שירשור הכרות רשמי

אתי77

New member
הי ../images/Emo13.gif

זה בסדר גמור לא להיחשף, זה כל הכיף של הפורום - האפשרות להיות כאן ובכל זאת לשמור על פרטיות... אני בטוחה שנוכל ללמוד המון ממך (התחלתי לקרא את העבודה שלך היא ממש מעניינת - האם תרשי לי לשים אותה ברשימת המאמרים?) ואם כבר... אני מאד סקרנית לגבי הלקות למידה לא מילולית...אני מבינה שזאת לקות "די חדשה". כשלמדתי חינוך מיוחד, עדיין לא דיברו על סוג זה של לקות. האם תוכלי להסביר על מה מדובר?

זו הייתה הכוונה שתשימי ברשימת המאמרים

לגבי ה-NVLD,אני כנראה גם שם,חוץ מבעיות בכל הנושא של חשבון,התמצאות במרחב,יש להם בעיה בקריאת מצבים חברתיים, לדעתי קיצוניות "קלה" יותר בספקטרום האוטיסטי את העבודה על ה-NVLD עשיתי בגלל שהרגשתי שזה חלק ממני ורציתי ללמוד על זה יותר ואת העבודה הסמינריונית על שילוב של ילדים עם לקויות שמיעה בחינוך הרגיל עשיתי כי אני מתחברת וחלק מ"אוכלוסיות חריגות" והיה לי כבר רפראט בנושא

מתי למדת?

וה"עם המודגש זה בגלל שזו הגישה של עמותת נגישות ישראל שבה אני מתנדבת ושולחת/או מנסה לשלוח במסר את העבודה הסמינריונית על ה-NVLD ומתוך הכרות "אישית לוחצת" עם ה-ADHD הכיתות האקוסטיות מעולות גם ללקות זאת

אביבית 4

New member
שלום לכולן

שמי אביבית ואני אמא לארבעה ילדים : יובל בת 13, רוני בת 9, רואי בן 5 ויואב בן 2.7. יואב אובחן בגיל חודש כלקויי שמיעה . הושתל באוזן ימין בחודש דצמבר 2010 ובחודש אוקטובר השנה הושתל באוזן שמאל. יואב היחיד במשפחה הקרובה ובמשפחה המורחבת שנולד עם לקות שמיעה . הסיבה ללקות אינה ידועה וכרגע לא חשוב לנו לדעת מה הסיבה. יואב מטופל במיחא פעם בשבוע ופעם נוספת אצל קלינאית פרטית. אני מנסה לחיות את הרגע ופחות לחשוב על העתיד הרחוק שמאוד מפחיד ומלחיץ. שמחתי לשמוע על פתיחת הפורום ואני שמחה עוד יותר להשתתף בו. בברכה, אביבית

abcd80

New member
היי לך

קראתי מה שכתבת על בנך ושהעתיד הרחוק נשמע לך מלחיץ.. רציתי להגיד לך בתור בוגרת לקוית שמיעה שאין לך מה לחשוש במיוחד לאור העובדה שיואב הושתל. ככל שמשתילים מוקדם יותר כך הסיכויים הרבה יותר טובים. אמנם הוא לא יהיה שומע "רגיל" אבל הוא ישמע מספיק טוב כדי להסתדר בחיים ואם הוא יקבל את כל המשאבים הדרושים כדי להפיק את המירב מהשתל - הוא יצליח מאוד

july74

New member
היי אביבית...

סיפורינו מעט דומה..לי שלושה ילדים שהקטנה נולדה לקויית שמיעה מושתלץ שתל ראשון בגיל שנה ושתל שני בגיל שנתיים,אין לנו מושג מאיין הגיעה הלקות ....כניראה מן אלללה...היום היא בת 4 מדהימה והאמת שאיפה שהוא בתוכי אני עדיין מחפשת את התשובה לשאלת ה ..למה?? אני מחפשת לה בנרות קלינאית פרטית ולא מצליחה למצוא משהו בסביבתנו...אנחנו מראשון לציון ,אני אשמח לשמוע על הקלינאית שלכם אולי זה יתאים גם לנו.... תודה ושבוע טוב. ג'ולי

אביבית 4

New member
היי ג'ולי

לקלינאית הפרטית קוראים ליאת והיא מקבלת בפתח תקווה. לליאת יש נסיון רב עם ילדים מושתלים. אם את רוצה את הטלפון שלה צרי עמי קשר בכתובת מייל הבאה: [email protected] שבוע טוב גם לך, אביבית

אביבית 4

New member
היי גלית!

אני חושבת שראיתי את אביב אצל ליאת. יש לה שתל של מד אל על הכתף? אביבית

אביבית 4

New member
היי גלית

אכן מדהימה! כמה זמן אתם מטופלים אצל ליאת וכל כמה זמן אתם נפגשים? אביבית

GALITOSA5

New member
היי אביבית

לא כנראה שזאת לא היתה אביב כי אביבי עם מכשירי שמיעה ולא עם שתל , ברוך השם היא שומעת גם בלי מכשירים. אנחנו אצל ליאת ממש מגיל אפס הולכים אליה לפי הצורך , בדרך כלל פעם בחודש. ואתם?

אתי77

New member
הי אביבית!

אני שמחה שאת כאן איתנו
נראה שאתם רצים לא מעט בין הטיפולים... אני תמיד בעד לחיות את הרגע
אבל נראה שעם השתל והמאמצים שלכם אין לך סיבה לדאוג לעתיד

אני גם כאן

הבן שלי בן שמונה וחצי. לקוי שמיעה שני מכשירי שמיעה. גרה באזור ירושלים. שמחה להיות כאן

miss1s

New member
../images/Emo140.gif שלום

אני רק קפצתי לחזק את ידכם ולאחל בהצלחה, אני לקויית שמיעה מלידה ובזכות הוריי ונחישותם אני מעולם לא חשתי חריגה, כיום אני נשואה, אם לשלושה ילדים מקסימים, בעלת תואר, עובדת בעבודה נהדרת ומאתגרת. היום ילדיי מסבירים לחברים שלהם ששואלים שאמא שמה מכשיר שמיעה כי זה כמו משקפיים, מי שלא רואה טוב מרכיב משקפיים ומי שלא שומע טוב מרכיב מכשיר שמיעה.... אני בטוחה שאם להוריי היה את הפורום הזה היה להם קל יותר
...

../images/Emo140.gifהי

כיף שהצטרפת. וכיף לשמוע את הצד השני, הבוגר והחיובי. אין ספק שזה מעודד את כולנו! תודה

אשלג

New member
מצטרפת בצורה מסודרת לשרשור...

וותיקה כאן בפרדס והתחדשתי בניק חדש לכבוד הפורום הזה, שאני שמחה מאד שקם. מהפריפריה הדרומית, אמא לבן 6 שמרכיב 2 מכשירי שמיעה ולומד בכיתה א בבית ספר רגיל. האדון הוא ילד הסנדוויץ שלנו, ושני אחיו שומעים (אך לא מקשיבים, שזאת בעייה מוכרת אחרת בקרב ילדים
).

למעלה