שי, אז מה אתה אומר?

מאיושית

New member
יש סקר חדש...

קדימה, לענות עליו!

kedeman

New member
ד"א גלית את מוזמנת לרשום את הסקר

אני לא זוכר מה אמרנו בקשר אליו אבל תשאלי (מה כבר יכול להיות רע??)

נ ו ם

New member
לא ממש, אבל נראה לי מוגזם להעריץ...

...אותו. אם לא נאט לא נקשיב לא נשים לב לפרטים לא נגיע לארץ חדשה. לא נגיע נגיע נגיע לארץ חדשה.

מאיושית

New member
לפי דעתך...

נעם, זה קצת מיותר להתווכח על הערצה... זה עניין מאוד אינדיווידואלי.

kedeman

New member
קצת על ערכים ומטרות

לתנועה שלנו יש 5 ערכים שהם: דמוקרטיה, שוויון, סובלנות, ציונות, עבודה הערכים שלנו באים לידי ביטוי ב8 המטרות שלנו המטרות הן בעצם מה אנחנו רוצים שהחניך בתנועה יהיה כאשר הוא יצא לחיים האמיתיים (או במילים אחרות אחרי שהוא היה בתנועה מכיתה ד עד י"ב או גרעין איך אנחנו רוצים שהוא יהיה) לכן גם המטרות מנוסחות בשלון "בוגר ש..." כי ככה אנחנו רוצים שהבוגר יהיה המטרות הן: א. בוגר הרואה את האדם ואושרו כיסוד מרכזי בהוויה ומקיים אורחות חיים המבטאות אמונה זו. ב. בוגר בעל עמדות סוציאליות ודמוקרטיות ג. בוגר הרואה במסורת ישראל מקור השראה ולא מקור סמכות ד. בוגר שאחריותו האישית והטלת הספק הינם יסודות בגיבוש תפיסת עולמו ומימושה ה. בוגר המבסס את קיומו החומרי, החברתי והתרבותי על עשייה אישית ו. בוגר המעורב ופעיל בתהליכי שינוי חברתיים בכיוון אמונותיו ותפיסותיו ז. בוגר השואף להגשים את עצמו במדינת ישראל ושותף בצהליכי הקמתה ובנייתה ח. בוגר השואף להגשים את עצמו במסגרות סוציאליסטיות יש את זה גם באתר וגם בקלסר מדצים (זה ממש בהתחלה)

Princess 1

New member
שתי שאלות :

1. מאיפה הקרצת תדברים האלה , המטרות והזה השני ... ? 2. מה הסקר?

hadasbaril

New member
תשובות

1. כמו שכתוב למטה מהפורטל הכחול או בקלסר הדרכה ממדצי"ם 2. אם אני מבינה נכון לקיים מפגש פורום

Princess 1

New member
אהההה... תודה הדס :)

מפגש פורום ? למי מגיע ה © לרעיון הזה ? ועל מה הוויכוח ?

למעלה