שלום לכולם

שלום לכולם

המקום נשמע נחמד והחלטתי להגיד שלום ולכתוב בקצרה עלי. דבר ראשון, מבחינת המין, אני הטרוסקסואל ושלם עם זה. דבר שני, אפשר להגיד שאני מעדיף אהבה על פני סקס. מעדיף סצנה של שכיבה בכר דשא בפיקניק ביחד עם הבחורה שלי ולדבר על פילוסופיה למשל. לשכב איתה זה נהדר, זה משהו שגם צריך... ומשהו שרוצים אבל זה משני. זה פחות או יותר הצד שלי, אדם

train

New member
שלום אדם ../images/Emo65.gif

אני נהנה לקרוא את הדברים שאתה כותב בפורומים אחרים, ואני מאוד אשמח אם תכתוב כאן.

תודה רבה ../images/Emo13.gif

אני מקבל את הרושם שאני מצליח לעצבן חצי מהקוראים ולהנות את החצי השני, מניח שאני בדרך הנכונה...
אכפת לך להסגיר אילו פורומים? לא זוכר את כינויך באחד מהם כקבוע...

train

New member
אל תתרגש ממי שמתעצבן

כל עוד אתה לא "נכנס" במישהו באופן אישי, תכתוב מה שבא לך. בשביל זה קיימים פורומים. ומי שמתעצבן- זה באמת בעייה שלו. או שלה. כי אין סיבה להתעצבן. כל אחד יכול לחשוב אחרת.

אכן

אבל קשה לנהל ויכוח עם מישהו שחושב כמוך... חילוקי דעות זה דבר בריא לפעמים כל עוד מתייחסים בכבוד לבן השיחה כמובן

clio32

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo45.gif פשוט נכון!!!

שלום רב, אני פשוט לא מאמינה שאני קוראת שמישהו מעדיף אהבה על פני סקס... שנים שזו דעתי, אני כאשה נשואה אהבתי ואוהבת תמיד את הקשר הורבלי, את היחס, את הגישה החיובית לגבי בן הזוג. כל דבר הקשור בסקס נראה לי מעין "חובה" בגדר הנישואין. אף פעם לא ראיתי בסקס מטרה אולי רק אמצעי (למה? עוד לא החלטתי...), אבל לעיתים נדמה לי שהיום הסקס הפך למטרה שאפילו מצליחה לקדש את כל האמצעים להשגתה (ראה מספר עצום של אתרי סקס באינטרנט והרווחים האדירים שלהם). מרוב דיבורים על סקס לא נשאר מקום לדבר על הדברים החשובים באמת לדעתי - זוגיות, אהבה, יחסים של כבוד ופירגון. לעיתים נדמה לי ואני חייבת לציין שגם ע"י בעלי החיים הם סקס ומה שבין לבין אינו משמעותי/חשוב/מעניין וכו'. האם למישהו כאן יש דיעה בנושא? אני חייבת לציין שזה לא שאיני נהנית ממין, אני חושבת שנותנים לו בחיים האלה מקום ונפח עצום, הרבה מעבר לחשיבותו בחיי היומיום... קליאו

תראי... זאת החלטה פשוטה למדי

האורגזמה הגברית אורכת כמה שניות של התפרצות מתח חשמלי בראש, לפני זה יש את הדגדוג של האיבר שגם, כמובן, מסב הנאה... להגיד שיש בזה רגשות? להרגיש את האישה (או הגבר) מבפנים? בשורה התחתונה, נניח ובחורתי עומדת בפני בחינה קשה שאני יכול לעזור לה להתכונן, ונניח והיא קיבלה בבחינה 100 בזכותי, כי עזרתי לה, האושר הזה יותר גדול. אני יותר מתגעגע לחבק אותה מאשר כל דבר אחר. זאת הדעה שלי בנושא. אדם

למעלה