo13.gif

תשמע אדוני, גם לי יש כבוד לתנ"ך ולכל מה שכרוך באהבת העם והארץ. אני בהחלט אוהב לקרוא ולשמוע כל מיני דברים שהתנ"ך אומר לנו, וחלק מהם אני גם ממלא(כמו למשל לא לאכול חמץ בפסח), אבל עם כל הכבוד לתנ"ך (ויש הרבה מאד כבוד!!!) יש כמה דברים בו שלא נראים לי ולכן אני לא הולך אחריהם. וחוץ מזה, האמונה שלי היא שהקדוש ברוך הוא ברא לנו את הלב ואת השכל בשביל לנווט את החיים שלנו כמו שצריך. שזה אומר כמו שנכון לנו באמת. לכן כפי שאמרתי, יש דברים בתנ"ך וביהדות בכלל שאני אכן מקבל אותם, אבל יש גם דברים שלא. יש ביהדות אפילו דברים שנראים לי לא הגיוניים בעליל. לכן אני מאמין שדנה עשתה בחיים שלה את מה שהיא עשתה(וכן, למרות שזה סותר את התנ"ך) מפני שזה מה שהלב והמוח שלה הנחו אותה לעשות וזה מה שהיא הרגישה שמתאים לה. עכשיו שתדע לך דבר אחד: הרבה אנשים לוקחים את התנ"ך כאלוהים מקובע(זאת אומרת מפרשים את אלוהים כמשהו של התנ"ך בלבד), מה שאני לא עושה. אני מאמין שאלוהים זה משהו שהוא הרבה מעבר לתנ"ך ויכולים להיות עוד המון דברים ותכנונים שלו שאינם קשורים לתנ"ך ואנחנו לא יודעים זאת כי כידוע: "דרכיו של הקדוש ברוך הוא נסתרות הן". בקיצור, עשה בחיים שלך מה שאתה רוצה, תחשוב מה שאתה רוצה אבל אל תנסה לבוא ולהטיף מוסר לאחרים כל עוד אתה לא במצב שלהם, במיוחד לא בפורום של דנה ובטח ובטח שלא לדנה עצמה. אז שיהיה לך בהצלחה רבה ואתה בכל זאת מוזמן לכתוב בפורום של דנה אבל לכתוב בהיגיון ובצורה זהירה שלא תפגע באף אחד מגולשי הפורום ובעיקר לא בדנה!!! סופשבוע נעים נשמה
עידו

יש הבדל בין דת ליהדות , מחזק את דבריך ....

רבים נוטים לחשוב שיש לדתיים מאין בעלות על אלוהים , והתנך הוא מאין ספר חוקים של מצוות עשה ולא תעשה בלבד , אלוהים מעולם דתי מצטייר כמאין דמות סמכותית שיש לחיות לפי ספר חוקים קפדני ורק כך אתה נחשב כמאמין , אך לא כך הדבר . אלוהים לא קשור לדת , אלוהים הוא היישות האחראית לבריאת העולם , בעבר המקובלים שבסקלת הזמן היו הרבה לפני הדתיים ושלל החוקים שלהם עסקו בחקר היקום ובחקר בורא עולם , המקובלים הגדולים ביותר לאט לאט הגיעו לתובנה כי התנך הוא ספר הבא לפענח את חוקי הבריאה ונותן לנו את הדרך להגיע לליבו של הבורא , בקבלה לומדים כי התנך הוא ספר המכיל מקבץ של סיפורים רוחניים וכל סיפור בא ללמד עקרון רוחני כזה או אחר , הקבלה טוענת כי התנך הוא ספק סתרים ואילו ספר הזוהר הקדוש מפענח את התנך ונותן לנשמת האדם את הדרך לחיות לפי רצונו של הבורא . רצונו של הבורא כשמו כן הוא בורא = אור , שנחיה באור ונלבד להיות אוהבים ונותנים , נכון יש שלל עקרונות שהקבלה מלמדת ואף אחד מהם לא בא להטיף או לומר לך מה אסור ומה מותר , לדוגמא : - למד לבטל את האגו - למד לקבל לא לעצמך אלא לקבל על מנת לתת - למד לממש אהבת חינם - למד להלחם בעין הרע - למד להתחבר לטוב ולהלחם ברע וכך הלאה ..... הקבלה אינה דת , מראש יש בדת משהו מאוד מגביל ומחלק יוצר פירוד , ואילו בקבלה לומדים על העקרונות של היהדות . אלוהים שייך לכולם ולכל אחד הדרך שלו להתחבר אליו וללדת בדרכו , דרך ארץ קדמה לתורה . דנה לא עשתה דבר שסותר את התורה , ההיפך דנה בחרה להיות נאמנה לצו ליבה ולבנות לעצמה כלי = גוף שתואם את נשמתה , ובכך היא חייה חיים יותר שלווים מלאי סיפוק ומימוש . שורה תחתונה איש איש באמונתו יחיה , והרשו לי לסיים בציטוט מתוך שיר של מדונה : "... איני דתייה , אבל אני מרגישה כה טוב , זה גורם לי לרצות להתפלל , תפילה את תמיד היית שם , איני דתייה אבל זה מרגיש כה שלם , זה גורם לי לרצות להתפלל ..... " שבת שלום .

התנ"ך , מתוך פורום קבלה ../images/Emo13.gif

התנ"ך מעבר ללבוש החיצוני שלו, מתאר לנו את הכוחות שפועלים על כל אחד מאיתנו. הוא יכול לתת לנו מענה לשאלות הכי חשובות: מי אני? למה זה קורה לי? מדוע יש סבל? ומה הטעם של החיים? את הפנימיות של התנ"ך נוכל להבין לאור חכמת הקבלה. בימינו חכמת הקבלה התגלתה לעולם דרך הביאור של בעל הסולם, שהיה המקובל הראשון שנתן הסבר מקיף לכל חכמת הקבלה בצורה שמותאמת לכל אדם ואדם. אדם שהולך בדרך הרוחנית, יכול להתחיל לזהות את כל הדמויות התנ"כיות בתוכו ולדעת מה כתוב בתנ"ך גם בלי לפתוח את הספר. כל התנ"ך מדבר בעצם על ההתקדמות הרוחנית הפנימית של האדם. וזה לא משהו שאנחנו לא מבינים וצריך להאמין בו. הקבלה לא דורשת מהאדם שיאמין בצורה עיוורת, אלא שיגלה ויבדוק הכל בעצמו על עצמו. התנך - הוא מעין "אלבום תמונות" של מצבים באדם יחיד ובאנושות בכללה. הוא מדבר על מצבים שעברנו , עוברים ונעבור , ואם נשכיל להבין אותו היטב , כמו שהמקובלים שכתבו אותו התכוונו , בכל מצב שנפגוש מיד נוכל "לשלוף" את המצב הזה מהתנ"ך להבינו ולהתנהג בהתאם . כדי לעשות זאת , עלינו לראות את התנ"ך דרך אותם עיניים של אלו שכתבו אותו . לשם כך נחוצה חוכמת הקבלה , ומזה נובעת חשיבותה .

DBTK

New member
היי דור לוי היקר../images/Emo13.gif

שמחתי לקרוא את ההודעה שלך כאן בפורום, והצלחת לרגש אותי בסיפור חייך שעברת עד כה. יפה מאוד שהגעת לתובנות שלך ולדעה האישית שמלווה אותך כיום בחיים. זה טוב מאוד, וכל עוד הבנת את החומר הנלמד - זה אומר שיש לך בינה וזו ברכה להבין כאלה דברים, שתדע
תמשיך ללכת עפ"י מה שאתה מרגיש ואיך שהלב מנחה אותך. דרך האהבה אנחנו מרגישים את אלוהים, ואם אתה מרגיש טוב בליבך, ומעניק אהבה טהורה, אתה מכיר באהבת האל. תמשיך לכתוב פה, ולהשתתף בדיונים, ושיהיה ערב נפלא

דור לוי3

New member
זה בדיוקקקקקקקקקקקקקקק

מה שלא התכוונתי כשכתבתי את ההודעה... תודה רבה על המחמאה אבל אני חושב שפוליטיקה זה לא כל כך מחמאה.. זה יותר מסמל אדם שרוצה לנווט אדם אחר גם אם זה לא דרך נכונה עבורו... אני כותב כמה אני אוהב את דנה לא בשביל שישמעו דברי, אלא כדי שתבין שאני חס וחלילה לא נגדה, להיפך, אני חושב שדנה עד עכשיו עשתה מה שיכלה כדי לשרוד בצורה מכובדת ולהמשיך להיות אדם למרות מה שהיא סבלה בחיים, אני חס וחלילה לא בא לשפוט . מי אני בכלל ? אם זה כך משתמע מההודעה אז אני ממש מתנצל.. אני בעצמי עברתי את התהליך הזה ואני יודע תאמין לי מה זה להיות במקום כזה, אתה אפילו לא מתאר לעצמך, כמה כח צריך כדי להמשיך.. ואני להיפך מחזק את דנה שתמשיך לחיות איך שהיא חושבת, הסיבה שהעליתי את הנקודה היא כדי להקל לא כדי להכביד אבל זה אם תהיה לי הזדמנות לדבר עם דנה ולא בפורום לעיני כל כי אני רואה שיש כמה דברים שאיא אפשר לכתוב בציבור כמו שכתבתי בהודעה הראשונה.. אם אני אוכל לדבר עם דנה זה יהיה לי לעונג ... וחס וחלילה אני לא אלקים ואף אחד עדין לא מינה אותי לרב שיפסוק .. תודה ואני באמת אוהב אתכם...

למעלה