שלום רב.. חדשה כאן

שבלול2011

New member
שלום רב.. חדשה כאן

מטופלת במכון פוריות. לאחר 2 הזרעות, ו3 IVF עם החזרה.
בהחזרה האחרונה היה נראה שאיכות העובר טובה מאוד מהקפאה, רירית נורמטיבית ורמת פרוגרסטרון תקינה. עם זאת ועל אף כל הציפיות, אחרי בדיקת דם התברר שהבטא שלילית (למרות שלא היה מחזור, כנראה משימוש באסטרופם).
השאלה היא מה ניתן לעשות? מה עוד ניתן לבדוק? וכיצד ניתן לדעת מה לא עבד? הטיפול האחרון היה האופטימלי מבחינתנו אבל לא צלח.
אשמח לתגובות והארות
תודה רבה

britney19

New member
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה

האם עלו על בעייה ספציפית ? נגיד אם הזרע לא תקין אפשר לנסות לעשות מיון . אפשר לנסות פיפל שאומרים שעוזר להשתרשות . אולי אם תכתבי מה כבר ניסיתם ומה הרקע שלכם בנות עם נתונים דומים יוכלו לסייע.
בהצלחה

שבלול2011

New member
שלום

בדיקת רחם תקינה וכל הבדיקות שעשינן. בגדול, בתיק רשום unexplained. בעיה לא ידועה ממש.
הזרע תקין. בתחילה היה לי פרוגרסטרון גבוה בגלל הזריקות וחיכינו חודש לאחר שאיבה. כמו כן, שמו לב שכבר אחרי מחזור יש לי זקיקים גדולים והביאו לי חודש אחד מעכב. זה די עזר ובשאיבה נשאבו 17 ו9 עוברים הוקפאו, גם איכות העובר הייתה טובה יותר. רירית תקינה. אבל נראה שיש בעיה בהיקלטות אצלי. ואני לא יודעת ממה זה יכול לנבוע. חשבתי לעשות שוב בדיקות דם כלליות ולראות אולי שם הבעיה ויש מדדים שחורגים מן הנורמה ויכולים להשפיע. לא יודעת. די מתוסכלים כי חשבנו שזה ניסיון מוצלח.

למעלה