שיר:

אני מאוד אוהב את האישה מהעבודה.
אני יכול להתחיל אתך.
אני אוהב ליצור קשרים חומריים.
תאמין לי שלא גנבתי ולא קיללתי.
מה אתה אוהב לעשות בזמן הפנוי?
מקווה שיהיה לך טוב.

זה שיר מחאה. המלחמה שלי בעולם סובבת בעיקר סביב אהבתי לאישה שעבדה בשבילי פעם. האמירה שאני יכול להתחיל עם נשים בקלות וליצור אתן קשרים חומריים, היא מחאה וחיזוק. אני חושב אם בהיגיון אפשר וכדאי להגיד שיאמינו לי שלא גנבתי ולא קיללתי, במקום להגיד שבאמת לא גנבתי ולא קיללתי. חשוב להתעניין בתחביבי חברים ולאחל להם טוב.

הנה שיר:

חמודה, עדינה, שמחה ורגישה

דיברנו בספרים, בחיי ובאישה

קניתי מתנה ודאגתי כשאנושה

געגועיי עזים כמלה קדושה

חברה מלאה שלווה וחוכמה

אדאג כשתיתקף פחדים ואימה

נסעד ביחד ואביאה לנמנומה

טובה הייתה אלינו אמה

אני מאוד אוהב את האישה מהעבודה.

אני יכול להתחיל אתך, בחורה.

אני אוהב ליצור קשרים חומריים.

תאמין לי שלא גנבתי.

תאמין לי שלא קיללתי.

מה אתה אוהב לעשות בזמנים הפנויים?

מקווה שיהיה לך טוב.

וזה הסוף.

נערך לאחרונה ב:
אולי הדרך החזקה והטובה להשפיע היא לדבר על הצלחות שכבר יש לי בחיים, ואפשר להציע לשוטר או לשופט להאמין בסיפור במקום להסתבך בשקרים בקשר לעובדות.

לשוחח עם חברים על תחביבים ועל נושאים רגשיים.
לדבר מאוד ברור ולעניין.
לדבר בשפה יפה.
לא לתת מידע שאני לא רוצה.
להיות שמח, אמיתי ועדין.
לפתור מריבות בעזרת הסברים.
לתת הרבה אהבה ודאגה לחברים.
ליצור אמנות מקורית ומעניינת.
לבצע מחויבויות בחריצות ובנאמנות.
לחיות בריא ונכון.
לשמור על המסורת.

דגדוג מתיקה נהדרה

יצר פריצה אדירה

נכנענו לנוזליות הסוחפת

כצפרדעים בשכרות מעלפת

חוויה מילאה הגופים

כבצקים נילושים ויפים

ובסוף נפלתי המומה

רוויה משחרור ועוצמה.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
הנה שיר:

חמודה, עדינה, שמחה ורגישה

דיברנו בספרים, בחיי ובאישה

קניתי מתנה ודאגתי כשאנושה

געגועיי עזים כמלה קדושה

חברה מלאה שלווה וחוכמה

אדאג כשתיתקף פחדים ואימה

נסעד ביחד ואביאה לנמנומה

טובה הייתה אלינו אמה
דגדוג מתיקה נהדרה

יצר פריצה אדירה

נכנענו לנוזליות הסוחפת

כצפרדעים בשכרות מעלפת

חוויה מילאה הגופים

כבצקים נילושים ויפים

ובסוף נפלתי המומה

רוויה משחרור ועוצמה.
נשמע כמלא געגועים אליה.

נשמע כמלא געגועים אליה.
אני באמת מאוד מתגעגע אליה. הבית השני בשיר עוסק בחברתי החדשה. השיר השני בכלל עוסק במין. בקשר למחאה, באמת יותר כדאי לדבר על הצלחות חיוביות שכבר יש מאשר על כך שאני יכול להתחיל וכולי. לאדם כמו שוטר או שופט אפשר להגיד שיבחר אם להאמין במקום לענות בשקר, לא לאנשים שלא מכירים.

נערך לאחרונה ב:

in bal1

Well-known member
תאמר לי בבקשה. אתה מרגיש בנוח לדבר עלייה? זה עושה לך טוב? או שאולי לא.
אם זה עושה לך טוב.אז הכל בסדר.אם זה מציק ומפריע לך אז אולי תפסיק לדבר ולכתוב עלייה.כי אתה נמצא במעגל.ו מעגל זה לא דבר שנגמר נכון?
למה כוונתי .ככל שאתה כותב ומדבר עלייה היא חוזרת לתודעה שלך.

וודאי שזה טוב לי, היא אולי הדבר הכי חשוב בחיי. היא קיימת בי כחלק חשוב מאוד ממני ותמיד תהיה, לא אוכל להתעלם ממנה וגם לא צריך. אני מעריך את אישיותה במידה אדירה ורוצה לשתף בזה הרבה אנשים ככל האפשר, יש לה המון משמעות רוחנית ורגשית בשבילי וגם כתבתי עליה המון יצירות. אני עצוב מאוד שהקשר לא התממש אבל אני מכבד את רצונה, משלים וממשיך הלאה אבל תמיד אזכור אותה לטובה. הבית השני של השיר עוסק בחברתי הנוכחית. קיוויתי שאפשר יהיה בעזרת צד שלישי לבוא ולדבר עם האישה שאהבתי בעדינות ולנסות לשכנע אותה לפחות להתיידד אתי, אבל נראה שלא כדאי.

in bal1

Well-known member
וודאי שזה טוב לי, היא אולי הדבר הכי חשוב בחיי. היא קיימת בי כחלק חשוב מאוד ממני ותמיד תהיה, לא אוכל להתעלם ממנה וגם לא צריך. אני מעריך את אישיותה במידה אדירה ורוצה לשתף בזה הרבה אנשים ככל האפשר, יש לה המון משמעות רוחנית ורגשית בשבילי וגם כתבתי עליה המון יצירות. אני עצוב מאוד שהקשר לא התממש אבל אני מכבד את רצונה, משלים וממשיך הלאה אבל תמיד אזכור אותה לטובה. הבית השני של השיר עוסק בחברתי הנוכחית. קיוויתי שאפשר יהיה בעזרת צד שלישי לבוא ולדבר עם האישה שאהבתי בעדינות ולנסות לשכנע אותה לפחות להתיידד אתי, אבל נראה שלא כדאי.
ואיך מרגישה החברה החדשה שלך שאתה כל הזמן מדבר על האישה מפעם?

הפסיקי, זה לא יפה. האישה מפעם הייתה אדם נהדר וגם חברתי אדם נהדר. אני משקיע המון אהבה בחברתי החדשה והיא אוהבת אותי, וכשרוצים מדברים אתי גם על אהבתי הישנה.

היא באמת נראתה לי אישה נהדרת בטיפול. פעם אמרה לי שהיא מצטערת שאין לנו זמן לשוחח על דברים אישיים, וזה ריגש אותי. פעם היה לי מנהל עבודה שאהבה ואמרה שיש לו חוש הומור של איש צבא. מאוד השפיעה עליי, מרגע שהתחילה לדבר אתי הרגשתי שיש לה אופי מאד חזק ומיוחד. כשאני קורא את שמה אני מרגיש כקורא את השם המפורש בתנ"ך. גם חברתי החדשה נהדרת, שלווה ועדינה ואני עוזר לה הרבה בקשר למחלת הפרנויה שלה.

אולי אני באמת צריך להשאיר את המטפלת האהובה כזיכרון אישי ויפה לעצמי, ולהתרכז בחברתי החדשה. בקשר ליצירת קשר עם המטפלת, לא נראה שזה אפשרי. היא לא רוצה והביעה זאת בבירור וצריך להשלים עם זה. חבל. בכל זאת, הייתי שמח לספר לפעמים לחברים טובים על זיכרונותיי היפים ממנה.

למעלה