שינויים אורטריטיים בפרקים MTPJ1-5 כף רגל

beng15

New member
שינויים אורטריטיים בפרקים MTPJ1-5 כף רגל

שלום דר'' - אני בן 31 לפני 3 חודשים באימון אומנות לחימה (קראטה) קיבלתי מקרב מכה חזקה בכף הרגל ברנטגן שהאורטופד שלח אותי גילו סדק בכף הרגל אבל הרופא אמר שאני יכול להתאמן רגיל ובהדרגה .חודשיים אחרי הפציעה חזרתי לאורטופד שהרגשתי שיש עדיין צליעה וכאבים טיפה מציקים כמו היוצא מזה אי אשפר לבעוט או לרוץ ... הייתי בועט ממש בזהירות. הוא שלח אותי למיפוי עצמות כי לטענתו זה היה צריך לעבור לי כבר וברנטגן לא ראה ממש ממש בעיה . עשיתי מיפוי עצמות שלושה חודשים אחרי החבלה וכתוב שם כזה דבר .הדגשה בבסיס עצם המסרק 2 כף רגל ימין שבר מאמץ ישן ? והדבר השני שכתוב שעליו אני חושש ולא יודע איך להתייחס לכך : שינויים אורטריטיים בפרקים MTPJ1-5 כף רגל ימין תגובה למאמץ יתר . עכשיו מה שמדאיג אותי שלצערי עוד 20 יום יש לי פגישה אצל אורטופד שיפענח את הבדיקה . האם מה שגילו צריך לקבוע בדחיפות פגישה קרובה בעוד יום יומיים . זא האם המצב מאוד צריך להדאיג או שלתקוותי אני יכול להמשיך לרוץ ... אני רץ בעצימות מתונה חש לפעמים הגבלה או כאב ממש ממש ממש קטנים ולהמשיך בלעשות קראטה כולל לבעוט בזהירות . מה אתה חושב דוקטור . אני לוקח בחשבון שזה אתר ואני אלך לאורטופד אבל רציתי לדעת טיפה יותר על הנושא הזה של שינויים אוטורטיים אם אפשר לרפא או שזה ממש ממש יגביל אותי . thank you תשובתך . בן

שינויים ארטריטים

שינויים ארטריטים בפרקים משמעם שינויי שחיקה. הכוונה למפרקים בין עצמות המסרק לבהונות כף הרגל 1 עד 5. אין בכך דחיפות

beng15

New member
באותו נושא

האם אפשר להמשיך לרוץ ולבעוט קצת בזהירות ?כבר 3 חודשים אחרי הפציעה לדעתך תודה רבה על תשובתך דר' ):

המשך

כעקרון אחרי 3 חודשים לא אמורה להיות בעיה לנסות אבל ספציפית יש לשאול את הרופא המטפל.

למעלה