שלום אנשים

offir67

New member
שלום אנשים

שלום אנשים אני חדש כאן אצלכם ואשמח להיות כאן מידי פעם. אני כרגע לא דתי אבל שומר על מסורת המשפחה דתית ומתחרדת והיתה תקופה ארוכה ששגיעו אותי על חתונה עד שברחתי להרים וגרתי שם כמה שנים
וחזרתי למרכז לפני שלוש שבועות בערך. אני מרגיש שאני נמשך לשני המינים ובשנים האחרונות יותר לגברים יש לי רצון להיות עם מישהי אבל בלי מסגרת נישואין אבל מרגיש משיכה יותר לגברים אני יודע שכל אחד עובר את זה קצת מוזר לי לכתוב כאן.בחודשיםה אחרונים מרגיש יותר ויותר משיכה לכיוון בנים אני לא מאלו שמתפרפרים בגלל החינוך שקבלתי . היו לי חברות פעם אבל לא ממש נמשכתי מבחינה מינית, אני לא רואה את עצמי חי בזוגיות עם מישהי או מישהו נשמע קצת מורכב נכון? אשמח לשמוע קצת תגובות

BabyBoy1

New member
ברוך הבא../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif

אני חושב שכולם עוברים את השלב הזה שתיארת. גם אני הרגשתי בהתחלה משיכה גם לגברים וגם לנשים (לגברים תמיד יותר), אבל לא הרגשתי שאני מסוגל לחיות בזוגיות עם גבר. אבל ככל שהזמן עבר הבנתי שאני בעצם נמשך רק לגברים, וה"מחסום" הפסיכולוגי שהיה לי לגבי זוגיות עם גבר ירד. אני חושב שאתה פשוט מבולבל בקשר לרגשות שלך, אני מציע לך לא לחשוב על זה ולא לתכנן יותר מידי, אני בטוח שבסוף תמצא את האחד/ת בשבילך

offir67

New member
שלום

שלום קראתי את מה שכתבת ותודה אולי אתה צודק פשוט הפנמתי את כל הספור הזה הרבה שנים ולא העזתי לעשות הרבה דברים והרגשתי שהשנים עפות לי. היום אולי מעז קצת יותר מאשר שפעם אבל לא כמו אנשים אחרים.

קיל איל

New member
שלום לך גם

דבר ראשון תתדש על הבית במרכז:) לדמיין את עצמי בזוגיות זה עסק שגם אני מתקשה בו לא מעט:\ נחמד שלא מיהרת להגדיר את עצמך סופית כהומו\סטרייט\בי מעדיף בנים\בי מעדיף בנות ברוך הבא:)

offir67

New member
ערב טוב... המשך בפנים

שלום קודם תודה על התגובה ועל הברכה
אני אף פעם לא הגדרתי את עצמי לגבי משיכה מינית. אין לי בעיה עם מי שנגדיר את עצמו ככה או אחר. היתה לי שיחה מקודם עם מכר שהוא אמר שאני בקטע של סטוצים ולא רוצה בכלל קשר והסברתי לו שאני כן מחפש קשר אבל לא לגור ביחד כמו שהוא רואה את הדברים מה קשה להבין? אותי
הוא לא מאמין שאני מחפש קשר עם מישהו לפי הראיה שלו קשר בסופו של דבר זה לגור ביחד ולא נכנסים ישר לקטע של נאנטמיות מהרגע הראשון לא יודע אולי הוא צודק אולי לא אבל אני לא מסכים איתו שזוגיות בסופו של דבר זה לגור ביחד. כי אני טפוס שאני רגיל לגור לבד זה לא משנה אם זה אישה או גבר. קצת מבולבל לי כל הקטע הזה למרות שאני בן 37 עכשיו
מבחינה מינית מרגיש יותר משיכה לכיוון גברים עם נשים זה יותר שיחות נפש נשמה מה שנקרא. אני מקווה שאני לא לבד בעניין הזה

בהחלט לא לבד ../images/Emo24.gif

למשל אני אישית לא סגור על עצמי . פתוח להצעות .. מה שהמליצו לי ואני מעביר את זה הלאה אלייך - לנסות קשר . כלומר , למה שלא תצא למועדונים\הרשם באתרים (כמסורתי , כמו שציינת) ותחפש קשר ? אתה יכול לנסות גם עם נשים . כך תוכל להגיע להחלטה . הבנתי ממך שאתה סגור בקטע של הפגישות. אני טועה

offir67

New member
לגבי ל לבד...

ערב טוב שוב המון תודה. טוב להרגיש שאני לא לבד. אני לא ממש מתחבר למועדונים ולבתי קפה אנינטפוס ביתי סולידי. חפשתי גם קשרים דרך אתרים אבל הרוב רוצה סקס או מחפש דוגמנים ואני מחפש יותר את החום הרגש שיהיה לי מישהו שאני אוכל לסמוך ולגבי נשים היו לי פעם חברות לא היה ממש מגע מיני אבל נראה מה לעשות

מזדהה איתך../images/Emo45.gif

גם אני מודע שבצ'אטים מצ'וטטים חרמנים רודפי סקס . ההומואים שהכרתי הם מהפורום . אמנם לא הפורום הזה (הפורום חדש) אבל גם פורום בתפוז - "גאווה צעירה" . לכן , אני ממליץ לך בעוד שבועיים , כשהפורום יתפתח בקצת , תוכל לשלוח מסר אישי ולהכיר בפורום . רובם אם לא כולם לא מאלו שתמצא בצ'ט .. מה גם תוכל להכיר אותם קצת לפי ההודעות בפורום ולבחור עם מי אתה רוצה קשר (בידיעה שהוא מאזור מגורך) ותוך כדי קשר וירטואלי , יעלה האופציה להפגש . אני גם מתכתב במשך תקופה ארוכה של חודשים ומעלה את האופציה להפגש . לגבי האתרים , אפילו שלרוב זה למטרת סקס , אתה יכול לציין את האפשרות של קשר ללא סקס ומי יודע, אי פעם, תקבל מייל מבנאדם שמחפש קשר איתך .

offir67

New member
לקחתי לתשומת ליבי...

היי קראתי את מה שכתבת ואני מסכים אתך לגבי צאטים מסוימים. אני לא אומר שסקס זה לא טוב אבל לא חושב שסקס זה הכל זה רק חלק ממשהו . לפחות אצלי זה לא מקום ראשון . לגבי גאווה צעירה אני כבר לא כל כך ילד בגיל אולי בראש עדיין כן
וקבלתי מה שאמרת בשורה התחתונה: המון תודה אופיר

למעלה